Verwijderd schreef op donderdag 03 oktober 2013 @ 19:32:
[...]
Dan moeten alle films en alle eventuele .srt bestanden in 1 map staan, je gebruikt nu een folder voor 1 film en dan kan je beter met een folder.jpg werken. Als je die info gelijk wil zien voor alle films, dan moet het in 1 map.
Dat zou betekenen dat ik de structuur als volgt moet maken?
D:\Films\Film1.avi
D:\Films\Film1.srt
Ik heb het nu zo:
D:\Films\Film1 (2013)\Film1.avi
D:\Films\Film1 (2013)\Film1.srt
Mag toch hopen dat dat niet zo werkt

? Gaat een puinhoop van jewelste worden dan

Gebruik deze structuur al sinds ik films download, en met XBMC werkte het altijd prima.
De mediaspeler doet in het menu wat lastig, bij een bepaalde grootte van de afbeelding (bij een folder.jpg is dit ongeveer 75KB, bij een wallpaper weet ik het niet) gaat hij zelf comprimeren en dat doet hij ruk. Ik weet niet hoe groot de afbeelding is, maar als je in photoshop hem inlaad en dan opslaat voor het web als .jpg neemt wellicht de omvang een stuk af en is het beter.
Als je de afbeelding via photo in het menu opent, is hij dan ook niet zo scherp? Daar ben ik uit nieuwsgierigheid wel benieuwd naar (gebruik zelf die optie niet, heb hem ook uit het menu gesloopt).
De afbeelding was wel redelijk groot, geloof 1.5MB. Als ik hem via de "Bestanden" optie open is hij wel scherp.
Is alleen nodig als je op meerdere locaties films hebt en ze in 1 overzicht wil bundelen. Volgens mij was het voorheen wel nodig, maar nu niet meer.
Oké, dat scheelt weer. Hoeft het apparaatje niet iedere keer de bibliotheek bij te werken. De info laat ik toch op de PC ophalen (die is er zo mee klaar ipv dat de WD er een poos op staat te stampen)
Nog een vraag over ThumbGen, is het ook mogelijk om die via Windows Task Scheduler te laten lopen? Dan laat ik hem gewoon iedere nacht een rondje maken over m'n films

Meeste pakt hij met automatische modus toch wel.
[
Voor 5% gewijzigd door
ThinkPad op 03-10-2013 23:58
]