Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!
Is er een finish danVerwijderd schreef op dinsdag 30 oktober 2012 @ 10:24:
Ik heb na een aantal ritten als huurling ook 100k geleend om mijn eigen truck te kopen, eigenlijk vooral omdat je dan meer controle en overzicht hebt in het spel (je ziet op de kaart waar je bent). Voorlopig ga ik zo gewoon door om mezelf in m'n uppie omhoog te levelen en dan zie ik wel verder. Ik wil niet te snel veel lenen en allemaal lui inhuren want dat vind ik eigenlijk zonde: ik koop het spel om het te spelen en me op te werken, niet om meteen de 'finish te halen'.
Ik zie alleen een heel groot markt dominerend transport bedrijf, mijn bedrijf
Hopelijk kan je bij de eerst volgende patch je bedrijfslogo op de truck plakken.
[ Voor 5% gewijzigd door Flex0r op 30-10-2012 10:46 ]
PSN: Flexman | STEAM: Flex0r[GoT]
"Geld lenen kost geld"Racemol schreef op dinsdag 30 oktober 2012 @ 10:42:
Ik heb de 100K lening gepakt en daarna de 400K. Toen de 100K afgelost met ritten rijden en kon even later opeens 2x 100K extra lenen. Dat gedaan en toen met wat "eigen" geld de 400K lening afgelost. Toen stond nog open 2x 100K en daarvan nog 1 afgelost en opnieuw een 400K lening afgesloten.. Waarna ik de garage upgrades gekocht heb en 2 nieuwe trucks. Nu weer broke met 500 in de "schuld"
[ Voor 56% gewijzigd door FastFred op 30-10-2012 10:54 ]
Jij ook al hahaL1nt schreef op dinsdag 30 oktober 2012 @ 10:28:
mmm hier is de demo verlopen. Even geen geld om de licentie te kopen. Niet erg, vanaf morgen toch druk met Assassin's Creed 3
Ik heb die realistic physics 1.5 geinstalleerd en die doet het prima bij mij, dat dan weer wel.
Ik denk dat ik misschien mijn MAN ook terugbouw naar een 4x2 chassis, die 1200L tank is toch wel heel lekker, helemaal nu je goedkoop kan tanken bij je eigen garages. Plus dat die sideskirts met custom exhaust er gewoon gaaf uit ziet. Die opties kan ik bij een ander chassis allemaal niet kiezen.
Zouden mijn eigen drivers ook gebruik maken van de goedkope fuel @ home base?
[ Voor 7% gewijzigd door Racemol op 31-10-2012 11:14 ]
Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!
Vrij logisch lijkt me, aslast (meer assen is meer draagvermogen) en aandrijving. 6x6 is 3 assen (2 achter en 1 onder de cabine) aangedreven. 6x4 is 3 assen, maar met 2 aangedreven assen. Vaak zijn dit dan de beide achterassen, aangezien aangedreven assen vaak dubbele banden hebben, 6x6 is dan leuk, maar met 4 banden op 1 as moeten sturen is uiteraard zwaarder + dat assen met dubbele banden meer draagvermogen hebben.Racemol schreef op woensdag 31 oktober 2012 @ 11:14:
Grappig dat niemand echt lijkt te weten wat nou precies het verschil is. Ook niet op truckpol zo te zien.
Wat ik dan wel altijd vreemd heb gevonden, is dat de luchtdruk in de voorbanden altijd hoger is dan bij de achterbanden, heb ooit eens stage gelopen als vrachtwagen monteur
[ Voor 34% gewijzigd door FastFred op 31-10-2012 16:21 ]
Heh ik snap wel hoe het werkt, ik wil juist weten hoe dit zich vertaald in het spel. Naar mijn weten wordt er niet echt gewerkt met gewicht van ladingen, en je dus meer mee kan/mag nemen. Laat ik de vraag anders stellen;FastFred schreef op woensdag 31 oktober 2012 @ 15:53:
[...]
Vrij logisch lijkt me, aslast (meer assen is meer draagvermogen) en aandrijving. 6x6 is 3 assen (2 achter en 1 onder de cabine) aangedreven. 6x4 is 3 assen, maar met 2 aangedreven assen. Vaak zijn dit dan de beide achterassen, aangezien aangedreven assen vaak dubbele banden hebben, 6x6 is dan leuk, maar met 4 banden op 1 as moeten sturen is uiteraard zwaarder
Wat voor nut heeft het om in Euro Truck Simulator 2 het chassis van je truck te upgraden van 4x2 naar 6x2 of 6x4.
Jazeker! Op de weg is mijn interesse voor vrachtwagens ineens enorm gestegen. Toen ik "mijn" MAN in 't echt zag rijden moest ik zelfs even zwaaien naar de chauffeur.L1nt schreef op woensdag 31 oktober 2012 @ 15:43:
Hebben jullie nu ook dat wanneer je een Truck ziet, je wel even kijkt welke het is en of ie in ETS2 zit??
[ Voor 19% gewijzigd door Racemol op 31-10-2012 16:23 ]
Dit dus

