Swain heeft helemaal geen healing reduction van zichzelf? Zijn E-skill zorgt er alleen voor dat alle verdere schade die Swain doet op die target vergroot wordt, als dat is waar je aan denkt.
Pimorez schreef op zondag 07 oktober 2012 @ 20:06:
Ik volg alle spelers totaal niet, en weet dus ook niet wie een goede mid lane is, maar Xpecial naar mid lane? Qua support doet hij het uitstekend naar mijn idee, ik weet niet of het verplaatsen van een goede support naar mid een goed idee is.
Maar iemand uit TSM.Evo halen klinkt zeker niet slecht.
Al een tijd geleden, dus ik weet niet of het nu nog zo is, maar Xpecial scheen vrij vaak midlane van Regi te kunnen winnen. Blijft natuurlijk de vraag of je een goed lopende botlane die veel ervaring heeft met elkaar wil opsplitsen. Mochten ze geen goede midlaner kunnen vinden, maar wel een support als Nhat, dan is het natuurlijk een optie.
Overigens heeft TSM.Evo na de mislukte Season 2 regional qualifiers gezamelijk besloten om uit elkaar te gaan. Volgens mij heeft voorlopig alleen Salce een nieuwe plek gevonden, namelijk als sub voor Curse in season 3 (aangezien vaste subs dan verplicht worden), maar die woonde ook al een tijdje in het Curse gaming house.
De voornaamste kandidaat
lijkt echter Nyjacky (de huidige mid van Curse) te zijn, wat naar mijn mening een uitstekende aanwinst voor TSM zou zijn.
edit: En de AP Carry voor TSM in season 3 is...
Toch ReginaId
[
Voor 3% gewijzigd door
the Virtual op 08-10-2012 02:45
]