Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MRE-Inc
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 16:26

MRE-Inc

Copa Mundial de Fútbol de 1982

Eagle Creek schreef op zondag 12 februari 2012 @ 22:55:
Ah, dat bedoel je.
Hoe sluit jij Npkia Rijden af dan? Als ik als het programma openstaat op de Windowsknop druk, lijkt het afgesloten. Maar als ik dan "<-" ingedrukt houd, staat hij er gewoon nog tussen.
En hoe sluit jij het af dan ? Mijn vriendin heeft ook een Lumia 800 en die kwam vorige week thuis van dr werk met de melding dat haar Lumia bijna leeg was terwijl dat ding gewoon op dr buro had gelegen op dr werk. Toen ging ik eens op het pijltje naar links knopje drukken en wat bleek. Ze had dus gewoon nog alles open staan. Zij sloot dus al haar programma's af door op de windows knop te drukken. Ik heb echt serieus een keer of 15 op de pijl links knop moeten drukken om alles afgesloten te krijgen. Volgens mij blijven dan veel apps draaien op de achtergrond en dat vreet accu.

XBL: MRE Inc


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • coenox
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 14:45
MRELynx schreef op maandag 13 februari 2012 @ 11:45:
[...]


En hoe sluit jij het af dan ? Mijn vriendin heeft ook een Lumia 800 en die kwam vorige week thuis van dr werk met de melding dat haar Lumia bijna leeg was terwijl dat ding gewoon op dr buro had gelegen op dr werk. Toen ging ik eens op het pijltje naar links knopje drukken en wat bleek. Ze had dus gewoon nog alles open staan. Zij sloot dus al haar programma's af door op de windows knop te drukken. Ik heb echt serieus een keer of 15 op de pijl links knop moeten drukken om alles afgesloten te krijgen. Volgens mij blijven dan veel apps draaien op de achtergrond en dat vreet accu.
Ik sluit ook alles af met die 'terug' pijl maar vind dat wel onhandig als er veel open staat. Zou mooi zijn als er een soort 'kill all programms' tile voor was.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • badluckboy
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 04-07 14:57
^de truuk met WP7 is volgens mij dat je de back knop niet hoeft te gebruiken voor het afsluiten van programmas omdat ze niet in de actieve geheugen gaan zitten en dat ze vanzelf afgesloten worden na een tijdje?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Caelorum
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 18:48
Die lijst die je ziet door het pijl knopje ingedrukt te houden is geen overzicht van draaiende programma's. Het is een overzicht van programma's die in een suspended state zijn gezet. Dat betekent dus dat ze geen cpu-tijd krijgen en dat alleen het geheugen dat werd gebruikt actief wordt gehouden in verband met de fast-app resume. De programma's kunnen dus geen berekeningen op de achtergrond uitvoeren tenzij ze een backgroundtask, periodictask of dergelijke hebben gestart. Deze tasks kan je vinden onder Settings -> applications -> background tasks.
Een uitzondering hierop lijken native apps te zijn, zoals IE9 (die laad webpagina's door op de achtergrond) en waarschijnlijk ook Nokia Drive. De meeste van de apps die waarschijnlijk open lijken te staan kunnen dus geen significant impact op de batterijduur hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • r2504
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 13-09 15:24
Vanmorgend ook eens een herstart gedaan van m'n Nokia 800... groot was m'n verbazing dat ik toen ik daarnet thuis kwam nog steeds "11u remaining" had wat echt uniek is (ondanks dat ik hem amper gebruik tijdens de dag).

Ergens moet er dus toch wel waarheid zitten in "iets" dat blijft draaien en je batterij leeg trekt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eagle Creek
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 08:54

Eagle Creek

Breathing security

Hebben we ook enig idee welke app dit dan zou zijn?

~ Information security professional & enthousiast ~ EC Twitter ~


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeNachtwacht
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15:49

DeNachtwacht

youtube.com/@hisrep

Eagle Creek schreef op maandag 13 februari 2012 @ 20:42:
Hebben we ook enig idee welke app dit dan zou zijn?
Ik verdacht dus Nokia Rijden, maar na vandaag vroeg ik me af of het ook niet Nokia Music zou kunnen zijn. In ieder geval één van de drie Nokia apps. Andere windows phones hebben er immers geen last van.

Andere optie is dat er iets algemeens in de Lumia batterij niet helemaal goed gaat wat door een reboot weer hersteld wordt. Het is alleen moeilijk uit te vogelen waar het nu precies aan ligt; in ieder geval staat vast dat een dagelijkse reboot een boel scheelt.

youtube.com/@hisrep


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PaT
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

PaT

Moderator Mobile

Ja, dat mod

Topicstarter
Dit is ook maar wijsheid van de koude grond, maar ik merk dat als je ouderwets bluetooth, wifi en 3G afsluit als het niet nodig is, dit ook een slok op een borrel scheelt. Ik heb nog geen harde reset gedaan en doe in principe niet aan dagelijkse reboots. Zet ik bovengenoemde zaken aan, dan kan het best vlot gaan. Zet ik ze allemaal braaf uit (overdag heb ik zelden Wifi tot mijn beschikking en achter een pc is 3G ook niet echt noodzakelijk), dan kom ik fluitend de dag door.

Daarnaast merk ik dat ik ongemerkt echt veel loop te "pielen" met het toestel. De tijd van alleen bellen is echt voorbij voor mij! Facebook, twitter, en Whatsapp worden toch regelmatig gecontroleerd. Dat is wel even een wat intensiever gebruik dan bij mijn vorige toestellen. Daarentegen kon mijn Omnia7 en mijn tijdelijke Radar echt wel een stuk langer op een acculading.

Het blijft bijzonder, die Lumia 800. Ben benieuwd hoe dat gaat lopen bij de 900!

Groot genoeg voor 2 hoofdletters


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeNachtwacht
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15:49

DeNachtwacht

youtube.com/@hisrep

Ik zit er een beetje dubbel in. Ik vind dat je van een moderne smartphone mag verwachten dat hij een dag lang redelijk intensief gebruik met 3g aan goed door moet kunnen komen. Als ik een Galaxy SII zie met een veel groter scherm en toch langere batterijduur vind ik de Lumia gewoon tekort schieten. Elke dag tegen 20:00u is de koek op en dan heb ik nog heel veel batterijbesparende dingen aan!

Erg jammer want verder vind ik het een toptoestel.

youtube.com/@hisrep


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb de nokia apps verwijderd omdat de music toch op de achtergrond meedraaide.
scheelt wel iets,maar zoals DeNachtwacht al zei: je moet veel instellingen wijzigen om een redelijk resultaat te halen. Heb er een keer 52 u mee gehaald in stand-by,bij redelijk tot goed gebruik liep het terug naar een dikke 22 u.
Daarna ging het weer naar onder de 20u,maar vandaag was het 25u met ongeveer 4u flink gebruik.
Ik weet het ook niet echt meer maar denk dat de Nokia apps idd veel energie trekken en de diagnose tool zeker,dat bekent zelfs Nokia.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb de laatste week last met mijn wifi. Dacht eerst dat het aan de toggle app lag, maar gebruik nu connection tiles en als ik mijn wifi weer inschakel, vindt het toestel geen netwerk. Sterker nog, hij gaat niet eens zoeken. Moet 'm eerst aan en uit zetten voor het weer werkt. Misschien nog maar eens een factory reset dan?????

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ybysaia
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 10-09 11:09
Jongens, hebben jullie dit al gecheckt?

http://discussions.nokia....attery-drain/td-p/1309253

Is een aantal mensen dat door het verwijderen van de Diagnostics app een langere batterijduur ervaart.

