Ach het valt nu wel weer mee, vorige weken heb ik soortgelijke post gedaan. Toen was het nog veel erger!uiterlix schreef op donderdag 02 juni 2011 @ 10:15:
Zucht .... het is wel weer de consumptiemaatschappij ten top hier. Kan nou werkelijk niemand even het geduld opbrengen om te wachten op een bestelling. We hebben het hier over maar een telefoon, maar als ik dit topic lees lijken de reacties meer op die van de gemiddelde junk die weer aan een shot toe is.
Al dat ge-annuleer en ge-herbestel maakt het er voor de aanbieders niet makkelijker op, en dan maar lopen klagen dat het er zo stroef gaat. Daar ben je deels zelf debet aan.
Van de andere kant: dit soort consumptie houdt onze economie goed draaiende.
Zoiets tegenhouden is iets voor de SP, waarmee we allemaal arm worden en dit soort mobieltjes niet meer kunnen kopen.