PSN ID: Beest41
Al vind ik dual boot totaal niet interessant en heb ik de indruk dat de kernel voor normaal gebruik een stuk beter zou zijn als hij zich niet zoveel op dit soort randzaken zou richten.SCARfaceE schreef op zondag 15 april 2012 @ 23:31:
Gokhan gaat echt hard met zijn Siyah kernel, hij maakt t nu mogelijk om BLN te gebruiken zonder wakelocks. En hij is hard bezig om de tweede ROM in dual boot ook flashable te maken. Hulde voor deze man.
toolkist schreef op vrijdag 24 februari 2023 @ 08:41: "Nah deze keer heb je gewoon gelijk. Geniet ervan, zo vaak zeg ik dat niet tegen je :+"
Bedankt voor de uitleg. Wat betreft de radio: ik had al een optie gekozenCRXed schreef op zondag 15 april 2012 @ 21:20:
[...]
Ja met de GPS is een hoop te doen geweest, maar schijnt in de nieuwste versie het beste te werken. Ik heb nog de build van 31/3 en heb snelle GPS lock, waarbij het GPS icoontje wel gevuld wordt......
Ik heb bij die geavanceerde optie niets gekozen (nog nooit aangeraakt) en heb met Vodafone goed HSDPA bereik. Ik denk dat het meer van je provider afhangt wat deze ondersteunt, maar als het goed werkt zou ik er vanaf blijven, vind het ook verwarrend.
Overigens ben ik wel tevreden over het batterijverbruik van de 14/04 nightly: vannacht slechts 6% verloren ondanks dat alle toeters en bellen (sync, wifi en 3G) aanstonden. Dat is mooi voor een ROM die zich nog in een ontwikkelingsfase bevindt.
Ik draai ook 14/04, het icoontje wordt bij mij wel gevuld, dus blijkbaar verschilt het per persoon.FezzFest schreef op zondag 15 april 2012 @ 17:15:
Na het heen en weer geflash tussen GB stock ROMS en ICS stock ROMS besloten om voorlopig bij CM9 te blijven. Ik draai momenteel de nightly van 14/04. Tot mijn verbazing werkt dit reeds zeer soepel. Ik heb twee vraagjes aan mede CM9-gebruikers:
- De animatie van het gps-icoon blijft hangen op het lege cirkeltje. Ik vermoed dat dit een bug is? Merk op dat de gps zelf prima werkt.
- Bij Instellingen -> Geavanceerd -> Radio, kan je bi HSPA drie optie kiezen, namelijk UMTS Only, HSDPA Only en HSDPA + HSUPA. Welke optie is is het meest passend voor de Galaxy SII? Ik dacht dat deze gsm zowel UMTS als HDSPA ondersteunt?
Dell E6420 | Sony Cybershot WX220
Die GPS fix spreekt mij wel aan. Dus ga zeker even een poging wagenSCARfaceE schreef op zondag 15 april 2012 @ 03:36:
Nieuwe Hydrog3n (1404) zou een 'sterk' verbeterde batterijduur hebben, geloof ik niks van maar toch morgen even testen. Ook lekker makkelijk is de nieuwe switch tussen mtp/usb.
Maar sjongejonge wat geilen mensen op xda op elke nieuwe update zeg, niet normaal meer.
Alles werkt soepel en snel, en accu duur is ook verbeterdm met een paar uur en het ziet er ook heel goed eruit.
Misschien over paar maanden stock ics erop gooien, of wanneer ze die codes hebben weer een nieuwe versie erop zetten, want ik ga niet om de 2 weken een nieuwe versie erop zetten.
Edit: Alleen weet ik maar niet hoe je screen moet capturen, iemand een idee?
[ Voor 8% gewijzigd door Jorca op 16-04-2012 09:47 ]
Jorca@Sylvanas , Apsuva@Sylvanas , Btag: Kivancusta#2985
Dat is echt relaxed. Ik mis de notificatie LED best wel op de S2. Op de S2 heb ik BLN nooit aan ivm wakelocks/batterydrain. Nu maar eens opnieuw proberen dan.SCARfaceE schreef op zondag 15 april 2012 @ 23:31:
Gokhan gaat echt hard met zijn Siyah kernel, hij maakt t nu mogelijk om BLN te gebruiken zonder wakelocks.
Vandaag maar even wanam 10.9 en de nieuwe Siyah installeren
Zo, GPS werkt weer top op de HyDrOG3N ROM.Snakeye2209 schreef op maandag 16 april 2012 @ 09:01:
[...]
Die GPS fix spreekt mij wel aan. Dus ga zeker even een poging wagen
Wel voor de zekerheid even een full-wipe gedaan.
Bij het raam gestaan. GPS aan en binnen 5 seconde had ik een lock.
Voor de mensen met 10.04 - http://minus.com/mU4FfuhqA/3
GPS fix..
[ Voor 8% gewijzigd door Snakeye2209 op 16-04-2012 12:43 ]
Het kan aan mij liggen, maar je praat Chinees voor me. welke xml files pas je aan, en wat wil je bereiken?Vliegtuig02 schreef op maandag 16 april 2012 @ 11:00:
Hallo, ik weer.. ik vroeg mij af, is het mogelijk om de Android source te pakken, vanuit de "platforms" de "android-15" te pakken en hierin de xml files aan te gaan passen.. alleen als ik dan ga simuleren, met de emulator.. zie ik geen verschil / ik zie niet het gewenste resultaat..
Ik weet dat je met xml-files de layout zou moeten kunnen veranderen van bepaalde programma's (dit gebeurt toch ook in de 15-toggle notificatiebar?), maar ik heb geen idee hoe het werkt.
Als je niet wil dat je vraag ondergesneeuwd wordt in dit custom rom geweld zou ik er een apart topic voor maken. Ik zie de link met algemene custom roms eigenlijk niet.
Nou, het komt erop neer, dat als je Android SDK pakt en Android 4.0.3 Source pakt, kun je gaan simuleren via de emulator. Maar als ik de source gaan aanpassen / modden, zie ik de wijzigingen niet terug komen in de emulator.gwystyl schreef op maandag 16 april 2012 @ 12:34:
[...]
Het kan aan mij liggen, maar je praat Chinees voor me. welke xml files pas je aan, en wat wil je bereiken?
