Ik heb hem gisteren gekocht bij MM.
Ik heb er nu een paar uur mee gestoeid en moet zeggen... wat een apparaat.
Hij is snel, hapert niet, goed scherm, alles werkt direct (Exchange werkmail, gmail en Xs4all mail in 1 programma). Ook de GPS doet het goed (op de Galaxy 3 is dat een probleem).
Vooral de combinatie van de dock (toetsenbord) en het touchscreen is zeer handig.
Zelfs mijn Apple-Freak collega's waren zeer onder de indruk.
Direct na het aanzetten kwam er een envelopje rechtsonderin met de melding dat er een firmware update voor de Dock en voor de tablet was. Installeren ging vlot en goed. Nu draait ie op IceCream Sandwich.
Wat ik wel vreemd vind, is als je in de market iets aanklikt om te downloaden, dat het soms minuten duurt voordat het echt geinstalleerd word (ook apps van een paar k).
Wat wel heel raar is dat sommige applicaties crashen als de dock is aangesloten (bv buienradar).
Als je de dock eraf haalt, doet de app het gewoon. Ook Navit reageert soms raar met dock.
Nog iets vreemds... Ik had WiFi op kanaal 13 staan. Mijn Galaxy 3 doet het daarop gewoon, maar de Asus zag het WLAN helemaal niet. Pas na aanpassen van het kanaal naar onder de 11 werkte het meteen.
[
Voor 19% gewijzigd door
BushWhacker op 11-06-2011 10:04
. Reden: Aanvulling over crash met dock, WLAN ]