Signatures zijn voor boomers.
Zal vanavond eens kijkenMaasluip schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 08:16:
Maar let wel even op of je in die tijd moet rusten. Dan gaat het niet lukken natuurlijk.
PSN: Brwmaster
Ja vond ik ook al xD
In wat steek jij je vaardigheden dan? Ik heb tot nu toe 2 in high value en 3 of 4 in lange afstand..Br3wmaster schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 08:52:
Lol dat zijn nog is bedragen. Ik kom nog steeds niet verder dan 12/16k oid. Mja gister ook langer moeten werken dan verwacht waardoor ik pas half 11 thuis was en helaas niet meer kon spelen. Kijken of ik vanavond wat meer geluk heb
Mijn ingehuurde chauffeur rijdt ene keer 8k en andere keer 300k ritjes xD
En welk level ben je dan? Ik level 8 nu en doe ritjes van meestal tussen de 30 en 40k..
[ Voor 5% gewijzigd door Dopiej op 26-08-2014 08:54 ]
De beste ritten zitten nog altijd in de 100-150k range. Heb je dan nog aparte mods geïnstalleerd?
Signatures zijn voor boomers.
Nee, ProMods, paar trailer packs, hungary en russia map en real company logo's meer niet..Maasluip schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 08:56:
Ik zie zelf ook geen ritjes van 2 miljoen. En dan heb ik alle skills en zit in level 52.
De beste ritten zitten nog altijd in de 100-150k range. Heb je dan nog aparte mods geïnstalleerd?
Zal vanavond als ik et niet vergeet een screenshot ervan maken en hem hier posten
[ Voor 10% gewijzigd door Dopiej op 26-08-2014 09:00 ]
Ben level 6 geloof ik. En vaardigheden zitten in Gevaarlijke stoffen en 2 in lange afstanden oid dacht ik.Defqonwolf schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 08:53:
[...]
Ja vond ik ook al xD
[...]
In wat steek jij je vaardigheden dan? Ik heb tot nu toe 2 in high value en 3 of 4 in lange afstand..
Mijn ingehuurde chauffeur rijdt ene keer 8k en andere keer 300k ritjes xD
En welk level ben je dan? Ik level 8 nu en doe ritjes van meestal tussen de 30 en 40k..
PSN: Brwmaster
Verwijderd
Nee de mods die ik hierboven heb gezegd zijn enigste die ik heb.. ja een paar skins voor trucks ook maar meer echt niet..Verwijderd schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 09:13:
Die ritten met beloningen van 2 miljoen... is dit niet gewoon één of andere mod ofzo? Zelf ben ik deze bedragen ook nog niet tegen gekomen en ik draai ook al een tijd mee. Ik heb mijn specialisaties ook allemaal op max. Nu moet ik wel zeggen dat ik eigenlijk altijd sorteer op bedrag per km en niet op totaalbedrag.
Vond het ook al zo raar er 2 van bij stonden.. maar zoals ik zei zal vanavond ff kijken voor screenshot te posten en dan zal ik ook gelijk ff kijken voor de precieze mods die ik heb
Edit: Heb ook al eens zitten googlen en ik kan ook nergens iets vinden over een mod die zorgt dat je meer verdient met ritten.. misschien dat het toch ergens in een trailerpack ofzo zit ingebouwd..
[ Voor 11% gewijzigd door Dopiej op 26-08-2014 09:21 ]
Mijn truckers rijden gemiddeld 10 to 15k per rit en dat is wat anders dan 300k.
Denk toch dat miss een van die trailermods iets met de bedragen doet.
Wel snel cashen in elk geval.
Ja denk het dan ook ja, want gisteren hadk een rit van rotterdam naar oslo, 1300km ofzo en kreeg ik 41k voor..MadMax12 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 09:32:
Vind het ook wel bijzonder.
Mijn truckers rijden gemiddeld 10 to 15k per rit en dat is wat anders dan 300k.
Denk toch dat miss een van die trailermods iets met de bedragen doet.