Daarna nog wel een reboot uitvoeren

[ Voor 7% gewijzigd door ybysaia op 14-02-2012 00:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ik heb bij mij de diag.tool verwijderd en het help wel,maar weet niet hoeveel het echt uitmaakt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eagle Creek
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 08:54

Eagle Creek

Breathing security

15 uur geleden opgeladen, volgens de schatting nog 1 dag en 4 uur te gaan (dus dat is dan 28 uur). Ik zit op 86% nu. (beter gezegd: 15 uur = 14%)
Ben ik er dan echt zo zuinig mee of heb ik zo'n bijzonder toestel?

Wat mij wel nu opvalt is dat er op meerdere plekken gesproken wordt over apps die in de achtergrond draaien, maar er voor mijn gevoel een beetje at random naar gezocht wordt. Anderen zeggen weer dat apps op de achtergrond nauwelijks verbruiken.

Zo ook met de diagnostics app. De een zegt, ik merk bijna 20%, de ander zegt ik merk niets.

Mijn tasklist:
Achtergrondtaken:
Belstatus (uitgeschakeld)

Geavanceerd:
Fokke & Sukke
Geweldige apps
Nokia Music
Spotify
Toggle
Treinplanner

Het merendeel van deze applicaties gebruik ik echter nauwelijks, en ik vraag me af of ze echt wel zoveel doen op de achtergrond. Voor treinplanner en fokke en sukke en geweldige apps heb ik bijvoorbeeld allemaal de tile updates uitgeschakeld staan.

Wat ik hier in deze lijst dan bijvoorbeeld weer mis zijn buienradar en whatsapp. Buienradar doet wel aan tile refresh (elk uur), en WhatsApp draait sowieso mee toch?

[ Voor 10% gewijzigd door Eagle Creek op 14-02-2012 01:55 ]

~ Information security professional & enthousiast ~ EC Twitter ~


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert H
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 08-08 10:22
Nou ik ben het toestel nu echt zat aan het worden, ik heb alle opties geprobeerd. Meerdere keren een hard reset gedaan en terug hersteld naar een vorige update toen ik nog geen problemen had. Nu lijkt het wel of de laatste update iets kapot heeft gemaakt, want nu heb ik na de herstel nog steeds last van een zeer lage accuduur.

Ik heb hem gisteravond opgeladen tot 100% en nog een hele tijd daarna aan de lader laten hangen, dus zeker volledig opgeladen. Toen naar bed gegaan en uiteraard niks meer mee gedaan. Vanochtend om 7.30 heeft hij nog net de wekkerfunctie kunnen activeren met nog 10% over.

Uiteindelijk heeft het 12 uur geduurd met geen gebruik tot de telefoon zichzelf uitschakelde, dit vind ik niet kunnen. Op de specificaties site adverteren ze met max 335 uur standby tijd, maar ik redt nog geen tiende van dit.

Dit toestel werkt op dit moment zo op mijn zenuwen dat ik hem het liefst ruil tegen een andere telefoon. Is dit denk je mogelijk? Zal de winkel het toestel terug moeten nemen, omdat het blijkbaar niet is wat ze belooft hebben in de specificaties op de advertentie?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Robert H schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 09:12:
Dit toestel werkt op dit moment zo op mijn zenuwen dat ik hem het liefst ruil tegen een andere telefoon. Is dit denk je mogelijk? Zal de winkel het toestel terug moeten nemen, omdat het blijkbaar niet is wat ze belooft hebben in de specificaties op de advertentie?
Gewoon proberen, één keer omruilen voor een andere L800 omdat het toch wel een fijn toestel is ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert H
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 08-08 10:22
hjs schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 09:21:
[...]


Gewoon proberen, één keer omruilen voor een andere L800 omdat het toch wel een fijn toestel is ;)
Ik vind het zeker een fijn toestel en windows werkt ook lekker, wanneer het ook echt werkt. Ik wil ook graag een zwaar toestel en met android is het allemaal plastic, dus kom ik bij inruil weer uit op een iphone en daar wil ik eigenlijk niet meer aan beginnen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Robert H schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 09:43:
[...]


Ik vind het zeker een fijn toestel en windows werkt ook lekker, wanneer het ook echt werkt. Ik wil ook graag een zwaar toestel en met android is het allemaal plastic, dus kom ik bij inruil weer uit op een iphone en daar wil ik eigenlijk niet meer aan beginnen.
gewoon naar de winkel gaan en doen die moeilijk naar Nokia zelf terugsturen.
Zoals hij nu is werkt het niet, je moet wat en om dan gelijk een iphone te kopen is duur.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Batsu
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 08-01-2022
Robert H schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 09:43:
[...]


Ik vind het zeker een fijn toestel en windows werkt ook lekker, wanneer het ook echt werkt. Ik wil ook graag een zwaar toestel en met android is het allemaal plastic, dus kom ik bij inruil weer uit op een iphone en daar wil ik eigenlijk niet meer aan beginnen.
Vloeken in de kerk, maar kijk dan eens naar een HTC Desire of Sensation 5XE/XL of normaal)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Robert H schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 09:12:
Dit toestel werkt op dit moment zo op mijn zenuwen dat ik hem het liefst ruil tegen een andere telefoon. Is dit denk je mogelijk?
Het scheelt al als mensen de diagnostics app uninstallen. Niet alleen vanwege het stroom gebruik van die app maar vooraal omdat het totaal geen nut heeft om daar tien keer per dag naar te kijken zoals sommige mensen lijken te doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert H
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 08-08 10:22
Batsu schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 10:17:
[...]

Vloeken in de kerk, maar kijk dan eens naar een HTC Desire of Sensation 5XE/XL of normaal)
Ik kom van een HTC Desire en zoals ik beschrijf wil ik liever geen iPhone, maar google telefoons zijn gewoon wat minder stevig gebouwd. Zo ervaar ik het, omdat er veel met plastic wordt gewerkt.
En over het vloeken zou android net zoveel vloeken moeten zijn als apple :)
Verwijderd schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 10:23:
[...]

Het scheelt al als mensen de diagnostics app uninstallen. Niet alleen vanwege het stroom gebruik van die app maar vooraal omdat het totaal geen nut heeft om daar tien keer per dag naar te kijken zoals sommige mensen lijken te doen.
Ik heb deze app niet op mijn telefoon staan en de telefoon is bij mij al na 11 - 12 uur leeg als ik er niks mee doe.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eagle Creek
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 08:54

Eagle Creek

Breathing security

Robert H schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 10:43:

Ik heb deze app niet op mijn telefoon staan en de telefoon is bij mij al na 11 - 12 uur leeg als ik er niks mee doe.
Iedereen heeft die app erop staan lijkt me (met die toetscombinatie maak je hem alleen maar zichtbaar in je menu?); of bedoel je dat je hem er al vanaf hebt gehaald?

[ Voor 9% gewijzigd door Eagle Creek op 14-02-2012 11:34 ]

~ Information security professional & enthousiast ~ EC Twitter ~


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert H
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 08-08 10:22
Eagle Creek schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 11:32:
[...]

Iedereen heeft die app erop staan lijkt me (met die toetscombinatie maak je hem alleen maar zichtbaar in je menu?); of bedoel je dat je hem er al vanaf hebt gehaald?
Ik heb mijn toestel volledig gereset naar fabrieksinstellingen en vervolgens alleen whatsapp en spotify weer geïnstalleerd. Dus die app heb ik nooit geactiveerd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eagle Creek
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 08:54

Eagle Creek

Breathing security

Robert H schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 11:44:
[...]


