Lieuwe15 schreef op vrijdag 30 november 2012 @ 15:08:
Het zijn uiteraard alleen maar speculaties dat dvb-c gaat verdwijnen. Maar zoals ik het nu inschat vinden de glasvezel leveranciers dvb-c maar een drama. Juist omdat het een heel ander systeem in de wijkkast is (waardoor ik nog geen aansluiting heb).
Maar idd ook omdat het te "open" is.
KPN kennende willen ze alles het liefst zo gesloten mogelijk via hun eigen box. Maargoed verwacht dan niet dat per halverwege 2013 opeens de dvb-c eruit wordt gegooid. Daar zal waarschijnlijk nog wel heel wat jaren overheen gaan (voor de bestaande abonnementen). Het kan wel zo zijn dat ze het bij de nieuwe abonnementen geen dvb-c meer leveren.
Ze kunnen de hele catv vezel niet zomaar schrappen omdat een aantal andere providers er nog wel gebruik van maken.
Lees ook hieronder (lees: dit is gewoon mijn mening/visie). CATV kan inderdaad echt niet zo maar weg zonder wat Wholesale contractjes met Tweak, Vodafone en Solcon op te doeken. Bovendien zullen ze waarschijnlijk een hele groep klanten met meerdere tv's in huis of een HTPC direct weer naar de kabel (als het geen UPC is tenminste

) jagen, of naar de sateliet.
Dat jij nog geen CATV in de wijkcentrale hebt komt gewoon omdat de oplevering van de dark fiber, die nodig is voor ITNS/Glashart Media om de feed in jouw wijkcentrale te krijgen, steeds te traag is.
satshow schreef op vrijdag 30 november 2012 @ 20:37:
Kan KPN de naam zonder meer wijzigen naar telfort toe? Ik heb destijds naar telfort gekeken en hier was ik niet tevreden over wat ze aanboden. Dat is de reden dat ik dus lijbrandt gekozen heb.
Als het goed is komt begin 2013 hier glasvezel, kan ik door deze actie nog onder het contract uitkomen.
Zo lang jij nu gewoon nog bij Lijbrandt een contract kan tekenen en dit ook gewoon onder de opties en tarieven waar jij voor hebt getekend geleverd wordt, dan kan je er uiteraard niet onderuit. Zelfs al gaan ze het Telfort noemen.
Ik snap eigenlijk niet waarom iedereen hier nu alles gaat zitten vergelijken met het Telfort van nu.
Telfort is nu inderdaad ruk en qua ADSL voor hun internettoegang grotendeels nog afhankelijk van de infra die is aangelegd in de tijd dat ze samen werkten met Prorail / NS (een collega van me had heel vaak Telfort storing als er ergens door Prorail gegraven werd).
Het kan echter heel goed zijn dat KPN het Telfort merk helemaal overhoop gaat gooien, het internet via ITNS gaat laten lopen, etc. Alleen qua TV zal het afwachten worden.
Echter, ik verwacht niet dat de diensten van Glashart Media / ITNS heel snel opgedoekt zullen gaan worden, aangezien partijen als Solcon, Tweak en Vodafone hier ook gebruik van maken. Ze zouden dan op z'n minst een wholesale contractje of wat moeten open breken.
Ik hoop dan ook dat ze, hetzij via Telfort, het zij via XS4ALL ook nog diensten met Glashart Media zullen blijven aanbieden bij de eigen dochterbedrijven.
Anders wordt het hoog tijd dat een kwaliteitsprovider als Solcon naar de rest van Almere komt.....
[
Voor 29% gewijzigd door
eymey op 30-11-2012 21:17
]
Marstek Venus 5.12kWh v151, CT002 V118, CT003 V116 DSMR5.5, PV 11xEnphase IQ7+ Z-O, 5xEnphase IQ7+ N-W - ~4,7Wp theoretisch, ~3,5Wp praktijk.