Wel snel cashen in elk geval.
Mja ik laat de mods aan staan, dan is het maar gemakkelijk geld verdienen maar die trailers zijn vet
[ Voor 12% gewijzigd door Dopiej op 26-08-2014 09:35 ]
PSN: Brwmaster
Ja ik ook.. dus snap er ook niks van.. heb alleen van jazzycatz trailer mods en promods heb ik en dan hungary map, russia map.. en wat skinsMadMax12 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 09:42:
Ik rij ook alleen met de Promods, meerdere Jazzycatz, Scania update en de Volvo van Ohaha
Of misschien bug in mijn spel en als ik vanavond opstart dat ie dan niet meer erbij staan weet et ook niet zal vanavond kijken!
[ Voor 15% gewijzigd door Dopiej op 26-08-2014 09:44 ]
Verwijderd
[ Voor 0% gewijzigd door Verwijderd op 26-08-2014 09:52 . Reden: Typo ]
Ik ga vanavond dan eens kijken om al mijn mods op de promods en ander map mods na uit te zetten en dan te kijken of dat nog zo is en dan 1 voor 1 terug aan te zetten om te kijken welke mod het is. Ah DaSquirrelsNuts heb ik ook al wat dingen van gekeken maar heb hem der nog niet over gehoord (ook nog niet al zijn videos bekeken).Verwijderd schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 09:52:
Er zijn mods die ongewild meer dingen toevoegen dan wat de omschrijving vertelt. Dus het kan zomaar één of andere cosmetische mod zijn die doodleuk ook één en ander wijzigt aan de ritprijzen. Daar heb ik Youtuber DaSquirrelsNuts (of Keralis, één van die twee) wel eens over gehoord. Wellicht dat het zoiets is. Ga vanmiddag als ik thuis ben gelijk eens kijken wat de hoogste beloning op het moment voor mij is. Ben nu level 36.
PSN: Brwmaster
Gisteren wel een bug gevonden denk ik:
Ik was aan het rijden in de UK en op de autostrade pinkte de AI telkens de verkeerde kant wanneer ze van rijstrook veranderden. Dus wanneer de AI naar een rijstrook rechts van hem wil veranderen pinkt die naar links en omgekeerd.
Ik heb dit al op het forum van Promods gemeld bij bug reports. Ik weet natuurlijk niet zeker of het een bug is in Promods of in het spel zelf aangezien ik al van het begin met Promods 1.71 speel.
Alleen jammer dat die Duitser in z'n golf toch ging invoegen terwijl ik daar reed.
Wat ze van mij ook nog wel mogen toevoegen is de optie om je gps in te stellen op kortste of snelste route.
Gister ook weer van de gps afgeweken omdat een groot deel over de snelweg en de zuidelijke ring bij Parijs toch redelijk wat tijd scheelde op de route die de gps voorstelde.
Gelijk in Le Mans ook maar even een garage gekocht en één chauffeur inc. truck.
Heb nu 7 garages waarvan 4 groot met een 18-tal chauffeurs dus bedrijfje loopt prima zo.
PSN: Flexman | STEAM: Flex0r[GoT]
Steam: Sneggel Origin: Waus82
Terug in NL, of is de gamePC in de states aangekomen en opgebouwd?Ircghost schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:22:
zo ik was even vergeten hoe goed ETS2 er uit kan zien na 2.5 maanden op de laptop gamen xD
Denk dan dat het indd daaraan zal liggen, want me chauffeur die ik inhuur heeft ook al ritten van 250 en 350k gemaakt..Sn3gG3l schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:21:
Ik ben level 46 en heb Promods en Poland Rebuiling, maximale wat ik gezien heb was 120k ofzo geloof ik. Wat ik wel weet is dat de bedragen met promods/jazzycat anders zijn dan vanilla. Waar em dit in zit weet ik ook niet precies maar ik denk in een van de mods. Tochtjes van 2 miljoen zijn inderdaad wel erg extreem.......