Hier is de as onder de cabine dus alleen voor sturen. De eerste achteras is puur voor extra draagkracht. En de tweede achteras, is aangedreven
Plaatje is trouwens geen ETS volgens de URL, maar 18 WoS
[ Voor 26% gewijzigd door FastFred op 31-10-2012 16:29 ]
Ik heb op truckpol wel een topic hierover gevonden
http://truckpol.proboards...tion=display&thread=71366
Gaat alleen vrij snel weer over wat voor nut ze in het echt hebben, en waar je ze vaak terug ziet. De 2e reply geeft aan dat ze in het spel meer brandstof gebruiken. Ik heb dat zelf nog niet echt terug gezien, maar is ook moeilijk omdat ze natuurlijk ook een veel kleinere tank hebben.
Verwijderd
Ja, haha, ik kijk ook opvallend vaker naar trucks nu!L1nt schreef op woensdag 31 oktober 2012 @ 15:43:
Hebben jullie nu ook dat wanneer je een Truck ziet, je wel even kijkt welke het is en of ie in ETS2 zit??

PSN: Flexman | STEAM: Flex0r[GoT]
Heb even snel 3 ritten gedaan en toen duurde het me te lang, 100K geleend, de goedkoopste DAF gekocht die er te krijgen was en zelf gaan rijden. Eerste ritje met mijn eigen truck zit er nu op, van Amsterdam naar Edinbrugh. Direct eerste aanrijding, een of andere idioot die nog even voor mij langs wilde schieten de rotonde op, maffe engelsen....
[ Voor 13% gewijzigd door FastFred op 31-10-2012 23:15 ]
Tot nu toe vermaak ik me prima met deze game, was het geld zeker waard.
Ik ben minder bugs of andere rare/storende dingen tegen gekomen tot nu toe dan bij big-budget games.
Ben nu bijna level 13 en kan nu ook steeds langere en beter betaalde ritten aannemen, dus qua geld schiet het nu ook een eindelijk beetje op.
Gaat de chauffeurs rating nog verder omhoog trouwens?
Zit nu al vrij lang op een rating van 5 namelijk.
Nog even wat mooie plaatjes.

En nog geen minuut later een typisch Brits weertje.



