• Mar2zz
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 20-08-2025
Mede-auteurs:
  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 19-04 17:05

job

  • CodeCaster
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

CodeCaster

Het Grote topic voor downloadautomation deel 2

Dit topic is bedoeld als topic waarin geavanceerde mediadownloadprogramma's worden besproken die al het downloadwerk voor je automatiseren en daarmee in je mediabehoeften voorzien. Gezien de tweakers.net-policy is het niet de bedoeling dat er over download-websites wordt gesproken of dat er gelinkt wordt naar illegale bronnen. Dat kan volgens mij ook prima achterwege blijven terwijl je het toch over dit soort programma's hebt. Je kunt het hebben over hun functies, bugs, features, installatie, ontwikkeling etc.

Deze programma's werken het beste in combinatie met een usenetprovider met flinke retentie en compleetheid, dus een abonnement is aan te raden. Daarnaast is het het mooiste geintegreerd met Sabnzbdplus, omdat er veel tussen de programma's en sabnzbd gecommuniceerd wordt (aanlevering en postprocessing). Er is beperkte ondersteuning voor torrents en andere nzb-clients met blackhole-ondersteuning.

De programma's ondersteunen bijna allemaal verschillende soorten van notificeren (zoals growl, prowl, notifo, twitter e.a.) XBMC zal de meest compatible HTPC-software zijn, maar ook Plex en Networked Mediatanks komen aan bod wat betreft generatie van metadata-bestanden en dergelijke. Wat er nog niet is kan altijd nog komen, maar zoals altijd geldt deze regel bij opensource: Als je zelf niet kunt programmeren en de maker zelf geen toegevoegde waarde in je idee ziet, zoek dan iemand die dat wel ziet en die het ook kan aanleveren als patch. Voor sommige systemen gaat de ontwikkeling daarom ook veel harder, denk hierbij aan XBMC-support, Plex-support, anDroid etc etc.

Couch Potato

Afbeeldingslocatie: http://couchpotatoapp.com/media/images/couch.png


Couch Potato, geschreven door medetweaker RuudBurger, is automatische nzb en torrentdownloader waarmee je films kunt beheren. Je kunt een "wanted'-list aanmaken zodat Couch Potato op gezette tijden zal zoeken naar een nzb of torrent van deze films. Als deze gevonden wordt zal Couch Potato ze serveren aan je downloadprogramma (Sabnzbdplus aangeraden!). Couch Potato kan daarnaast de films voorzien van een cover, trailer, ondertitels en de nodige fanart en metadate (nfo's). Bij Couch Potato kan je ook aangeven welke kwaliteit je minimaal wilt hebben en welke vooral niet. Couch Potato kan je ook je huidige collectie films voorzien trailers, subtitles en metadata.

Couch Potato wordt verspreid via https://github.com/RuudBurger/CouchPotato, maar de homepage is te vinden @ http://couchpotatoapp.com

Klikkerdeklik
Couch Potato
Headphones

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/ZLXj5P7vJ8Fbg2BgEAwheIhz/full.png


Headphones, geschreven door Rembo10, is een programma dat automatisch of op verzoek speurt naar (nieuwe) albums van de door jou gevolgde artiesten. Het programma is ontzettend jong, 20 mei 2011 kwam de source online te staan, maar sindsdien gaat de ontwikkeling als een raket, helemaal nu meerdere mensen tegelijk code schrijven hiervoor. Het programma kan je muziekmap of iTunes-library importeren en dan gaat het automatisch alle artiesten volgen.

Als er nieuwe albums van die artiesten uitkomen zal het gaan zoeken naar dat album en voor je downloaden als het op Usenet komt. Daarnaast kun je ook oudere albums op Wanted zetten, en kun je handmatig nieuwe artiesten toevoegen en zo complete collecties automatisch binnen laten hengelen en daarna zelfs voor je taggen en naar je muziekmap verplaatsen. Het programma bevat nog veel bugs, is nog niet featurerijk en de webinterface ziet er nog spartaans uit. Echter worden gereporte bugs meestal binnen een week geplet en de interface wordt aan gewerkt (en mogelijk zelfs skinnable).

Headphones is te vinden via github: https://github.com/rembo10/headphones

Klikkerdeklik
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/vwKtp2KysXBEImn72GX8S3HK/medium.png

Sick Beard

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/7D6Uso9HDxnpXAsGwg6QMbNa/full.png


Sick Beard, geschreven door Midgetspy, presenteert zich op zijn website als een PVR programma, dat is een afkorting van Personal Video Recorder. Echter, het record helemaal niets, het is een geavanceerd programma dat bijhoudt welke series overzees worden uitgezonden en vervolgens Usenet (of torrents) afspeurt op zoek naar een download van die aflevering die is net is uitgezonden, of, als je dat wilt, zoekt naar oudere afleveringen. Het grote voordeel van Sick Beard is dat je, eenmaal de configuratie voorbij, je niet meer hoeft om te kijken naar je serieverzameling. Sick Beard vult deze automatisch aan met de nieuwste afleveringen, zo nodig in de hoogst mogelijke kwaliteit. Deze series en afleveringen worden automatisch voorzien van covers, fanart en metadata-bestanden (nfo's).

Bovendien kan je via de webinterface van Sick Beard bijhouden welke series binnenkort worden uitgezonden en welke je dus ook binnenkort kan verwachten op je harde schijf.

Sick Beard's homepage is te vinden op http://sickbeard.com maar is te downloaden via https://github.com/midgetspy/Sick-Beard en/of http://code.google.com/p/sickbeard/

Klikkerdeklik
Sick Beard Coming Episodes

Subliminal

Afbeeldingslocatie: http://www.julianneef.nl/dump/sub4.png


Subliminal, geschreven door Diaoul, is een fork van Periscope, of eigenlijk een doorontwikkeling daarvan, en is een programma dat automatisch of op verzoek speurt naar ondertitels voor al je films en series. Het kan voor je zoeken op basis van allerlei gegevens, hashdata, filmnaam, bestandsnaam etc. Het ondersteunt een flink aantal subtitlesites, je kunt hierin zelf voorkeuren opgeven. Subliminal is nog niet heel betrouwbaar qua resultaten. Je doet er dus goed aan af en toe de commandline te bekijken of het allemaal wel goed gaat. De ontwikkeling gaat wel gestaag door en stap voor stap worden issues aangepakt.

Je geeft op welke talen/subproviders je prefereert en het script doet de rest.
Er bestaat ook een Sickbeard-fork met een geintegreerde Subliminal.

Subliminal kun je vinden op https://github.com/Diaoul/subliminal

Installatie-instructies


Omdat al deze programma's zijn geschreven in python werken ze op alle systemen waarop Python te draaien is. Dat is zo een beetje alle systemen. Met wat goodwill en wellicht een soldeerbout zou je ze zelfs eventueel op de plaatselijke pinautomaat kunnen draaien. Alle vereisen minimaal Python versie 2.6.

De windows howto's zijn geschreven door CodeCaster.
De debian-based howto's zijn geschreven door Mar2zz.
De synology howto's zijn geschreven door Brickman.
De QNAP howto's/packages zijn geschreven door sl1000.
De freeBSD/ZFSGuru howto's zijn geschreven door Kriss27 (kan Kriss niet vinden in gallery?)
CouchPotato
Headphones
Sick Beard
Subliminal
CouchPotatoHeadphonesSick BeardSubliminal
WindowsWindowsWindowsWindows *
Linux (debian based)Linux (debian based)Linux (debian based)Linux (debian based)
SynologySynologySynologySynology
QNAPQNAP *QNAPQNAP *
Mac OS X *Mac OS X *Mac OS X *Mac OS X *
FreeBSD/ZFSGuruFreeBSD/ZFSGuru *FreeBSD/ZFSGuruFreeBSD/ZFSGuru *
* Voor deze apparaten en/of besturingssystemen is nog geen handleiding geschreven.

Packages en/of scripted installs
Linux (debian-based) : http://dl.dropbox.com/u/18712538/LaSi/LaSi.sh
Synology: http://dl.dropbox.com/u/18712538/LaSi/LaSi_syn.sh
Synology SPK's: http://synoblog.superzebulon.org/
QNAP: http://forum.qnap.com/viewforum.php?f=132

Daarnaast zijn er zeer uitgebreide engelstalie installatiehandleidingen te vinden op ainer.org geschreven door daemox.

Veelgestelde vragen


Providers
Providers zijn bij deze programma's indexsites (en in geval van Subliminal subtitle-sites). Sites die nzb's of torrents indexeren en overzichtelijk presenteren. Zonder ingestelde providers gaan deze programma's dus niet werken. Er is onderscheid te maken tussen betaalde en gratis providers. Sommige gratis providers limiteren het aantal requests dat je mag versturen. Ook hebben enkele een registratiestop. Lees het vorige topic goed door als je op zoek bent naar een goede gratis provider voor tweakers, door tweakers.

Ook zijn spotweb en newznab als provider te gebruiken als je deze opzet op je eigen homeserver.

Quality
Zowel CouchPotato als Sickbeard hebben qualityprofiles. Deze hebben de optie om te zoeken naar meerdere quality's, maar de hoogste kwaliteit te bewaren.

Bij Couchpotato is dit in te stellen onder Config > Quality > Quality Profile. Maak daar een custom profile aan en geef aan dat deze als default gebruikt moet worden.

Bij Sickbeard kan je dit vinden onder Edit als je een show selecteert. Daar kan je de quality custom kiezen en daar kun je minimum en maximum kwaliteit zetten.

Postprocessen
Elk programma moet actie ondernemen nadat een bestand is gedownload. Dit doe je of door het programma actief je downloadmap te laten scannen, of met een postprocessingscript wat je downloadprogramma aanslingert.

Best practice is voor elk programma een 'eigen' Complete/Downloads programma te hebben. Zo laten ze bestanden die op andere wijze of door een ander programma zijn 'gesnatched' met rust en voorkom je vreemde problemen.

Geef nooit! het eindstation op als doelmap voor je downloadprogramma, maar laat CouchPotato, SickBeard en Headphones vanuit hun eigen (tussen)map de bestanden verplaatsen naar het eindstation.

In geval van Linux (-devices), houdt rekening met bestandsrechten en users!

Couchpotato heeft een 'hidden' optie ppdir in de config.ini. Hiermee wordt couchpotato geforceerd de imdb-id van een film in een file te zetten die de download vergezelt. Hiermee voorkom je verrassende hernoemingen. ppdir's waarde is het pad waar sabnzbd's postprocessingscripts staan.

SickBeard heeft een 'hidden' optie extrascriptis in de config.ini. Hiermee kan je SickBeard nog een extra script laten runnen als het klaar is met hernoemen en verplaatsen. Zo kun je bijvoorbeeld Subliminal aan laten slingeren zodat je al subs hebt bij je afleveringen mits die beschikbaar zijn op dat moment.

SickBeard met subtitle zoeker en/of NL'talige serie support
In Rick Astley in "[Ervaringen] CouchPotato, Sickbeard, Headphones e.a. deel 2" staat wat je weten moet. In de links staat ook een Windows how-to.

Configuratieguides
SABnzbd+ icm Sick Beard & Couch Potato (PDF) door job
Automagisch series en films binnenhengelen (blog) door CodeCaster

Smartphone Apps


iCouchpotato
Couchpotato is ook aan te sturen via de iOS, met de app iCouchpotato (available through Cydia only) van tweaker Tripkip. Hij heeft daarvoor een eigen topic op forum.xbmc.org.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/X03PtZgrKSz8hfjueIFkLuj1/thumb.jpg


Qouch
Couchpotato, Sickbeard en Sabnzbd zijn ook aan te sturen met Qouch op iOS. Deze app is gemaakt door tweaker MeAngry. MeAngry is ook actief in dit topic. Support verloopt via twitter: https://twitter.com/QonstruktQouch of het Sabnzbd-forum: http://forums.sabnzbd.org/viewtopic.php?f=6&t=9529
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/4J2UQLlaXW9KJNKEIpOkFBnV/thumb.jpg


Mediadog
Mediadog stuurt Sabnzbd, CouchPotato en SickBeard aan op Android devices. Deze app kun je via de Appstore halen. Een 'support'-topic daarvoor loopt op xbmc.org.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/pNeyW8QtCMAecmt3rSXzsB15/thumb.jpg


MobileCouch
Met MobileCouch kun je films toevoegen aan CouchPotato door de barcode van een film te scannen. De app is via een apk te installeren. Het support topic loopt op xbmc.org. Let op: Je moet het topic even goed doorspitten. MobileCouch zelf wordt niet meer onderhouden, maar er zijn al een aantal derivaten ontstaan en de source staat op Github. Downloadlinks voor verschillende versies zijn helaas wat door het topic verspreid. http://www.ryscar.net/android/

Overige automatiseringen


Het kan altijd automatischer. Wellicht kom je een mooi programma tegen, of schrijf je zelf een makkelijk script of package en wil je dat via dit topic delen.

Niet alles is direct een complete startpost entry waard, maar een eervolle vermelding kan natuurlijk altijd. Waar veel mensen nog naar op zoek zijn is natuurlijk de CouchPotato/Sickbeard voor Ebooks. Deze is tot nu toe nog niet gespot, maar duikt wellicht zomaar ergens ineens op.

