Leuk om te lezen dat toch een paar mensen meer het spel kunnen waarderen.
Ik heb zelf een Templar character met meerdere weapon skills.
Gebruik meestal Shotgun/blade momenteel ivm damage. Alle SP volledig gevuld, maar het abilitywheel biedt nog ruimte aan een boel meer
Mochten mensen mij ingame zoeken, de naam is hetzelfde als hier op GoT.
Server maakt niet uit, omdat je kan switchen van server tijdelijk als de groep die je joint op een andere server zit (Het zijn maar instances, niet seperate servers).
Je mag natuurlijk ook toevoegen voor af en toe wat hulp, ik kan voornamelijk DPS of Tank in dungeon's. Het healen mis ik nog een enkele skill (en boel ervaring).
edit:
Zelf doe ik momenteel voornamelijk PvP, ik weet dat het niet het beste uitgewerkt is, echter kan ik aardig meekomen en is het een van de betere manieren om aan paarse ql10 items te komen.
Items heb je in 4 gradaties, van slecht naar goed = Wit > Groen > Blauw > Paars.
Bij iedere 'armor' heb je de keuze voor 'Heal Rating', 'Attack Rating' of 'Health'. Wat je verder toevoegd aan glyph of signet kan je altijd aanpassen.
[
Voor 37% gewijzigd door
Suicyder op 09-01-2013 10:36
]