Ik weet dat je met xml-files de layout zou moeten kunnen veranderen van bepaalde programma's (dit gebeurt toch ook in de 15-toggle notificatiebar?), maar ik heb geen idee hoe het werkt.
Als je niet wil dat je vraag ondergesneeuwd wordt in dit custom rom geweld zou ik er een apart topic voor maken. Ik zie de link met algemene custom roms eigenlijk niet.
Waarom wil ik een emulator gebruiken? Lijkt mij eenvoudiger dan steeds weer de telefoon te flashen
Moet je dan niet de source eerst omzetten naar iets dat de emulator snapt, zoals een apk of config-bestand oid?Vliegtuig02 schreef op maandag 16 april 2012 @ 12:55:
[...]
Nou, het komt erop neer, dat als je Android SDK pakt en Android 4.0.3 Source pakt, kun je gaan simuleren via de emulator. Maar als ik de source gaan aanpassen / modden, zie ik de wijzigingen niet terug komen in de emulator.
Waarom wil ik een emulator gebruiken? Lijkt mij eenvoudiger dan steeds weer de telefoon te flashen
Waarschijnlijk wil ik toch gebruik maken van een stock ICS rom, welke kan ik dan het beste nemen? Heb een KPN toestel, maar volgens mij niet branded. Tevens vanuit de doos ook simlock vrij.. Ik prefereer flashen dmv Odin.
Tevens wil ik mijn root behouden, kwestie van diezelfde CF kernel er naderhand overheen flashen?
Oh en nog een ding wat ik nog steeds niet goed begrijp. Moet ik een volledige wipe doen en zo ja welke wipes precies? Ik heb titanium back up betaalde versie. Is dit de beste manier om alles te back uppen? Ik wil graag alles behouden qua nummers, gesprekken van whatsapp en mijn overige Apps. Hoe is dit het beste aan te pakken..
Een hoop vragen, maar ik zie door de bomen het bos niet meer. Ik heb veel tijd genomen om me in te lezen op het gebied van android flashen, maar ondanks mijn boven gemiddelde kennis op ICT gebied en flash geschiedenis op Windows phone, lukt het me toch niet meteen.
[ Voor 21% gewijzigd door Henk op 16-04-2012 15:24 ]
Het makkelijkst is om de officiele firmware van hier te pakken, en dan wel dezeGruijters schreef op maandag 16 april 2012 @ 15:12:
Momenteel draai ik 2.3.6 stock met een CF kernel, zodat ik gebruik kon maken van root toegang. Nu wil ik graag updaten naar 4.0. Ik twijfel nog tussen custom rom, wil welliswaar geen gedoe, dus ik zoek een rom die gewoon op elk front werkt.
Waarschijnlijk wil ik toch gebruik maken van een stock ICS rom, welke kan ik dan het beste nemen? Heb een KPN toestel, maar volgens mij niet branded. Tevens vanuit de doos ook simlock vrij.. Ik prefereer flashen dmv Odin.
Tevens wil ik mijn root behouden, kwestie van diezelfde CF kernel er naderhand overheen flashen?
1
| I9100XWLP7 4.0.3 2012 April I9100XENLP3 Netherlands Download |
Je root is dan weg, maar die krijg je inderdaad terug door CF-root weer te flashen. Ik zou dan wel de versie pakken die bij de hierboven genoemde rom past, namelijk deze. Die kan je ook met Odin flashen (invullen bij PDA)
De update met KIES gebeurt zonder wipe, dus het kan wel. Je systeemprogramma's worden dan vervangen door die van Android 4.0, maar alle programma's die je zelf hebt geïnstalleerd blijven staan, net als hun instellingen. Ook dingen als bluetooth- en wifi-instellingen blijven bewaard.Oh en nog een ding wat ik nog steeds niet goed begrijp. Moet ik een volledige wipe doen en zo ja welke wipes precies? Ik heb titanium back up betaalde versie. Is dit de beste manier om alles te back uppen? Ik wil graag alles behouden qua nummers, gesprekken van whatsapp en mijn overige Apps. Hoe is dit het beste aan te pakken..
Als er problemen zijn kan je een wipe doen. Ik zou daarbij de volgende volgorde aanhouden (alle vanuit CWM-recovery, vol up + home + power)
- Wipe dalvik-cache
- Wipe cache
- Wipe data/cache (factory reset).
Je hoeft dat eigenlijk alleen te doen als je problemen hebt. De eerste twee kunnen volgens mij weinig kwaad, je haalt dan de cache weg die programma's aanmaken. De laatste zorgt er voor dat al je programma's en instellingen weg zijn, dus die zou ik pas gebruiken als je toestel echt vervelend doet.
Backup gaat inderdaad prima met Titanium Backup, maar let op wat je terugzet. Ik heb nog weinig problemen gehad met het terugzetten van 2.3.6 progs en instellingen op 4.0, maar sommige dingen kunnen anders zijn. Het handigst is om helemaal kaal te beginnen en dan met beleid programma's en instellingen terug te zetten. Gebruikers-apps gaat vaak wel goed, met systeeminstellingen moet je uitkijken.
Het is even puzzelen inderdaad, maar gewoon proberen en een paar keer doen, en je wordt er vanzelf handig inEen hoop vragen, maar ik zie door de bomen het bos niet meer. Ik heb veel tijd genomen om me in te lezen op het gebied van android flashen, maar ondanks mijn boven gemiddelde kennis op ICT gebied en flash geschiedenis op Windows phone, lukt het me toch niet meteen.
[ Voor 26% gewijzigd door gwystyl op 16-04-2012 15:30 ]
Verwijderd
Ik heb het volgende probleem...
Mijn telefoon wilt niet meer uit... als ik dit probeer het enig wat het doet is een reboot!
Dit probleem is ontstaan nadat ik de volgende stappen heb gedaan...
1. update naar ICS
2. geroot met CF-Root
3. THEME ICS DOMINATION geinstalleerd
Alle installaties gingen goed alleen na installatie van THEME ICS DOMINATION
kreeg ik het probleem dat ik de tel. niet meer uit kon zetten
Dus mijn vraag is weet iemand een oplossing hiervoor?? of hoe je die THEME kan verwijderen
En mijn volgende vraag is als ik via ODIN de STOCK firmware terug zet ben dan ook van die THEME af..
Tnx..
