Sangre schreef op vrijdag 30 maart 2012 @ 09:12:
Is die gele vlek geen optisch bedrog door het hoge contrast met de zwarte rand?
Ik dacht ook even een gele waas te zien, maar als ik wat hagelwitte A4-tjes over de rand leg is mn scherm gewoon perfect
Die gele vlekken zijn echt geen optisch bedrog hoor. Bekijk deze foto's eens:
http://forum.xda-develope...?p=23992192&postcount=140
Hoe warmer de telefoon wordt, hoe beter ze zichtbaar worden.
Mijn telefoon is momenteel koel en nu is het vrijwel niet zichtbaar. Van de week met lekker warm weer heb ik in een warme auto met tpu gel case eromheen even een kwartiertje fruit ninja gespeeld. Daarna was het scherm aan alle randen geel met gele hotspots onderin en rechtsboven (erger dan op de foto's hierboven). Duurt zeker meer dan een uur voor het weer minder wordt.
Ik heb inmiddels de gel case er weer afgehaald. Het lijkt momenteel minder voor te komen, maar er is nu wel constant een lichte gele waas te zien onderin, waar dat in de eerste anderhalve week er echt niet was.
Ik heb sterk mijn vermoedens dat warmte het probleem triggered of erger maakt. Er gaan wat gedachtes dat het de lijm is waarmee het scherm vast is geplakt aan de digitizers. Wellicht dat dat bij warmte verkleurd of iets dergelijk en deels de verkleuring bewaart als het een bepaalde tijd / warmte heeft gehad. Maar goed, wellicht is het ook wel een ander probleem met de backlight of een ander deel in lcd.
In ieder geval weet sony van het probleem en zijn ze het aan het onderzoeken.
/Edit:
Sony heeft gereageerd op hun forum:
http://talk.sonymobile.com/message/173841#173841
Mijn vermoeden lijkt correct:
OK, we have an official response on this now. I will just paste it here so you get in word by word.
"Sony Mobile Communications has identified that the display on a limited number of Xperia S smartphones may show a slight yellow tint if exposed to temperatures above 40 degrees Celsius. This is limited to a small number of units and the cause of this has been corrected. Any consumer observing this slight yellow tint on the display of their Xperia S is welcome to contact their local customer service centre and Sony Mobile Communications will resolve this at no cost to the consumer."
Any questions? This response basically says it all but I will try to help if you got any queries.
[
Voor 25% gewijzigd door
riotrick op 30-03-2012 10:47
]