PSN: Flexman | STEAM: Flex0r[GoT]
[ Voor 20% gewijzigd door Flex0r op 01-11-2012 10:35 ]
PSN: Flexman | STEAM: Flex0r[GoT]
[ Voor 4% gewijzigd door FastFred op 01-11-2012 11:14 ]
Verwijderd
Het uitzetten van het gras hielp wel al een beetje, moet ik zeggen. Dat gras is echt veeeeeeeeel te groot en 'over the top'! Zonder dat 3D gras oogt alles toch al wat meer zoals ik het gewend ben te zien vanuit de auto.
Ik begrijp wat je bedoelt, net of de verhoudingen heel anders zijn in de cockpit view dan in de top view.
http://specs.tweak.to/18230
Wat J van E op de vorige pagina beschrijft ervaar ik ook trouwens
Maar wat is het toch een heerlijk spel, nu mijn G25 eens aan deze tafel zien te prutsen.
Geld verdienen stelt geen drol voor trouwens, ben in 3 ingame dagen een 25k rijker geworden. Gewoon een boel korte ritjes die rond de 5 a 6k opleveren.
Hoe zit dat eigenlijk met leningen terug betalen? Heb 100k geleend en dan staat er bij dat je 2k en nog wat per dag terug betaald ofzo? Maar dat gaat niet automatisch. Mijn betaaltermijn heeft 35 dagen, waarvan ik er nu 4 gehad heb ofzo. Moet ik gewoon voor het eind van die 35 dagen zorgen dat ik 100K bij elkaar heb en dan in de bank op terugbetalen klikken?
[ Voor 43% gewijzigd door FastFred op 02-11-2012 12:18 ]
Verwijderd
Vervelende is dat er geen andere spelen zijn waarin je gewoon ontspannen kan rondrijden én die er top uit zien. Kan me alleen TDU bedenken maar ook die voelt niet echt aan (belachelijke hobbelende wegen, vreemde physics, middelmatige graphics). En een spel als NFS Most wanted ziet er wel top uit maar dan kan je niet in de auto zitten en er loopt niemand op straat... Pffffff...
Misschien dat de komende patch voor ETS2 wat dingen positief veranderd, alhoewel ik niet verwacht dat de hele feel van het spel op de schop gaat.
Iemand anders nog een andere tip voor een 'next gen' PC spel waarin je lekker rond kan rijden met als het kan wel een doel? En dan natuurlijk ook met ondersteuning van m'n G27 met shifter!
EDIT
EDIT 2
En vandaag ben ik nog weer verder gegaan met het spel: garage en twee trucks gekocht, chauffeurs ingehuurd en zelf ook lekker rondgereden. Geen idee wat me gisteren bezielde, hahaha! Ik denk dat als je eenmaal volop bezig bent in het spel, dat het dan allemaal prima is, maar als je andere games gaat spelen en dan gaat vergelijken, dan vallen je bepaalde mindere dingen weer op... of zo... In ieder geval ben ik na m'n dip van gisteren weer volop bezig met ETS2 en vind ik het spel wel helemaal top.
Hoezo wisselvallig...
[ Voor 26% gewijzigd door Verwijderd op 03-11-2012 12:57 ]
Ik ben gisteravond flink bezig geweest en heb nu mijn tweede garage. Totaal 9 vrachtwagens en volgens mij heb ik van elk merk een vrachtwagen. Toen nog even de beste vrachtwagen bepalen en dat is voor mij de Volvo FH16 geworden. Die rijdt toch wel het lekkerste met die 750PK motor er in. Helaas vind ik de looks van dat ding wat minder.
Nu is het voor mij ook een beetje klaar. De meeste vrachtwagens die ik heb rijden zijn volledig naar wens getuned nu rest het mij nog een lening van 500K af te lossen en dat is het.
En zo lelijk is hij toch niet? Ik zelf vind die Magnum lelijk.
J van E Je doet me denken aan mijn ex-vriendin..zo wisselvallig.
Maar nee, ik ken het gevoel. En ik moet zeggen dat de AI in dit spel mij af en toe toch ook wel de strot uit komt. Ik hoop echt dat ze daar nog wat aan kunnen doen, maar gezien hun verleden met deze games ben ik er bang voor.
Bij mij komt het plezier in dit spel echter terug in het weekend of als ik vrij ben. Lekker relaxed toeren met wat muziek op de achtergrond... En zeg nou zelf, dit is toch heerlijk?!



Ben nu level 9, net m'n 100k lening afbetaald. Ik krijg nu ook ritten die 20k plus opbrengen. Laatste rit van vandaag was Luxembourg - Milaan. Dat is een gave route
Ook ik erger mij zo nu en dan aan de AI die hun auto er klakkeloos voorgooien, voorrang nemen en ik niet meer op tijd kan remmen of ontwijken. Krijg er alleen geen boetes meer voor
[ Voor 8% gewijzigd door FastFred op 03-11-2012 19:27 ]
En nog iets, verkeerslichten in NL die eerst op oranje gaan voor ze groen worden....
[ Voor 17% gewijzigd door FastFred op 03-11-2012 19:31 ]
Die Magnum is inderdaad een verschrikkelijk ding. Ook weinig opties bij Renault om uberhaupt wat te veranderen aan de trucks. De magnum is de enige truck waar ik geen volledige rit mee heb gereden. Alleen wat zonder lading rondcruisen en daarna direct aan een nieuwe recruit gegeven.Odessa schreef op zaterdag 03 november 2012 @ 15:19:
Racemol. De Volvo is idd prettig om in te rijden Ik heb wel het idee dat het wat langer duurt voor hij stilstaat.
En zo lelijk is hij toch niet? Ik zelf vind die Magnum lelijk.
Ik vind de trucks van MAN en DAF het mooiste. Ik hou van vierkant
De Scania trucks (maar dan wel met de duurste cabine) gaat ook nog wel.
Verwijderd

