Hallo allemaal,
Ik ben van plan binnenkort een GoPro Hero 4 Black te kopen maar ik heb toch nog wat vragen en advies nodig (een paar vragen zullen vast al een paar keer eerder gesteld zijn, maar ik heb niet alle tijd om vorige pagina's te lezen :-) )
Ik ga binnenkort op reis naar een wereldstad en wil daar mooie opnames gaan maken voor mijn Youtube-kanaal. Ik wil onder andere beelden maken vanuit een helikopter, een auto en ik wil mij op straat begeven door 'normaal' tussen de mensen te lopen en dit te filmen.
Als ik het goed begrijp zitten er vrijwel geen accessoires bij de GoPro Hero 4 Black en moet ik dus een aantal accessoires er bij kopen als ik dit soort beelden wil maken. Ik zat zelf te denken aan een Chesty om door de straten te lopen en een zuignap om deze buiten de helikopter in de lucht en op een auto te kunnen vastzetten, hoe denken jullie daar over?
Zijn er misschien verder nog accessoires die ik nodig heb? Wellicht is een statief ook handig, met andere woorden wat zijn de 'must haves'? Daarnaast is een steadycam of iets dergelijks nog veel vetter denk ik, maar dat zal zeker wel ontzettend duur zijn? Waar kan ik alles het beste halen, een gewone Nederlandse webshop? Is het goedkoper om alles in 1x bij een shop te kopen, of de accessoires via bijvoorbeeld Dealextreme omdat deze een stuk goedkoper zijn?
Ondanks dat veel mensen 4k beeld via Youtube nog niet vloeiend kunnen afspelen en ik in eerste instantie alles wil gaan filmen in 1080p wil ik, als ik alles ga kopen, wel goed voorbereid zijn op de toekomst. Dat houdt in dat ik ook een SD-kaartje nodig heb die rekening houdt met 4k beeldmateriaal met de juiste read/write speed, welke zijn goed en waar kan ik die het goedkoopst verkrijgen? Is een extra SD-kaart handig? Hoe snel raakt een 64gb kaartje bijvoorbeeld vol (rekenig houdend met 4k en 1080p)?
Ook wil ik verschillende batterijen hebben zodat ik langer dan 1 of 2 uur kan filmen, wat raden jullie mij dan aan? Moet ik orginele GoPro batterijen kopen of zijn de Wasabi batterijen ook prima?
Ik zal vast nog wel wat dingetjes vergeten maar ik wil jullie alvast bedanken voor jullie hulp!
Edit: Ik heb nog even een lijstje gemaakt met de benodigde spullen, mis ik verder nog iets?
1x GoPro Hero 4 Black
€395,00 (officieel - MediaMarkt actie)
1/2x SD kaart 64 gb
?( voor 4k en compatible - officieel )
1x Suction Cup Mount V3
€39,99 (officieel)
1x Head Mount
€4,24 (niet officieel - via DealExtreme)
1x Chest Mount
€9,41 (niet officieel - via DealExtreme)
1x Tas
€18,46 (niet officieel - via DealExtreme)
1x GoPro Lens Protective Plastic Cover
€1,56 (niet officieel - via DealExtreme)
1x Handheld Aluminum Alloy Monopod w/ Tripod Mount Adapter
€5,68 (niet officieel - via DealExtreme)
1x 2/3 extra Batterijen + charger (niet officieel)
Alles opgeteld kom ik dan op een prijs van:
€474,34 exclusief SDkaart en extra batterijen
[
Voor 18% gewijzigd door
Verwijderd op 27-01-2015 23:28
]