Omdat ik met CM9.1 o.a. wat problemen blijf houden met USB, MHL, wifi en A2DP via bluetooth, wil ik overstappen op Neatrom Lite V4.6.1.
Die zou gebaseerd zijn op Samsung Jelly Bean firmware waardoor ik verwacht dat de kans op driverproblemen minimaal zullen zijn ten opzichte van CM10.1 etc.
Nu heb ik wel de klok horen luiden, maar ik weet niet precies waar de klepel hangt.
Ik heb wel gezocht maar ik krijg 'm niet zo goed gevonden.
Ik heb namelijk ergens gelezen dat wanneer je overstapt van ICS naar Jelly Bean, dat het interne geheugen wordt geherpartitioneerd. Maar ik weet niet precies hoe dit zit.
Momenteel gebruik ik:
- Siyah kernel V5.0.1 met dualboot-optie
- Primaire rom: Samsung origineel ICS
- Secundaire rom: Cyanogenmod 9.1 (laatste nightly)
Dualboot heb ik niet per sé nodig.
Ik ga eerst terug naar singleboot om vervolgens de primaire ICS partitie te flashen naar Neatrom JB met de bij Neatrom meegeleverde nieuwe kernel die JB ondersteunt.
Ik vermoed dat dit het te volgen stappenplan gaat zijn:
- Kopieer installatie-zip naar externe SD kaart
- Secundaire partitie verwijderen via CWM recovery menu
- Factory reset
- Wipe cache partitie
- Wipe Dalvik cache
- Install Neatrom Lite vanaf externe SD kaart via CWM
Gaat dit werken, of moet dit via USB en Odin aan de PC gebeuren ivm het herpartitioneren?
En wordt mijn interne SD kaart sowieso geleegd of is dat een extra handeling die ik heb gemist?
De laatste keer dat ik van GB naar ICS ging, bleef er namelijk een hoop overbodige data achter op de interne SD kaart, onder andere van reeds gedeïnstalleerde apps.
Ook na factory reset volgens mij. Eigenlijk zou ik met een hele schone telefoon verder willen gaan.