Ik vind het mooi! Vooral als je alles ziet bewegen, natuurlijk.
Ik heb trouwens wel zo nu en dan last van wel ERG zonnig weer... dan doet de HDR vreemd, denk ik. Ik heb dan een ontzettende bloom, alsof de zon brandend schijnt, maar als ik dan ff naar een menu ga en en dan weer terug, is alles op eens weer normaal...
Vandaag ook voor het eerst met muziek gereden: ik heb voor de lol steeds een internetzender gepakt uit het lijstje dat al in het spel zit en dan steeds een zender uit het land waar ik reed! Net alsof je op vakantie bent! Vanmiddag een hele tijd naar een of andere duffe Duitse zender geluisterd met allemaal geleuter, maar het sfeertje was daardoor PERFECT, haha!
Wat ik trouwens ook zo nu en dan doe is stoppen op zo'n rustplek langs de snelweg. Niet omdat het nodig is, maar om ff de benen te strekken. Of, en dat heb ik zonet gedaan, om de truck daar te parkeren als ik moet stoppen met spelen: dan begin je net stilstaand midden op de snelweg maar netjes op de 'Raststätte'.
Ik was trouwens vanmiddag in Polen en Oost-Duitsland: daar heb je, lijkt het, wat bredere snelwegen: zag er allemaal wat realistischer uit. Ik moet maar eens wat meer Duitse internetzenders opzoeken want in het spel zit er maar eentje en als ik daar vaker ga rijden, wil ik wel eens wat anders horen...
[ Voor 19% gewijzigd door Verwijderd op 03-11-2012 21:39 ]
Ja, ik heb dat HDR probleempje ook. Ik ram dan meestal even 2 in en dan terug naar 1.Verwijderd schreef op zaterdag 03 november 2012 @ 21:33:
Ik heb trouwens wel zo nu en dan last van wel ERG zonnig weer... dan doet de HDR vreemd, denk ik. Ik heb dan een ontzettende bloom, alsof de zon brandend schijnt, maar als ik dan ff naar een menu ga en en dan weer terug, is alles op eens weer normaal...
Vandaag ook voor het eerst met muziek gereden: ik heb voor de lol steeds een internetzender gepakt uit het lijstje dat al in het spel zit en dan steeds een zender uit het land waar ik reed! Net alsof je op vakantie bent! Vanmiddag een hele tijd naar een of andere duffe Duitse zender geluisterd met allemaal geleuter, maar het sfeertje was daardoor PERFECT, haha!
En dat met die radio doe ik ook wel eens. Niet altijd, want inderdaad, soms zit je naar een hoop buitenlands gezever te luisteren. ... ben ik toch niet alleen gek
Verwijderd



Hoe fouter de zender, hoe leuker, eigenlijk...
EDIT
3FM overal... Nah, dat verknalt de sfeer.
[ Voor 30% gewijzigd door Verwijderd op 03-11-2012 22:39 ]
Nog een bugje trouwens. Als je bijna door je DIESEL heen bent, dan geeft je navigatie ding aan 'Je BENZINE is bijna op!'
Mijn DAF XF (de goedkoopste die ik kon vinden) heeft weer een upgrade gehad, dit keer naar 460pk. En hij heeft in carroserie kleur meegespoten sideskirts nu
Ziet er goed uit zo
EDIT:
plaatje

Tis niet te zien hier trouwens, plaatje te ver verkleind

[ Voor 70% gewijzigd door FastFred op 04-11-2012 01:20 ]
Naamplaatjes van de truck "Speed Demon"

Sorry maar het blijven prachtige plaatjes.

Skin van de trailer zit in een leuke skinpack..hier vandaan gehaald.
http://www.eurotruck2.com...skins-e-mod-empresas.html
FastFred....ehm, aparte kleur. Wil je erover praten?
haha, ben maar niet bang..dat doet ie ook.Mcctje schreef op zondag 04 november 2012 @ 04:06:
ah dan haalt die het maar van mijn loon af.
Verwijderd
Ja, die vreemde afslagen waarbij een rijstrook opeens in een afslag veranderd en de rest van de weg maar met 1 strook doorgaat, zijn vreemd en vervelend en onrealistisch. Maar na een tijdje wen je er aan: ik kijk altijd op de GPS waar ik heen moet (natuurlijk) en als ik in de verte zie dat er afslagen komen waar ik rechtdoor moet, dan ga ik vast links rijden... Maar goed, ik had liever gehad dat ze overal 'echte' afslagen hadden gemaakt. Ze zijn er hier en daar wel namelijk.Mcctje schreef op zondag 04 november 2012 @ 04:06:
Zo ook maar eens begonnen aan deel 2, wat een verbetering tov deel 1. Maar hier en daar kunnen wel nog een fixes nodig zijn. Echt vervelend zijn de aanwijsborden bij de uitvoegstroken. Rij steeds rechts dus OH! ik moet de afslag niet hebben en een flinke zwieber. Resultaat: tegen de vangrail op en 1% schade, gelukkig niet bij mijn eigen truck maar die van me baas, ah dan haalt die het maar van mijn loon af.
En ik heb ook het gewicht van de trailers aangepast naar 35T..even kijken hoe zich dat gaat ontwikkelen.Ik heb het net met mijn Scania 6x4 (730pk) getest en dat ging aardig, al had ie wel een behoorlijke remweg.
vinpower schreef op zondag 04 november 2012 @ 12:22:
eeh... wtf 100% damage...
Wat was jij daar aan het doen joh?
Ik wou door het tolpoortje rijden, maar blijkbaar verdween de grond onder mij ofzoOdessa schreef op zondag 04 november 2012 @ 12:24:
[...]
even apeldoorn bellen!!
Wat was jij daar aan het doen joh?