Achja, gaat me daar niet zo super om, gaat om de fun van het rijden
ZuruckTNJ schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:25:
[...]
Terug in NL, of is de gamePC in de states aangekomen en opgebouwd?
Ozymandias1965 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 13:43:
Leuk vrachtje gevonden in Stuttgart.
[afbeelding]
PSN: Brwmaster
Wat is het? Kan het hier op werk niet zienBr3wmaster schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 14:20:
[...]
zulke vrachten wil ik ook wel. Ziet er echt heel gaaf uit
People as things, that’s where it starts.
Een oranje Kamov 32Defqonwolf schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 14:21:
[...]
Wat is het? Kan het hier op werk niet zien
Wikipedia: Kamov Ka-27
Het gaat mij al niet eens meer om de waarde of het gewicht van de vracht als ik een opdracht zoek. Hoe vreemder de vracht, des te leuker is het om er mee rond te rijden.VasZaitsev schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 14:21:
Lang leve Jazzycat, die heli is idd wel leuk, en ook erg licht, 2 ton volgens mij.
Inderdaad zo denk ik er ook over, vandaar dat ik vanavond ook de train trailer pack er nog bij ga doenOzymandias1965 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 14:36:
[...]
Het gaat mij al niet eens meer om de waarde of het gewicht van de vracht als ik een opdracht zoek. Hoe vreemder de vracht, des te leuker is het om er mee rond te rijden.
Verwijderd
Klopt en of de route een beetje leuk is!Ozymandias1965 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 14:36:
[...]
Het gaat mij al niet eens meer om de waarde of het gewicht van de vracht als ik een opdracht zoek. Hoe vreemder de vracht, des te leuker is het om er mee rond te rijden.
Ik neem ook steeds vaker een lichtere truck zoals een Renault premium met 380 PK in de goedkoopste uitvoering. En dan lekker de bergen bij Geilo in met 25 ton...
Ik ben maar over gegaan op de automaat na al dat geschakel met de flippersR0y. schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 19:32:
Vandaag via V&A mijn shifter binnen gehad. De Thrustmaster TH8RS. Voegt veel toe aan het spel imo. Hiervoor had ik een g25 en begon nu toch wel een shifter te missen! Sequential hoort echt niet bij zo'n SIM
Zit te denken om die DLC wat op Steam staat maar eens binnen te halen. Niet eens om de trailers maar vind die konvooi exceptioneel kleuren wel erg gaaf
Hij is ook zeker gaaf, zijn wel redelijk wat ritten mee te vinden maar je verdient er niet heel goed. Maar hij is wel zijn 4,50 euro waard!Streskip schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 20:03:
[...]
Ik ben maar over gegaan op de automaat na al dat geschakel met de flippers![]()
Zit te denken om die DLC wat op Steam staat maar eens binnen te halen. Niet eens om de trailers maar vind die konvooi exceptioneel kleuren wel erg gaaf
Hey, Hey jij daar, dit is mijn signature :) #UnitedWeAre
1 tip echter, ga er niet langs met een 75 ton zware Caterpillar 257m.

Veel harder dan 20 km/h kun je op het eerste gedeelte niet. En bochten kun je nou ook niet echt ruim nemen.

Toch een vermakelijke rit gehad.
Wat voor vreemde G25 heb jij? Een G25 heeft ook gewoon een shifterR0y. schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 19:32:
Vandaag via V&A mijn shifter binnen gehad. De Thrustmaster TH8RS. Voegt veel toe aan het spel imo. Hiervoor had ik een g25 en begon nu toch wel een shifter te missen! Sequential hoort echt niet bij zo'n SIM
Haha, precies daarvoor heb ik hem ook. Mooiste is nog dat je het 95% van de tijd niet eens ziet omdat je toch in de cabine zitStreskip schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 20:03:
[...]