Ik heb mijn toestel volledig gereset naar fabrieksinstellingen en vervolgens alleen whatsapp en spotify weer geïnstalleerd. Dus die app heb ik nooit geactiveerd.
Maar activeer je de app, of alleen de menuoptie om hem te bereiken?

~ Information security professional & enthousiast ~ EC Twitter ~


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tijmeng
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 12-09 21:54

tijmeng

Panasonic 7J

alle reboots en hard resets ten spijt. Ik ben weer terug naar een waardeloze batterij tijd. vanochtend van de lader gehaald. Nu 4 uur later nog 11 uur te gaan :( enige wat ik heb gedaan is een half uurtje muziek geluisterd en wat standaard taken zoals gmail checken enz

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • maratropa
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
Mijn ervaring op een omnia 7 is trouwens dat de indicatie van "hoe lang nog" ook nooit klopt, hij geeft altijd veel minder aan. Volgens mij kun je beter uitgaan van wat je meet dan wat de telefoon zegt..

specs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XanaduNL
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 18-08 14:01
Ik heb even de bezem door mijn apps gehaald, en ik ben nu van ongeveer 16 uur naar iets van 30 uur gegaan.
Helaas weet ik dus niet precies welke app de boosdoener was. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert H
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 08-08 10:22
Eagle Creek schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 12:03:
[...]

Maar activeer je de app, of alleen de menuoptie om hem te bereiken?
Ik kijk alleen de batterij indicatie bij het menu onderdeel batterijbesparing, maar de indicatie die daar staat is niet accuraat. Net na het opladen zegt hij vaak 18 of 20 uur, maar na 1 uur kijk ik weer en dan staat er al 15 uur en uiteindelijk kom ik altijd rond de 11-12 uur uit wanneer hij uitvalt.

Nu heb ik hem vanochtend de hele tijd aan de lader gehangen en heb een keer gezien dat hij al 100% was, mag ook wel na 4 uur opladen. Ik haal hem van de oplader af en opeens staat er 78% :S Laad hij hem nu ook niet meer volledig op?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

maakt eigenlijk niets uit wat je doet : de batterij indicatie is ook erg onbetrouwbaar
gisteren kon ik er makkelijk 25u mee doen met een redelijk tot goed gebruik van internet twitter en mail.
vanochtend na het rebooten 100% en nog maar 16u
niets aan veranderd zelfde apps en instellingen............zeg het maar,zo onstabiel als het weer :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Caelorum
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 18:48
Robert H schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 12:42:
[...]Ik kijk alleen de batterij indicatie bij het menu onderdeel batterijbesparing, maar de indicatie die daar staat is niet accuraat. Net na het opladen zegt hij vaak 18 of 20 uur, maar na 1 uur kijk ik weer en dan staat er al 15 uur en uiteindelijk kom ik altijd rond de 11-12 uur uit wanneer hij uitvalt.[..]
Dat komt omdat bij de berekening het gemiddelde verbruik wordt meegenomen. Ik neem aan dat tijdens het opladen je de telefoon minder gebruikt dan na het opladen?
Bij mijn Trophy schommelt die ook de hele dag op en neer, maar dat dan eerst hoog, dan laag dan weer hoog en weer laag. Gewoon omdat ik twee periodes heb op een dag waarbij ik de telefoon veel gebruik en twee periodes waarbij ik het minder gebruik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paul01
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 12-09 10:05
XanaduNL schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 12:32:
Ik heb even de bezem door mijn apps gehaald, en ik ben nu van ongeveer 16 uur naar iets van 30 uur gegaan.
Helaas weet ik dus niet precies welke app de boosdoener was. :P
Kun je eens een globale opsomming geven? Dan kunnen anderen hier misschien kijken of zij er achter kunnen komen door het verwijderen van apps.

Siemens M50, M55, S65, Nokia N72, N95, N8, Lumia 800, 720, 925, 640, 650, Huawei P9, P20, Oneplus 8 Pro, Oneplus 12


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XanaduNL
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 18-08 14:01
Telfordia schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 14:37:
[...]


Kun je eens een globale opsomming geven? Dan kunnen anderen hier misschien kijken of zij er achter kunnen komen door het verwijderen van apps.
Ik heb even de accounthistory van windowsphone.com erbij gepakt.
Dit is ongeveer het lijstje wat ik verwijderd heb:
Fokke & Sukke
Weather View
Face Swap
...i'm a WP7!
Torrent Buddy (nooit gebruikt)
SoundHound
SpeedTest
EverNote
WikiPedia
Radio538
bingle goggles
Bitcoin
Jack of Tools
FailBook Reader
Trein informatie
Treinplanner
WP7NL apps
State of Game
PianoPhone7
nu.nl (de onofficiële)
The Verge

Games heb ik nog geen bezem doorgehaald.
Hopelijk hebben mensen hier wat aan. :)
(ondertussen draait me Lumia alweer 45 uur)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

haha wat een was lijst, maar goed van de trein en weather apps weet ik dat ze veel energie verbruiken
kijken wat de rest ervan vindt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fewips
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-08 20:36

fewips

Huurautospecialist

Verwijderd schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 16:22:
haha wat een was lijst, maar goed van de trein en weather apps weet ik dat ze veel energie verbruiken
kijken wat de rest ervan vindt.
gisteren maar eens even getest, want een nachtje standby kostte mij al zoveel, dat een hard reset toch de moeite leek.
meteen de hele nacht standby laten liggen met alleen een paar apps geinstalleerd zonder live-tiles, paar procent verloren in uur of 8, waar dat eerst de 50% was geweest, dikke winst dus.
deze middag weer whatsapp geinstalleerd, dan gaat het meteen harder, veel chatten/lezen slurpt gewoon, de toast messages .e.d lijken zwaar te zijn.

om terug te komen bij actiepunt, iedereen die problemen ervaart, probeer op z'n minst een hard reset, mijn standby tijd is echt enorm veel beter geworden, had de laatste tijd al wat apps eraf gegooid en background tasks verwijderd, allemaal zonder echt resultaat, standby kon ie nu opeens 24+ mee, dat getal had ik nog niet eerder mogen meemaken, probeer het ook!

Reisplannen met EV? Lees mijn nieuwsbrief en blog! electricfelix.com - FeWipS®


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

kan het alleen maar bevestigen wat je verteld, heb na een flinke battery drain dat ook gedaan, maar vervolgens gaat het na trein apps toch weer slechter dus denk dat ie de volgende keer ook maar eraf gaat.
vervelend allemaal, je hebt een smartphone maar moet allerlei services uitzetten om het verbruik van de batterij te verlengen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Eagle Creek
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 08:54

Eagle Creek

Breathing security

fewips schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 17:44:
[...]
deze middag weer whatsapp geinstalleerd, dan gaat het meteen harder, veel chatten/lezen slurpt gewoon, de toast messages .e.d lijken zwaar te zijn.
Toast messages??

Ik zie WhatsApp niet in de lijst met applications / background apps staan.
Blijft hij dan toch actief?

~ Information security professional & enthousiast ~ EC Twitter ~


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ShaneV
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 08:46
Eagle Creek schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 19:09:
[...]

Toast messages??