Gaaf! Waar kunnen we die skin vandaan halen?
Anyway.. De Tweakers-trailer:


Download link: http://www.filedropper.com/tweakers-trailer
Gewoon even de SCS-file in je mod-folder droppen, that's all.
Truck is gewoon een Scania R730 met paintjob welke je bij die reparatiepunten kunt uitvoeren.
Sinner schreef op zondag 04 november 2012 @ 14:03:
Die sneeuw is een mod, maar nog ontzettend buggy. Krijg het op de een of andere manier ook niet stabiel.
Anyway.. De Tweakers-trailer:
Download link: http://www.filedropper.com/tweakers-trailer
Gewoon even de SCS-file in je mod-folder droppen, that's all.
Truck is gewoon een Scania R730 met paintjob welke je bij die reparatiepunten kunt uitvoeren.
Ik kan evt nog wel meer skins maken, wat will(en) je (jullie) zien?
Die skinpack is niet door mij gemaakt helaas, en ik weet niet of de maker dat kan waarderen.Sinner schreef op zondag 04 november 2012 @ 14:44:
Als je wil kan ik het wel even in dat skinpack zetten, moet je wel even dat skinpack online gooien.
Ik kan evt nog wel meer skins maken, wat will(en) je (jullie) zien?
Dit zijn een paar transportbedrijven waar ik elke dag mee van doen heb..Zou mooi zijn als daar skins van gemaakt zouden worden.
BTW.. je bent het niet verplicht hoor..
https://www.google.nl/sea...CEgQsAQ&biw=1768&bih=1024
https://www.google.nl/sea...7189454&biw=1768&bih=1024
https://www.google.nl/sea...7189454&biw=1768&bih=1024
https://www.google.nl/sea...7189454&biw=1768&bih=1024
https://www.google.nl/sea...7189454&biw=1768&bih=1024
DUHHUH!!!!Sinner schreef op zondag 04 november 2012 @ 15:38:
Ik kan er evt wel een skinpackje van maken, maar als je het niet kan gebruiken is het zonde van de tijd.
Ik zou het zeker geweldig vinden. Komen ze hier nooit van mij en mijn plaatjes af.

De R730 kan je pas bij level 25 krijgen, en deze nu al.
---RAWE CEEK!!!---
Downloadlink: http://www.filedropper.com/trailer-pack
Helaas nu even geen screenshots, maar daar zorgt Odessa wel voor.
Ik dank u zeer vriendelijk.Sinner schreef op zondag 04 november 2012 @ 18:51:
Trailer-skinpack met GoT-trailer + Odessa's verzoekjes en nog een paar leuke.
Downloadlink: http://www.filedropper.com/trailer-pack
Helaas nu even geen screenshots, maar daar zorgt Odessa wel voor.
Zodra ik mijn game weer aan de praat krijg

Hahahahaha, dat is gewoon het standaard in-game rood. In deze kleur heb ik 'm ook gekocht. Zal wel door het weer komen dat je wat verkleuring hebtOdessa schreef op zondag 04 november 2012 @ 01:41:
FastFred....ehm, aparte kleur. Wil je erover praten?

Opklik voor groot, zelfde kleur
[ Voor 25% gewijzigd door FastFred op 04-11-2012 20:23 ]
Ah, niet heel ernstig hoor. Slaat telkens vast en/of start niet op.Ik denk iets te veel bezig geweest met mods en zelf ook nog wat aan het proberen gegaan.Sinner schreef op zondag 04 november 2012 @ 19:53:
Wat is er met je game dan?