Ik ben maar over gegaan op de automaat na al dat geschakel met de flippers![]()
Zit te denken om die DLC wat op Steam staat maar eens binnen te halen. Niet eens om de trailers maar vind die konvooi exceptioneel kleuren wel erg gaaf
FastFred schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 21:04:
[...]
Wat voor vreemde G25 heb jij? Een G25 heeft ook gewoon een shifter
R0y. schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 19:32:
Vandaag via V&A mijn shifter binnen gehad. De Thrustmaster TH8RS. Voegt veel toe aan het spel imo. Hiervoor had ik een g25 en begon nu toch wel een shifter te missen! Sequential hoort echt niet bij zo'n SIM
Ben tijd terug van logisch naar fanatec zonder shifter gegaan.
Edit: nu ik het zo terug lees was mijn zinsopbouw niet echt super
[ Voor 5% gewijzigd door R0y. op 26-08-2014 21:56 ]
Jaaa maarrrrr.. hm. Ja.. Kloptjip_86 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 21:18:
[...]
Haha, precies daarvoor heb ik hem ook. Mooiste is nog dat je het 95% van de tijd niet eens ziet omdat je toch in de cabine zit
Wat bedoel je met koppeling?R0y. schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 20:23:
Zat ik ook al aan te denken ja. Maar vind het zo zonde van de koppeling ookal is het niet zo realistisch
[ Voor 30% gewijzigd door Streskip op 26-08-2014 21:57 ]
Je kan volgens mij alleen stilvallen als je achteruit rolt. Schakel maar eens van ze 1 naar zijn 2 zonder de koppeling te gebruiken. Druk daarna eens de koppeling in ( als hij in ze 2 staat, op je dash nog steeds 1 )en dan schiet hij door naar zijn 2. Het werkt dus als een soort knop. Dat had wat beter gemogen, maar je kan niet alles hebben.Streskip schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 21:56:
[...]
Jaaa maarrrrr.. hm. Ja.. Klopt
[...]
Wat bedoel je met koppeling?
Ah zo, dat is inderdaad jammer. Misschien ga ik nog wel eens terug naar handgeschakeld als het allemaal wat beter werkt. Zo op de automaat is eigenlijk best relaxedR0y. schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 22:19:
[...]
Je kan volgens mij alleen stilvallen als je achteruit rolt. Schakel maar eens van ze 1 naar zijn 2 zonder de koppeling te gebruiken. Druk daarna eens de koppeling in ( als hij in ze 2 staat, op je dash nog steeds 1 )en dan schiet hij door naar zijn 2. Het werkt dus als een soort knop. Dat had wat beter gemogen, maar je kan niet alles hebben.
Leuke screens ook weer hierboven trouwens
PSN: Brwmaster
Ik heb nu de langste rit tot nu toe (71uur en een beetje) van Antwerpen naar Nurmes...levert €71k op voor een rit van zo'n 2400km.Verwijderd schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 18:05:
Heb even gekeken wat op dit moment het hoogste bedrag is dat ik kan verdienen. Dat is € 114.658, met een rit van Geneve naar Helsinki. Betreft een spoedje met een graafmachine van 9 ton (ster en 3 dubbele rode pijl)
Als je een 6x4 of 6x2 scania hebt dan heb je minder last dat hij met zulke zware ladingen alle kanten opgaat. Dan ligt hij wat stabieler op de weg. Vorige week had ik ook een ritje Geilo, echt heel mooi daarbanaan521 schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 20:33:
Die route langs Geilo is echt een aanrader. Prachtige scenery en lekker uitdagend met die slingerbochtjes.
1 tip echter, ga er niet langs met een 75 ton zware Caterpillar 257m.
[afbeelding]
Veel harder dan 20 km/h kun je op het eerste gedeelte niet. En bochten kun je nou ook niet echt ruim nemen.
[afbeelding]
Toch een vermakelijke rit gehad.