Tot die tijd kunnen linuxgebruikers zich uitleven met Calibre en automatische verwerking:
Ebooks processen (linux)

Headphones is niet geschikt voor het volgen van custom albums, zoals top40's en SlamFM ditjes en Armin van Buuren State of datjes. Maar ook die muziek download je en wil je zo veel mogelijk automatisch processen: Muziek processen (linux)

Er zijn nog zoveel meer dingen te automatiseren, als je iets wilt kun je altijd even zoeken of iemand dat idee al heeft gehad. Een goed startpunt daarvoor is:
Postprocessingscripts voor Sabnzbd

Disclaimer


Subliminal needs a logo! Wie ontwerpt/flanst ff wat in elkaar? CarpeVentum´s logo is het officiele subliminal logo geworden!

Er zijn allerlei NAS-devices die python kunnen draaien. Als daarop deze programma's ook kunnen draaien zonder dat ze te sluggish worden dan kunnen die aan het topic als product gekoppeld worden.

[ Voor 214% gewijzigd door Mar2zz op 23-01-2012 20:24 . Reden: QNAP tuts en Apps toegevoegd ]


  • CarpeVentum
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 13:35
Ik heb een eerste versie gemaakt van een idee dat ik in mijn hoofd had. Graag wat feedback :)

Afbeeldingslocatie: http://www.imgdumper.nl/uploads5/4edcb66ac0ff2/4edcb66abf0b0-Schermafbeelding_2011-12-05_om_13.17.32.png

[ Voor 51% gewijzigd door CarpeVentum op 05-12-2011 13:25 ]


  • arjen9551
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 16:47
Zojuist even Sickbeard opnieuw geinstalleerd, maar krijg aan het einde van de how-to deze melding:

Afbeeldingslocatie: http://i2.photobucket.com/albums/y6/arjen9551/sickbeardputtyoutput.png

Gaat mij dan dus om de "can't chdir...." melding. Kan dit kwaad? Het ziet er iig naar uit dat mijn Sickbeard installatie weer werkt.

n.a.


  • CarpeVentum
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 13:35
Wat vinden jullie hiervan?

Afbeeldingslocatie: http://www.imgdumper.nl/uploads5/4edd3211c1584/4edd3211bdae9-Schermafbeelding_2011-12-05_om_22.04.47.png

:)

  • arjen9551
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 16:47
Gisteren opnieuw Sickbeard geinstalleerd. Ik had wat problemen na de laatste update van Sickbeard (hij wou niet meer starten) en heb gisteren dus de complete sickbeard map verwijderd van mijn synology. Hierna Sickbeard opnieuw geinstalleerd via die handleiding van Brickman.
Na dit proces te doorlopen hebben, heb ik alle settings weer terug gezet zoals ze hoorden (voor zover ik me nog herinnerde) en de SABnzbd API in Sickbeard ingevoerd. Hierna heb in sickbeard aangewezen waar mijn Series werden opgeslagen en alle episodes werden netjes ingeladen, Sickbeard zag ook dat HIMYM weer ging beginnen dus ik was tevreden.
Vanochtend zag ik al dat er geen notification naar mijn telefoon werd gestuurd door Sickbeard dat de download finished was en had dus al het vermoeden dat er iets niet helemaal goed zat.

Ik kom nu net thuis en zie dat Sickbeard de nzb gesnatched heeft, SABnzbd heeft HIMYM S07E12 gedownload, maar er is geen feedback teruggeweest richting sickbeard? Sickbeard ziet dus niet dat de aflevering al gedownload is? Dus ik heb even naar de mappen gekeken waar SABnzbd naar toe download en of Sickbeard daadwerkelijk in die map kijkt, maar dat is wel het geval.

Kortom, ik snap het niet meer. Daarnaast geeft mijn DEBUG log van Sickbeard ook wat dingen aan die ik niet begrijp.

Even wat screenshots erbij:

Search settings Sickbeard
Afbeeldingslocatie: http://i2.photobucket.com/albums/y6/arjen9551/SickbeardSearchOptions_thumb.png

Sickbeard Post Processing
Afbeeldingslocatie: http://i2.photobucket.com/albums/y6/arjen9551/SickbeardPostProcessing_thumb.png

SABnzbd Folders
Afbeeldingslocatie: http://i2.photobucket.com/albums/y6/arjen9551/SABnzbduserfolders_thumb.png

DEBUG Log
Afbeeldingslocatie: http://i2.photobucket.com/albums/y6/arjen9551/sickbearddebuglog_thumb.png
(die postprocesser van 19:06, herhaalt zich om de 10 minuten)

Lange regels codes zoals ze uit Sickbeard DEBUG komen: (deze herhalen zich om de zoveel seconden)
code:
1
2
Dec-06 19:10:21 DEBUG    CP Server Thread-4 :: sickbeard.db: SELECT COUNT(*) FROM tv_episodes WHERE season != 0 and episode != 0 AND (airdate != 1 OR status IN (4,3276804,204,404,3204,1604,104,804,2,3276802,202,402,3202,1602,102,802,9,3276809,209,409,3209,1609,109,809,6)) AND airdate <= 734477 AND status != 7
Dec-06 19:10:21 DEBUG    CP Server Thread-4 :: sickbeard.db: SELECT COUNT(*) FROM tv_episodes WHERE status IN (4,3276804,204,404,3204,1604,104,804,6) AND season != 0 and episode != 0 AND airdate <= 734477


Dus dat is op dit moment de stand van zaken. Iemand een oplossing hiervoor? Ik vermoed namelijk dat ik iets redelijk essentieels over het hoofd zie, zeker wanneer ik naar die 'permission denied etc' error in DEBUG kijk. Of bevelen jullie aan om zowel Sickbeard als SABnzbd opnieuw te installeren?

n.a.


  • CarpeVentum
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 13:35
Worden series normaal gesproken in mappen gedownload? Ik weet niet of SickBeard ook in mappen in je download folder kijkt? Beetje vreemd namelijk dat dit nog niet ge-post-processed is...
Afbeeldingslocatie: http://www.imgdumper.nl/uploads5/4ede6c8902e57/4ede6c8901aab-Schermafbeelding_2011-12-06_om_20.26.42.png

  • Senaxx
  • Registratie: December 2010
  • Nu online
Mar2zz schreef op woensdag 07 december 2011 @ 13:36:
Ik kan python wel aanpassen, maar ik snap het nut niet van zijn if elif else-voorstel aangezien alle drie de items rond regel 396 volgens mij in de beoordeling mee moeten en niet 1 van de 3 wat if elif else veroorzaakt. (dat is de filnaam-parser voor filmbestanden zeg maar).

En regel 169: Kun je me een screenshot doen van het scherm waar je languages selecteert?
Alstublieft :)
Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/ix47c0.png

Ik heb al verschillende instellingen geprobeerd: en,nl of nl,en Als je dut of eng invult dan gooit hij het schermpje weer leeg bij het opslaan dus je kan ook alleen maar en,nl gebruiken. In dit screenshot staat multi-languages nog aan (als mede door verschillende tests) maar heeft totaal geen invloed, die error blijft komen.

[ Voor 24% gewijzigd door Senaxx op 07-12-2011 13:56 ]


  • CarpeVentum
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 13:35
Afbeeldingslocatie: http://www.imgdumper.nl/uploads5/4ee09d4536979/4ee09d453520b-Schermafbeelding_2011-12-08_om_12.19.19.png

Heeft iemand feedback pour moi?

  • TomF
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-04 11:35
Volgens mij zag ik dat er gevraagd werd om een logo. Nou maak ik veel gebruik van Sickbeard, Subliminal, Couchpotato en SABnzbd en ik vond dat ik wel eens iets terug kon geven aan de 'community'. Hierbij een 'schets' voor het logo van subliminal. Mocht ik positieve feedback zal ik het logo verder uitwerken. Het gaat hierbij om een schets dus niet pixel-perfect en ook zijn de kleuren random gekozen.

Afbeeldingslocatie: http://dl.dropbox.com/u/11311692/Schermafbeelding%202011-12-08%20om%2021.13.02.png

  • TomF
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-04 11:35
Gelukkig maar, JulianNL. Om slow chat te voorkomen, ik heb op advies van Mar2zz je kleuren overgenomen.

Dit is het logo wat ik naar Diaoul heb gestuurd:

Afbeeldingslocatie: http://dl.dropbox.com/u/11311692/Schermafbeelding%202011-12-08%20om%2022.16.02.png

  • Mar2zz
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 20-08-2025
Mensen al ervaring met Maraschino? De vervanger voor mediafrontpage (die is ongeveer EOL). Leuke en flexibel ding om je media bij te houden. Installatie ervan was nogal ingewikkeld dus ik heb vandaag even mijn best gedaan en nu is het een kwestie van clonen, settings.py aanmaken editen en starten.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/YJcfMIDpmGxu5RXR24E0xdh3/thumb.png

Voor de simpele install even mijn repo pakken @ https://github.com/Mar2zz/maraschino, maar de official staat hier, maar dan moet je vanalles erbij easy_installen:
https://github.com/mrkipling/maraschino

Loopt ook een draadje op xbmc.org van: http://forum.xbmc.org/showthread.php?t=113136&page=20

Ik ben vooral benieuwd of Synology/Qnappers ook direct beet hebben als ze mijn repo gebruiken. Anyone?

Install:
cd /volume1/@appdata
git clone https://github.com/Mar2zz/maraschino 
cd maraschino
cp settings_example.py settings.py
nano settings.py
python setup.py
python maraschino.py

  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 19-04 17:05
schumi2004 schreef op woensdag 28 december 2011 @ 15:44:
Dat klopt maar om ignore words toe te voegen of in dit geval te verwijderen moet je hem manual aan passen.
Nee ik bedoel dat de locatie waar het bestand staat te vinden is als je op het tabblad config klikt.
config.ini

[ Voor 33% gewijzigd door job op 28-12-2011 15:51 ]


  • Senaxx
  • Registratie: December 2010
  • Nu online
martynvs schreef op maandag 09 januari 2012 @ 09:34:
[...]


Is het echt veel anders dan V1? Wat zijn de belangrijke nieuwe features? Kan je een screenshot posten?
Afbeeldingslocatie: http://i43.tinypic.com/2z3rr5t.png
Het wanted scherm

Afbeeldingslocatie: http://i41.tinypic.com/2nq63c.png
Settings

Afbeeldingslocatie: http://i44.tinypic.com/24bp65e.png
Film toevoegen (scrabled text komt door de screenshots)

Afbeeldingslocatie: http://i44.tinypic.com/122c65w.png
De manage tab

Alstu :)

Weet iemand trouwens of het mogelijk is om CouchPotato de films allemaal in 1 map te laten moven? i.p.v dan nog weer een subfolder er in aan te maken? Vanwege mijn aTV Flash (black) op ATV2 setup beneden wil ik direct naar de video file i.p.v eerst via een submap.

[ Voor 35% gewijzigd door Senaxx op 09-01-2012 10:34 ]


  • LuNaTiC
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online

LuNaTiC

Olijke schavuit

Nouja, zeg mij het maar dan...

Afbeeldingslocatie: http://img100.imageshack.us/img100/9207/couchpotato.png

My own opinion is enough for me, and I claim the right to have it defended against any consensus, any majority, anywhere, any place, any time. And anyone who disagrees with this can pick a number, get in line, and kiss my ass. - Christopher Hitchens


  • Rick Astley
  • Registratie: April 2009
  • Niet online

Rick Astley

Never gonna give you up

CarpeVentum schreef op donderdag 19 januari 2012 @ 10:45:
Mijn ideeën zijn niet op. Geen idee of je dit al hebt geprobeerd:
Ik neem aan dat je een Python2.6 hebt draaien? En dat Sickbeard met Subliminal daarop draait?

Moet je even dit doen:

-knip-

Hij blijft bij mij de melding wel geven, maar ik kan wel subs downloaden; dus het werkt :P
Ik word volgens mij getrolled door sickbeard. Ik word wakker en meneer heeft vannacht vrolijk even een shitload aan subtitles liggen downloaden.
Ik heb jou aanpassing overigens nog niet geprobeert omdat ik Python 2.7.2. draai. Kan het dan nog steeds geen kwaad om dat te proberen, of is dat alleen een fix voor 2.6?
rintje schreef op donderdag 19 januari 2012 @ 17:37:
Heey, zal ik dit in mn subliminal2 fork stoppen?
Als het de compatibility met Python 2.7.2. niet sloopt, why not?
Worker123 schreef op donderdag 19 januari 2012 @ 15:54:
ik ben al een hele tijd bezig om subliminal voor sickbeard aan de praat te krijgen maar ik krijg dit niet voor elkaar, is er een iets van een msi oid voor windows?

nu download hij steeds verkeerde eps waarvan er geen nl ondertiteling is te verkrijgen
Of je gebruikt de fork van Team-Sickbeard of Rintje met subtitle support ingebouwd.
Lees deze post (onderaan): Rick Astley in "[Ervaringen] CouchPotato, Sickbeard, Headphones e.a. deel 2"
HyperBart schreef op donderdag 19 januari 2012 @ 15:47:
Zeg eeeuhm, als we er nu zo eens een paar opzetten voor die dichtgetrokken DB van MB?

http://aws.amazon.com/free/
Poke J1nx eens, die heeft volgens mij wel de know-how in huis om dat te kunnen doen :)

Een ander vraagje: Hoe werkt de quality setting in Sickbeard nou precies? Ik lees allerlei tegenstrijdige berichten. Momenteel heb ik custom gepakt en het als volgt ingesteld:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/YtS1K.png
De logica hierachter is (in mijn ogen) als volgt: Als Sickbeard de eerste keer zoekt (initial search), dan pakt hij het resultaat met de hoogste kwaliteit. Dus ook al vind'ie zowel SDTV als 720p, dan paktie 720p.
Stel dat je SDTV niet include in je initial search en de serie die je volgt is nooit in iets anders dan SDTV uitgezonden, dan zal Sickbeard nooit een aflevering kunnen downloaden.
Bij archive heb ik ze ook allemaal aangevinkt, want als hij een archive search doet, download ie alleen dezelfde aflevering nog een keer als de kwaliteit hoger is. Het is dus niet zo dat als je al een 720p in bezit hebt en hij vind een SDTV dattie die SDTV nog eens gaat downloaden.
Klopt mijn denkwijze of zit ik ernaast?
Ik 'volg' namelijk ook een aantal oudere series zoals Seinfeld en die zijn nooit in HD uitgezonden. Als je Sickbeard dus op HD only zet, dan zal hij nooit een aflevering van Seinfeld downloaden, aangezien hij die niet kan vinden.