FastFred... lol, ja okay nu heb ik hem door.
Op de een of andere manier lijkt het net of er een stuk van je dak afgezaagd is. Zal wel door die zonneklep komen ofzo.FastFred schreef op zondag 04 november 2012 @ 20:21:
[...]
Hahahahaha, dat is gewoon het standaard in-game rood. In deze kleur heb ik 'm ook gekocht. Zal wel door het weer komen dat je wat verkleuring hebt
[afbeelding]
Opklik voor groot, zelfde kleur
LOL..ja idd nu je het zegt.Reiben schreef op zondag 04 november 2012 @ 20:59:
[...]
Op de een of andere manier lijkt het net of er een stuk van je dak afgezaagd is. Zal wel door die zonneklep komen ofzo.
Ondertussen heb ik trouwens een as extra en wat extra lampjes

Hmmm, wat lastig te zien ivm verkleinen. Extra lampjes zijn van die oranje dingen op die bar helemaal onderaan
Jammer trouwens dat ik die 2 grote lampen op de grill en die 4 bovenop niet kan bedienen
Nu overigens met bijna 12K op de teller. Die shovel die ik hier bij me heb was trouwens wel fucking zwaar. Een stuk zwaarder iig dan de trailers en tankers die ik meestal meeneem. Duurde echt een eeuwigheid voor ik aan mijn vaste 85km/u cruise zat. Heuvel op kakte de snelheid ook verder in en moest ik gewoon 2 extra versnellingen terug
Ik las een paar pagina's terug trouwens, dat met een extra as je brandstof verbruik slechter wordt. Maar dat is niet zo, een van de tanks moest plek maken voor de extra as. 800 liter tank ipv de 1200 die ik origineel had. Nog steeds goed voor 1600km
Die gruwelijk dik uitgevoerde trucks hierboven zijn natuurlijk leuk, maar ik hoef niet zoveel opsmuk. Ik wil liever dat hij er wel tof uit ziet, maar nog wel zo dat je 'm evt. in het echt ziet rijden. Dus niet zo uitbundig veel lampjes en stickers en speciale lak enzo.
Ze zijn toch gemaakt om spul te vervoeren, niet om mooi te zijn
[ Voor 81% gewijzigd door FastFred op 04-11-2012 22:55 ]
Hoezo kan je die lampen net bedienen? via F4 kan je de lichten kiezen.FastFred schreef op zondag 04 november 2012 @ 22:39:
Jammer trouwens dat ik die 2 grote lampen op de grill en die 4 bovenop niet kan bedienen
Nu overigens met bijna 12K op de teller. Die shovel die ik hier bij me heb was trouwens wel fucking zwaar. Een stuk zwaarder iig dan de trailers en tankers die ik meestal meeneem. Duurde echt een eeuwigheid voor ik aan mijn vaste 85km/u cruise zat. Heuvel op kakte de snelheid ook verder in en moest ik gewoon 2 extra versnellingen terug
Ik las een paar pagina's terug trouwens, dat met een extra as je brandstof verbruik slechter wordt. Maar dat is niet zo, een van de tanks moest plek maken voor de extra as. 800 liter tank ipv de 1200 die ik origineel had. Nog steeds goed voor 1600km
De trailers wegen allemaal even zwaar ( 20T ). Je kan ze niet afzonderljk een ander gewicht geven. Geloof me, ik ben daar de hele dag al mee bezig. Mijn trailers wegen nu 37T..zweten om dat op de weg te houden
Of het brandstof verbruik meer word met een extra as weet ik niet..Ik denk het niet. Maar als je, zoals ik, lange afstand rijd, is het toch wel lekker als je 3600+ km kan rijden. Ik rijd nu ook met een 6x4 maar dat is voor het gewicht..nu ik het heb aangepast hebben ze wel echt nut.
En helaas crashed mijn game nog steeds. Heb ik voor niets die hotfix geinstalleerd. Komt dat vervelende gapen nog eerder.

EDIT: Eej, mijn trucks zijn helemaal niet overdreven... En zijn gemaakt voor transport en plaatjes
Nou niet gaan katten he, met je roze truck!!!
[ Voor 4% gewijzigd door Odessa op 04-11-2012 23:04 ]
weet je meteen wat de oorzaak is. Of de mods één voor één verwijderen tot de
boel niet meer vastloopt, kan ook natuurlijk.

Gaaf om die Versteijnen te zien..Die truck komt morgen, kan ik hem gelijk aan de chauffeur laten zien


Arme FastFred
HeisterkampSinner schreef op zondag 04 november 2012 @ 14:44:
Als je wil kan ik het wel even in dat skinpack zetten, moet je wel even dat skinpack online gooien.
Ik kan evt nog wel meer skins maken, wat will(en) je (jullie) zien?
Ankersmit
HIer zou ik echt heel blij mee zijn

Bij die twee ligt de nadruk (bedrijfsnaam) meer op de trucks zelf, ik doe alleen trailers.bobsquad schreef op zondag 04 november 2012 @ 23:59:
[...]
Heisterkamp
Ankersmit
HIer zou ik echt heel blij mee zijn
Ach, het is snel gedaan en natuurlijk niet echt tot in detail precies. (ben ik te lui voor)Odessa schreef op zondag 04 november 2012 @ 23:50:
Gaaf om die Versteijnen te zien..Die truck komt morgen, kan ik hem gelijk aan de chauffeur laten zien![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Arm? Welnee.. Weet je wel wat het kost om een truck in de kleur roze te laten lakken?Arme FastFred
/edit
Dit gebeurde me net, echt weer iets voor mij.