The sky is the limit
Zoiets als een Nostromo?NoFearWizz schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 09:02:
Weet iemand een goede (goedkopere) usb button controller
V&A aangeboden: Belkin Nostromo N52TE
PSN: Brwmaster

moest wel 1 hele euro betalen haha
Houd je er wel rekening mee dat door de handelsberperkingen tussen EU en Rusland je waarschijnlijk terug gestuurd word bij de grens met Rusland en je die euro beter bij de Mc Donalds had kunnen besteden?gert_jan schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 09:25:
Kwam gisteren het volgende tolweg tegen in het verre oosten richting rusland
[afbeelding]
moest wel 1 hele euro betalen haha
PSN: Brwmaster
Ik heb nog zo een stuurtje liggen maar omdat het telkens te veel werk is om op te stellen speel ik het spel met een xbox 360 controller wat eigenlijk ook heel goed werkt.
Volgens mij kan je gewoon elk stuur gebruiken, kijk gewoon goed wat je wil met betrekking tot kwaliteit, budget, wel/geen shifter, dat soort zaken. Ik wil graag een geode maar dan ben je ook wat meer kwijt. Aan jou de besllissing, is op tweakers overigens ook genoeg informative te vinden over stuurtjes.Defqonwolf schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:05:
Kan iemand mij vertellen of je met een gewoon goedkoper stuur ook goed kunt rijden in ETS of moet je toch een duurdere hiervoor hebben?
Steam: Sneggel Origin: Waus82
Goedkope stuurtjes werken net zo goed in de game.. Maarja, ik ga voor realisme, dus gisteren maar de TH8RS Shifter besteld.Defqonwolf schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:05:
Kan iemand mij vertellen of je met een gewoon goedkoper stuur ook goed kunt rijden in ETS of moet je toch een duurdere hiervoor hebben?
-
Ik heb toevallig zondag mijn oude Microsoft Sidewinder stuur aangesloten. Werkt prima, totaal andere beleving met stuur dan wat ik deed met muis en toetsenbord. maar het stuurt wel makkelijker vooral met rotondes en inparkeren gaat het super makkelijk.Defqonwolf schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:05:
Kan iemand mij vertellen of je met een gewoon goedkoper stuur ook goed kunt rijden in ETS of moet je toch een duurdere hiervoor hebben?
The sky is the limit
ghehe ja maar vind ik nogal duur, maar bijvoorbeeld stuurtje van Thrustmaster Ferrari Challenge Wheel 35 euro vind ik wel goed, tis meer voor het sturen, dat schakelen maakt me niet zoveel uit..Edd schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:17:
[...]
Goedkope stuurtjes werken net zo goed in de game.. Maarja, ik ga voor realisme, dus gisteren maar de TH8RS Shifter besteld.
Ja daar gaat het mij ook om dat ik makkelijker kan sturen enzo, en niet zo schokkerig als met toetsenbord..EasyJet schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:28:
[...]
Ik heb toevallig zondag mijn oude Microsoft Sidewinder stuur aangesloten. Werkt prima, totaal andere beleving met stuur dan wat ik deed met muis en toetsenbord. maar het stuurt wel makkelijker vooral met rotondes en inparkeren gaat het super makkelijk.
Alleen ff vriendin over zien te halen dat ik goedkoop stuurtje kan kopen
[ Voor 38% gewijzigd door Dopiej op 27-08-2014 10:46 ]
Weet eigenlijk niet of er goedkopere 900 graden stuurtjes zijn.
Geef je vriendin een Zalando cadeaubon, zij blij met kleding or whatever, jij blij met stuurtje
[ Voor 12% gewijzigd door Flex0r op 27-08-2014 11:15 ]
PSN: Flexman | STEAM: Flex0r[GoT]
Een (tweede hands) Logitech DFGT draait ook 900 graden, dus zou prima moeten werken.glennvho schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:07:
De goedkopere draaien gewoon niet zo ver door geloof ik, dus dat maakt het iets minder realistisch.