[ Voor 23% gewijzigd door Rick Astley op 20-01-2012 12:10 ]

Never gonna let you down


  • Mar2zz
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 20-08-2025
In deze tijd van digital media kan een ebook-sickbeard niet achterwege blijven. Omdat ik 'm nooit online zag verschijnen wilde ik eens kijken of ik ook python kan leren door het gewoon te gaan maken.

Week of 2 geleden touch LazyLibrarian.py gedaan en stukje bij beetje code/files uit headphones, sickbeard en couchpotato geplukt en ik ben nu toch aardig in de buurt van een alpha, al moet ik nog features inbouwen (zoals het zoeken van nzb's voor boekjes), er is nu toch al een beetje ebookbeheer. Auteurs en bookjes kunnen gezocht worden en daarna toegevoegd aan de database, waarna ook metadata wordt opgehaald. En dit gaat overigens heel vlotjes dankzij de pythonlibrary ElementTree, waar ik maar 4x hoofdpijn van moest krijgen voordat ik snapte hoe het werkt... :)

Maar goed, naast de datase updaten regel je er nog geen ebooks mee, dat komt binnenkort.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/KYHYuCOncgsargZvES3gTFdh/thumb.png

  • Mar2zz
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 20-08-2025
Monsterboy schreef op zondag 22 januari 2012 @ 10:29:
[...]


Gaaf! Ben erg benieuwd. Wat is\wordt de bron van de metadata?
goodreads. Heb zojuist het importeren van metadata opnieuw aangepakt, hij vond eerst max 10 boeken, toen max 50, en nu alles (George R.R. Martin heeft 375 entry's op GoodReads, maar natuurlijk in veel verschillende talen ook).

Zo kan er voorkeur opgegeven worden voor talen enzo. Maar het is nog niet helemaal af. In de config kan al wel preferred languages opgegeven worden, maar ik moet de selectie nog vanuit de database plukken met die languages aan. Daarbij ook de optie om de boeken zonder ISBN te verbergen (languageselectie gaat op basis van ISBN.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/fwZnQHyhhanqzfdfI3Jw7xkU/thumb.png

Maar goed, nu dit ophalen en language kenmerken in orde is moet ik me ook maar eens gaan focussen op newznab support.

JulianL is bezig met een mooi logo, waarvan de preview al in bovenstaande screenshot zit. :)

  • CarpeVentum
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 13:35
Ahw, hij is een beetje gepixeld in dat screenshot :(

Het ziet er inmiddels zo uit:
Afbeeldingslocatie: http://www.julianneef.nl/dump/Schermafbeelding%202012-01-22%20om%2014.01.31.png

Maar ik spreek je wel per PB; ik vind het toch niet erg in de layout passen ;)

[ Voor 18% gewijzigd door CarpeVentum op 22-01-2012 14:06 ]


  • spanx
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07:44

spanx

_Sp[A]nX_

Afbeeldingslocatie: http://s7.postimage.org/mkcl518zv/sickbeard.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s15.postimage.org/spwo6aoi3/sickbeard2.jpg

Omdat ik de 2 missende afleveringen zelf heb gedownload heeft hij ze gewoon herkend en toegevoegd...

Damn it's good 2b a Tweaker!


  • Dhr_Soulslayer
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 21-04 17:26
Even een kort vraagje van mijn kant:
Ik heb gisteravond Sickbeard en SAB geinstalleerd en gekoppeld.
Series toevoegen gaat zonder problemen maar al mijn downloads worden in de map N:\TV_Series\Unsorted gezet en verder niet naar hun respectievelijke mappen. Het lijkt mij dus dat de Post Processing van Sickbeard niet helemaal lekker werkt. Wat kan hier aan de hand zijn? Ik heb de handleiding van CodeCaster gevolgd om alles in te stellen.
Hieronder zie je mijn configuratie instellingen die (ik denk) van belang zijn.

General Config Sickbeard:
General Config Sickbeard

Post Processing in Sickbeard:
Post Processing Sickbeard

Categorieen in SABnzbd+:
Categorieen SABnzbd+

Mijn autoProcesTV.cfg file ziet er zo uit:
[SickBeard]
host=localhost
port=8081
username=
password=
web_root=

Mochten er nog dingen missen hoor ik dat graag.

  • Dhr_Soulslayer
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 21-04 17:26
Sickbeard Search Options:
Seach Options SickBeard

Volgens mij staan hier alle instellingen ook goed. De map heb ik verwijderd.

  • Dhr_Soulslayer
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 21-04 17:26
Mijn Sab download wachtrij.
Wachtrij SABnzbd+

Volgens mij klopt dat wel...

  • PeaceFreak
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 12:58

PeaceFreak

Go get 'em Morty!

Ik heb nu Python in PATH van Omgevingsvariabelen.
Als ik nu naar "python Headphones.py" ga, krijg ik het volgende te zien:

Afbeeldingslocatie: http://img803.imageshack.us/img803/8601/errorheadphones.gif

| We all need people who will give us feedback. That's how we improve. - Bill Gates |


Verwijderd

SABnzbd vraagje:

USB stick heb ik in de synology gedaan om daarop nzb'tjes straks op te slaan. Nu heet deze volgens het diskstation als volgt:

Afbeeldingslocatie: http://i44.tinypic.com/33fg57m.png

Klopt het dat ik het volgende als locatie moet invullen in sabnzb's configuratie?

/volumeUSB1/usbshare1/SABnzbd/

of moet dit het volgende zijn?

/volumeUSB1/usbshare/SABnzbd/

  • JopieBadmutS
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 12-10-2025
Zo, ook maar eens begonnen aan CouchPotato en Sickbeard icm met SAB. Installatie verliep vlekkeloos en configuratie van alles was ook geen probleem. Er is1 ding waar ik maar niet uit kan komen. Sickbeard weigert de MKV bestanden in de juiste map te zetten, dus niet in mijn C:\Serie's\serienaammap. Wat ik ook doe het komt er maar niet in de juiste map en blijft in de map Unsorted staan.Inmiddels is het zover dat ik het niet meer weet en dus bij jullie deskundigen moet aankloppen. Het vreemde is dat bij Couchpotato juist wel alles goed gaat (op het soms ten onrechte vinden van een serie die juist sickbeard moet oppakken)

Ik draai alles op een windows 7 based HTPC. En waar ik denk dat het probleem in zit (onjuiste configuratie instellingen) heb ik screenshots gemaakt. Zou je er naar willen kijken en mij van feedback willen voorzien?

Hier mijn categorie in SAB:

Afbeeldingslocatie: http://members.ziggo.nl/kruegertje/Categorie%20SAB.jpg

Hier de NZB search parameters:

Afbeeldingslocatie: http://members.ziggo.nl/kruegertje/NZB%20Search%20sickbeard.png

Hier de parameters van het postprocessing gedeelte:

Afbeeldingslocatie: http://members.ziggo.nl/kruegertje/Postprocessing.jpg


Dan heb ik nog de autoProcessTV.cfg aangepast en die ziet er nog zo uit:

code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
{\rtf1\ansi\ansicpg0\uc1\deff0\deflang0\deflangfe0{\fonttbl{\f0\fnil\fcharset1 Times New Roman;}{\f1\fnil\fcharset1 Arial;}{\f2\fnil\fcharset1 Verdana;}}{\colortbl;\red0\green0\blue0;\red0\green0\blue255;\red0\green255\blue255;\red0\green255\blue0;\red255\green0\blue255;\red255\green0\blue0;\red255\green255\blue0;\red255\green255\blue255;\red0\green0\blue128;\red0\green128\blue128;\red0\green128\blue0;\red128\green0\blue128;\red128\green0\blue0;\red128\green128\blue0;\red128\green128\blue128;\red192\green192\blue192;}

\uc1
\pard\fi0\li0\ql\ri0\sb0\sa0\itap0 \plain \f0\fs24 [SickBeard]
\par \pard\fi0\li0\ql\ri0\sb0\sa0\itap0 host=192.168.178.15
\par \pard\fi0\li0\ql\ri0\sb0\sa0\itap0 port=8081
\par \pard\fi0\li0\ql\ri0\sb0\sa0\itap0 username=
\par \pard\fi0\li0\ql\ri0\sb0\sa0\itap0 password=
\par \pard\fi0\li0\ql\ri0\sb0\sa0\itap0 web_root=/C:\\Sickbeard\\SickBeard-win32-alpha-build488\\}



Zoals gezegd ben ik dus door de bomen het bos kwijt. Ik hoop dat jullie me kunnen helpen om alles nu eens lekker draaiend te krijgen.

In ieder geval bedankt voor de moeite.

  • JopieBadmutS
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 12-10-2025
job schreef op dinsdag 31 januari 2012 @ 17:20:
In sickbeard staat hij inderdaad uit.
In sabnzbd gebruik je sabtosickbeard.py (zie je screenshot). Uitschakelen doe je via config > categories.
Zet dan gelijk ook de modus op standaard.

edit: tipje.. verander de download directory in sab naar een andere folder (en dus ook tv download dir in sickbeard) Want als je nu de postprocessing in sickbeard inschakelt gaat het mis :p.

Dus bijvoorbeeld:
download dir van sabnzbd: c:\download\series\
tv process dir van sickbeard c:\download\series\

Sickbeard pakt dan de downloads uit c:\download\series en zet ze neer in c:\series\serienaam\
Ok, dus de directory veranderen. Dat ga ik doen.

Dat sabtosickbeard.py moet dus uit? Ik had deze link gevolgd en ik kwam er op uit dat hij juist aan moest. Juist gelet op onderstaande afbeelding die in de uitleg zit.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/I6wGkN6BhYUpJpjAiJvPXcRy/full.png

  • Mar2zz
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 20-08-2025
Ik probeer LazyLibrarian een andere look te geven, maar ik suck keihard in het stylen van pages.
even een piccie zodat er op geschoten kan worden. Wie vindt dat het pijn doet aan de ogen en verstand heeft van css en smaak heeft, aub... clone die handel en pak die css aan. Wil een beetje ouderwetse bibliotheekkleuren gebruiken maar ik zuig daarin.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/6BIWRNnB6u9k76Y47n3uVhps/thumb.png

  • Rick Astley
  • Registratie: April 2009
  • Niet online

Rick Astley

Never gonna give you up

Rick Astley schreef op maandag 06 februari 2012 @ 21:47:
Okay thanks! Ik ga er dadelijk eens mee spelen en dan zien we wel hoe en wat precies :)
Helaas blijft het probleem wat ik hiervoor had, nog steeds bestaan.
Indien er geen juiste versie van de subs beschikbaar zijn, download JBSD een andere versie, waardoor de subs niet meer synchroon lopen. Zelfs nu JBSD gebruikt maakt van de originele bestandsnamen:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/WzKa6.png
'Alleen exacte match' staat in de voorkeuren aangevinkt.

Never gonna let you down


  • zeroday
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 22-04 13:23

zeroday

There is no alternative!

schumi2004 schreef op dinsdag 07 februari 2012 @ 19:18:
[...]

Ok, duidelijk.
Heb er zelf geen last van aangezien ik geen WEB-DL grab ;)
Ik gaat het toch eens proberen, die web GUI klinkt wel interessant en ik zag dat hij ook twitter berichten kan plaatsen.

Iemand al een tut gemaakt voor Synology gebruikers :P
GUI is errug basic...
even een voorbeeldje gepost:
Afbeeldingslocatie: http://s13.postimage.org/94tqx8ler/autosub.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s7.postimage.org/ho91obq3b/autosub1.jpg

Als er mensen zijn die aan de GUI willen werken, melden bij de maker ;-)

There are no secrets, only information you do not yet have


  • Donstil
  • Registratie: Maart 2006
  • Niet online
Sinds afgelopen dinsdag ook helemaal enthousiast voor SickBeard en Couch Potato icm Plex.
Heb er woensdag een Mac mini voor gekocht en ben helemaal verkocht.

Snap niet dat ik jaren alles met de hang gedaan heb,

Ik heb echter wel een vraagje voor de "pro's" hier, gebruiken jullie de Plex integratie van Sickbeard? en zo ja hoe werkt het?

Ik heb er namelijk best wat problemen mee, plex draait lokaal en via de plex server kan ik ook streamen naar mijn iOS devices, alles lijkt dus te werken.

Omdat ik SickBeard draai op de zelfde machine als Plex snap ik niet goed wat ik hier moet invullen.
Ze vragen het ip van de PlexServer maar niets lijkt correct, binnen ip werkt niet maar buiten ip werkt ook niet (door gelinkt ook niet)

Weet iemand wat ik hier moet invullen?

