Ik krijg die van mij als het goed is morgen, dan kan ik er echt zeker van zijn. Volgens Joli Originals zelf, zou dit ook niet moeilijk moeten zijn: http://instagram.com/p/G_g1LcMkFd/_Brake_ schreef op maandag 22 oktober 2012 @ 16:09:
Ik twijfel heel sterk tussen een Joli en een Belkin leather pull (http://www.telefoonhoesst...apple-iphone-5-black.html).
De enige reden om voor de Belkin te gaan is om het pull mechanisme. Kan iemand hier iets delen over de soepelheid waarmee de iPhone uit een Joli komt? Deze vind ik namelijk wel vele malen mooier (en de kwaliteit zal ook veel beter zijn), maar mn BB 9900 zit ook muurvast in z'n originele lederen case en daar zit ik straks met een iPhone niet op te wachten
[ Voor 6% gewijzigd door steffex op 22-10-2012 16:38 ]