Bedankt voor je reactie. Wat de Wi-Fi betreft: een beetje een rare situatie. Op welke stand ik hem ook zet, de verbinding blijft onregelmatig wegvallen. Ook als hij staat ingesteld op slapen wanneer het scherm uit is, gaat hij soms wel en soms niet uit?dreamscape schreef op dinsdag 29 november 2011 @ 14:46:
[...]
Je displayverlichting kan op drie standen: laag, automatisch en volle sterkte. Ik bedien hem met Extended Controls en daarbij kun je nog kiezen tussen een donkere en een lichte variant van automatisch. Volle sterkte is echt niet handig want funest voor je accu.
Wat Wifi betreft: kijk bij de geavanceerde instellingen van wifi. Daar vind je 'slaapbeleid' en daarmee kun je instellen wat hij moet doen.
Wat het scherm betreft bedoel je met die 3 standen gewoon de mogelijk om de helderheid naar wens in te stellen onder instellingen- weergave- helderheid?
Ik ga maar eens proberen up te daten, want dat heb ik nog nooit gedaan (heb hem ook pas twee weken).