[ Voor 7% gewijzigd door Sinner op 05-11-2012 01:14 ]
Eerste keer maar ook de laatste keer. Ga wel uitbreiden richting het oostblok.
Wat overigens ook leuk is mijn collega die rijd €0,50 per km. Ben nu aan het twijfelen ontslaan of voor die €10-20 netto winst laten houden.
Beste mensen, ik ga me ook eens goed bezighouden met ETS2. De demo al een paar ritten gedaan en ik zal m deze week eens gaan aanschaffen.Mcctje schreef op maandag 05 november 2012 @ 01:56:
Shit, net 2 uurtjes gecruised met mijn eigen gekochte truck, maar wat is Engeland toch een kut land om in te rijden. Wegversmallingen, links rijden het is gewoon fucked up daar. Echt niet leuk om daar te rijden.
Wat Engeland betreft, ofschoon ik er zelf in ets2 nog niet heb gereden, als ik Eddie Stobart afleveringen kijk dan zijn de wegen behalve de snelweg ook niet echt breed, dus wellicht is het redelijk realistisch?
Zelf vind ik het sturen met keyboard erg waardeloos, ik was altijd een flight simulator fanaat en daar kan ik alles met mn keyboard tot op de millimeter, waarom is dat zo moeilijk in ets? Achteruit een trailer parkeren is in het echt een eitje maar in ets ben ik gewoon 5-10 minuten bezig..
ps. weet iemand of er al een goede Stobart mod is voor ets2?
[ Voor 3% gewijzigd door cbr600f4i op 05-11-2012 09:00 ]
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
Verwijderd
Inderdaad.FastFred schreef op zondag 04 november 2012 @ 22:39:
Die gruwelijk dik uitgevoerde trucks hierboven zijn natuurlijk leuk, maar ik hoef niet zoveel opsmuk. Ik wil liever dat hij er wel tof uit ziet, maar nog wel zo dat je 'm evt. in het echt ziet rijden. Dus niet zo uitbundig veel lampjes en stickers en speciale lak enzo.
Ze zijn toch gemaakt om spul te vervoeren, niet om mooi te zijn
Ik vind Engeland ook niet zo plezierig... Het oostblok zal je zeker meer bevallen. Het is zelfs zo dat ik voorlopig daar blijf want daar heb je éindelijk lekker brede wegen die me de indruk geven dat ik écht op de snelweg aan het rijden ben! In het westen van de kaart heb je veel te vaak van die snelwegen met maar 1 baan (door die vreemde afslagen) en dat vind ik helemaal niets: dan voelt het alsof ik in Madurodam rij. In Polen en Oost-Duitsland heb je wegen met 6 banen: lekker breed, heerlijk vrij, net echt, etc. Van mij mogen ze nog een paar duizend kilometer van dat soort wegen uitgeven als addon!Mcctje schreef op maandag 05 november 2012 @ 01:56:
Shit, net 2 uurtjes gecruised met mijn eigen gekochte truck, maar wat is Engeland toch een kut land om in te rijden. Wegversmallingen, links rijden het is gewoon fucked up daar. Echt niet leuk om daar te rijden.
Eerste keer maar ook de laatste keer. Ga wel uitbreiden richting het oostblok.
Het wachtende verkeer is soms inderdaad een beetje vervelend, maar een beetje toeteren spoort ze altijd wel aan om te gaan rijden.
Bij rits-stroken zorg ik dat ik zo snel mogelijk de linker baan ben dan heb je nergens last van en bij opritten waar het verkeer stil staat zet ik de truck gewoon een klein stukje op de weg zodat het gewone elite auto volk kan in voegen nadat ik even geseind heb.

PSN: Flexman | STEAM: Flex0r[GoT]
Kanteltrans !!