Afbeeldingslocatie: http://img12.imageshack.us/img12/198/schermafbeelding2012021.png

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


  • Senaxx
  • Registratie: December 2010
  • Nu online
Ik ben even bezig geweest met de skinning van auto-sub sinds dat er gisteravond in zit. Ik ben helemaal niet bekend met het .tmpl skinning en heb even leentjebuur gespeeld bij Sickbeard. Nu nog een officiele thema ontwikkelen, met eigen CSS + HTML

Afbeeldingslocatie: http://i42.tinypic.com/3029ufq.jpg

  • Anthirian
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 20-02 20:05

Anthirian

In Trance We Trust

Ik ben momenteel bezig om een extra functie toe te voegen aan Sick Beard. Het doel is om de mogelijkheid te bieden om eerst te controleren of je een ep in lage kwaliteit nog op de schijf hebt voordat je een hoge kwaliteit gaat downloaden (ik verwijder ze na het kijken en het heeft dus geen zin om extra te downloaden). Nu heb ik een extra checkbox toegevoegd aan de Search Options pagina, maar zodra ik een vinkje zet en op save druk blijft hij hangen bij het schrijven van de config. Als ik geen vinkje zet (standaardwaarde) en save hangt hij niet.

Inmiddels ben ik er achter gekomen dat de formulieren worden afgehandeld met JQuery, maar hier heb ik totaal geen verstand van. Heeft iemand hier een idee waar ik de mist in ga en wat ik moet doen om de checkbox wel netjes in de config opgeslagen te krijgen?

Afbeeldingslocatie: http://i16.photobucket.com/albums/b15/Havikje/4f3dad22.png

code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
<div class="field-pair">
  <input type="checkbox" name="check_existence" id="check_existence" #if $sickbeard.CHECK_EXISTENCE == True then "checked=\"checked\"" else ""# />
  <label class="clearfix" for="check_existence">
    <span class="component-title">Check Files' Existence</span>
    <span class="component-desc">Check files' existence before downloading higher qualities?</span>
  </label>
  <label class="nocheck clearfix">
    <span class="component-title">&nbsp;</span>
    <span class="component-desc">Useful when you delete episodes right after watching them.</span>
  </label>
</div>


Daarnaast heb ik in sickbeard/__init__.py ook overal waar download_propers staat op dezelfde manier een check_existence toegevoegd.

[ Voor 30% gewijzigd door Anthirian op 17-02-2012 14:11 ]

Mijn Films en TV Series, Games en Muziek.


  • Senaxx
  • Registratie: December 2010
  • Nu online
Ik heb een eerste basic layout gemaakt voor Auto-Sub en deze komt er bij een van de volgende uitrollen bij in :)

Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/11v18w9.jpg

[ Voor 20% gewijzigd door Senaxx op 17-02-2012 16:23 ]


Verwijderd

Ik heb nu nog iets vreemds met het installeren van auto-sub, ik heb alles klaar, met het vi commando het config bestand aangepast etc.

Nu wil ik hem starten met dit commando:

python AutoSub.py -d

Dan krijg ik deze melding:

-ash: phyton: not found

Nu heb ik wel phyton 2.6 geinstalleerd via zo'n package en sabnzbd en sickbeard werken perfect. Zowel phyton als auto-sub heb in de folder @appstore gezet (beiden hebben daar een eigen map).

Moet ik nu phyton 2.6 nogmaals installeren handmatig? Zo ja, kan ik dan niet beter eerst de phyton uit de package verwijderen of werken dan sabnzb en sickbeard niet meer goed na het installeren van phyton 2.6 via putty?

Of moet ik auto-sub installeren in de map van phyton 2.6 misschien?

In mijn package center ziet het er zo uit:

Afbeeldingslocatie: http://i39.tinypic.com/b80lti.png

[ Voor 8% gewijzigd door Verwijderd op 18-02-2012 12:43 ]


Verwijderd

Ah, dat ik dat gemist heb :F

Heb hem aan de praat:
Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/15pmsur.png

Allemaal hartelijk dank!
Nu nog wachten op de mooie webinterface versie, die mag nu wel online komen :+

[ Voor 65% gewijzigd door Verwijderd op 18-02-2012 18:19 ]


  • shoombak
  • Registratie: September 2008
  • Niet online
Ik had het nog niet eens gemerkt.
Afbeeldingslocatie: http://i44.tinypic.com/nwh5zl.png

  • Senaxx
  • Registratie: December 2010
  • Nu online
Zoooo... het werdt wel weer eens tijd voor een update. Afgelopen week ben ik eigenlijk begonnen met het (voor de 3e keer) het hercoderen van de skin Uitgangspunt was dit keer dat het ook cross browser compatible zou zijn.

En meteen heb ik (naar mijn inzien) een verbetering in de style doorgevoerd. Het menu ben ik nog niet tevreden over, maar dat kan later altijd nog verbeterd worden.

Afbeeldingslocatie: http://i42.tinypic.com/o5xouf.jpg

  • Puck
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 12:25

Puck

EINDBAAS.org

CarpeVentum schreef op dinsdag 13 maart 2012 @ 09:48:
Ik heb een vraag over de Synology in combinatie met de Sickbeard, Couchpotato en Headphones applicaties.

Voor deze applicaties worden users aangemaakt / heb ik users aangemaakt, maar het blijkt dat ik nu op mijn diskstation kan inloggen met deze gebruikers zonder een wachtwoord in te vullen en vervolgens bij alle bestanden kan zonder wachtwoord te gebruiken!!

Werken deze applicaties nog als ik een wachtwoord voor deze applicaties instel? Ik kan me herinneren dat dat namelijk niet het geval is.
Lijkt me niet helemaal de bedoeling. Ik heb het hier even getest en krijg netjes een melding dat deze gebruiker geen rechten heeft:

Afbeeldingslocatie: http://dl.dropbox.com/u/106374/Screen%20Shot%202012-03-13%20at%2012.23.06%20PM.png

EDIT:
En vervolgens kan ik na het uitloggen om bovenstaande te testen, niet meer inloggen met geen enkel wel gemachtigd account. Krijg dezelfde melding 8)7 Bug? Nu maar even de NAS rebooten via de knop op de voorkant...

EDIT 2:
Hij heeft natuurlijk mijn IP in de blocklist gezet :( Lekker handig :P

[ Voor 15% gewijzigd door Puck op 13-03-2012 12:34 ]

Arrived anxious, left bored


  • LexF
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 13-04 09:03
CarpeVentum schreef op dinsdag 13 maart 2012 @ 09:48:
Ik heb een vraag over de Synology in combinatie met de Sickbeard, Couchpotato en Headphones applicaties.

Voor deze applicaties worden users aangemaakt / heb ik users aangemaakt, maar het blijkt dat ik nu op mijn diskstation kan inloggen met deze gebruikers zonder een wachtwoord in te vullen en vervolgens bij alle bestanden kan zonder wachtwoord te gebruiken!!

Werken deze applicaties nog als ik een wachtwoord voor deze applicaties instel? Ik kan me herinneren dat dat namelijk niet het geval is.
Ik heb hetzelfde probleem inderdaad. Dat grote vraag is of de genoemde applicaties nog werken als je er een wachtwoord opzet.

En zo niet, hoe je de rechten voor inloggen in DSM, File Station enz kan uit zetten. In principe kan je wel zoveel mogelijk de rechten beperken tot die mappen die nodig zijn, maar dat is sowieso niet genoeg. Die applicatie users zijn overigens ook administrators bij mij...

De gebruikers couchpotato, sickbeard, headphones en sabnzbd loggen allemaal gewoon in. Transmission daarentegen niet, die geeft deze melden:
Afbeeldingslocatie: http://f.cl.ly/items/3X0q2Z3m112u3o2F2T1n/Schermafbeelding%202012-03-13%20om%2016.58.18.png

Die heb ik pas sinds gisteren overigens en heb daar na veel proberen uiteindelijk geen gebruiker voor kunnen/hoeven maken. Staat dus ook niet in het lijstje bij DSM (wel een rare melding)

  • Goner
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 28-10-2025

Goner

What can I do you for ?

Puck schreef op dinsdag 13 maart 2012 @ 12:24:
Lijkt me niet helemaal de bedoeling. Ik heb het hier even getest en krijg netjes een melding dat deze gebruiker geen rechten heeft:
Ik krijg deze :

Afbeeldingslocatie: https://lh3.googleusercontent.com/-e8cTpskn-2k/T2B9cjKQZqI/AAAAAAAAAqA/AqCsNTci26o/s800/Syno_1.jpg
EDIT: oeps, sorry ! was al eerder gemeld.

geen melding in log, geen blocks ... ?
'transmission' is aangemaakt bij installatie (package center) van Transmission 2.41 en staat in /etc/passwd, niet te zien in DSM

[ Voor 4% gewijzigd door Goner op 14-03-2012 12:28 ]


  • efan
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
ik zit momenteel met 1 "probleem".
zodra tv series worden gedownload, dan komen ze allemaal netjes in de juiste map (van de desbetreffende show), maar ik krijg ook dan er dus eerst een map terra nova s01e01 staat, en daarin zit pas de video.
Wat zou ik moeten aanpassen in sabnzbd of sickbeard zodat alle afleveringen in 1 map komen, en geen submappen meer gebruikt worden?

Dit is dus hoe het er nu uitziet:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/IEwI3.png

  • spoor12b
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 23-04 18:36
Weet iemand waarom ik mijn Sickbeard logfiles niet naar mijn usbstick (ivm hibernation) kan verplaatsen? Sickbeard geeft namelijk een permissions error maar volgens mij staan deze correct:

Afbeeldingslocatie: http://i42.tinypic.com/ftgaqs.png

spoor12b


  • efan
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Momenteel na alles laatst opnieuw geinstalleerd te hebben, download en processed alles prima. Ik kan sindsdien echt sickbeard niet meer met -d als daemon starten. Krijg dan direct foutmelding die naar Apple gestuurd wordt. Klikken op Reopen zorgt voor hetzelfde. Ik kan sickbeard nu dus enkel via terminal starten en dan moet ik de terminal constant open laten staan (geminimaliseerd...).
Enig idee wat dit zou kunnen veroorzaken?



edit: niet meer nodig. heb het al "gefixed". ik heb de .app file van Couchpotato gekopieerd, in het script veranderd naar SickBeard.py en icoon aangepast. Vervolgens bij de login items verwezen naar deze .app in de Sickbeard map en start nu netjes met het starten van de mac mee, zonder dat ik terminals open moet houden :)

dit is de aangepaste .app mocht iemand het handig vinden:
http://www.qfpost.com/file/d?g=k3qlvu1k0

Afbeeldingslocatie: http://i41.tinypic.com/dg2zom.png

[ Voor 36% gewijzigd door efan op 27-03-2012 20:17 ]


  • SemperFidelis
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 16-04 11:46
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/i22ET.png


Hoe pas ik dit bestand exact aan? Ik ben redelijk ver gekomen maar het post processing wil nog niet helemaal vlotten...


Edit: excuses!
Had dit beter eerst zelf kunnen researchen. Inmiddels opgelost en doet het programma PRECIES wat ik wil. Wow, dit is fantastisch.

Morgen maar stiekem wagen aan Couch Potato! :D

[ Voor 37% gewijzigd door SemperFidelis op 31-03-2012 02:25 ]


Verwijderd

Na 3 commits op de synology heb ik opeens deze lelijke balk gekregen:

Afbeeldingslocatie: http://i41.tinypic.com/241w376.png

Meer mensen die dit hebben en een oplossing?

  • Murphendize
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 25-09-2024
Danielson schreef op woensdag 11 april 2012 @ 09:08:
[...]


Waarschijnlijk een noob vraag, maar ik heb Headphones op mijn Synology draaien, ik heb hem geinstalleerd via de superzebulon package, maar ik kan het volgende bestand niet vinden op mijn synology: lib/musicbrainz2/webservice.py iemand tips waar ik moet zoeken? :)
Als je de SuperZebulon package hebt geinstalleerd kan je de volgens mij bij je settings een Muzicbrainz Mirror opgeven...

Afbeeldingslocatie: http://i39.tinypic.com/16krpu.jpg

ik ben zelf ook op zoek naar een mirror van een MusicBrainz server, dus mocht er iemand zijn die er nog een beschikbaar heeft...

  • Freakster86
  • Registratie: September 2009
  • Niet online
Men raakt in de war door de nabewerking. Nabewerking via SAB, Sick, Couch? Metadata?

Dit is hoe ik het i.i.g. heb staan:
Afbeeldingslocatie: http://t.imgbox.com/aab0fLju.jpg Afbeeldingslocatie: http://t.imgbox.com/aalqef4d.jpg

Bij SickBeard heb ik dan het volgende staan:
- Config/Search Settings/NZB Search aangevinkt en SABnzbd category = TV
- Onder Post processing enkel metadata aangevinkt. Nabewerking van Sickbeard zelf is overbodig.

Bij Couchpotato doe je het zelfde maar verwijs je naar categorie MOVIES.

Op mobile-harddisk.com staan goede tutorials die op zich bijna alles behandelen.

  • Brilsmurfffje
  • Registratie: December 2007
  • Niet online

Brilsmurfffje

Parttime Prutser

omdat ik alles afspeel met XBMC, gebruik ik de subtitle add on van XBMC, hier kan je zelf instellen welke sites hij moet gebruiken om ondertiteling vandaan te halen (bierdopjes etc..)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/jw42zE2Jg7nVlmpSNDlZX7Xg/medium.png

Werkt zeer goed, je kan halverwege in de film wisselen van taal zonder dat het uit sync loopt.