Heb hem ook net gedownload..hoe bevalt ie je?Retir schreef op maandag 16 april 2012 @ 07:43:
WinamLite heeft ondertussen versie 10.9 online staan. Vandaag eens op de mobiel zetten en kijken hoe die gaat bevallen.
To be or not to be - Shakespeare/ -To be is to do - Aristotle/- do bi do bi do- Sinatra
Heb je geprobeerd de batterij eruit te halen?Verwijderd schreef op maandag 16 april 2012 @ 16:29:
Hoi allemaal..
Ik heb het volgende probleem...
Mijn telefoon wilt niet meer uit... als ik dit probeer het enig wat het doet is een reboot!
Dit probleem is ontstaan nadat ik de volgende stappen heb gedaan...
1. update naar ICS
2. geroot met CF-Root
3. THEME ICS DOMINATION geinstalleerd
Alle installaties gingen goed alleen na installatie van THEME ICS DOMINATION
kreeg ik het probleem dat ik de tel. niet meer uit kon zetten
Dus mijn vraag is weet iemand een oplossing hiervoor?? of hoe je die THEME kan verwijderen
En mijn volgende vraag is als ik via ODIN de STOCK firmware terug zet ben dan ook van die THEME af..
Tnx..
Maar inderdaad batterij eruit halen, opstarten in de recovery en even andere versie erop flashen/zetten.
Wanneer een potvis in een pispot pist heb je pispot vol met potvispis
Verwijderd
onderstaande had ik al gedaan:
- Batterij er uit gehaald
- Wipe dalvik-cache
- Wipe cache partition
En dit heeft niet geholpen helaas...
een andere versie (nog) niet geprobeerd dit was de nieuwste volgens mij...
Kan het aan de kernel liggen? Nee toch...
Jawel...dat is de Deep Sleep Of Death....2 weekjes geleden opgelost in de CM9 kernel, bij de kernel die jij gebruikt blijkbaar niet.De_Bastaard schreef op maandag 16 april 2012 @ 18:44:
Hebben de Hydrog3n gebruikers hier ook last van crashes ? Mijn s2 gaat af en toe (eens per dag, of twee dagen) uit, en dan krijg ik hem met geen mogelijkheid meer aan. Scherm blijft zwart en het enige wat helpt is dan de batterij er uit halen.
Kan het aan de kernel liggen? Nee toch...
Heb ik ook gedaan vandaag, van 10.6 naar 10.9. Merk weinig verschil, maar was ook al erg tevreden over 10.6.Gruijters schreef op maandag 16 april 2012 @ 19:25:
Currently flashing Wanamlite 10.9... Ben benieuwd!
Maarrr ik zie net dat V11 er is... Gaat wel erg hard nu en zulke minor updates... Maar goed, in ieder geval goed dat er überhaupt updates verschijnen
Ik ben afgehaakt met Wanam. Hij brengt ongeveer elke dag nieuwe roms uit, en verandert constant van launcher, music app en nog een paar dingen. Ik vind de kleurstelling wel mooi, dus misschien dat ik 10.9 toch nog meepak. Die had ik namelijk vanmiddag toch gedownload, maar ik heb nu geen zin meer om te flashenilhanko schreef op maandag 16 april 2012 @ 23:30:
[...]
Heb ik ook gedaan vandaag, van 10.6 naar 10.9. Merk weinig verschil, maar was ook al erg tevreden over 10.6.
Maarrr ik zie net dat V11 er is... Gaat wel erg hard nu en zulke minor updates... Maar goed, in ieder geval goed dat er überhaupt updates verschijnen
Sinds ik ontdekt heb hoe ik die notification toggles kan flashen ben ik verder eigenlijk heel tevreden met de stock LP7, dus ik houd het even hierbij.
Je hoeft niet elke update mee te doen hoor. Als je tevreden bent over je rom kijk je even naar de changelog en als er niets interessants bij staat blijf je gewoon bij je rom.gwystyl schreef op maandag 16 april 2012 @ 23:36:
[...]
Ik ben afgehaakt met Wanam. Hij brengt ongeveer elke dag nieuwe roms uit, en verandert constant van launcher, music app en nog een paar dingen. Ik vind de kleurstelling wel mooi, dus misschien dat ik 10.9 toch nog meepak. Die had ik namelijk vanmiddag toch gedownload, maar ik heb nu geen zin meer om te flashen
Sinds ik ontdekt heb hoe ik die notification toggles kan flashen ben ik verder eigenlijk heel tevreden met de stock LP7, dus ik houd het even hierbij.
Topic over hoe je zelf een Kernel kunt schrijven/compilen voor de Galaxy SII. Misschien interessnt voor de ontwikkelaars hier @ GoT ?
Ik ben wel happy ermee. Eindelijk fatsoenlijke batterijtijdscorpio schreef op maandag 16 april 2012 @ 16:40:
[...]
Heb hem ook net gedownload..hoe bevalt ie je?
En hoe bevalt de accuduur? Ik had Hydrog3n draaien. TOT aan de nieuwste versie, maar werd doodziek van die accuduur. Als ik maar ff me display aan had slurpte die de hele accu leeg. Met een beetje geluk kon ik de dag doorkomen. Zit nu op Wanamlite 10.9 geloof ik. Die is iets beter qua accuduur maar ook nog niet wat het moet zijn. Voorheen met ressurrection roms had ik pas een goede accuduur! Daar ging de accu gewoon 2 dagen mee!! Vind het zo jammer dat ik die er af genkikkerd hebtSCARfaceE schreef op zondag 15 april 2012 @ 03:36:
Nieuwe Hydrog3n (1404) zou een 'sterk' verbeterde batterijduur hebben, geloof ik niks van maar toch morgen even testen. Ook lekker makkelijk is de nieuwe switch tussen mtp/usb.
Maar sjongejonge wat geilen mensen op xda op elke nieuwe update zeg, niet normaal meer.
Enige wat me lichtelijk stoort is dat bv bij email, whatsapp, sms; een zin dat niet compleet op het scherm past alvorens je op de persoon klikt, dit wordt afgekapt met een punt. Beetje moeilijk uit te leggen..