Mare waarom is hier Neerlan's bekenste bedrijf nog niet genoemd? De Rooij natuurlijk...onze Dakar heldjes
Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!
Verwijderd
Met een joypad is het sturen prima te doen als je geen stuur in je (huis)kamer wil hebben,cbr600f4i schreef op maandag 05 november 2012 @ 08:59:
Zelf vind ik het sturen met keyboard erg waardeloos, ik was altijd een flight simulator fanaat en daar kan ik alles met mn keyboard tot op de millimeter, waarom is dat zo moeilijk in ets? Achteruit een trailer parkeren is in het echt een eitje maar in ets ben ik gewoon 5-10 minuten bezig..
ps. weet iemand of er al een goede Stobart mod is voor ets2?
ik gebruik het zelf ook af en toe. Als je wil kan ik trouwens wel een Strobart trailer voor je maken.
[ Voor 7% gewijzigd door FastFred op 05-11-2012 10:53 ]
..tenminste, dat is bij mij wel het geval.
EDIT: tjongejonge, wat rij jij lomp
[ Voor 41% gewijzigd door FastFred op 05-11-2012 12:06 ]
Het nadeel zit m ook in het feit dat ik een laptop gebruik (de nieuwe xps15) en ben nog aan t zoeken naar de beste setup, de g27 lijkt me geweldig maar dan moet ik aan de tafel ga zitten.Sinner schreef op maandag 05 november 2012 @ 09:52:
[...]
Met een joypad is het sturen prima te doen als je geen stuur in je (huis)kamer wil hebben,
ik gebruik het zelf ook af en toe. Als je wil kan ik trouwens wel een Strobart trailer voor je maken.
overigens lijkt me dit een geweldige stobart trailer, ik heb wat met diepvriestrailers.. ik heb meer images hiervan overigens

[ Voor 5% gewijzigd door cbr600f4i op 05-11-2012 12:37 ]
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
exact, er zitten nogal wat bochten in ets2 en je blijft dus constant op de pijltjes duwen, meestal kleine correcties maar dus de hele tijd door.Sinner schreef op maandag 05 november 2012 @ 10:25:
Ik denk dat hij bedoelde dat je met het toetsenbord niet echt netjes kunt sturen, je blijft corrigeren.
..tenminste, dat is bij mij wel het geval.
Ryzen 7 9800x3D / RX7900XTX OC / 32 GB Corsair Vengeance 6000 Mhz RGB DDR5 / ASUS TUF Gaming B650-Plus WiFi
Dat was nog netjesFastFred schreef op maandag 05 november 2012 @ 10:52:
Niet beschikbaar op mobiel....
EDIT: tjongejonge, wat rij jij lomp
SCS is van plan om aan het einde van de week de nieuwe patch te lanceren. Ze spreken zelf over het verhelpen van bepaalde problemen, alsmede het verbeteren van bepaalde dingen.
bron: blog.scssoft.com
Dus we zullen wel zien aan het einde van de week
Verwijderd
Cool! Wist dat het eraan zat te komen, maar eind van deze week zou leuk zijn. Ben benieuwd!Trently schreef op maandag 05 november 2012 @ 13:42:
Leuk nieuwtje:
SCS is van plan om aan het einde van de week de nieuwe patch te lanceren. Ze spreken zelf over het verhelpen van bepaalde problemen, alsmede het verbeteren van bepaalde dingen.
bron: blog.scssoft.com
Dus we zullen wel zien aan het einde van de week
@ Sinner, ik rij met toetsenbord toch een heel stuk netter
[ Voor 37% gewijzigd door FastFred op 05-11-2012 14:21 ]
/edit
offtopic: Iedereen die zich stoort aan het vele felle wit op tweakers7 kan ik "Turn off the Lights" aanraden.
Zet in de opties de 'duisternis' op 40% en laat het automatisch aangaan op GoT. Echt een verademing!
Voorbeeldje: http://i.imgur.com/5xSBx.jpg
[ Voor 64% gewijzigd door Sinner op 05-11-2012 14:50 ]
Ook met 150/160kmh?FastFred schreef op maandag 05 november 2012 @ 15:52:
Ik zigzag echt niet, ja wel iets, maar ik kan wel gewoon op mijn eigen rijbaan blijven.
Verwijderd
Ik heb trouwens uitgevogeld dat 1 minuut simtijd in het echt ongeveer 3,2 seconde is. Een uur in ETS2-tijd is dus een dikke drie minuten echte tijd. Vond ik wel handig om te weten.
knoeien e.d. en een tweede waar ik het spel gewoon mee speel.
Diesel: 1.19 euro per liter, hele tank vol gedaan. Only in Poland.
Luxemburg(L)= €1.18/l
Polen(PL)= €1.19/l
Oostenrijk(A)= €1.35/l
Nederland(NL)= €1.40/l
Tsjechië(CZ)= €1.41/l
Frankrijk(F)= €1.44/l
Duitsland(D)= €1.46/l
België(B)= €1.50/l
Zwitserland(CH)= €1.53/l
Engeland(GB)= €1.59/l
Slowakije(SK)= N.B.
YouTube: Euro Truck Simulator 2 - Launch trailer
Dit topic is gesloten.