Megaveel electronica deals schieten in een razend tempo voorbij, tegen extreem scherpe prijzen.
Dat was het zeker, je kon niet eens met je ogen knipperen

Mij is het puur op stom geluk/toeval gelukt om 1 product te kopen, hoewel ik eerst moet zien of ze wel gaan leveren.
Voor de rest geloof ik ook niks van de uitleg.
Dat een populair product zoals een PS3 of een NEX5 snel verkoopt, dat wil ik geloven, maar zo snel kan niet als je door minimaal 2 schermen moet (eerst op ik neem er een, dan in volgende pagina betaalmethode selecteren, in volgende scherm bevestigen).
Je kon eea bespoedigen, door alvast in te loggen, meerdere tabbladen/vensters, PP selecteren ipv iDeal etc, maar dan nog was het onmogelijk om een poging tot kopen te doen. Of de reactietijd was te hoog, of een DB error etc.
Wat me wel positief verraste als + punt, dat de site het volhield.
Ben wel benieuw hoeveel unieke gebruikers er waren, want met al die page refreshers wil ik best geloven dat er wel wat servers hebben staan roken.