Ik zie WhatsApp niet in de lijst met applications / background apps staan.
Blijft hij dan toch actief?
Je kan push berichten activeren. Hierdoor denk ik dat hij nog meedraait op de hub.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Caelorum
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 18:48
ShaneV schreef op dinsdag 14 februari 2012 @ 19:39:
[...] Je kan push berichten activeren. Hierdoor denk ik dat hij nog meedraait op de hub.
Toast messages worden via een service op de telefoon afgehandeld. Dit staat helemaal los van de app. Als de app dus niet op je scherm staat is die niet actief (native apps uitgezonderd). Een app moet zich wel eerst aanmelden voor push berichten.
(Eigenlijk een unieke url opvragen van het OS, die deze weer krijgt van de Microsoft Push Notification Service. Deze MPNS is ook waar de servers van whatsapp ed. berichten heensturen. De telefoon checkt gewoon periodiek of er berichten zijn voor de telefoon op de MPNS. Meer informatie hier: MSDN: Push Notifications Overview for Windows Phone)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zothor
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 17-06 13:31
coenox schreef op vrijdag 10 februari 2012 @ 07:25:
[...]


Vervelend allemaal, hoop,dat het goed komt. Heb je je N8 nog wel even een update naar Belle gegeven? Scheelt nog een stuk in smoothness met Anna.
jaa zeker belle update kwam een dag nadat ik hem opstuurde dus dat geluk heb ik wel weer gehad :) moet zeggen dat met belle de n8 toch nog steeds een prima telefoon is en na een paar dagen merk ik toch echt hoe erg ik de camera/vrijheid/music player van symbian mis :P heerlijk om even gwn in je file list te kijken inplaats van zune te openen om een liedje te synchroniseren.

maar ontopic mijn lumia staat nu momenteel als gerepareerd en klaar voor retour zending dus ik ben benieuwd :)

Ik hou iedereen op de hoogte. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ShaneV
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 08:46
Afgelopen zaterdag mijn lumia 800 gekocht en was ook ten prooi gevallen aan het batterij probleem. 8-9 uur en hij was leeg. Kon met moeite de dag doorkomen.

Ik had wel de diagnostic app geactiveerd maar, terug verwijderd. Dit leek geen verschil uit te maken (ook niet na een reboot). Heb dan gisteren de drastische methode ondernomen en een hard reset gedaan.

Na de reset alleen men 2 e-mail accounts (sync om het uur), fb en twitter toevoegd. 3G staat af en krijg nu het volgende:

Tijd sinds laatste keer opgeladen: 12 uur
Resterende levensduur: 86%
Geschatte resterende tijd: 1 dag en 10 uur.


Dit is véél beter! Ga nu app per app toevoegen en kijken welke de boosdoener was.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FoggyFreek
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 14-09 16:53

FoggyFreek

I'm a llama again!

ShaneV schreef op woensdag 15 februari 2012 @ 09:13:
Afgelopen zaterdag mijn lumia 800 gekocht en was ook ten prooi gevallen aan het batterij probleem. 8-9 uur en hij was leeg. Kon met moeite de dag doorkomen.

Ik had wel de diagnostic app geactiveerd maar, terug verwijderd. Dit leek geen verschil uit te maken (ook niet na een reboot). Heb dan gisteren de drastische methode ondernomen en een hard reset gedaan.

Na de reset alleen men 2 e-mail accounts (sync om het uur), fb en twitter toevoegd. 3G staat af en krijg nu het volgende:

Tijd sinds laatste keer opgeladen: 12 uur
Resterende levensduur: 86%
Geschatte resterende tijd: 1 dag en 10 uur.


Dit is véél beter! Ga nu app per app toevoegen en kijken welke de boosdoener was.
Slim! Hou ons op de hoogte :)

-- Altijd blijven prutsen --


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ShaneV
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 08:46
Kleine update, op dit ogenblik 76% over en volgens de app nog een dag en paar uur te gaan.

Huidige apps: 4th & mayor, facebook, pc monitor, shazam en twitter.

So far all good.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeNachtwacht
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15:49

DeNachtwacht

youtube.com/@hisrep

Ik heb vandaag ook maar eens een hard reset gedaan. Met WiFi, 3G en Facebook chat aan haal ik met 1x per uur mail checken ongeveer 1 dag gebruik. Hieronder versta ik uurtje muziek luisteren, 2-3 telefoongesprekken en wat whatsapp/facebook berichten. Kortom eigenlijk nog net niet voldoende om tevreden mee te zijn; hoop dat de hard reset nog wat uitmaakt. Ik heb alleen Nokia Sports Tracker en Whatsapp geinstalleerd staan nu.

youtube.com/@hisrep


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

vanochtend ook een hard reset gedaan, nadat de lumia enkele dagen makkelijk boven de 24u meeging
was het 's morgens na 100% opladen en met dezelfde settings en apps slechts 16u ???
had de volgende apps geïnstalleerd: Rowi, Carbon,Treinplanner, Nos, Operalink, Custom Tile maker

na de hard reset kwam ik weer op 40u en heb de Treinplanner,Nos, Nokia Music en geweldige apps verwijderd.
staat nu op 63% met nog 23u te gaan ,sinds 12u na eerste opladen.

Wifi aan, 3G uit,locaties aan,helderheid laag, tel. updates uit, batt. safe uit.

veel Rowi en Carbon gebruikt, beetje geïnternet en emails opgehaald ongeveer om de 3u.
lijkt wel of ie met wifi aan evenveel verbruikt als 3G.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeNachtwacht
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15:49

DeNachtwacht

youtube.com/@hisrep

Als het 3G signaal sterk is kost het ook weinig meer stroom dan 2G volgens mij. Ik kwam er btw achter dat is stiekem ook altijd de buienradar live tile aan had staan. Na een hardreset ga ik vanaf nu met deze instellingen een goede dag halen hoop ik:
3G & WiFi aan, Facebook chat aan
Gmail kalender, contact en mail sync 1x per uur.
Windows live kalender contact en mail sync handmatig
Locatiegegevens alleen aan voor Nokia Kaarten en Rijden
Helderheid midden, alle feedback uit.

Alleen whatsapp en treintijden daarnaast geïnstalleerd.

Ik hoop met deze instellingen en dagelijkse reboot een mooie balans gevonden te hebben tussen gebruiksgemak en batterijduur.

youtube.com/@hisrep


  • beschuit
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 16:03

beschuit

Why yes, a bulletproof vest

Paar dagen in Berlijn geweest. Bluetooth en Wifi uit, iedere nacht aan de lader, 's-ochtends eraf met als gevolg:
Op de heenweg, hij haalde net het einde van de treinreis naar Berlijn.
Rest van de dagen, na het diner zo'n beetje leeg. Als ik mijn hotel was voor het eten hing ik hem nog even aan de lader.
Wat deed ik er mee: mail op push, paar mailtjes verstuurd, een fotootje maken, een tweet versturen, keertje bellen, That's it.
Kortom, erg teleurstellend. Ik raad deze telefoon absoluut niet aan, hoe mooi verder alles ook werkt.

  • ShaneV
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 08:46
beschuit schreef op donderdag 16 februari 2012 @ 11:27:
Paar dagen in Berlijn geweest. Bluetooth en Wifi uit, iedere nacht aan de lader, 's-ochtends eraf met als gevolg:
Op de heenweg, hij haalde net het einde van de treinreis naar Berlijn.
Rest van de dagen, na het diner zo'n beetje leeg. Als ik mijn hotel was voor het eten hing ik hem nog even aan de lader.
Wat deed ik er mee: mail op push, paar mailtjes verstuurd, een fotootje maken, een tweet versturen, keertje bellen, That's it.
Kortom, erg teleurstellend. Ik raad deze telefoon absoluut niet aan, hoe mooi verder alles ook werkt.
Doe eens een hard reset en installeer geen extra apps. Dat heeft bij mij het probleem opgelost. Nu installeer ik app per app om te zien welke de boosdoener was.

Op dit ogenblik: 40% over en 16 uur te gaan. Totale tijd op batterij: 1 dag en 15 uur. 3G uit, wifi aan en bluetooth gemiddeld 1 uur aan per dag.

apps: facebook, twitter, 2 e-mail accounts, 4't and mayor, shazam.

