Hierbij ook mijn eerste post in dit topic
Leeftijd: 22
Opleiding(en): Medewerker ICT (MBO niveau 2, versneld afgerond in 1 jaar) en Medewerker Beheer ICT (MBO niveau 3)
Certificaten: Cisco CCNA Discovery: Networking for home and small businesses, Cisco CCNA Discovery: Working at a Small-to-Medium business or ISP (Beide via school moeten halen) en Dell Compellent Storage Center Overview and Installation (via werkgever)
Werkervaring:3,5 jaar (Ik ben in 2010 begonnen met bovenstaande opleidingen in BBL vorm. Studie is afgerond in september 2013)
Werkgever: Bedrijf dat trainingen voor o.a. Dell network storage apparaten (EqualLogic, Compellent, PowerVault) verzorgd binnen de EMEA landen. Op korte termijn zullen er ook wat Huawei trainingen in hun portfolio bij komen.
Huidige functie: Systeembeheerder. Functie bestaat uit het beheren en onderhouden van de trainingsomgeving, klaar maken van de systemen voor een training, updaten van cursus manuals, ondersteunen van stagiaires (mits deze er is), procedures beschrijven en vast leggen en uiteraard dagelijks systeembeheer in een SAN omgeving en deels ook VMware ESXi omgeving.
Vakantiegeld: 8%
Vakantiedagen: 24
13/14e maand of winstuitkering: Winstuitkering. Is afgelopen jaar niet gegeven wegens slechtere cijfers.
Laptop: Nee
GSM: Nokia E75
Leaseauto: Audi A3 Sportback uit 2011 (komt van een collega af die haar ontslag heeft genomen. Ik mag deze auto (in ieder geval tijdelijk) voor woon/werk verkeer gebruiken, prive voor alsnog niet.) Normaal gesproken zou ik € 0,19 per km krijgen.
Werkweek: 40 uur (Afhankelijk van de trainingen nog 1 á 2 uurtjes in het weekend voor het klaar maken van lessystemen)
Pensioenregeling: N.v.t. (Op het moment begonnen met het 3e tijdelijke contract tot eind juni)
Andere secundaire arbeidsvoorwaarden: N.v.t.
Land: Nederland
Regio: Noord-Brabant
Reistijd: Ongeveer 25 minuten. (mits het verkeerd mee werkt

)
Maand salaris (bruto): € 1254 (minimum jeugdloon voor 22- jarige)
Nu verdien ik natuurlijk nog geen jackpot, maargoed ik mag blij zijn dat ik in ieder geval mocht blijven bij het bedrijf waar ik mijn BBL opleiding heb gedaan en heb afgerond. Ze geven in principe wel een vast contract, mits het financieel mogelijk is. Voor nu heb ik in ieder geval een contract tot eind juni.
Echter zit ik nog een beetje te twijfelen wat ik het beste kan doen. Wachten op het vast contract (met daarbij zeker onderhandelingen over salaris), of eens rond kijken bij andere bedrijven. Het bevalt me super goed bij het bedrijfje waar ik nu zit, maar ik denk dat het qua opdrachten nooit ontzettend druk zal worden. Alleen het valt niet mee om ergens bij een bedrijf een functie te vinden waar ik geschikt voor ben. (meerendeel HBO werk- en denk niveau of ik wordt al niet uitgenodigd voor een gesprek wegens te kort aan ervaring etc.). Misschien dat iemand iets weet of me tips kan geven? Kan natuurlijk altijd via PB!
Gr. Robbert