Hoe werkt dat dan met 12 versnellingen ? Die Shifter heeft er toch maar 7 (of vraag ik nu iets heel noobs ? ) Ik ga binnenkort de Thrustmaster T500 rs bestellen (niet alleen voor EST2R0y. schreef op dinsdag 26 augustus 2014 @ 19:32:
Vandaag via V&A mijn shifter binnen gehad. De Thrustmaster TH8RS. Voegt veel toe aan het spel imo. Hiervoor had ik een g25 en begon nu toch wel een shifter te missen! Sequential hoort echt niet bij zo'n SIM
Met een knop kan je shiften tussen gears 1,3,5,7,9,11 en 2.4.6.8.10,12. Zie deze link
Het is realistischer dan een rotatie van 220 graden.Tallguy schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 11:21:
De sim hanteert, voor zover ik inmiddels wijzer ben, een rotatie van 781graden voor het stuur. 900 zou niet realistisch zijn.
Met de logitech profiler kun je van logitech stuurtjes prima de rotatie instellen.
Nou speel ik met keyboard(ik weet het allesbehalve realistisch
Ook heeft de DFP te weinig buttons om alles in de game te kunnen aansturen.
[ Voor 29% gewijzigd door Flex0r op 27-08-2014 11:39 ]
PSN: Flexman | STEAM: Flex0r[GoT]
Dan zou ik op Marktplaats oid zoeken naar een Logitech Driving Force Pro. Heb er zelf laatst ook één gehaald voor 30 euro. 900 graden rotatie scheelt heel veel in realisme, ook voelen deze stuurtjes veel degelijker aan dan de goedkope andere stuurtjes en heb je betere FFB.Defqonwolf schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:35:
[...]
ghehe ja maar vind ik nogal duur, maar bijvoorbeeld stuurtje van Thrustmaster Ferrari Challenge Wheel 35 euro vind ik wel goed, tis meer voor het sturen, dat schakelen maakt me niet zoveel uit..
[...]
Ja daar gaat het mij ook om dat ik makkelijker kan sturen enzo, en niet zo schokkerig als met toetsenbord..
Alleen ff vriendin over zien te halen dat ik goedkoop stuurtje kan kopen
Verwijderd
Merk in ieder geval wel hoop verschil met de standaard instellingen van ETS2
PSN: Brwmaster
http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=109&t=49772
Is dat te vertrouwen via marktplaats bij sommigen? heb er een gezien voor 35 euro maar weet niet of die gast em opstuurt..Rubenr3 schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 11:35:
[...]
Dan zou ik op Marktplaats oid zoeken naar een Logitech Driving Force Pro. Heb er zelf laatst ook één gehaald voor 30 euro. 900 graden rotatie scheelt heel veel in realisme, ook voelen deze stuurtjes veel degelijker aan dan de goedkope andere stuurtjes en heb je betere FFB.
Volgens mij kun je als je met PayPal betaald evt je geld terug krijgen bij oplichting maar dit weet ik niet helemaal zekerDefqonwolf schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 12:26:
[...]
Is dat te vertrouwen via marktplaats bij sommigen? heb er een gezien voor 35 euro maar weet niet of die gast em opstuurt..
PSN: Brwmaster
Gewoon zorgen dat je even via een niet-mobiel nummer kunt bellen en een adres vragen, zodat je dat even kunt checken...Defqonwolf schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 12:26:
Is dat te vertrouwen via marktplaats bij sommigen? heb er een gezien voor 35 euro maar weet niet of die gast em opstuurt..
Meestal voldoende..
Ja volgens mij ook dan zou ik het wel via dat betalenBr3wmaster schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 12:29:
[...]
Volgens mij kun je als je met PayPal betaald evt je geld terug krijgen bij oplichting maar dit weet ik niet helemaal zeker
Oke thnx dan ga ik et op die manier doenstrider1007 schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 12:32:
[...]
Gewoon zorgen dat je even via een niet-mobiel nummer kunt bellen en een adres vragen, zodat je dat even kunt checken...
Meestal voldoende..