  • badluckboy
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 04-07 14:57
er is geen batterij probleem maar een verbruiksprobleem.

Als je hem hardreset dan krijg je zoals ik kan lezen een veel betere levensduur. Maar is dit blijvend of zaktie na loop van tijd terug naar de oude stand?

  • ShaneV
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 08:46
badluckboy schreef op donderdag 16 februari 2012 @ 13:12:
er is geen batterij probleem maar een verbruiksprobleem.

Als je hem hardreset dan krijg je zoals ik kan lezen een veel betere levensduur. Maar is dit blijvend of zaktie na loop van tijd terug naar de oude stand?
Blijvend geen idee. Hier werkt het alleszins perfect. Al had ik wel de diagnostic app geactiveerd nog voordat ik hem de eerste keer in de lader gestoken had. Later ontdekt dat die app redelijk wat batterij op eet.

  • tijmeng
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 12-09 21:54

tijmeng

Panasonic 7J

badluckboy schreef op donderdag 16 februari 2012 @ 13:12:
er is geen batterij probleem maar een verbruiksprobleem.

Als je hem hardreset dan krijg je zoals ik kan lezen een veel betere levensduur. Maar is dit blijvend of zaktie na loop van tijd terug naar de oude stand?
zakt weer lekker in, althans bij mij dan.

  • orillion
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 16:24
tijmeng schreef op donderdag 16 februari 2012 @ 16:18:
[...]


zakt weer lekker in, althans bij mij dan.
Heb je de Diagnostics app nog gestart na je reset?

  • r0el
  • Registratie: November 2001
  • Niet online
Ruim anderhalve week geleden de telefoon gerestored en gereset; bevindingen zijn dat waar de telefoon eerst 1 dag en wat uren aangaf deze nu nog maar 20 uur op een batterij doet ongeveer. Wel een vermindering van het aantal uren maar niet echt significant meer apps geinstalleerd ofzo (of die extra stroom vreten). Meer mensen die ervaring?

  • DeNachtwacht
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15:49

DeNachtwacht

youtube.com/@hisrep

Na mijn reset gister vandaag weer een heel goede dag gehad. Nu nog 73% over na normaal verbruik. Nu maar hopen dat het inzakken niet begint...

youtube.com/@hisrep


Verwijderd

hmmm kan ik helaas niet zeggen, gisteren in stand-by 1% per 3u, vandaag 15% per 3u.
zo sterk schommelt het en om weer een hard reset te doen geen zin in.
bij hoeveel % laden jullie de baterij op? ik laat 'm tot 20%leeg lopen alvorens ik 'm aan de pc koppel of aan de lader.
via de pc duurt het ongeveer een dikke 3u, met de oplader 2- 2 1/2u.

  • Zothor
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 17-06 13:31
ondertussen mijn lumia terug van dynafix, ze hebben bijna niks veranderd volgens het briefje wat erbij staat hebben ze alleen de software opnieuw geinstalleerd en alles eruit gegooid, Leuk daar zit je dus 2 weken op te wachten wat je zelf ook in 1 uurtje kan doen. Reden was omdat als ze hem moeten open maken ze me net zo goed een nieuw toestel kunnen geven. Phonehouse dame wist mij te vertellen dat als ik nog steeds last heb van een slechte batterij dat ik weer terug moest komen en ze verdere maatregelen zouden nemen. Dus tis zo wat iedereen over dynafix zegt : ze voeren geen steek uit

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PaT
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

PaT

Moderator Mobile

Ja, dat mod

Topicstarter
Ik ben ook maar eens een beetje gaan experimenteren. Ik heb de "a reboot a day, keeps the battery drainer away" tip eens gevolgd en dus 's ochtends, als hij nog aan de lader zit even uit (en daarna uiteraard weer automatisch aan). Daarnaast zet ik nu braaf mijn wifi uit als ik mijn woning verlaat (op het werk geen wifi beschikbaar). Het toestel houdt het nu al een paar dagen netjes vol van 7 uur 's ochtends tot zo'n 10 a 11 uur 's avonds. Als ik dan ga slapen gaat hij weer aan de lader. Bluetooth blijft aan staan, 3G ook en ik heb nog GEEN harde reset gedaan.

Misschien is deze gebruiksduur niet echt spectaculair (alles bij elkaar "maar" zo'n 15 a 16 uur), maar voor mij volstaat het. Mocht ik echt langer nodig hebben, dan moet ie maar aan de lader.

Overigens heb ik de buienradar live tile wel op mijn homescreen staan, evenals Whatsapp. Wordfeud heb ik er af gegooid (wat een beroerd woordenboek!) want dat vreet stroom iedere keer schermpje aan, schermpje uit... Verder regelmatig gebruik van Foursquare/ 4th and mayor en uiteraard de updates in de people hub.

Groot genoeg voor 2 hoofdletters


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CAP-Team
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 11-09 13:24

CAP-Team

XBL: CAPTeam

HTC Titan:
- hele dag wifi aan
- hele dag 3g aan
- hele dag bluetooth aan
- speel af en toe Wordfeud
- buienradar live tile aan
- regelmatig browsen
- regelmatig people hub
- van huis naar werk en weer terug via bluetooth muziek afspelen op de autoradio (bij mekaar een uur)

Aan 't eind van de dag meestal nog tussen 25% en 50% batterij over

Eat that! >:)

Microsoft Surface Pro 6 | Samsung Galaxy S21FE | XBOX Series X


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Loxodon
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 11-09 21:03
Ik heb mijn Lumia Pas vanaf gisteren.
Met de allerlaatste firmware rechtstreek op het toestel uit de doos.
I
Eerste laadbeurt 3G en wifi aan + push op email, de batterij ging ongeveer van 6u30 tot 18u mee dan was hij plat.
Nu terug opgeladen en heel de nacht op standby met 3G uit, 's morgens op 84%, dan alles terug aan wat apps erop etc, soms wordt de telefoon spontaan warmer en zie je ook direct de batterij zakken in % en 's middags was hij plat. Is er een manier om te kijken wat de batterij dan op die moment draint?

Ik begin een beetje wanhopig te worden :(

hopelijk wordt het beter na een paar keer opladen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paul01
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 12-09 10:05
Als het met een paar dagen niet beter wordt dan terug naar de winkel zou ik zeggen.

Een collega van mij heeft 2 dagen een iphone, die moet ze ook rond het middaguur al weer aan de lader hangen. Het is dus niet iets van Nokia alleen. ;)

Siemens M50, M55, S65, Nokia N72, N95, N8, Lumia 800, 720, 925, 640, 650, Huawei P9, P20, Oneplus 8 Pro, Oneplus 12


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LessRam
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 25-08 14:31
CAP-Team schreef op vrijdag 17 februari 2012 @ 09:17:
HTC Titan:
- hele dag wifi aan
- hele dag 3g aan
- hele dag bluetooth aan
- speel af en toe Wordfeud
- buienradar live tile aan
- regelmatig browsen
- regelmatig people hub
- van huis naar werk en weer terug via bluetooth muziek afspelen op de autoradio (bij mekaar een uur)

Aan 't eind van de dag meestal nog tussen 25% en 50% batterij over
Eat that! >:)
ditto met een Lumia800 alhoewel ik er ook nog een paar gesprekken mee voer ( ;) dat kan met een Lumia800), maar dan 3g niet gebruik omdat ik WiFi thuis en op werk heb. Ik haal echt (ik weet dat het hier ongeloofwaardig klinkt) gemiddeld zo'n 40-50 uur. ipv Buienradar gebruik ik de livetile van Weathermaster. En heb livetiles van Chello-mail, G-mail, Hotmail, Twitter, Whatsapp en Facebook

Oh...(edit) ik speel geen muziek af via BT op de autoradio. Wel connecten via BT op handsfree set van autoradio.