Je kan ook nog zeggen welke talen hij allemaal moet zoeken en in welke volgorde hij die moet neerzetten

[ Voor 11% gewijzigd door Brilsmurfffje op 13-04-2012 09:58 ]


  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 19-04 17:05
Ik kwam vandaag voor android de nzbunity app tegen.
Ideale app om vanaf je mobiel of tablet sab, sb en cp (v2) te bedienen.

screenshot van een oudere versie:
Afbeeldingslocatie: https://lh4.ggpht.com/2GcggsiMVsptQTA1ShCHAryiWnt18RhnXMB5pxv3cx6ZCgchFakgfx2ClmrIAuZvCvc

Ik raad je aan om de benodigde api's in een tekst document te zetten, en dit tekst document naar je android device te kopieren. Even knippen en plakken is veel makkelijker dan vier api keys overtikken :p.

[ Voor 64% gewijzigd door job op 20-04-2012 00:07 ]

Mystic Spirit schreef op donderdag 26 april 2012 @ 09:38:
[...]

Heb je wel de synology toolchain? Overigens kan het compilen nooit zwaar zijn, dus je zou het ook eens kunnen proberen op je synology zelf.

Ik las in het synology topic ook dat een andere tweaker (Yanightmare volgens mij) dezelfde rare vastloper had als jij. Weet alleen niet of hij ook de synocommunity packages heeft of de zebulon packages. Misschien daar eens checken of jullie hetzelfde probleem hebben?
Heb er even naar gezocht maar kon het niet 1 2 3 vinden. Naja heb er een ticket voor aangemaakt en ik wacht wel even af.

Wat me dan wel gelukt is is SABnzbd 7 Beta 3 in spk vorm te gieten echter ben ik beetje huiverig of ik hem zal installeren ja of nee :P
Wellicht dat 7 toch net iets andere tweaks vereist als 0.6.15
LET OP: Eigen risico ;)
Voor de durfal http://dl.dropbox.com/u/6696611/sabnzbd-88f6281-0.7.0.spk

Files verplaats, klik hier
LET OP: Eigen risico ;)

EDIT:
Aangezien ik toch al aan het rotzooien ben op mijn DS211 gewoon blind installed en tot zover werkt hij ook nog hehe
Afbeeldingslocatie: http://t.imgbox.com/aasEFhiu.jpg

[ Voor 12% gewijzigd door schumi2004 op 27-04-2012 10:18 ]

Kalua schreef op donderdag 26 april 2012 @ 11:45:
[...]


Als je een SPK van couchpotatoV2 kan maken wil ik die wel voor je testen hoor..
Dat heb ik geprobeerd maar kreeg foutmelding, moet nog uitzoeken hoe het op te lossen.

EDIT:
Zou het me dan toch gelukt zijn
Afbeeldingslocatie: http://t.imgbox.com/aahB8RP7.jpg
http://dl.dropbox.com/u/6...tatoserver-20120426-1.spk

Files verplaats, klik hier

[ Voor 34% gewijzigd door schumi2004 op 27-04-2012 10:18 ]


  • endness
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 23-04 22:51
Ik kan geen mappen selecteren bij de Renamer van CouchPotato.. Iemand anders die dit probleem ook heeft, en eventueel weet hoe het op te lossen is?

Afbeeldingslocatie: http://dl.dropbox.com/u/6604399/Screen%20Shot%202012-05-01%20at%2020.13.09.png

  • CarpeVentum
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 13:35
Ik heb een vraagje over CPv2.

Ik wil voor de renamer de folder: /volume1/video/Downloads/Incomplete instellen, en voor de complete folder: /volume1/video/Downloads/Complete , maar omdat het invulvenster bij de renamer niet toestaat dat je erin typt krijg ik dat niet voor elkaar. Ik krijg alleen een leeg venster als ik eenmaal in de map Downloads zit, ook als ik die 5 minuten laat staan:
Afbeeldingslocatie: http://www.julianneef.nl/dump/Schermafbeelding%202012-05-01%20om%2023.26.13.png

  • Jpjedi
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 24-02 13:03
Hier hetzelfde euvel :s

Verder heb ik iets HEEL vaags. CP blijft maar films downloaden die ik niet ken en niet in de queue heb gezet! Daarbij ook nog eens meerdere malen..

Afbeeldingslocatie: http://i89.photobucket.com/albums/k210/Jedi05071977/c97be074.jpg

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Jpjedi schreef op dinsdag 08 mei 2012 @ 11:06:
[...]

Hoe doe je dat met die RSS feed? ik snap wat je bedoelt maar geen idee hoe je het uitvoert.
In het tab RSS nieuwe feed aanmaken
daarin de betreffende rssfeed zetten, ( met evt toevoegingen - zie pagina )

in de filters het accept * filter aanpassen naar de gewenste show

voorbeeld van de server waar ik bij kan :
Afbeeldingslocatie: http://i1052.photobucket.com/albums/s441/sgx71/online/rss.jpg

  • FreshMaker
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Jpjedi schreef op dinsdag 08 mei 2012 @ 14:41:
[...]


Gewoon localhost en aangezien het in beperkte mate wel lukt zal hier toch niets mis zijn?
Api key

Alles lijkt in orde maar in SB blijft alles op wanted staan dus ik vermoed dat het vooral te maken heeft met SB en niet met de koppeling verder. Ik begrijp toch goed dat SB zoekt en die info pushed naar SABNZBD? Het zoeken werkt niet optimaal zoals ik het zie op het moment.
Alles valt en staat met ALLE instellingen.
Nu werk je met heel veel vragen en opmerkingen door elkaar heen.
Begin bij het begin

* SABnzbd - download de normaal aangeleverde nzb's wel correct ( ophalen, uitpakken en verplaatsen )
- ja ? category in SABnzbd aanmaken / checken "TV" ( geen " natuurlijk )
- nee ? Regelen .. settings providers en mappen e.d.

vervolgens ga je de instellingen van Sickbeard nalopen ( adres + full-API van SABnzb )
Je zegt dat SB wel (soms) correct overdraagt, om vervolgens op te halen
Dan klopt dat deel wel, probeer anders een 'blackhole' en laat SABnzb daarin kijken.
Als je in de controle map een map met "TV" aanmaakt, en SB daarin laat opslaan, komt het in de juiste categorie in SABnzb terecht

Als beide settings werken, ligt het aan de searchproviders.
Hier is het (helaas) zo dat betalende klanten meer kunnen / mogen.
Ik heb matrix en nzbs.org ( de laatste doet helaas geen registraties meer, en het invite deel is niet actief )
nzb.su levert nagenoeg dezelfde dienst als nzbs.org, en werkt met een fijne API
( nzb.su is 2$ voor 30 dagen, tot 8$ / jaar )
De standaard sickbeard-search vindt bij mij veel, anders pakken matrix of nzbs.org het wel op.
omdat nzb.su als 4e staat, komt er weinig van die site af uiteindelijk, maar dat ligt hier.

Zoals al aangegeven, nederlands en vlaams moet je zelf inregelen om het goed te krijgen, maar dat is van later belang hier

nzb.su heeft wel een heel mooie interface ( en koppeling met de API van SABnzbd )

Afbeeldingslocatie: http://i1052.photobucket.com/albums/s441/sgx71/online/nzbsu.jpg

[ Voor 9% gewijzigd door FreshMaker op 08-05-2012 18:51 ]


Verwijderd

Ik wil hier even kwijt dat ik de afgelopen weken hard heb gewerkt aan een nieuwe interface voor Headphones.
Na enkele weken is nu dan officiële de push naar de master gedaan en is deze nu met een laatste update beschikbaar. Deze interface vervangen de 'default' interface.

Hopen dat jullie er van genieten :) Ziet er best slick uit al zeg ik zelf :D

Afbeeldingslocatie: https://a248.e.akamai.net/camo.github.com/e73c1781b92751147467af76ae0d8c0faf99aa34/687474703a2f2f6934352e74696e797069632e636f6d2f326378616f336f2e706e67

meer screens:
https://github.com/rembo10/headphones/pull/604

  • Moby
  • Registratie: November 2003
  • Niet online

Moby

Iets te zeggen? Nou en!

Ook ik heb een probleem met CPv2.

Hij is geïnstalleerd geweest en werkte ook gewoon. Toen zag ik dat hij niet wou updaten en toen heb ik dus mijn NAS gebootstrapt zodat ik het pad naar git kon veranderen. Voordat ik dit gedaan heb, heb ik in CPv2 ook al een aanpassing gedaan per ongeluk en het pad daar veranderd. Dit had ik niet moeten doen denk ik, want als ik nu het pakket opstart sluit hij zichzelf weer af na enkele seconden.

Dit is de logging die ik krijg

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/QnDA3G1bTQSMASpLMtXVdvhX/full.jpg

Kink FM radio player. Doet aan ultracrepidarianisme


Verwijderd

schumi2004 schreef op zondag 20 mei 2012 @ 15:16:
Welke imdb movie en serie app ?
de link naar die serie app heb ik in mijn bericht staan, ik heb hem zelf gedownload via de play store die op mijn telefoon zat toen ik hem kreeg (geen idee of andere telefoons die store ook hebben, ik interesseer me meestal niet zo voor die mobiele stoorzendertjes :P ).

Die imdb app heb ik daar ook gevonden.

Het ziet er zo uit:

Afbeeldingslocatie: http://fs01.androidpit.info/ass/x51/1609351-1297713282852.jpg

En de imdb app:

Afbeeldingslocatie: http://www.iphonefaq.org/images/archives/app-imdb.jpg

Vind het wel fijn werken, had altijd een overzicht op papier, maar dit is fijner. Nadeel is wel dat je maar voor 1 persoon er gegevens in kan zetten, had liever gehad dat mijn vrouw haar eigen lijst kon bijhouden, maar ik zal nog eens mailen met support of ik misschien wat over het hoofd zie.

Het werkt alleen niet samen met CP of met SB, maar daar zijn weer andere apps voor. Maar dat vind ik ook niet zo boeiend, mijn synology nas download toch wel alles en daar hoef ik geen berichten van te hebben.

[ Voor 10% gewijzigd door Verwijderd op 20-05-2012 15:29 ]


  • serhat
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Freakster86 schreef op maandag 21 mei 2012 @ 10:35:
[...]


Tot nu toe ging het goed. Enkel bij die series waar (jaartal) bij staat verwerkt ie slecht of niet.

Dan toch maar eens kijken naar dat SabToSickbeard script. Zou je voor mij een Screeshotje willen maken van je post-processing bij Sickbeard? :>
Dat klopt. Zoals Sickbeard en Sab met TV-series om gaan is redelijk hetzelfde, dus in de meeste gevallen gaat het ook goed. Een voorbeeld waar het ook mis gaat is bijvoorbeeld CSI: New york. Sommige releases heten CSI.NY en andere weer CSI.New.York. Voor sickbeard maakt dit niet uit, dit pakt lekker de map zoals jij het heb ingesteld terwijl Sabnzbd dan je tv serie map pakt en daar serie naam achteraan plakt. Met jaren gaat dit dan inderdaad ook wel mis.

Mijn Sickbeard post-processing:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/Ixkm32ud6xPbgZufBMqIklKr/thumb.png
Ook staat aangegeven dat Sickbeard de categorie op "tv" zet als hij deze bij sabnzbd afgeeft.

In sab heb ik netjes de SabToSickbeard script ingesteld voor alles met categorie "tv". Vergeet niet je "autoProcessTV.cfg" aan te passen. Deze wordt meegeleverd met de SabToSickbeard script. Hierin staan de details waar hij je Sickbeard kan vinden (URL, SSL, user/pass etc).

  • Kozzmozz
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 12:49
0SC4R schreef op maandag 21 mei 2012 @ 10:53:
Ik zit met een probleem in mijn Headphones. Ik heb mijn vraag al gesteld op het Synology-forum.nl maar daar heeft helaas nog niemand gereageerd. Wellicht dat hier me iemand verder kan helpen...

Na een VIP donatie aan Headphones werkt het programma hier bij mij heel snel: artiesten worden snel toegevoegd en albums die op wanted staan worden volgens de logs ook gevonden in de index-sites (NZBMatrix en NZB.su). Echter worden er geen downloads doorgestuurd naar SabNZBd.

Zo zette ik bijvoorbeeld Lostprophets - Start Something in mijn wanted lijst. In de logs kon ik lezen dat die ook gevonden werd op de index-sites:

2012-05-20 20:12:54 INFO Found Lostprophets...Start.Something-2004. Size: 123.0 MB
2012-05-20 20:12:54 INFO Found Lostprophets.Start.Something.ðAdvance)-2004. Size: 87.0 MB
2012-05-20 20:12:54 INFO Found Lostprophets.Start.Something-2004. Size: 96.0 MB

Vervolgens wordt er niks naar SabNZBd gestuurd. Hoe zou dit komen?