Is dat niet de grensovergang tussen Wit-Rusland en Rusland?gert_jan schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 09:25:
Kwam gisteren het volgende tolweg tegen in het verre oosten richting rusland
[afbeelding]
moest wel 1 hele euro betalen haha
🠕 This side up
Is er een Tweakers TeamSpeak of Ventrillo kanaal voor ETS MP?
Maar komen die verpesters regelmatig voor? Of valt dat wel mee?
[ Voor 0% gewijzigd door Edd op 27-08-2014 14:21 . Reden: Iemand verwarde het met Marktplaats ipv Multiplayer.. Je moet ook alles uitleggen :P ]
-
heleboel tips; http://marktplaatsoplichting.nl/
bankrekeningcheck; https://www.mijnpolitie.nl/b/miocheck2.html
vraag altijd of je langs mag komen voor een check
vraag om volledige naam en telefoonnummer
doe facebook check van persoon
doe google check van naam + marktplaats/speurders etc voor rare verhalen
gebruik je gezond verstand
neem iemand mee als je op bezoek gaat
In mijn ervaring is de Multiplayer trouwens goed te doen; de meeste spelers zijn serieus. Er komt binnenkort een aparte server mét en zonder snelheidslimiet, waardoor het alleen nog maar beter gaat zijn in de 'serieuze' server met limiet.
haha lol, ik zag de opmerking van Defqonwolf dus dacht dat deze er ook over gingCaptainPanda schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 15:02:
ETS2 MP = Multiplayer, niet Marktplaats
In mijn ervaring is de Multiplayer trouwens goed te doen; de meeste spelers zijn serieus. Er komt binnenkort een aparte server mét en zonder snelheidslimiet, waardoor het alleen nog maar beter gaat zijn in de 'serieuze' server met limiet.
Heb ook nog een 360 controller liggen. Misschien dat ik die ook eens ga proberenglennvho schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:07:
De goedkopere draaien gewoon niet zo ver door geloof ik, dus dat maakt het iets minder realistisch.
Ik heb nog zo een stuurtje liggen maar omdat het telkens te veel werk is om op te stellen speel ik het spel met een xbox 360 controller wat eigenlijk ook heel goed werkt.
Wordt ook is tijd dan dat ik de Multiplayer misschien eens ga proberen na lvl 10
*reminder to self, don't forget to post screenshot from the € 2 mil. drive
[ Voor 61% gewijzigd door Dopiej op 27-08-2014 15:11 ]
Inderdaad 'Pictures or it didn't happen!'Defqonwolf schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 15:10:
[...]
Heb ook nog een 360 controller liggen. Misschien dat ik die ook eens ga proberenben dat schokkerige van muis + keyboard echt zat
Wordt ook is tijd dan dat ik de Multiplayer misschien eens ga proberen na lvl 10
*reminder to self, don't forget to post screenshot from the € 2 mil. drive*
PSN: Brwmaster
Als je naar de bank gaat in het menu zie je wel een knop "repay" maar die is grayed out dus dat werkt ook niet?
dan heb je waarschijnlijk niet genoeg geld om alles in 1 keer terug te betalen, onderin staat volgens mij ook een deel terugbetalen, heb even geen screen voor je.glennvho schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 15:32:
Is er eigenlijk een manier om een lening sneller af te betalen? Ik heb 2 leningen lopen en wil graag alles gaan terug betalen. Nu gaat het dagelijkse bedrag telkens om 11u59 (in game tijd) van mijn rekening. maar aan dit tempo blijf ik nog wel even terugbetalen.
Als je naar de bank gaat in het menu zie je wel een knop "repay" maar die is grayed out dus dat werkt ook niet?
Hey, Hey jij daar, dit is mijn signature :) #UnitedWeAre
-
Zo iets bedoelde ik maar heb voor 30 euro de logitech g13 op de kop kunnen tikken via marktplaats. Thx anywaysTNJ schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 09:13:
[...]
Zoiets als een Nostromo?
