Ik merk juist dat ik Destiny veel langer speel dan ik verwacht had. Ik doe dan wel niet zo veel met dat levelen, of ja, deed ,want nu ben ik er langzaam wel mee bezig, om vanaf level 23 verder te komen, ben nu level 25 dus, maar ik vind het spelletje gewoon leuk, en dan met name de Crucible.
Gewoon, het idee van een 6 vs 6 Clash vind ik leuk en spannend. Ik speel het nog steeds met plezier. Als straks die DLC er is koop ik die ook wel, en eventuele vervolggames zal ik ook kopen, maar Crucible vind ik echt leuk.
Dan kun je denken van, ja maar, er zijn genoeg andere games die dat ook bieden, Battlefield wellicht, of weet ik veel wat, en dat zal best zo zijn, maar Destiny heb ik nou eenmaal en speelt lekker. Battlefield heb ik niet, en komt er ook niet voorlopig omdat er andere games zijn die ik wil.
Ik merk wel dat ik ik nu een aantal upgrades kan doen van mn armor, maar dat ik ze niet kan doen omdat ik er de materialen niet voor heb

das wel klote. Dus, op zoek naar materialen, want daarmee kan ik ook verder levelen.
Ik denk niet dat het veel nut heeft om bv de ene Legendary helm te vervangen door een andere Legendary helm of wel? Even los van eventuele voordeeltjes die de ene helm biedt ivm de andere zal de echte light-winst (en daarmee level gain) hem zitten in het upgraden van het spul dat je hebt neem ik aan?
Ik ga er hierbij dan wel vanuit dat als ik bv bij Xur een Exotic armor piece zou kunnen kopen, dat dat wél een flinke winst oplevert gewoon, 'out of the box' tov Legendary gear?
Overigens, een vraag die me nog niet helemaal duidelijk is: worden de voordelen van wapens nou achterwege gelaten in de Crucible? Want soms word ik afgeknald door lui en dan denk ik wtf schiet jij mee dat dat zo snel gaat, maar soms word ik ook beschoten en dan denk ik van, je kunt net zo goed proberen om me dood te schelden want dat gaat sneller, maar toch heb ik op verschillende momenten gelezen dat er in PvP alles 'gelijk' wordt getrokken?
Och ja, je moet toch wat he.