Batterij on idle ziet er wel erg goed uit! Vandaaag ben ik benieuwd hoe de batterij zich zal gaan houden. Welke launcher gebruiken jullie? Ik voorheen launcher 7 maar op het moment Nova vanwege de goede verhalen. Apex launcher ziet daarentegen een stuk uitgebreider uit..
Accuduur van Hydrog3n bevalt mij uitstekend. Gister een full-wipe gedaan en de update geïnstalleerd.wizzlewaxx schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 09:36:
[...]
En hoe bevalt de accuduur? Ik had Hydrog3n draaien. TOT aan de nieuwste versie, maar werd doodziek van die accuduur. Als ik maar ff me display aan had slurpte die de hele accu leeg. Met een beetje geluk kon ik de dag doorkomen. Zit nu op Wanamlite 10.9 geloof ik. Die is iets beter qua accuduur maar ook nog niet wat het moet zijn. Voorheen met ressurrection roms had ik pas een goede accuduur! Daar ging de accu gewoon 2 dagen mee!! Vind het zo jammer dat ik die er af genkikkerd hebt. Helaas zijn die nieuwe ressurrection roms niet meer wat het geweest is, en ben ik van die rom bakker afgestapt
Zit nu op 22 uur met nog 28% over
Scherm is 1:17 aan geweest
Heb regelmatig bluetooth aan en constant op wifi thuis en op het werk.
Gebruik de standaard batterij en de standaard Kernel bij deze ROM
Hier nog een goeie batterijduur in combinatie met de NEAK kernel
http://forum.xda-develope...=24948359&postcount=11030
Added TwLauncher
Stock LiveWallpapers
Added Social Hubs
Ik dacht dat deze meuk er juist uit moest.... Vandaar de "lite" Right? Dan maar weer zelf eruit slopen
Potver.. Weer te vroeg afgestapt dusSnakeye2209 schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 09:44:
[...]
Accuduur van Hydrog3n bevalt mij uitstekend. Gister een full-wipe gedaan en de update geïnstalleerd.
Zit nu op 22 uur met nog 28% over
Scherm is 1:17 aan geweest
Heb regelmatig bluetooth aan en constant op wifi thuis en op het werk.
Gebruik de standaard batterij en de standaard Kernel bij deze ROM
Hier nog een goeie batterijduur in combinatie met de NEAK kernel
http://forum.xda-develope...=24948359&postcount=11030
Nu ook even Apex launcher. Is wel een erg uitgebreide launcher inderdaad. Maar over het algemeen gebruik ik Adw Launcher Ex of ssLauncher. Die laatste is echt geniaal in de opties die het heeft!Gruijters schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 09:43:
Welke launcher gebruiken jullie? Ik voorheen launcher 7 maar op het moment Nova vanwege de goede verhalen. Apex launcher ziet daarentegen een stuk uitgebreider uit..
Wanneer een potvis in een pispot pist heb je pispot vol met potvispis
Snap ik, maar ik ben redelijk flashaholicFranco10 schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 00:31:
[...]
Je hoeft niet elke update mee te doen hoor. Als je tevreden bent over je rom kijk je even naar de changelog en als er niets interessants bij staat blijf je gewoon bij je rom.
Bij cyanogen is het vrij duidelijk: ze proberen vanuit de kale android code een zo goed mogelijk werkende rom te maken voor o.a. de SGS II. Je hebt dus een beginpunt, problemen die opgelost moeten worden, en elke keer hoop je dat het wat beter wordt. Wanam lijkt vrij willekeurig dan weer dit, dan weer dat te wijzigen, en een volgende keer datzelfde weer terug te draaien.
Ik heb het ook meestal zonder wipe gedaan, en dat gaat vaak goed. Zulke dingen staan er voornamelijk bij om te voorkomen dat mensen gaan klagen over dingen die niet werken of instabiliteit terwijl het misschien niet aan de rom ligt maar aan een bepaalde instelling die nog uit de oude rom over is gebleven.Gruijters schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 09:43:
Ik heb sinds gisteren avond ook wanamlite 10.9. Ik kom vandaan van een stock 2.3.6. Nu heb ik geen data wipe gedaan.. op de site van wanam stond expliciet: you must wipe your data. Tot nu heb ik geen problemen. Geluk?
Enige wat me lichtelijk stoort is dat bv bij email, whatsapp, sms; een zin dat niet compleet op het scherm past alvorens je op de persoon klikt, dit wordt afgekapt met een punt. Beetje moeilijk uit te leggen..
Batterij on idle ziet er wel erg goed uit! Vandaaag ben ik benieuwd hoe de batterij zich zal gaan houden. Welke launcher gebruiken jullie? Ik voorheen launcher 7 maar op het moment Nova vanwege de goede verhalen. Apex launcher ziet daarentegen een stuk uitgebreider uit..
Ik gebruik zelf Apex launcher. Die heeft bij mij Trebuchet opgevolgd omdat hij wat uitgebreider is. Ik heb Nova even geprobeerd, maar ik ben Apex inmiddels zo gewend dat ik lekker daarbij blijf. Alledrie zijn ze gebaseerd op de 4.0 stock launcher, dus uiterlijk en basisopties zijn vergelijkbaar. De toegevoegde instelmogelijkheden zijn alleen iets anders.
Jup, dat had ik dus ookJay-v schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 09:50:
Changelog nieuwe Wanam v11:
Added TwLauncher
Stock LiveWallpapers
Added Social Hubs
Ik dacht dat deze meuk er juist uit moest.... Vandaar de "lite" Right? Dan maar weer zelf eruit slopen.
NEEDS:
ICS
AOSP Dialer, SMS, Calendar
FM-Radio
WANTS:
ICS Themed (kan ik eventueel zelf ook nog wel flashen)
T9 Dialer (dus naambellen zeg maar)
Zo min mogelijk Samsung hubs e.d. (gooi ik er anders zelf wel af)
Liefst wel Samsung Dive (maar die krijg ik er zelf ook wel op)
Op zich had Resurrection eigenlijk alles wat ik wilde, snap ook niet helemaal waarom hij over gegaan is naar AOKP, wat heeft hij nu nog meer te bieden dan bijvoorbeed Hydrog3n?
Had Litepro toch ook last van, dan is het overscroll bounce dan is het glow, blijkbaar is rom maken een heel creatief proces en creatieve mensen zijn nou eenmaal een beetje prettig gestoordgwystyl schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 10:11:
Wanam lijkt vrij willekeurig dan weer dit, dan weer dat te wijzigen, en een volgende keer datzelfde weer terug te draaien.