[ Voor 6% gewijzigd door LessRam op 17-02-2012 16:34 ]

Don't rely on their truth alone


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • coenox
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 14:45
LessRam schreef op vrijdag 17 februari 2012 @ 16:29:
[...]


ditto met een Lumia800 alhoewel ik er ook nog een paar gesprekken mee voer ( ;) dat kan met een Lumia800), maar dan 3g niet gebruik omdat ik WiFi thuis en op werk heb. Ik haal echt (ik weet dat het hier ongeloofwaardig klinkt) gemiddeld zo'n 40-50 uur. ipv Buienradar gebruik ik de livetile van Weathermaster. En heb livetiles van Chello-mail, G-mail, Hotmail, Twitter, Whatsapp en Facebook

Oh...(edit) ik speel geen muziek af via BT op de autoradio. Wel connecten via BT op handsfree set van autoradio.
40-50 vind ik echt ongelofelijk (maar ik geloof je hoor). Ik haal ongeveer 35 uur, maar is ook prima. De iPhones, Galaxy's, etc doen het zeker niet beter. In mijn ervaring duurt het bovendien wel een paar weken voordat de accu optimaal laadt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ShaneV
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 08:46
Het is nu een paar dagen geleden dat ik de hard reset heb uitgevoerd en ben nu tevreden met de batterijduur: 2 dagen en 4 uur alvorens ik hem aan de lader gehangen had.

Probleem lijkt mij hier volledig opgelost.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Engineer Stewie
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 14:02
Wou mijn htc sensation vervangen door een nokia lumia, maar ag het precies toch niet doen.

Heb op de sensation altijd 3g en wifi aan, redelijk wat whattsapp, facebook sync, gmail sync (30min), hotmail sync (1h) en imo (app voor msn) staat bijna altijd aan en haal met gemak van 5h s'ochtends tot 23h.
Meer hoeft het niet te zijn, maar deze lijkt dat niet te halen?

Jammer want vind het een strak toestel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Caelorum
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 18:48
Engineer Stewie schreef op vrijdag 17 februari 2012 @ 21:46:
[...] Meer hoeft het niet te zijn, maar deze lijkt dat niet te halen?
Jammer want vind het een strak toestel.
Bij sommigen die je hier hoort haalt het toestel het niet, maar durf te wedden dat de toestellen van het merendeel van de gebruikers dat echt wel kan hoor. Op een forum hoor je altijd meer klachten dan positieve verhalen.
Het feit dat er hier mensen zijn die wel 2 dagen halen bij normaal gebruik geeft al aan dat het probleem niet zo heel erg groot meer is. (als in aantallen niet als in serieusheid :P)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeNachtwacht
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15:49

DeNachtwacht

youtube.com/@hisrep

Ik denk sowieso dat iedereen hier kan beamen dat als je 3g, bluetooth en wifi uit zet je gemakkelijk de dag door komt. Met de huidige smartphones is het ook gewoon heel lastig objectief meten omdat iedereen weer andere voorkeuren qua apps heeft en weer net andere sync instellingen etc heeft.

youtube.com/@hisrep


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beschuit
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 16:03

beschuit

Why yes, a bulletproof vest

DeNachtwacht schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 00:21:
Ik denk sowieso dat iedereen hier kan beamen dat als je 3g, bluetooth en wifi uit zet je gemakkelijk de dag door komt. Met de huidige smartphones is het ook gewoon heel lastig objectief meten omdat iedereen weer andere voorkeuren qua apps heeft en weer net andere sync instellingen etc heeft.
Maar daar heb je toch geen smartphone voor, alles uit om het einde van de dag te halen. Nogmaals, prachtig toestel, mooi OS, maar de accu had beter gekund.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Caelorum
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 18:48
beschuit schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 10:13:
[...] Maar daar heb je toch geen smartphone voor, alles uit om het einde van de dag te halen. Nogmaals, prachtig toestel, mooi OS, maar de accu had beter gekund.
Toch als je dit leest: http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/37694216 Lijkt het alsof niet iedereen er last van heeft :)
Ook zie je het aantal personen met klachten afnemen in dit topic, kan zijn dat ze gewoon geen zin meer hebben om te klagen, maar kan ook zijn dat de problemen bij hun iig zijn opgelost.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Nou ja... Ik moet gewoon toegeven dat die hard reset wonderen heeft verricht en het 3G uitschakelen als ik beschikking heb over wifi scheelt ook behoorlijk. Haal altijd makkelijk 1 hele dag (24u). Dat kon ik aanvankelijk wel vergeten. En ik heb mijn mail op "bij binnenkomst" staan en wat live tiles aan. Speel verder wel eens een woordje op wordfeud en whatsapp wat. Bluetooth gebruik ik echter niet. Wifi staat altijd aan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LessRam
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 25-08 14:31
coenox schreef op vrijdag 17 februari 2012 @ 19:15:
[...]
40-50 vind ik echt ongelofelijk (maar ik geloof je hoor). Ik haal ongeveer 35 uur, maar is ook prima. De iPhones, Galaxy's, etc doen het zeker niet beter. In mijn ervaring duurt het bovendien wel een paar weken voordat de accu optimaal laadt.
Nog maar eens dan;
Afbeeldingslocatie: http://oi41.tinypic.com/jrcg85.jpg
(Uiteindelijk hield hij het bij die opgeladen accu 3 dagen en 23 uur vol)
Trouwens heb ik nooit een harde reset gedaan, ik geloof daar niet zo in.

Maar omdat het alleen laat zien hoelang hij verwacht mee te gaan, zal ik hem nu n100% opladen en dan een shot maken wanneer hij bijna leeg is, dus wat ie echt verbruikt heeft.

[ Voor 5% gewijzigd door LessRam op 18-02-2012 11:44 ]

Don't rely on their truth alone


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Electrowolf
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 08-09 00:30

Electrowolf

Mod met Liefde!

LessRam schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 11:44:
[...]


Nog maar eens dan;
[afbeelding]
(Uiteindelijk hield hij het bij die opgeladen accu 3 dagen en 23 uur vol)
Trouwens heb ik nooit een harde reset gedaan, ik geloof daar niet zo in.

Maar omdat het alleen laat zien hoelang hij verwacht mee te gaan, zal ik hem nu n100% opladen en dan een shot maken wanneer hij bijna leeg is, dus wat ie echt verbruikt heeft.
Hoeveel max capacity heb jij eigenlijk volgens de diagnostic ap?

Het stoplicht staat op rood, het stoplicht staat op groen, in #TMF is altijd wat te doen. || http://quotes.negotiator.nl/7270 || /16 at work


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeNachtwacht
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15:49

DeNachtwacht

youtube.com/@hisrep

beschuit schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 10:13:
[...]