Daarnaast heb ik nog een andere vraag. Als ik bij een artiest alle albums aanvink en ik druk in één keer op wanted, krijg ik de foutmelding 'You didn't select any albums'. En als ik een album afzonderlijk van skipped naar wanted wil zetten (via de knop ernaast) krijg ik de foutmelding 'There was an error'. De albums lijken echter wel in mijn wantedlist te komen, maar misschien heeft het feit dat er niks gedownload wordt met deze foutmeldingen te maken.
Ik heb ook iets gelijkaardigs, lees een paar posts verder.
Zonet HeadPhones terug geïnstalleerd, maar nog altijd dezelfde foutmelding;
Afbeeldingslocatie: https://lh6.googleusercontent.com/-t08wiRIcAAY/T7plbc0-ziI/AAAAAAAABeM/7bceHeZGjxk/w979-h412-k/Knipsel.JPG

|| AMD Ryzen 7 7800X3D | ASUS ROG Strix B650E-F | INNO3D RTX 4090 iCHILL X3 | Fractal Design Meshify 2 | 2x LG Ergo 32UN880 | Thermalright Peerless Assasin 120 SE | G.Skill Trident Z5 Neo 32GB DDR5 | BE QUIET! Pure Power 12 M 850W | WD Black SN850X 2TB ||


Verwijderd

Zo, eindelijk even een uurtje tijd gehad om met mijn eigen boekenserver bezig te gaan. Ik heb een ereader met wifi erin en een webbrowser. Met deze webbrowser kan je boeken downloaden van amazon.com en ik dacht: als dat lukt, dan kan ik ook zelf een eigen amazon.com nabouwen en daarin mijn eigen boeken zetten zodat ik samenvattingen e.d. bij de hand heb, covers kan zien en als ik een boek wil lezen hem downloaden naar mijn ereader (opslag op ereader is "maar" 2 GB namelijk).

Ik heb het nu voor elkaar. Op mijn synology nas heb ik een webstation draaien, poort 80 als virtuele server in de router ingesteld en daarop mijn blog, met een virtuele host een andere poort opengezet voor mijn boekenwebsite. Deze is niet buiten mijn netwerk bereikbaar (heb de poort niet met de virtuele server opengezet in de router).

Mijn boekencollectie heb ik ingevoerd in Calibre, met de java tool calibre2opds-3.1-170M.exe heb ik er een webpagina van gebouwd en zie hier het resultaat wat werkelijk uitmuntend is:

Afbeeldingslocatie: http://i50.tinypic.com/wl3iti.jpg


Afbeeldingslocatie: http://i50.tinypic.com/29vdv1i.jpg


Afbeeldingslocatie: http://i46.tinypic.com/15ezbr.jpg

_/-\o_
Neefdave schreef op vrijdag 01 juni 2012 @ 15:13:
Ziet er goed uit hoor, geen idee hoe ik dit moet vervangen (kan zeker niet via ftp naar mijn synology?).
via SSH heb ik dit gedaan (uit mijn hoofd)

Eerst elmarkou's repo op een share van mijn DS gezet

Eerst SB gestopt , data folder verwijderen
rm -rf /volume1/@appstore/sickbeard/share/SickBeard/data/

Nieuwe data folder terug
cp -rf /volume1/public/elmarkou-Sick-Beard-d0c440b/data /volume1/@appstore/sickbeard/share/SickBeard

User weer op sickbeard zetten
chown -R sickbeard /volume1/@appstore/sickbeard/share/SickBeard/data/

SB starten

@elmarkou
Interface ziet er netjes uit, kreeg eigenlijk bij de eerste blik erop een beetje HeadPhones gevoel. :)
Wat me overigens opviel is elke keer als ik naar de startpagina ga hij de images opnieuw lijkt te downloaden, klopt dat? Duurt best even namelijk

Afbeeldingslocatie: http://t.imgbox.com/aadJANq8.jpg

[ Voor 21% gewijzigd door schumi2004 op 01-06-2012 15:29 ]


  • CarpeVentum
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 13:35
Kort vraagje: Kan iemand in de settings.conf van CouchPotatoServer kijken voor mij wat de standaard 'data dir' is. Eerste kopje met instellingen in het settings.conf bestand (staat in de var map)

Gevonden. Wat ik nog wel vaak met de nieuwe CouchPotato heb is dat hij bij het laden echt gewoon traag is en blijft hangen op dit scherm:
Afbeeldingslocatie: https://dl.dropbox.com/u/6493158/Schermafbeelding%202012-06-03%20om%2016.25.44.png

En soms zijn de films geladen, dan wil ik scrollen en dan verdwijnen ze weer en staat ie weer te laden.

[ Voor 49% gewijzigd door CarpeVentum op 03-06-2012 16:28 ]


  • Jpjedi
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 24-02 13:03
Jpjedi schreef op dinsdag 05 juni 2012 @ 21:17:
Vaag, hoe vul ik het path in bij renaming in CP2? Het vak dat te voorschijn komt kent enkel de knoppen "hidden files" " clear" en "Save" maar verder geen mogelijkheid om daar een path weg te zetten.
Vaag, ik heb het in FF en chrome geprobeerd maar zelfde resultaat, ik zie volgens mij iets heel simpels over het hoofd maar kan mijn vinger er niet opleggen. :/

Afbeeldingslocatie: http://dl.dropbox.com/u/6604399/Screen%20Shot%202012-05-01%20at%2020.13.09.png

[ Voor 9% gewijzigd door Jpjedi op 05-06-2012 22:36 ]


  • tripkip
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 03-12-2025
Afbeeldingslocatie: http://img213.imageshack.us/img213/5747/iossimulator2.png

iCouchPotato V2 (BETA) voor CouchPotatoServer (V2 - beta) gratis te downloaden via Cydia!

Voeg volgende repository toe: http://cydia.myrepospace.com/couchpotato/

Twitter iCouchPotato


  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 15-04 22:07

NMe

Quia Ego Sic Dico.

Hmm, ik snap niet waarom Couchpotato Server geen downloads meer naar SABnzb wil doorzetten. :?

Gevonden in CPS

Dat hij de volledig grijze rijen niet downloadt snap ik wel, en zelfs die rijen waar geen 1080p-versie gevonden wordt begrijp ik nog omdat hij eerst kijkt of hij niet een betere kwaliteit kan vinden. Maar waarom start hij die drie films niet die een 1080p-variant beschikbaar hebben? Doet hij overigens ook niet als ik de rij openklik en handmatig aangeef welke ik vind dat hij moet downloaden. Er komt geen (fout)melding, er verandert niks op het scherm en er gaat niks naar SABnzb terwijl ik alles hetzelfde ingesteld heb als in Couchpotato (dus niet Couchpotato Server). De SABnzb-API-key staat goed ingesteld, de categorie voor SABnzb ook, evenals de folders waar alles heen moet/vandaan komt.

Iemand enig idee wat ik fout doe?

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


  • FriXion
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 13:06
Ik heb daarstraks v2 geinstalleerd (kwam van v1 af) op Windows en nu loop ik tegen twee problemen aan. Het eerste probleem is dat ik mijn oude database niet kan importeren (die uit v1). Als ik in de Wizard mijn data.db kies, krijg ik de volgende melding:

Failed: coercing to Unicode: need string or buffer, NoneType found

Ik kan op Google niets vinden als ik op die foutmelding + Couch Potato zoek, en op het Couch Potato forum zelf vind ik maar 1 post en daarin wordt gezegd dat die persoon maar een bug report op Github moet doen (wat ie niet gedaan heeft omdat er op Github niets te vinden is).

Tweede probleem is dat ik geen quality profiles kan instellen. Als ik naar Settings > Searcher > Quality ga krijg ik dit te zien:
Afbeeldingslocatie: http://www.mijnoordeel.net/1.png

Vervolgens klik ik op "Click here to create a quality profile" waarna ik dit te zien krijg:
Afbeeldingslocatie: http://www.mijnoordeel.net/2.png

Ik kan nu wel een naam invoeren en ook kan ik een getal invoeren in de inputbox ernaast, maar verder niets. De dropdownbox is leeg en verder kan ik nergens op klikken. Ja ik kan op "Click here to create a quality profile." klikken maar dan krijg ik gewoon een nieuwe regel erbij zoals hierboven.

Doe ik nou iets verkeerd of wat is er aan de hand?

  • Apocal1pse
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 07-04 13:47
Ik heb een vraag v.w.b. CP v2.

Hij heeft nu voor een film een torrent gevonden op de hoogste kwaliteit, ik heb ingesteld dat hij 0 dagen moet wachten op een betere kwaliteit (die er sowieso niet is), en toch blijft hij in de wanted list staan.
Is dit omdat hij wacht op een torrent die alsnog hoger geranked wordt door preferred words of is dit een bug?
Hij heeft drie torrents gevonden op 1080p waarvan hij er 1 al in de watch folder heeft gezet.

Afbeeldingslocatie: http://i45.tinypic.com/335429c.png

Afbeeldingslocatie: http://i46.tinypic.com/16p6de.png

  • Henkiscool
  • Registratie: Juni 2012
  • Laatst online: 09:22
Ik volg dit topic al een tijdje en heb hier dan ook allerhande zeer nuttige tips gevonden. Nu heb ik alleen een probleem waar ik niet uitkom. Ik heb couchpotato v2 en sabnzbd 0.7 draaien. Alles werkt goed.. behalve dat hij alle films die binnengehaald zijn (ook in de goede map incl mapnaam gezet), de naam original zonder extentie geeft. Het liefst zou ik willen dat hij de mapnaam film (jaartal) doet en de film zelf de originele naam laat houden (ivm xbmc subtitle addon). Heb nu om te testen de film ook laten hernoemen naar filmnaam (jaartal).extentie, maar ook dat geeft hetzelfde resultaat.

Coucpotato draait op een Ubuntu 12.04 headless server en sabnzbd 0.7 op windows server 2008.

Afbeeldingslocatie: http://i48.tinypic.com/160zgar.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i46.tinypic.com/nzhi6a.jpg

Laatste melding in de log mbt deze film:
06-21 14:39:34 INFO [tato.core.plugins.scanner] Files seem to be still unpacking or just unpacked (created on Sat May 12 09:32:24 2012), ignoring for now: source code 2011
Hoop dat iemand me een duwtje in de juiste richting kan geven!

Alvast bedankt

  • wouter.N
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 22-04 14:56
zo te zien zijn er nog backtups:
Afbeeldingslocatie: https://dl.dropbox.com/u/3186836/fok/Couchpotato.JPG

wat kan ik hier nu mee?

[ Voor 7% gewijzigd door wouter.N op 30-06-2012 23:00 ]


Verwijderd

Vorige week een ds212j gekocht en het zebulon pakket geïnstalleerd.

Ik heb alles ingesteld maar ik kom een paar probleempjes tegen.
Ik heb ingesteld dat sabnzb de series download in een map sickbeard.
hierna pakt sickbeard het weer op en verplaatst het naar een map video/series
er word keurig fan art bijgevoegd in de map "band of brothers"
echter de afleveringen worden niet in de map "band of brothers" geplaatst maar in afzonderlijke mapjes.
ik wil dit dus in een map hebben.
Afbeeldingslocatie: http://i50.tinypic.com/35l9nd5.png
Afbeeldingslocatie: http://i48.tinypic.com/mshra9.png
Afbeeldingslocatie: http://i47.tinypic.com/24e46s5.png

ik heb ff geen idee wat ik fout doe, wellicht dat het een hele domme fout van mijn kant is en iemand mij daarop kan wijzen :)

  • job
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 19-04 17:05
Verwijderd schreef op maandag 02 juli 2012 @ 09:22:
echter de afleveringen worden niet in de map "band of brothers" geplaatst maar in afzonderlijke mapjes.
ik wil dit dus in een map hebben.
Dat stel je in op de zelfde plek waar je je series toevoegt; bij step 3.
(en kan je default maken voor alle series die je later nog toevoegd).
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/NMXI9VrQjLkuPUkBASHC8Z50/thumb.png

Bij de reeds toegevoegde series kan je dit ook nog aanpassen via de edit functie.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/o8spXpq6oAukl8XZaEQwsLEb/thumb.png

De series die al gepostprocessed zijn moet je dan even met de hand goed zeten, of opnieuw in je download map mikken.

[ Voor 27% gewijzigd door job op 02-07-2012 10:48 ]


  • Henk
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-03 16:26
NMe schreef op woensdag 04 juli 2012 @ 13:49:
[...]

Je begrijpt me verkeerd. ;) Ik heb dus een film (laten we zeggen The Dark Knight) in mijn watchlijst staan. CPS vindt ergens een NZB van The Dark Knight en snatcht hem naar SAB. Die NZB bevat inderdaad de goeie film en hij heet ook echt zo in zowel mijn SAB-queue als op mijn filesystem na het downloaden. CPS z'n postprocessing echter hernoemt de film vrolijk naar La Vita é Bella (ik noem maar iets wat niet in mijn queue staat :P) en verplaatst hem naar de uiteindelijke directory. Lijkt me niet echt de bedoeling voor een film die hij nota bene zelf gequeued heeft. 8)7
8)7 WTF.

Meer kan ik er gewoon niet over zeggen :D nee, daar heb ik geen last van :P Ik laat tegenwoordig mijn films zelf niet meer renamen, alles in subfolders ivm makkelijker downloaden van subs, maar ook toen ik dat wel liet doen ging het prima :S
mgizmo schreef op woensdag 04 juli 2012 @ 14:03:
[...]


Jaja volgens mij heb ik daar al lang "This is just a temporary page, soon this page will be awesome! For now, only 2 buttons." staan, terwijl ik toch regelmatig update. Ik zag dat er weer een update was dus net update gedaan, maar blijft hetzelfde. Versie is nu 806bed6.
Heb je dan wel CPS/CPv2, en niet CPv1? :?

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/Wtx9O9HZqZLku0CuCXEcCpGl/thumb.png

If so; dan moet je natuurlijk wel even instellen dat je je films ook daadwerkelijk door CPS wilt laten managen enzo ;)

[ Voor 13% gewijzigd door Henk op 04-07-2012 14:20 ]


  • Oppie
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 17-06-2025
Verwijderd schreef op woensdag 04 juli 2012 @ 19:59:
[...]