De enige bummer van Apex is afwezigheid van de folders in app drawer. Is uiteraard best goed op te lossen door apps te verbergen (tip van welbekende Brad Pitt) maar toch niet fijn.gwystyl schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 10:11:
Ik gebruik zelf Apex launcher. Die heeft bij mij Trebuchet opgevolgd omdat hij wat uitgebreider is. Ik heb Nova even geprobeerd, maar ik ben Apex inmiddels zo gewend dat ik lekker daarbij blijf.
Laten we het daar maar op houdenbusinka19 schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 10:24:
[...]
Had Litepro toch ook last van, dan is het overscroll bounce dan is het glow, blijkbaar is rom maken een heel creatief proces en creatieve mensen zijn nou eenmaal een beetje prettig gestoord
Ik heb de meeste apps die ik veel gebruik in folders op mijn home scherm. Als ik een keer een ander programma gebruik wil ik wel iets scrollen. Apps die ik helemaal niet gebruik (latitude, places, google navigatie) heb ik verborgen zodat de lijst niet onmogelijk lang wordt.De enige bummer van Apex is afwezigheid van de folders in app drawer. Is uiteraard best goed op te lossen door apps te verbergen (tip van welbekende Brad Pitt) maar toch niet fijn.
Ik zit nu namelijk nog steeds op 2.3.6 en wil eigenlijk graag over naar ICS. Hoewel Telfort me beloofd had dat ze een standaard ROM leveren (niet branded), blijkt dat dus niet te kloppen en is er nog steeds geen update. Vandaar dat ik er over denk om de overstap te wagen en als het zo eenvoudig is zie ik geen redenen om nog langer te wachten
Ja zo simpel is het.Morrar schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 10:37:
Even een kort -en waarschijnlijk dom- vraagje: is het installeren van Hydrog3n werkelijk zo eenvoudig als zip op de telefoon, in CWM booten, wipen en installeren? Je hoeft dus niet met Odin aan de slag of de telefoon te rooten als ik het goed begrijp?
Ik zit nu namelijk nog steeds op 2.3.6 en wil eigenlijk graag over naar ICS. Hoewel Telfort me beloofd had dat ze een standaard ROM leveren (niet branded), blijkt dat dus niet te kloppen en is er nog steeds geen update. Vandaar dat ik er over denk om de overstap te wagen en als het zo eenvoudig is zie ik geen redenen om nog langer te wachten
Raad wel aan om bladwijzers en smsjes niet met Titanium backup terug te zetten. Dit omdat dit FC's geeft in Hydrogen
Gewoon met SMS backup+ naar je gmail backuppen en dan herstellen.
Had dit wel gedaan waardoor ik perse een andere app moest gebruiken om m'n smsjes te beheren.
[ Voor 16% gewijzigd door Snakeye2209 op 17-04-2012 10:44 ]
Thanks! En mooi, dan weet ik wat me vanavond te doen staat
Als je nog op een orginele ROM/Kernel zit heb je nog geen CWM. Je moet dus eerst een kernel flashen met CWM. Stelt niet veel voor inderdaadMorrar schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 10:37:
Even een kort -en waarschijnlijk dom- vraagje: is het installeren van Hydrog3n werkelijk zo eenvoudig als zip op de telefoon, in CWM booten, wipen en installeren? Je hoeft dus niet met Odin aan de slag of de telefoon te rooten als ik het goed begrijp?
Ik zit nu namelijk nog steeds op 2.3.6 en wil eigenlijk graag over naar ICS. Hoewel Telfort me beloofd had dat ze een standaard ROM leveren (niet branded), blijkt dat dus niet te kloppen en is er nog steeds geen update. Vandaar dat ik er over denk om de overstap te wagen en als het zo eenvoudig is zie ik geen redenen om nog langer te wachten
Wel heb ik net als de 10.5 dat het aan/uit schakelen wifi blijft hangen.
Een paar keer ( ca 20 keer) aan -uit wil en hierna blijft hij ertussenin hangen en krijg ik hem niet meer aan of uit dus.
Iemand een idee waar dit aan kan liggen of hoe te verhelpen? (zonder reset natuurlijk)
To be or not to be - Shakespeare/ -To be is to do - Aristotle/- do bi do bi do- Sinatra
Ah ok, moet ik daar eerst naar kijken. Ik kan nu namelijk wel in een recovery-mode komen, maar mis een aantal opties die bij de installatie instructies staan (o.a. format). Waarschijnlijk verschil tussen standaard recovery-mode en CWM. Ga het vanavond maar eens goed uitzoeken.Jay-v schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 10:44:
[...]
Als je nog op een orginele ROM/Kernel zit heb je nog geen CWM. Je moet dus eerst een kernel flashen met CWM. Stelt niet veel voor inderdaad.
Edit: Guide al gevonden, klinkt niet te ingewikkeld.
http://www.addictivetips....n-android-complete-guide/
[ Voor 27% gewijzigd door Morrar op 17-04-2012 11:19 ]
Klopt helemaalMorrar schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 10:57:
[...]
Ah ok, moet ik daar eerst naar kijken. Ik kan nu namelijk wel in een recovery-mode komen, maar mis een aantal opties die bij de installatie instructies staan (o.a. format). Waarschijnlijk verschil tussen standaard recovery-mode en CWM. Ga het vanavond maar eens goed uitzoeken.
Edit: Guide al gevonden, klinkt niet te ingewikkeld.
Voor mij was het dat bluetooth niet goed werkte. Hij verbrak om de haverklap de verbinding met mijn carkit.Mediax schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 11:04:
Ik lees steeds minder dat mensen MIUI gebruiken. Ook op XDA zijn de fora niet meer zo heel populair sinds ICS. Hoe komt dit? Moet eerlijk zeggen dat ik nu ook op Resurrection 1.1 zit, maar ergens wil ik weer terug naar MIUI (mocht de camera even goed zijn als bij de 'stock' roms).
Vond de looks en de feel erg lekker. Maar was genoodzaakt om toen naar Checkrom V6 te gaan en nu dus Hydrogen.
