Ik was laatst ook al gaan Googlen en vond wel ergens low-res icons maar die voldeden niet echt en waren incompleet. Mooi dat je zelfs aan de slag bent gegaan. Ik heb met de eerdere icons wel gehad dat ik ze als jpg had bewaard en slechts 1 werkt in een mapje ondanks dat ik ze de specifieke foldernaam.jpg had gegeven. Ik zal nogeens proberen het apparaat opnieuw op te starten vanuit het menu zoals je beschrijft om te zien of dit effect heeft.delta1 schreef op zaterdag 04 februari 2012 @ 00:24:
Ik heb een paar genre plaatjes gemaakt. Zoals ik al eerder in dit topic aangaf: ik ben geen grafisch wonder. De kwaliteit is best teleurstellend op de WD TV Live. Maar dit merk ik met alle thumbnails. Op- of aanmerkingen hoor ik graag. Verzoekjes doe ik ook. Het liefst met benoeming van een film die toonaangevend is voor dat genre, of gewoon zelf een plaatje aanleveren.
Weet je nog niet hoe dit werkt? Als je een plaatje in een genre map plaatst en je noemt deze folder.jpg dan zal de WD TV Live deze oppakken als thumbnail voor die genre map. Als ze niet direct getoond worden, herstart de WD TV Live dan via: Instellingen -> Systeem -> Apparaat opnieuw opstarten.
Edit: Na het posten van deze thumbs ben ik ze zelf ook gaan instellen. Helaas kwam ik erachter dat het map-icoontje precies over de genre-tekst valt. Helemaal niet bij stil gestaan. Ik denk dat de tekst omhoog verplaatst moet worden. Erg jammer, heb er toch 2 uur werk aan gehadIk zal morgen eens kijken of ik het op kan lossen.
De categorieën die je hebt aangemaakt zijn ideaal voor mij. Echter zou andere versies van komedie wel welkom zijn met bijv. Jim Carrey (diverse films zoals Dumb & Dumber) , Steve Carrell (o.a. Date night). En tevens een image met 'Natuur' (voor de BBC natuur docus e.d.). En kun je een mapje met 'Nieuw' maken al weet ik daar geen achtergrond foto voor.
Heb je trouwens de genre namen al omhoog kunnen zetten? De bestanden in het zip pakket lijken allemaal van 3 februari. No hurry.
[ Voor 3% gewijzigd door funrider op 06-02-2012 20:13 ]