Is toch duidelijk? Er staat dat je publieke IMDB watchlists kan gebruiken, die een RSS link hebben (net zoals op het prentje ernaast). Dan plak je gewoon die RSS link in CPS en werkt het. De andere variabelen configureer je éénmalig in CPS zelf en worden automatisch toegepast op de gevonden resultaten.
Dit is wat ik zie: Afbeeldingslocatie: http://img805.imageshack.us/img805/271/imbcps.jpg . Heel duidelijk vind ik het niet. Kan je anders een screenshot posten van hoe jij het hebt ingesteld? Ik draai CP server versie van 01-07.

Zoals ik het van jou opmaak:
http://rss.imdb.com/user/ur19088949/watchlist

Zoals het in CP (V1) was (een export van de public watchlist) :
http://www.imdb.com/list/...list&author_id=ur19088949

[ Voor 14% gewijzigd door Oppie op 04-07-2012 20:47 ]


Verwijderd

Oops, sorry! Had niet gezien dat je het had aangevinkt in de screenshot. Op mijn versie ziet het er zo uit:

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/tUnSQ.png
RedRayMann schreef op woensdag 04 juli 2012 @ 21:56:
[...]

Die had ik sinds zondag draaien, maar voor mijn gevoel doet ie niets. Weet jij welke mappen ik moet toevoegen?

/volume1/series
/volume1/series/The Big Bang Theory (en dus alle andere series los)
/volume1/series/The Big Bang Theory/Season1 (en dus alle seasons los)

Ik ga het nu maar weer installeren en de config.ini terug zetten
Optie 1 - /volume1/series


Vergeet ook vooral niet de tasker te enable anders doet hij idd niks. en gezien jouw structuur op folder level depth 3

Afbeeldingslocatie: http://t.imgbox.com/aarlYzZ0.jpg

[ Voor 12% gewijzigd door schumi2004 op 04-07-2012 22:02 ]


  • serhat
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
MikeOO schreef op vrijdag 06 juli 2012 @ 08:37:
[...]


In Google Play is Mediadog betaald maar via het XBMC forum waar de maker actief is kun je hem gratis downloaden.

http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=105712
Leuk om hem uit te proberen.. thanks!

---

Ik heb een probleem met CP2. Als ik een film toe voegt, gaat hij direct even zoeken.. echter als hij niks vindt, doet hij het alleen maar als ik erom vraag handmatig. Voor zover ik weet kan dit ook per film alleen.

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropbox.com/u/4651177/CP2_cronjob.png
Of moet ik verder dan de cronjob kijken? Ik kom er in ieder geval niet uit. In de log zie ik hem in ieder geval niet zoeken, na de initial search.

  • Joster
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 06-04 16:42
@schumi: als Ruud de develop branch van CPS een update geeft zou ik die via de applicatie zelf moeten kunnen updaten toch? Volgens github is de develop branch gisteren nog voorzien van een update maar wanneer ik in CPS naar de laatste versie wil doet hij alleen dit:

code:
1
2
07-09 09:53:47 INFO [hpotato.core.plugins.base] Opening url: https://api.github.com/repos/RuudBurger/CouchPotatoServer/commits?per_page=1&sha=master, params: []
07-09 09:53:48 INFO [hpotato.core.plugins.base] Opening url: https://github.com/RuudBurger/CouchPotatoServer/tarball/master, params: []


En ja, ik heb wel degelijk jou couchpotatoserver-20120616-1-development branche.spk

Edit:

Sjonge jonge, ik dacht, laat ik CPS maar eens een herstart geven en dan opnieuw naar een update zoeken. Bij het herstarten hangt CPS. Dus ik naar mijn package center om het pakket te stoppen. Krijg ik hem niet meer uitgevoerd ;( Hij gaat gewoon even aan en daarna meteen weer uit. Hierbij de log uit het package center:

Afbeeldingslocatie: http://i50.tinypic.com/maje3b.jpg

Ik kan er niet zoveel mee, misschien jullie?

Wat was de howto daarna ook alweer? De config kopiëren, CPS package verwijderen, alle rest meuk verwijderen, CPS herinstalleren en config terugzetten toch?


cheiron schreef op zaterdag 07 juli 2012 @ 18:08:
[...]

Hier lijkt subliminal van Synocommunity ook weinig te doen. 3 dirs toegevoegd (1 van een bekende film, 1 van mijn complete filmfolder en 1 van mijn series-folder) maar er gebeurt niet veel, in ieder geval niet op basis van de scan-functie.

Ik laat hem wel gewoon een paar dagen lopen, kijken wat er gebeurt.
Ik snap er ook maar weinig van. Soms staat ineens als "gestopt". Volgens mij stopt hij bij mij steeds als hij gaat scannen (heb het alweer een tijdje niet aangeraakt zoals te zien is):

Afbeeldingslocatie: http://i47.tinypic.com/34fz8ly.jpg

En ook die "task" waarbij je een aantal voor maximum age (in days) moet invullen, is dat de leeftijd van je gedownloade bestand of? Dan kan je dus niet met terugwerkende kracht zoeken naar ondertitels? Alleen als je net gedownload hebt zeg maar. Bovendien krijg ik volgens mij iedere minuut een fout op mijn task:

Afbeeldingslocatie: http://i48.tinypic.com/2wf1m5t.jpg

[ Voor 38% gewijzigd door Joster op 09-07-2012 10:40 ]


  • Piet91
  • Registratie: November 2009
  • Niet online
Met de geweldige hulp van Bunta in "[Ervaringen] CouchPotato, Sickbeard, Headphones e.a. deel 2" heb ik onlangs de zaken eens vernieuwd.
Ik draai nu Sabnzbd+ 0.6.5 (nieuwste versie geloof ik maar de webpage van Sab geeft aan dat er een nieuwe is?) en Couchpotato V2.
Ik moet alleen nog wel een aantal details invullen/problemen verhelpen.

1) Sickbeard geeft nog steeds de volgende errors (in 1 nacht 32 stuks):
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
2012-07-10 03:47:41.588490 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 03:48:11.627927 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - There was an error with the XML retrieved from thetvdb.com: syntax error: line 1, column 49 First try emptying the cache folder at.. /share/MD0_DATA/.qpkg/SickBeard/cache/tvdb If this does not resolve the issue, please try again later.
 2012-07-10 03:48:12.509586 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - There was an error with the XML retrieved from thetvdb.com: syntax error: line 1, column 49 First try emptying the cache folder at.. /share/MD0_DATA/.qpkg/SickBeard/cache/tvdb If this does not resolve the issue, please try again later.
 2012-07-10 03:48:13.423758 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - There was an error with the XML retrieved from thetvdb.com: syntax error: line 1, column 49 First try emptying the cache folder at.. /share/MD0_DATA/.qpkg/SickBeard/cache/tvdb If this does not resolve the issue, please try again later.
 2012-07-10 03:48:14.800117 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - There was an error with the XML retrieved from thetvdb.com: syntax error: line 1, column 49 First try emptying the cache folder at.. /share/MD0_DATA/.qpkg/SickBeard/cache/tvdb If this does not resolve the issue, please try again later.
 2012-07-10 03:48:18.705502 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - There was an error with the XML retrieved from thetvdb.com: syntax error: line 1, column 49 First try emptying the cache folder at.. /share/MD0_DATA/.qpkg/SickBeard/cache/tvdb If this does not resolve the issue, please try again later.
 2012-07-10 03:48:43.188858 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - Silly upstream module timed out and didn't give a good error. Failed hitting http://www.thetvdb.com/api/9DAF49C96CBF8DAC/series/254892/nl.xml, error message: 'NoneType' object has no attribute 'makefile'
 2012-07-10 03:48:44.399497 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to look up show on TVDB, not downloading images: There was an error with the XML retrieved from thetvdb.com: syntax error: line 1, column 49 First try emptying the cache folder at.. /share/MD0_DATA/.qpkg/SickBeard/cache/tvdb If this does not resolve the issue, please try again later.
 2012-07-10 03:48:51.366686 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to look up show on TVDB, not downloading images: There was an error with the XML retrieved from thetvdb.com: syntax error: line 1, column 49 First try emptying the cache folder at.. /share/MD0_DATA/.qpkg/SickBeard/cache/tvdb If this does not resolve the issue, please try again later.
 2012-07-10 03:48:55.212529 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to look up show on TVDB, not downloading images: There was an error with the XML retrieved from thetvdb.com: syntax error: line 1, column 49 First try emptying the cache folder at.. /share/MD0_DATA/.qpkg/SickBeard/cache/tvdb If this does not resolve the issue, please try again later.
 2012-07-10 03:48:56.064988 SHOWQUEUE-REFRESH :: TVDB is down, can't use its data to add this show
 2012-07-10 03:49:47.118590 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 03:50:23.682158 SHOWQUEUE-REFRESH :: No episode number found in /share/MD0_DATA/Multimedia/TV/Gooische vrouwen/Seizoen 04/Gooische Vrouwen - S04 - Extra's.avi, ignoring it
 2012-07-10 03:52:20.198502 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 03:52:43.638627 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 03:53:09.778496 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 03:55:10.136273 SHOWQUEUE-REFRESH :: Episode /share/MD0_DATA/Multimedia/TV/Top Gear/Season 17/Top Gear - S17E07 - India Special.mkv returned an exception: Couldn't find episode 17x7
 2012-07-10 03:55:11.291984 SHOWQUEUE-REFRESH :: Episode /share/MD0_DATA/Multimedia/TV/Top Gear/Season 18/Top Gear - S18E10 - Compilation - 3.mkv returned an exception: Couldn't find episode 18x10
 2012-07-10 03:55:12.473015 SHOWQUEUE-REFRESH :: Episode /share/MD0_DATA/Multimedia/TV/Top Gear/Season 18/Top Gear - S18E11 - Compilation - 4.mkv returned an exception: Couldn't find episode 18x11
 2012-07-10 03:58:46.539172 SHOWQUEUE-FORCE-UPDATE :: TVDB timed out, unable to update episodes from TVDB
 2012-07-10 03:58:46.542680 SHOWQUEUE-FORCE-UPDATE :: No data returned from TVDB, unable to update this show
 2012-07-10 03:59:14.569153 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - Silly upstream module timed out and didn't give a good error. Failed hitting http://www.thetvdb.com/api/9DAF49C96CBF8DAC/series/74281/actors.xml, error message: 'NoneType' object has no attribute 'makefile'
 2012-07-10 03:59:35.609476 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - Silly upstream module timed out and didn't give a good error. Failed hitting http://www.thetvdb.com/api/9DAF49C96CBF8DAC/series/74281/actors.xml, error message: 'NoneType' object has no attribute 'makefile'
 2012-07-10 03:59:58.469240 SHOWQUEUE-REFRESH :: Unable to connect to TVDB while creating meta files - skipping - Silly upstream module timed out and didn't give a good error. Failed hitting http://www.thetvdb.com/api/9DAF49C96CBF8DAC/series/74281/actors.xml, error message: 'NoneType' object has no attribute 'makefile'
 2012-07-10 04:01:11.533631 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 04:01:34.743719 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 04:02:30.253635 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 04:03:28.223664 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 04:04:05.063506 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting
 2012-07-10 04:04:31.153767 SHOWQUEUE-REFRESH :: There was an error trying to retrieve the image, aborting

Nou zie ik een aantal welke ik wel snap, zoals die van Gooische Vrouwen (daar heb ik handmatig maar 1 seizoen van kunnen vinden overigens) en Top Gear aangezien ik die afleveringen zelf handmatig in die mappen heb gezet. Maar over TVDB of "There was an error trying to retrieve the image, aborting"...geen idee.

Verder bij Couchpotato V2; hoe kun je daar delen uit de namen verwijderen?
Zoals hieronder in de screenshot heb ik het snel 'ingesteld' maar daar klopt uiteraard niets van. Hoe kun je delen van dat verwijderen (bijv.: <namethe> ?)

EDIT: uiteraard moeten m'n films na het downloaden door Sab ook verplaatst worden. Sab plaatst ze in Download/sabnzbd/complete maar ze moeten uiteindelijk in Multimedia/Films komen. Kan ik dat ook aanzetten en renamen uit?
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/HKoXEl.jpg

En nog iets algemeens. Wij keken hier altijd films via de tv zélf (DLNA op LG tv). Interface is ietwat saai en geen DTS en ondertiteling.
Nou komt hopelijk deze week/volgende week m'n een van m'n bestelde Raspberry Pi's binnen en die wordt voor XBMC ingezet bij deze tv. Interface wordt wat mooier, DTS geeft nog wel problemen maar ondertiteling wordt ook mogelijk.

Maar...ik heb bij Sick Beard en Couchpotato (de oude dus) altijd renaming aan gehad.
Dus bijvoorbeeld Modern Family - S03E01 - Dude Ranch.mkv en 12 Angry Men 1957.mkv. omdat dat in mijn ogen altijd het meest logisch leek.
Maar ik lees dat XBMC i.c.m. subtitles het beter was/is om géén renaming te doen en daar ben ik nu dus een beetje laat mee. Nou heb ik vergeleken met velen hier niet zoveel films/afleveringen (zo'n 53 films en 228 afleveringen) waarvan een aardig deel nog wél de originele naam hebben (apart binnengehaald d.m.v. torrents enzo) en een aantal andere vast toch geen ondertiteling hebben (Live at the Apollo e.d.)

Maar wat dan nog het handigst om te doen? Sowieso direct renaming uitzetten bij SickBeard en Couchpotato en voor de al binnengehaalde films maar zo laten en hopen dat XBMC toch ondertiteling vind (of handmatig zoeken?)