Welke grote voordelen eigenlijk?Henk schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 11:12:
Ik vond MIUI teveel iphone... haalde een paar grote voordelen voor me weg, dus was er redelijk snel klaar mee
Ja daar heb je gelijk in. Erg veel logica in de versies die elkaar opvolgen zit er niet. Maaaaarrr de rom is echt heel stabiel en heel snel en daar gaat het uiteindelijk om. Hij heeft even de Siyahkernel geprobeerd maar dat is voor iedere gebruiker anders denk ik. Op XDA is iedereen ook overtuigd van zijn eigen keuze, daar heb je weinig aan.gwystyl schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 10:11:
[...]
Snap ik, maar ik ben redelijk flashaholic. Ik probeer mezelf nu wat in te dammen. Ik snap bij Wanam de logica gewoon niet helemaal.
Bij cyanogen is het vrij duidelijk: ze proberen vanuit de kale android code een zo goed mogelijk werkende rom te maken voor o.a. de SGS II. Je hebt dus een beginpunt, problemen die opgelost moeten worden, en elke keer hoop je dat het wat beter wordt. Wanam lijkt vrij willekeurig dan weer dit, dan weer dat te wijzigen, en een volgende keer datzelfde weer terug te draaien.
Ik zit nog steeds op 10.5 trouwens, met LPS. Voelen de nieuwere LPs net zo snel en soepel aan?
Het is een _tijd_ geleden dat ik MIUI voor het laatst draaide (heb het een tijd op mijn desire gehad), maar ik miste uiteindelijk bijvoorbeeld de app drawer. Ik merkte dat doordat de drawer wegviel en alles op je gewone screens ging staan, ik daar de functionaliteit minder van ging benutten. Overal icons betekent minder widgets, en meer iphone, en juist het compleet customizen van een telefoon is iets wat ik zo heerlijk vind aan een android.
Geen idee wat er nog meer was, de mailclient was toen vrij beperkt geloof ik, nog wat dingetjes. Ben er na twee maanden iig wel achter gekomen dat ik toch meer van het stock-android was, en daarbij moet ik opmerken dat GB daarin een heel stuk beperkter was dan ICS nu is, dus die mening is ws. alleen maar sterker geworden daarin
hoi
Nadat je Hydrog3n (of elk ander CM9/AOKP ROM) flasht, moet je nog Google Apps flashen voor een Google account en dergelijke. Kan even geen link geven maar zoek in de post van Paradoxxx (Hydrog3n) naar Gapps.misterdjus schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 14:00:
Na de vele lovende berichten net toch ook maar de nieuwe HyDrOG3N erop gezet.. Maar voor het eerst na een installatie heb ik niet direct mijn google play icoon en mis ik de synchronisatie met mijn google account. Waar kan ik dat het beste handmatig instellen? Heb net mijn gmail toegevoegd maar krijg hier geen contacten van en ook mijn apps worden niet automatisch hersteld. Hoe kan ik dat instellen zodat het wle werkt en hoe krijg ik mijn Google Play moet ik die als apk downloaden?
PSN ID: Beest41
hoi
Met de info die ik over AOKP op internet heb gevonden vraag ik mij wel af in hoeverre Hydrog3n op AOKP lijkt, zit er bijvoorbeeld ook weather in lockscreen in o.id?
danku
Yes. Hydrog3n is AOKP trouwens hè...Cobesz schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 14:56:
zit er bijvoorbeeld ook weather in lockscreen in o.id?
[ Voor 10% gewijzigd door Brad Pitt op 17-04-2012 15:05 ]
Nickname does not reflect reality
Dank voor de informatievolle informatie, haha
Kan je er nog meer over kwijt misschien?
In het Hydrog3n topic op XDA kan je álles lezen over deze materie, ik snap de vraag dus niet.
Nickname does not reflect reality
EvaluationCopy schreef: [...] Audi-rijders zijn de nieuwe BMW-rijders. Petjes met een pak en dan zonder petje, maar in hart en nieren gewoon nog petjes. :+
Open de zip, verwijder meuk uit system/app, flash, klaarFranco10 schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 15:45:
11 heeft als extra de social hub en de tw launcher en die heb ik niet nodig.
Nickname does not reflect reality
Werkt hier niet, helaas.AllSeeyinEye schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 15:06:
Mochten er hier trouwens tweakers zijn die problemen hebben met Usb Mass Storage problemen (MTP driver op pc/laptop niet gevonden en daarom wordt het toestel niet herkend), dan kan je het tooltje UMS (Usb Mass Storage) gebruiken. Werkt bij mij (Hydrog3n-ICS) perfect, kan zowel de interne als externe kaart benaderen vanaf PC.
Ik doe op het moment alles via Dropbox
Ja dat had ik al gedaan maar je blijkt er ook een logo van een Aus provider bij de boot bij te krijgenBrad Pitt schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 15:47:
[...]
Open de zip, verwijder meuk uit system/app, flash, klaar
frankivo schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 15:48:
[...]
Werkt hier niet, helaas.
Ik doe op het moment alles via Dropbox
http://forum.xda-develope...d.php?t=1530179&page=1114
Andere bootanimation er op en ook weer klaar. Heb die Aus niet eens gezien, doe dat al pre-flash.Franco10 schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 15:48:
Ja dat had ik al gedaan maar je blijkt er ook een logo van een Aus provider bij de boot bij te krijgen
Nickname does not reflect reality
Staat nu ook in z'n topic title:
ROM][ICS][14/04][PRE.AOKP.B32]HyDrOG3N-ICS 14.04[1080P][CHUCKNORRIS.ED'][DASWAGG]
[ Voor 3% gewijzigd door wizzlewaxx op 17-04-2012 15:58 ]
Hoe vind je m bevallen tov de legendarischeBrad Pitt schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 15:50:
[...]
Andere bootanimation er op en ook weer klaar. Heb die Aus niet eens gezien, doe dat al pre-flash.
Geen idee nog, vanmorgen geflashed maar ben al de hele dag bezig met een HTC Flyer te rommelenFranco10 schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 15:58:
Hoe vind je m bevallen tov de legendarische10.5?
Nickname does not reflect reality
Wanamlite 10.9 rom.