V&A aangeboden: Belkin Nostromo N52TE
Ah klopt, ik moet nog een 400k terugbetalen en ik heb nu maar 100k op mijn rekening.Bananendoos schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 15:33:
[...]
dan heb je waarschijnlijk niet genoeg geld om alles in 1 keer terug te betalen, onderin staat volgens mij ook een deel terugbetalen, heb even geen screen voor je.
Ik dacht gewoon om het bedrag wat sneller in te lossen maar dan spaar ik gewoon door en betaal ik alles ineens terug.
ja, verder is per dag ook best wel fijn om af te lossen, kan je je gewoon focussen op nieuwe vrachtwagens kopen etc en dan per dag een bedrag afschrijven dan alles in een keerglennvho schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 15:36:
[...]
Ah klopt, ik moet nog een 400k terugbetalen en ik heb nu maar 100k op mijn rekening.
Ik dacht gewoon om het bedrag wat sneller in te lossen maar dan spaar ik gewoon door en betaal ik alles ineens terug.
Hey, Hey jij daar, dit is mijn signature :) #UnitedWeAre
Het is al flink versleten, maar het blijft een waarheid als een koe: "geld lenen kost geld". Zelf het geld voor een eigen vrachtwagen a ~85000€ met ritten verdienen gaat best rap (7-8 ritten?) en een €180k voor de garage is met een eigen kar dan ook snel binnen. Als je op 60k per rit zit, heb je hem binnen 4 ritten.glennvho schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 15:32:
... maar aan dit tempo blijf ik nog wel even terugbetalen.
hehe komt goed, in ieder geval weet ik dat ik meer geld verdien dan normaal is.. ben nu level 8 en heb € 700.000..Br3wmaster schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 15:16:
[...]
Inderdaad 'Pictures or it didn't happen!'
Zal vanavond de Poland Rebuilding en Rus Map er is bij gooien. Kijken of ik nog wat groenten en fruit bij de heer Poetin kan afleveren
PSN: Brwmaster
Hangt ervan af hoe je geleend hebt.Edd schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 15:36:
Een lening kun je inderdaad alleen in 1 keer terug betalen, anders zit je gewoon vast aan je termijnen.
400.000 kun je als 1 bedrag lenen, je kunt ook 8 x 50.000 aanklikken, dan kun je in kleinere bedragen aflossen.
Daar streef ik ook naarGhengis schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 16:27:
Ben pas opnieuw begonnen. Nu een rit of 4 gehad en heb rond de 60K op de rekening staan. Doel is zonder te lenen z.s.m. een eigen wagen te halen.
Dit is nog wel een handige tip mocht ik ooit is gaan lenenstrider1007 schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 16:25:
[...]
Hangt ervan af hoe je geleend hebt.
400.000 kun je als 1 bedrag lenen, je kunt ook 8 x 50.000 aanklikken, dan kun je in kleinere bedragen aflossen.
PSN: Brwmaster
als je 8 x 50.000 leent betaal je veel meer interest dan 1 x 400.000strider1007 schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 16:25:
[...]
Hangt ervan af hoe je geleend hebt.
400.000 kun je als 1 bedrag lenen, je kunt ook 8 x 50.000 aanklikken, dan kun je in kleinere bedragen aflossen.
Heb net mijn garage geupgrade. Nu sparen voor 2 nieuwe trucks en chauffeurs en dan zijn we al met 5 ^^
<a href="http://eu.playstation.com/psn/profile/jaspi/"><img src="http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/jaspi.png" border="0" /></a>
Maar dan heb je ook 8 leningen i.p.v. 1strider1007 schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 16:25:
[...]
Hangt ervan af hoe je geleend hebt.
400.000 kun je als 1 bedrag lenen, je kunt ook 8 x 50.000 aanklikken, dan kun je in kleinere bedragen aflossen.
Kan dat eigenlijk in ETS 2? Meerdere leningen van hetzelfde bedrag afsluiten?
-
Dit topic is gesloten.
![]()