Verwijderd

job schreef op dinsdag 10 juli 2012 @ 22:44:
[...]
Welke Profile Defaults heb je onderin de 'Quality' pagina staan dan?
Daar staan bij de mij een aantal kwaliteiten aangevinkt; hier kan ik de volgorde ook aanpassen.
En in die volgorde verschijnen ze in de dropdown.
Werkt dat bij jou anders?
Werkt op zich niet anders.. alleen er zit geen data in.. Zie plaatje ter verduidelijking:

Afbeeldingslocatie: http://img845.imageshack.us/img845/9955/cpissue.jpg

  • Jpjedi
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 24-02 13:03
serhat schreef op donderdag 12 juli 2012 @ 09:49:
[...]

Settings -> Downloaders -> Show Advanced Settings aanvinken. Bij je downloader (bij mij sabnzbd) komt dan een vinkje te staan van Manual met de tekst "Disable this downloader for automated searches, but use it when I manually send a release."

Die moet uitstaan, als je het iig automatiseren. Ik wil dat niet, en wil het liever handmatig, dus bij mij staat hij juist aangevinkt.
Die stond al uit.

Ik zeg al, enkele films gaat hij downloaden maar het gros blijft in de lijst hangen terwijl alle kwaliteitsvarianten al beschikbaar zijn sinds weken.

Afbeeldingslocatie: http://i89.photobucket.com/albums/k210/Jedi05071977/CP2.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i89.photobucket.com/albums/k210/Jedi05071977/cp2manage.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i89.photobucket.com/albums/k210/Jedi05071977/cp2manage-1.jpg

[ Voor 17% gewijzigd door Jpjedi op 12-07-2012 11:46 ]


  • Jpjedi
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 24-02 13:03
Servor schreef op donderdag 12 juli 2012 @ 21:57:
[...]


Heb ik dus ook. Veel films worden niet automatisch gesnatched.

Daarnaast lijken XMBC notificaties niet te werken. Over de oude CP was ik niks dan tevreden, deze versie kost me hoofdbrekens. Wellicht dat ik weer terug ga want ik zie de toegevoegde waarde nog niet zo nu.
Hmmm

Zijn er meer mensen met dit probleem? Ik zou graag een lead hebben naar de oorzaaak want ik zoek me gek maar kan niets vinden dat dit kan veroorzaken. :?

Er gebeurt verder ook niks als ik op het groene pijltje druk in onderstaand scherm. (Waarvan ik uit ga dat het manueel downloaden betreft).

Ik heb de timeouts voor de zekerheid nagekeken maar die staan meer dan ruim (300 seconden) dus dat kan het issue ook niet zijn.

Afbeeldingslocatie: http://i89.photobucket.com/albums/k210/Jedi05071977/CP2versies.jpg

[ Voor 24% gewijzigd door Jpjedi op 13-07-2012 13:44 ]


  • Verwijderd
  • Registratie: Januari 1970
  • Niet online
Ik ben bezig met een migratie van CouchPotato V1 naar V2. V2 is nog niet helemaal stabiel maar doordat de V1 support gestopt is ben ik toch over gegaan.

Wat lastig goed te krijgen is, is de custom quality. Ik wil bij een film het volgende doen:
  • Alleen 720p beschikbaar, deze downloaden, en de volgende dag zoeken naar 1080p
  • Alleen 1080p beschikbaar, deze downloaden, stoppen met zoeken
  • Zowel 720p als 1080p beschikbaar, 1080p downloaden en stoppen met zoeken
  • Niks beschikbaar, de volgende dag weer zoeken
Dit zijn mijn settings, ik heb de instructie aan de rechterkant gevolgd:
Afbeeldingslocatie: http://i49.tinypic.com/16lwcis.png

Wat nu het probleem is, is dat CP zowel de 720P als 1080P aan SAB toevoegt. Waarom het dit doet weet ik niet. Hoe kan ik instellen dat het op mijn manier gaat?
Iemand dat ook al eens gehad dat SABnzbd niet de juiste disc ruimte kan aangeven en continue zegt dat er geen vrije ruimte is?
Afbeeldingslocatie: http://i.imgbox.com/acvqdzHA.png

Staat me iets van bij dat de rechten op de complete/incomplete folders niet goed staan maar dat lijkt juist wel goed te zijn.
code:
1
2
3
DS211> ls -l
drwxrwxrwx    2 sabnzbd  users         4096 Aug  4 10:17 complete
drwxrwxrwx    3 sabnzbd  users         4096 Aug  4 10:07 incomplete


Iemand nog suggesties?

  • Jorgen
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 15:43

Jorgen

Moderator Beeld & Geluid

AV Liefhebber

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/LTvRv.jpg

Ik heb maar 1 searchprovider, de gratis http://nzb.su/ (ingevuld onder "providers - newznab" zoals geadviseerd bij binaries4all)

Edit: wat raar... als ik deze foto post, dan krijg ik een grijze overlay van tweakers met allerlei groene tekst. Deze verdwijnt na enkele seconden vanzelf weer. @ Caelorum: Ik zag het de 2e x ook ja. Bedankt.

[ Voor 61% gewijzigd door Jorgen op 10-08-2012 09:36 ]

Your Friendly Neighborhood Moderator


  • tripkip
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 03-12-2025
Ruud (en anderen), ik zit hier al weken met een behoorlijk lastig probleem.
De fims die CP verplaatst na voltooien en renamen van de download hebben niet de juiste rechten om gelezen te kunnen worden. Nu moet ik telkens manuaal over SSH chmod 777 file.mkv doen vooraleer XBMC mijn film kan afspelen...

Afbeeldingslocatie: http://img204.imageshack.us/img204/534/screenshot20120811at410.png

UPDATE: voorlopig ziet het er naar uit dat dit probleem werd veroorzaakt door SabNZBd (bizar want mijn tvshows hebben dit probleem niet..) Ik heb in de settings/folders 755 permissions laten instellen op de voltooide bestanden.

[ Voor 22% gewijzigd door tripkip op 11-08-2012 16:58 ]

Twitter iCouchPotato


  • ChuckyDevil
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 19-04 13:58
joppe113 schreef op maandag 13 augustus 2012 @ 20:35:
kan je ook een backup maken van alle series die je volgt. ik bedoel dan alleen de namen van series die in je sickbeard staan.
Naar aanleiding van jouw opmerking ben ik zelf ook eens gaan kijken. Ik ging er eigenlijk vanuit dat de back-up liep vanuit toepassing in DSM, ook wel bekend als @appstore. Maar dat is niet zo. Ik heb ook graag een back-up van de databases van Sab, Sick en Couch. Ik heb daarom een gedeelde map aangemaakt. Daarin de mappen van de bekende trio en die weer gemount naar hun /usr/local pad. Zodoende kun je de 3 programma's wel backuppen. Het feit dat het standaard niet kan, is omdat het back-up systeem lokaal niet komt. Als je interesse hebt in verdere informatie, stuur maar een bericht.

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropbox.com/u/9437159/Bewaren/Schermafbeelding%202012-08-15%20om%2012.55.53%20PM.png

  • ChuckyDevil
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 19-04 13:58
@ Schumi2004

Het is misschien een omslachtige oplossing, maar het werkt wel...

Doel is om de gehele /volume1/@appstore te backuppen door middel van de DSM backup functionaliteit;

1. Meld je aan in DSM.
2. Maak een nieuwe gedeelde map aan, Appstore. Lees rechten voor alleen admin is voldoende.
3. Log in via SSH door middel van bijvoorbeeld Putty en voer het commando uit:
4. mount -o bind /volume1/@appstore/ /volume1/Appstore/
5. Via "Backup maken en terugzetten" is de gehele @appstore nu te selecteren via de gedeelde map Appstore.
6. Afbeeldingslocatie: https://dl.dropbox.com/u/9437159/Bewaren/Schermafbeelding%202012-08-15%20om%202.43.58%20PM.png

  • Dacuuu
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 13:38
r3v0ss schreef op zondag 16 september 2012 @ 18:07:
[...]


Heb je de webdl wel bij 'archive' ingesteld?
Nee, archive had ik nog niet ingesteld. Ik had alleen HD TV en 720p WEB DL aangeklikt bij Initial.

Nu ziet het er zo uit: Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/Fwzvb.jpg

  • SemperFidelis
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 16-04 11:46
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/J2GUy.png


Waarom doet ie het niet?
SemperFidelis schreef op dinsdag 18 september 2012 @ 00:04:
Waar vind ik dat sabtosickbeard script?

Ik heb mijn NAS kant-en-klaar gekocht.. Sickbeard kon ik zou direct installeren vanuit package centre.
Dat sabtosickbeard gebruikte ik altijd op mijn laptop zelf, maar ik kan die hele map helemaal niet vinden op mn NAS... Tja digibeet he.

Het is dus idd om SB en Sab beter te laten samenwerken... Werkt nog niet echt.
Script kun je in SABnzbd hier vinden, veld waar je dus in bezig was leeg laten ;)
Zoek ook maar eens door dit en eventueel het Synology topic voor andere tips en tricks. Bv het verplaatsen van de log file lokatie naar externe usb stick zodat je NAS nog fatsoenlijk in hibernate gaat ;)

Afbeeldingslocatie: http://t.imgbox.com/acsL5Wbo.jpg

[ Voor 16% gewijzigd door schumi2004 op 18-09-2012 00:14 ]


  • SemperFidelis
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 16-04 11:46
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/2vIiI.png

Kan ik helaas nergens selecteren...
Maar ik moet dat script toch sowieso nog wat aanpassen?

  • SemperFidelis
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 16-04 11:46
Excuses voor al mijn domme vragen, maar:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/SnMcu.png

Hoe geef ik Sab/NAS hier recht tot?

  • ArieR
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 23-04 22:56
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/KWTyf.png
Sinds het begin dat in CP gebruik heb ik eigenlijk al het volgende probleem. Het gaat om het gedeelte waar je de renaming instelt. Ik heb bij ‘Folder Naming’ een aantal opties meegegeven zoals naam, jaar, kwaliteit, maar ook per ongeluk bestandsnaam. Deze wil ik verwijderen maar krijg dit met geen mogelijkheid weg.

Al van alles geprobeerd (selecteren dan verwijderen, rechtermuisknop), zelfs via vi geprobeerd de config-file aan te passen maar zonder resultaat. Weten jullie misschien hoe je daar opties kan verwijderen?

  • eXisTa
  • Registratie: April 2006
  • Niet online
ArieR schreef op dinsdag 25 september 2012 @ 16:32:
[afbeelding]
Sinds het begin dat in CP gebruik heb ik eigenlijk al het volgende probleem. Het gaat om het gedeelte waar je de renaming instelt. Ik heb bij ‘Folder Naming’ een aantal opties meegegeven zoals naam, jaar, kwaliteit, maar ook per ongeluk bestandsnaam. Deze wil ik verwijderen maar krijg dit met geen mogelijkheid weg.

Al van alles geprobeerd (selecteren dan verwijderen, rechtermuisknop), zelfs via vi geprobeerd de config-file aan te passen maar zonder resultaat. Weten jullie misschien hoe je daar opties kan verwijderen?
Met je muis erover hoveren:

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/TdHXZVJIGQVyorP5CLpG5oz1/full.png

Tip: Gebruik Chrome

  • injectx
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 20-04 23:42
Hé mensen,

Net SpotWeb op mijn Synology 412+ aan de gang gekregen. Werkt allemaal lekker. Enige wat niet werkt is het instellen van SpotWeb als Newznab provider in programma's als SickBeard/CouchPotato. Heb wel:
- modRewrite en AllowOverride aangezet
- .htaccess bestand aangemaakt
(beide volgens https://github.com/spotwe...tweb-als-Newznab-Provider)

Het rare is dat SickBeard wel kan zoeken (zo lijkt het) maar vervolgens niets vindt. Ik snap inderdaad dat niet iedere post op SpotWeb volgens de 'Scene richtlijnen' wordt geüpload maar zelfs post die wel volgens dit principe zijn geüpload lijkt hij niet te vinden.

SickBeard:
Afbeeldingslocatie: http://sht.tl/gNl

Spotweb:
Afbeeldingslocatie: http://sht.tl/wNck

Zou ie toch eigenlijk moeten vinden? Of snap ik iets niet/doe iets verkeerd?

  • serhat
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Buzzie schreef op dinsdag 02 oktober 2012 @ 11:00:
Ik maak sinds kort ook gebruik van de post processing in Sickbeard en Sabnzb....alleen nu heb ik alles prima.
Echter bij de oude shows worden de afleveringen in de root van de serie geplaatst en niet in de seizoensmap. Deze wordt ook niet aangemaakt.
Echter bij nieuwe series die vanaf begin af aan worden gedaan met post processing gebeurt dat wel.

zie ik iets over het hoofd?
Per oude show, in SickBeard erop klikken -> edit -> en dan Season Folders aanvinken:
Afbeeldingslocatie: http://puu.sh/1aEq3

  • SemperFidelis
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 16-04 11:46
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/pou6A.jpg

Ik zie opeens dat alle films in mijn Wanted list meerdere keren worden gedownload..
Ik wil eigenlijk alleen 720p, als dat er niet is 1080p.. Hoe stel ik dit in?
Staat toch goed zo? Nu heb ik 3x 720p gedownload haha.
Pagina: 1 2

Dit topic is gesloten.

Let op:
Let op: het bespreken van index sites en het vragen om invites is niet toegestaan!