SnoeiKoei schreef op donderdag 17 november 2011 @ 13:02:
[...]
Ha nee, dat snap ik. Klonk misschien wat bot van me, ik zie heus wel verschil tussen links en rechts maar ik denk dat op een PC als de mijne, waar de settings toch maar op medium ofzo staan, het verschil niet echt heel zichtbaar is. En ik denk dat je van een afstandje al gauw niet veel verschil ziet tussen met en zonder mod? Wordt het spel hier veel "zwaarder" door?
Ik denk dat er genoeg mensen zijn die hier wel wat aan hebben, hoor, met name mensen die het spel op ultra kunnen draaien!
Ja als je op medium op lager speelt zul je denk ik geen verschil merken, ik heb dit zelf ook niet geprobeerd. Zelf merk ik geen verschil in performance, spel draait nog steeds prima op ultra settings met 4xAA en 16xAF met de volgende hardware: Phenom II 4x 955 BE, 8GB DDR3, GTX460 1GB
Van veraf zul je inderdaad weinig verschil zien. Ik maak zelf altijd graag screenshots van m'n character tijdens het spelen, ook van heel dichtbij, dus dan is het wel fijn als alles wat gedetailleerder is.
Ik bedoel dus niet dat ik het niks vind he.

Mooi zo
Nog wat over m'n mods:
Ik maak ze voor mezelf, dus wat ik mooi vind. Het delen van mods komt op de tweede plaats, als veel mensen het mooi vinden/downloaden is dat mooi meegenomen

Het is niet meer dan een hobby waar ik af en toe m'n vrije tijd aan besteed.
Ben gisteren bezig geweest met de ogen, de originele textures waren maar 128x128 pixels, en daarvan was maar ongeveer 1/16e deel de iris. Ik heb de originele textures als basis gebruikt, hier een vergelijking:
http://i.imgur.com/xU735.jpg
Om deze kwaliteit te krijgen heb ik de resolutie van de texture moeten verhogen naar 2048x2048, wat dus nogal hoog is voor een paar ogen. In de uiteindelijke versie zal ik waarschijnlijk de resolutie verlagen en de hoge resolutie als optie aanbieden.
En voor degenen die de huid van de Detailed Faces mod te glanzend vinden, dat was in het originele spel ook al zo:
http://www.skyrimnexus.co...mages/26-1-1321542081.jpg
Met mijn mods wil ik niet teveel afwijken van het originele ontwerp.