Ja, dat kan. Al je contacten in Google+ zetten en daar hi res pics bij plaatsen. Dan voortaan je contacten syncen vanuit Google+ ipv facebook of gmail.Gruijters schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 16:42:
Is dat te veranderen, die ontiegelijk lelijke low res foto's bij contactpersonen? Gesynchroniseerd vanaf Facebook. Valt vooral op als iemand belt, echt pixels van een halve centimeter ofzo.
Wanamlite 10.9 rom.
EvaluationCopy schreef: [...] Audi-rijders zijn de nieuwe BMW-rijders. Petjes met een pak en dan zonder petje, maar in hart en nieren gewoon nog petjes. :+
Of Friendcaster gebruiken. Bij mij werkte die facebook sync altijd maar matig, vaak inderdaad slechte kwaliteit foto's en sommige wilde hij simpelweg niet syncen. Friendcaster kan wel hi-res pics syncen, en ook automatisch croppen en synct gewoon netjes allesAllSeeyinEye schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 16:45:
[...]
Ja, dat kan. Al je contacten in Google+ zetten en daar hi res pics bij plaatsen. Dan voortaan je contacten syncen vanuit Google+ ipv facebook of gmail.
(Friendcaster is een alternatieve Facebook-app, gebruikt gewoon Facebook, maar zonder dat je die stomme originele Facebook-app nodig hebt.)
Ik vind de blauwe digitale klok ook erg mooi. Ik gebruikte normaal de stock email, hier zit de AOSP email, en die werkt goed zeg! Erg tevreden over.
[ Voor 10% gewijzigd door Franco10 op 17-04-2012 18:26 ]
Moeten de betreffende contacten ook niet op google+ zitten?AllSeeyinEye schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 16:45:
[...]
Ja, dat kan. Al je contacten in Google+ zetten en daar hi res pics bij plaatsen. Dan voortaan je contacten syncen vanuit Google+ ipv facebook of gmail.
Weet ik niet, ik gebruik G+ niet vanwege de immense privacy schending wat foto's betreft (je geeft alle rechten op), ik ben een grootgebruiker voor Picasa (ca 10Gb aan foto's)lordMocro schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 18:11:
[...]
Moeten de betreffende contacten ook niet op google+ zitten?
EvaluationCopy schreef: [...] Audi-rijders zijn de nieuwe BMW-rijders. Petjes met een pak en dan zonder petje, maar in hart en nieren gewoon nog petjes. :+
Van welke Rom kwam je af? Reeds ge(full)wiped?CrutzZz schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 20:41:
ik heb net wanamlite v11 erop gezet maar hij blijft in een soort loop gaan. erna nog eens geinstalleerd maar blijft toch in een loop.en blijft steeds die X zien.
Nickname does not reflect reality
ik kwam van MIUI 2.3.7 af. maar als ik full wipe doe dan ben ik toch alles kwijt neem ik aan he.Brad Pitt schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 20:57:
[...]
Van welke Rom kwam je af? Reeds ge(full)wiped?
Full whipe is caches clearen en factory reset, als het goed is verlies je dan niets. Als de data écht zo belangrijk is, dan had je er immers al een back-up van gemaakt.CrutzZz schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 20:58:
ik kwam van MIUI 2.3.7 af. maar als ik full wipe doe dan ben ik toch alles kwijt neem ik aan he.
vending.apk verwijderenGruijters schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 21:14:
Nondeju, ik had nog een oude versie van titanium backup erop staan, ik freeze wat dingen, werkt mijn market Place niet meer. Ik kan nu niet meer ontdooien -een probleem dus dat in de nieuwe versie is hersteld pff.. Maar nu kan ik ook niets meer installeren, vast weer iets teveel zitten freezen. Ik heb nu wel een los APK bestand, iemand tips?
reboot
vending.apk naar /system/app pushen
reboot
Of lees ik jouw situatie verkeerd?
EvaluationCopy schreef: [...] Audi-rijders zijn de nieuwe BMW-rijders. Petjes met een pak en dan zonder petje, maar in hart en nieren gewoon nog petjes. :+
Als je van MIUI naar een Sammy rom gaat (of naar een AOSP/AOKP ROM) zal je moeten wipen, dat geldt andersom ook. Je verliest alleen je instellingen en je apps, maar dat is met Titanium Backup geen enkel probleem.CrutzZz schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 20:58:
[...]
ik kwam van MIUI 2.3.7 af. maar als ik full wipe doe dan ben ik toch alles kwijt neem ik aan he.
PSN ID: Beest41
Als ik muziek luister en ik krijg bijvoorbeeld een e-mailtje of ander bericht, dan gaat mijn muziek (terecht) zachter, voor het geluidje van de e-mail of een ander bericht. Als dat geluidje echter afgelopen is komt de muziek niet meer terug op het geluidsniveau wat het was. Is dit bekend? Bij het volgende liedje gaat het dan qua volume weer wél goed.
[ Voor 8% gewijzigd door CH4OS op 17-04-2012 22:23 ]
Ik dacht dat dit opgelost was met de laatste build, is inderdaad een bekend probleem. Ik zit niet meer op CM9 maar ik dacht het dat een drukje op de volumeknop het weer op de oude niveau bracht (beetje omslachtig dat wel).CptChaos schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 21:46:
Met CM9 heb ik trouwens een "probleem":
Als ik muziek luister en ik krijg bijvoorbeeld een e-mailtje of ander bericht, dan gaat mijn muziek (terecht) zachter, voor het geluidje van de e-mail of een ander bericht. Als dat geluidje echter afgelopen is komt de muziek niet meer terug op het geluidsniveau wat het was. Is dit bekend? Bij het volgende liedje gaat het dan qua volume weer wél goed.
@hieronder:
Flash even de laatste versie zou ik zeggen, is toch zo gepiept. (kan wel dat het probleem er nog is hoor heb t zelf niet getest maar ik dacht het ergens gelezen te hebben)
[ Voor 11% gewijzigd door SCARfaceE op 17-04-2012 23:56 ]
PSN ID: Beest41
Ik kom van GalnetMIUI af, die vond ik dan net wat 'westerser' dan de originele MIUI. Ook beviel me die ROM wat beter. Op zich nooit problemen mee gehad en was stiekem alweer toe aan een nieuwe flash, maar toen kwam ik er dus achter dat die jongens ermee gestopt zijn vanwege onvoldoende steun vanaf het Japanse (als ik me niet vergis) front. Toen op zoek gegaan naar meer 'normale' ROM's qua functionaliteit en nu dus uitgekomen bij HyDroG3n-ICS.Mediax schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 11:04:
Ik lees steeds minder dat mensen MIUI gebruiken. Ook op XDA zijn de fora niet meer zo heel populair sinds ICS. Hoe komt dit? Moet eerlijk zeggen dat ik nu ook op Resurrection 1.1 zit, maar ergens wil ik weer terug naar MIUI (mocht de camera even goed zijn als bij de 'stock' roms).
