Ik ga mijn 9.7 inch tablet morgen weer terugbrengen naar kruidvat. Teveel problemen bij eerste gebruik.
De helderheid van het scherm is zelfs op zijn hoogste stand naar mijn mening eigenlijk te laag (gebruik buiten vrijwel onmogelijk door reflecties), zelfs mijn 2 jaar oude acer liquid smartphone heeft een hogere helderheid..

Ook de kleurweergave valt me tegen voor een ips-scherm.. Zelfs bepaalde TFT-panelen hebben een hogere gamut.
Daarnaast problemen met opladen (~1-2% per uur, bij gebruik tijdens opladen, 'trekt' ie zelfs batterij), zowel via adapter als usb, en daarnaast herkende mijn computer de tablet niet (waarschijnlijk brak usb-kabeltje

). Ook liep ICS niet echt bepaald soepel; 'gewone' taakjes als browsen en typen gaan gewoon soms te traag en laggen geregeld. En dat zijn toch de punten voor je een tablet voornamelijk voor gebruikt.
Ook andere dingen, zoals de slechtste gebruikershandleiding die ik ooit heb gezien (volgens mij gewoon met google translate is vertaald met niet kloppende specs

) en het feit dat de tablet al aan stond toen ik de doos opendeed, doen mijn vertrouwen in dit product op de lange termijn ook niet echt bepaald toenemen.
Natuurlijk, je mag niet veel verwachten voor een tablet van 150 euro, maar als ik daarvoor genoegen moet nemen met bovenstaande gebreken vind ik dat alsnog veel geld. Was een mooi tabletje voor die prijs en specs (bouwkwaliteit is overigens niks op aan te merken!). Maar dan toch maar even doorsparen voor een wat duurdere tablet.

Achja... goedkoop is en blijft duurkoop.