Maar daar heb je toch geen smartphone voor, alles uit om het einde van de dag te halen. Nogmaals, prachtig toestel, mooi OS, maar de accu had beter gekund.
Laten we heel eerlijk zijn er zijn veel smartphones die hier last van hebben hoewel het bij de lumia wel wat extremer is. Ik heb vanaf vandaag 3g uitgezet, simpelweg omdat het in snelheid door de dag ook niet zo heel veel snelheid scheelt als je op je vaste plaatsen WiFi aan hebt. Als je aan het bewegen bent (wandelen, fiets, auto) is het snelheidsverschil tussen 3G en 2G sowieso minimaal.

youtube.com/@hisrep


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert H
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 08-08 10:22
Ik heb gisteren mijn lumia ter reparatie aangeboden aan de winkel en nu is het maar wachten tot een reactie, hoop dat het gefixed wordt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LessRam
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 25-08 14:31
Electrowolf schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 11:56:
[...]
Hoeveel max capacity heb jij eigenlijk volgens de diagnostic ap?
As for today; 1375
Maar ik heb allerlei getallen gezien. Vorige week stond ie iets in de 1100
Daar pin ik me niet zo op vast. Omgevingstemperatuur is daar nogal bepalend in. Hoe kouder het is hoe trager de atomen zijn en dan berekend die app dat er minder capacity is dan wanneer het warmer is.
(Althans, da's mijn theorie)

Don't rely on their truth alone


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WPN
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 24-07 21:14

WPN

Verwijderd schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 10:55:
Nou ja... Ik moet gewoon toegeven dat die hard reset wonderen heeft verricht en het 3G uitschakelen als ik beschikking heb over wifi scheelt ook behoorlijk. Haal altijd makkelijk 1 hele dag (24u). Dat kon ik aanvankelijk wel vergeten. En ik heb mijn mail op "bij binnenkomst" staan en wat live tiles aan. Speel verder wel eens een woordje op wordfeud en whatsapp wat. Bluetooth gebruik ik echter niet. Wifi staat altijd aan.
wordt de 3g niet automatisch uitgeschakeld als de wifi wordt verbonden?

overweeg de 800 voor aanschaf op mn werk voor de gebruikers, maar de problemen met de batterij is nu een punt dat zwaar zal wegen bij de keuze gezien wij (ICT) de problemen over ons heen zullen krijgen.

Als ik denk zoals ik dacht, dan doe ik zoals ik deed, als ik doe zoals ik deed, dan denk ik zoals ik dacht! Cogito Ergo Sum


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paul01
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 12-09 10:05
WPN schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 13:10:
[...]


wordt de 3g niet automatisch uitgeschakeld als de wifi wordt verbonden?

overweeg de 800 voor aanschaf op mn werk voor de gebruikers, maar de problemen met de batterij is nu een punt dat zwaar zal wegen bij de keuze gezien wij (ICT) de problemen over ons heen zullen krijgen.
Volgens mij is het batterij probleem voor de meeste wel verleden tijd als je het hier zo leest.

Siemens M50, M55, S65, Nokia N72, N95, N8, Lumia 800, 720, 925, 640, 650, Huawei P9, P20, Oneplus 8 Pro, Oneplus 12


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Telfordia schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 13:13:
[...]


Volgens mij is het batterij probleem voor de meeste wel verleden tijd als je het hier zo leest.
Klopt, maar thuis heb ik dus sowieso niks aan 3G. Heb namelijk het idee dat 3G in standby, als wifi dus uit staat, meer accu gebruikt. En om te bellen of smsen heb ik geen 3G nodig. Die enigszins betere geluidskwaliteit zal me worst wezen. Ik wil de beller vooral kunnen verstaan.
Als ik daarentegen even buiten het bereik van wifi internet nodig heb, slinger ik 3G wel even aan.
Maar de accuduur is nu voldoende. Met mijn Samsung Omnia QWERTY haalde ik ook ongeveer dit gebruik. Maar had niet het gebruiksgemak en snelheid.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Hier blijft het mager, haal de hele dag niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beschuit
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 16:03

beschuit

Why yes, a bulletproof vest

Telfordia schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 13:13:
[...]Volgens mij is het batterij probleem voor de meeste wel verleden tijd als je het hier zo leest.
Ik denk eerder dat de mensen in de vijfde fase van rouw zijn aangekomen; acceptatie :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Engineer Stewie
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 14:02
Lees overal wisselende verhalen over de lumia.
Heb dus op safe gespeeld en een iphone 4s meegebracht,

Is mijn vriendin ook uiterst tevreden, want als mijn htc sensation gerepareerd is gaat deze phone naar haar :).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Crescendo
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 20-01 21:10
Klopt acceptatie idd. 6u sochtends tot 22u savonds betekent hier dat hij op zijn laatste tenen looot en hij bijna leeg is. En ja 3G slurpt hier echt zoveel niet normaal. Uurtje per dag 3G in trein is minus 40-50%?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Electrowolf
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 08-09 00:30

Electrowolf

Mod met Liefde!

Crescendo schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 21:16:
Klopt acceptatie idd. 6u sochtends tot 22u savonds betekent hier dat hij op zijn laatste tenen looot en hij bijna leeg is. En ja 3G slurpt hier echt zoveel niet normaal. Uurtje per dag 3G in trein is minus 40-50%?
Dat klinkt toch als terugsturen...

Het stoplicht staat op rood, het stoplicht staat op groen, in #TMF is altijd wat te doen. || http://quotes.negotiator.nl/7270 || /16 at work


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maurice v/d Zwaan
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
LessRam schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 11:44:
[...]


Nog maar eens dan;
[afbeelding]
(Uiteindelijk hield hij het bij die opgeladen accu 3 dagen en 23 uur vol)
Trouwens heb ik nooit een harde reset gedaan, ik geloof daar niet zo in.

Maar omdat het alleen laat zien hoelang hij verwacht mee te gaan, zal ik hem nu n100% opladen en dan een shot maken wanneer hij bijna leeg is, dus wat ie echt verbruikt heeft.
Mijn record is 5 dagen en 20 uur... Dat is met alle achtergrondtaken uit door direct na het opladen hem op batterysaver te zetten en verder alle syncs op handmatig te zetten

Wifi staat aan, bluetooth alleen als ik de auto instap. Ik bel er dan 10~15 minuten per dag mee. Heel incidenteel haal ik mail/agenda op door handmatig te syncen (mail heeft daar een button voor, agenda helaas niet, dat moet via accounts menu). Verder heb ik er een behoorlijk aantal apps op, maar geen die op de achtergrond draaien (nou zou de batterysaver dat sowieso niet moeten toestaan)

Echter, sinds 1.5 week gaat hij opeens niet langer dan 24 uur mee, de update was enige tijd daarvoor gedaan, en ik vermoed nu dus dat het de diagnostics app is/was. Die heb ik er zojuist afgehaald, en zal nog laten weten of ik daarmee weer terug ben naar minimaal 5 dagen gebruik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tijmeng
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 12-09 21:54

tijmeng

Panasonic 7J

maar icm die batterysaver optie is het toch bijna gene smartphone meer te noemen. Kun je alles handmatig gaan doen, geen push (whatsapp enz)..... Niet echt een reeele vergelijking lijkt mij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maurice v/d Zwaan
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
tijmeng schreef op zondag 19 februari 2012 @ 12:50:
maar icm die batterysaver optie is het toch bijna gene smartphone meer te noemen. Kun je alles handmatig gaan doen, geen push (whatsapp enz)..... Niet echt een reeele vergelijking lijkt mij.
Ik kan alle apps draaien, ik kan mail lezen, agenda online, browsen etc. Voor mij smart genoeg. Daarnaast blijft de hoofdfunctie voor mij wel een telefoon. Ik zit de hele dag achter een pc en reis met de auto (en zou anders best even een uurtje niet online willen zijn)

Alleen geen push inderdaad, maar dat zou ik niet eens willen op een apparaat zonder notification led o.i.d.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Crescendo
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 20-01 21:10
Electrowolf schreef op zaterdag 18 februari 2012 @ 22:26:
[...]


