Ik had 4 jaar geleden exact hetzelfde bij een bedrijf waar ik werkte. Opzich een tof bedrijf, internationaal een grote speler en klanten waardeerden mijn werk enorm. Maar het was geen grote branche (internationaal gezien), de kennis die ik had was grotendeels alleen bij dat bedrijf toepasbaar en ik deed al jaren praktisch dezelfde werkzaamheden. Na wat zoeken vond ik een bedrijf wat mij in dienst wou nemen waarbij ik er niet op achteruit zou gaan qua salaris, en dat was echt de beste beslissing in jaren. Ineens had ik weer een uitdaging, leerde ik superveel bij en werkte ik in een omgeving waar veel technologische vernieuwing was. Als ik jou zo hoor, zou ik gewoon eens wat balletjes opgooien bij bedrijven die je leuk lijken. Technisch personeel is gewildBatata007 schreef op woensdag 07 mei 2014 @ 22:19:
Ik zit inmiddels bijna 3 jaar bij deze werkgever. Ik merk dat ik steeds meer stiekem om mij heen begin te kijken. Ik twijfel voornamelijk om de volgende redenen:
- Op dit moment ben ik gespecialiseerd in een softwarepakket waar je alleen in een specifieke branche (de zorg) in Nederland wat aan hebt.
- De projecten geven wat minder uitdaging. Ik doe steeds vaker hetzelfde project/klus bij een andere klant.
- De sfeer op het werk, voornamelijk het meer en meer bureaucratischer worden van, begint wat minder te worden.
Niets is zo permanent als een tijdelijke oplossing.