Het moest zo goedkoop mogelijk en 24-105 range heeft die niet nodig dus de Sigma is niet van toepassingtommyz schreef op maandag 29 december 2014 @ 19:06:
Ik zou gewoon voor de scherpste kijken. Mijn persoonlijke mening: 2.8 klinkt erg verleidelijk, maar ik wil gewoon dat mijn lens scherp is als ik wide-open schiet en niet hoeven na te denken of ik af moet stoppen. Ook vind ik 2.8 onder de 50mm niet echt toegevoegde waarde hebben, vooral niet als de andere lenzen voorzien zijn van IS. En als je een mooie DoF wilt, pak je gewoon de 100mm F2![]()
Wat vergelijkingen:
Tamron 24-70 vs Canon 24-70 F2.8
Sigma 24-105 vs Canon 24-70 F2.8
Canon 24-70 F4 vs Canon 24-70 F2.8
Ik heb me nooit echt verdiept in deze lenzen, omdat ik voornamelijk primes schiet, maar mijn eerste keuze zal de Sigma zijn (ook de goedkoopste van al deze lenzen: ongeveer 780 euro). Ik heb zelf de 35 1.4 ART (totaal niet te vergelijken met elkaar), en het is echt een topding. Sigma heeft echt grote stappen gemaakt de laatste jaren.
Maar dat is mijn mening
Maar over het algemeen is de scherpte volgorde van de door jou genoemde lenzen zoiets :
1st : Canon 24-70 f/4
2nd : Tamron 24-70
3rd : De andere twee afhankelijk van je gebruik.
En de Sigma 35 mm. f/1.4 ART verslaat ze allemaal op voorwaarde dat er geen AF afwijkingen zijn
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||