Dat klinkt toch als terugsturen...
Terugsturen. The Phonehouse weigerde dit al iig, omdat ik hem online daar heb besteld. Dus dat zou via Nokia Repair moeten gebeuren, maar dan, gaan die mij nog een nieuwe geven, verwacht het niet. (Al heb ik hem pas sinds Januari, en abbo sinds februari.

En met 35uur bedoelen jullie dus 25u echt 'actief' en 10 uur gewoon op het nachtkastje bij het bed? Want ja dan heb ik sinds gister tot vandaag ook tot nog toe 24uur. (Hij is al op battery save gegaan).

Nahja ik zou ook wel met 15u en 16u kunnen leven. Als hij dan tenminste die volle 15 of 16uur aankan zonder dat hij overgaat op de Battery Save Modus. Ik zal het nog eens op een schooldag goed bijhouden wat ik allemaal gebruik en wat er op mijn homescreen staan, en aan de hand van die score maar een conclusie trekken. Ik kan er echt niet bij dat je er 40-50 uur mee haalt :+ (misschien als ik hem 2 dagen uitlaat dat hij het dan nog doet :p.

[ Voor 44% gewijzigd door Crescendo op 19-02-2012 15:33 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

8 uur vd lader gehaald, nu in battery save stand.
vooral wordfeud en whatsapp, dat zijn grote batterij vreters :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeNachtwacht
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 15:49

DeNachtwacht

youtube.com/@hisrep

hjs schreef op zondag 19 februari 2012 @ 17:34:
8 uur vd lader gehaald, nu in battery save stand.
vooral wordfeud en whatsapp, dat zijn grote batterij vreters :(
Het rare is dat ik deze apps beide niet in het toepassingen menu als actief zie staan. Ook niet bij geavanceerd. Verbruiken ze dan wel stroom?

youtube.com/@hisrep


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maurice v/d Zwaan
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Maurice v/d Zwaan schreef op zondag 19 februari 2012 @ 12:12:
[...]
Echter, sinds 1.5 week gaat hij opeens niet langer dan 24 uur mee, de update was enige tijd daarvoor gedaan, en ik vermoed nu dus dat het de diagnostics app is/was. Die heb ik er zojuist afgehaald, en zal nog laten weten of ik daarmee weer terug ben naar minimaal 5 dagen gebruik.
Diagnostics app verwijderd, 5 uur na het opladen, nog 96%... Dat was mijn probleem dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LessRam
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 25-08 14:31
Maurice v/d Zwaan schreef op zondag 19 februari 2012 @ 19:48:
[...]
Diagnostics app verwijderd, 5 uur na het opladen, nog 96%... Dat was mijn probleem dus.
want?
Diagnostics draait echt niet op de (verre) achtergrond mee.

Don't rely on their truth alone


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wietsee.
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 08:55
We zitten hier te discussiëren over hoe en wat te doen, echter is er geen structurele oplossing, er wordt van alles geroepen wat bij de een wel 'werkt' en ander niet. Lijkt wel een soort 'placebo-effect' waarbij mensen denken een echte oplossing te hebben gevonden, maar door anderen dan weer niet kan worden bevestigd.

Nokia heeft de twee updates uitgebracht, zal Nokia het hierbij laten?
Zoja dan heeft dit topic weinig waarde, of er moet echt een boosdoener/energieslurper boven water komen.

[ Voor 26% gewijzigd door Wietsee. op 19-02-2012 20:53 ]

Web Enrichment


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Crescendo
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 20-01 21:10
9% eraf in 2uur tijd. Van vol naar 91%. Diagnostics eraf gehaald. Verder qua apps heb ik:

whatssap
Wpcentral
Buienradar
Vädret\Weatherview
Adobe Reader
Appflow
Facebook
NZ Herald
NOS Teletekst
Simple Dropboxviewer
Soundhound

GAMES;
Breakout
Pshysi Bricks
Wordfeud
Portals 2D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ShaneV
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 08:46
Sedert mijn hard reset haal ik met gemak 2 dagen op batterij. Ik heb all men apps terug geïnstalleerd buiten whatsapp. Bij mij was die dus de boosdoener.

Wel opgemerkt wanneer je Nokia Drive opgestart hebt, je het toestel moet herstarten. Anders is de batterij tegen de ochtend leeg.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maurice v/d Zwaan
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
LessRam schreef op zondag 19 februari 2012 @ 19:58:
[...]
want?
Diagnostics draait echt niet op de (verre) achtergrond mee.
blijkbaar blokkeert die app toch wat, bijv. een sleepmode o.i.d.

Ik had sinds 1.5 week problemen met de accuduur, en sinds het verwijderen is het weer helemaal top. 18 uur geleden opgeladen, nu nog 90% over.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Crescendo
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 20-01 21:10
Zetten jullie je toestel uit tijdens het slapen gaan? En Maurice doe jij überhaupt wel iets met je toestel, vraag ik mij dan af, als je na 18uur nog 90% over hebt. Die van mij is gisteravond 22u van de lader gegaan, vanochtend om 11u had hij nog 73% resterend.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • foxbow
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 21-03-2024
is het normaal dat de telefoon na 8 uur te hebben gedaan gedaan met wifi uit,3g uit, bluetooth uit en gps uit, 15% batterij kwijt raakt ? zodra ik wifi of iets anders aanzet is die om 15.00 meestal wel leeg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

gemiddeld doe ik iets van 20u ,waar ik dat nodig heb is 3G dan aan bij hotspots is wifi aan en 3G uit.
heb er de volgende apps opstaan: Nos,Carbonwp, Operalink,Custom Tiles Maker, Skydrive, Soundgear.
heb er eenmaal 52u meegehaald maar was toen niet zo erg aktief,de laatste dagen rond 20u.

Nokia music, geweldige apps verwijderd
BT uit,batterij saver uit.

emails haal ik handmatig op surf redelijk veel en twitter via Carbonwp en die gebruikt naar mijn idee veel energie.
ga het straks met mehdoh of rowi proberen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Kun je nog mp3's afspelen zonder nokia-music? Andere app ofzo?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

volgens mij via zune's muziek en video,eerlijk gezegd nooit geprobeerd want kan me voorstellen dat dat nog meer van de batterij vergt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maurice v/d Zwaan
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Crescendo schreef op maandag 20 februari 2012 @ 13:25:
Zetten jullie je toestel uit tijdens het slapen gaan? En Maurice doe jij überhaupt wel iets met je toestel, vraag ik mij dan af, als je na 18uur nog 90% over hebt. Die van mij is gisteravond 22u van de lader gegaan, vanochtend om 11u had hij nog 73% resterend.
Ik laat mijn telefoon 's-nachts aan, die 90% na 18 uur was wel inclusief een nacht.

Ik zit nu op 65%, 1 dag en 4 uur sinds laatste keer opladen. 2x mail gechecked, 4 sms'jes, 15 minuten gebeld. 3 kwartier bluetooth aangehad.

Ik vind het nog een smartphone (zie andere reactie), maar ik gebruik hem eigenlijk als pure telefoon. Het geeft wel aan wat dus aan pure standby mogelijk is. Er zijn ook genoeg mensen die hem een dag op het buro laten liggen en dat hij dan al op is.

Ik zou zeker eens proberen met batterysaver aan hem te gebruiken. Als je geen push/locatie diensten wilt werkt verder alles perfect met battery saver aan. Ik heb dus ook 'zoek mijn telefoon' uitstaan ;)

[ Voor 10% gewijzigd door Maurice v/d Zwaan op 20-02-2012 19:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hjs
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

hjs

Push uit (battery save) en whatsapp gaan helaas niet samen.

Locatie uit is wel een idee, toch alleen van belang bij navigeren.
Pagina: 1 2 3 4 5 Laatste

Dit topic is gesloten.