Dell Studio XPS 16
Project: BavBierSub 1.0 BavBierSub 2.0
Ik heb op XDA gelezen dat codeworkx bezig is met het issue, of het reeds is opgelost in de laatste build weet ik niet. Kijk even in het CM9 DEV topic op XDA daarin word het besproken.CptChaos schreef op dinsdag 17 april 2012 @ 23:46:
Ik heb momenteel ook nog niet de laatste build draaien moet ik toegeven. Maar de builds die ik wél heb gehad, hadden er allemaal last van.
Alles werkt gewoon, moest alleen voor TB en wat andere programma's iets extras doen om het werkend te krijgen. En ik ben zeer blij met de AOSP email, die werkt erg 10x beter dan de samsung mail app. Zeker een aanrader.
Wanam geeft zelf ook aan dat het gebruik van de LP6 modem vriendelijker is voor de battery.
Schijnt dat bij V11 TW niet werkt als je de Hubs verwijderd. Ik gebruik al tijden Go Launcher en deze bevalt mij prima. Zou ik gewoon de APK van Go Launcher uit de backupmap van Titanium Backup in de system/app map kunnen plakken en TW en de bovenstaande apps kunnen verwijderen? Of is dit te kort door de bocht?If someone wants to try, remove the following APKs from /system/app and see if the Touchwiz launcher still works:
GameHub.apk
MusicHub_15.apk
ReadersHub.apk
SocialHub.apk
SocialHubWidget.apk
SnsAccountFb.apk
SnsAccountLi.apk
SnsAccountMs.apk
SnsAccountTw.apk
SnsDisclaimer.apk
SnsImageCache.apk
No need to try, it will not work on a clean install, but it should work if you don't wipe.
Wat ik fijn vind aan HyDrOG3N is dat hij de meeste updates als no-wipe aanbied, waar de Resurrection updates vrijwel altijd wipe waren. Lekker veel opties wel om je telefoon in te stellen.
Twijfel nog of ik bij Trebuchet blijf of toch Apex weer installeer, Trebuchet geeft de beautiful widgets weerwidget niet helemaal weer het 5x4 grid. Heb ook nog niet echt voordelen van Trebuchet boven Apex gevonden.
Ik zou gewoon GoLauncher installeren en dan die hub-zooi verwijderen. Heb dat ook zo gedaan maar met Apex.Grolsch-man schreef op woensdag 18 april 2012 @ 16:21:
Zou ik gewoon de APK van Go Launcher uit de backupmap van Titanium Backup in de system/app map kunnen plakken en TW en de bovenstaande apps kunnen verwijderen? Of is dit te kort door de bocht?
Nickname does not reflect reality
Zo gisteren de stap gezet en mijn SGS2 geroot en van de HyDrOG3N ICS ROM voorzien. Het rooten was eigenlijk nog het lastigste, omdat ik een oude methode gebruikte die alweer gefixed was. Duurde even voordat ik daar achter was, maar daarna ging alles werkelijk vlekkeloos.
Moet zeggen dat ik zeer te spreken ben over hoe alles er uit ziet; lekker strak, veel mooiere widgets en het loopt lekker soepel. Was wel even zoeken naar alle instellingen. Vind Trebuchet voorlopig wel lekker werken en prettig dat er veel mee in te stellen is.
Vandaag een beetje verder lopen spelen op werk, maar viel me wel op dat de batterij vrij hard leeg loopt; ik denk dat ik zo'n 10-12 uur met een accu kan doen en dan gebruik ik de telefoon niet heel intensief (WiFi uit, af en toe een spelletje / WhatsApp en zo'n 40 minuten aan in de trein). Valt me ook op dat Android OS zo'n 50% verbruik heeft en het scherm als tweede op ongeveer 30%. Lijkt dus alsof een app de telfoon uit slaapstand houdt (mail / gmail widget misschien?). Ga dit even checken met BetterBatteryStats.
Verder crasht m'n muziek app regelmatig waardoor ik de telefoon aan en uit moet gooien. Ik vermoed dat dit door brakke MP3-tags komt, dus ik heb er even wat oudere MP3's afgegooid. Hopelijk helpt het...
Al met al ben ik best te spreken over de ROM en hopelijk kan ik de kleine issues nog tackelen in de toekomst
PSN ID: Beest41
Dat je accu na 12 uur leeg is, is heel normaal. Maar dan moet je hem wel flink gebruikt hebben en dan zou eigenlijk scherm de grootste verbruiker moeten zijn.Morrar schreef op woensdag 18 april 2012 @ 18:33:
<dagboek>
Vandaag een beetje verder lopen spelen op werk, maar viel me wel op dat de batterij vrij hard leeg loopt; ik denk dat ik zo'n 10-12 uur met een accu kan doen en dan gebruik ik de telefoon niet heel intensief (WiFi uit, af en toe een spelletje / WhatsApp en zo'n 40 minuten aan in de trein). Valt me ook op dat Android OS zo'n 50% verbruik heeft en het scherm als tweede op ongeveer 30%. Lijkt dus alsof een app de telfoon uit slaapstand houdt (mail / gmail widget misschien?). Ga dit even checken met BetterBatteryStats.
Hoeveel uur heeft je scherm aangestaan?
Er staat ook LP8 stock email app, dat is wel jammer. De AOSP Email client is echt vele malen beter.SCARfaceE schreef op woensdag 18 april 2012 @ 19:09:
Nieuwe versie van Wanamlite (11.1) heeft TWLauncher zonder SocialHub, dus het kan gewoon. (Geen idee waarom je TWLauncher zou willen maar ieder zo zijn voorkeur)
[ Voor 18% gewijzigd door Franco10 op 18-04-2012 19:21 ]
Problemen met KIES horen in Het Samsung KIES topic.