Cicero is een leuke companion, ik quote hem wel even hier, dit zijn een paar dingen die hij willekeurig of op een trigger zegt.
"When I see that fair maid nelly, I plunge my knife straight in her belly!"
"Willekeurig deuntje + dansje"
"And he said to the man "That's not a horker that's my wife!" haha, I love that one."
Als je in Windhelm loopt met de butcher quest: "I like the butcher's style, stab stab stab stab stab stab and then stab stab stab stab stab!"
Ook nog iets met een bard: "Ho ho ho and he he he, break that lute across my knee and if the bard should choose to fight why then I will set his clothes alight!"
Is wel leuk als je serieus aan het sneaken bent en Cicero in een keer begint te zingen of te rijmen.
Voor de rest sneak ik met hem, en is hij m'n mule, hij doet redelijk damage en kan veel incasseren. Aangezien hij een Darkbrotherhood Assassin/Keeper is neem ik aan dat hij goed kan sneaken.