Verwijderd schreef op woensdag 30 maart 2011 @ 13:01:
Nu enkele dagen bezig met de trial (21 dagen, met dank aan Furby-Killer) en ik zat me het volgende eens af te vragen.
Is een specialisatie in "covert ops" (voor zover je je daar in kunt specialiseren) net zo spannend als dat het klinkt? Is het nuttig? Is het iets om mee bezig te zijn wanneer je pas begonnen bent? Ik begrijp uiteraard dat het enkele maanden zal duren voordat je redelijk ge-skilled en equipped bent, maar kan ik daar nu al mee beginnen, of is dat meer iets voor mid tot end game? Ik zoek namelijk naar een soort doel, waardoor het spel blijft roepen om aandacht

.
Het viel me net trouwens op dat m'n avatar geen wenkbrauwen heeft

op de een of andere manier is er iets mis gegaan bij het maken van de avatar foto of zo, want tijdens char creation had ze wel wenkbrauwen

.
cloaking/cov-ops vind ik het leukste ding in eve.
Met een covert ops cloak kan je ook warpen terwijl je gecloaked bent.
Een gefitte covert op scout (frigate) kost ergens tussen de 25-30 mil* als ik het me goed herinner, dus dat is geen fortuin wanneer je de skils ervoor hebt.
voor een corp zijn scouts noodzakelijk dus je kan jezelf zeker nuttig maken als cov-ops scout nu en in de toekomst.
Het enige nadeel van een cov-ops scout is dat je niet zelf kan schieten maar gelukkig hebben we daar stealth bombers (40 mil*) voor.
Ze schieten torpedo's en bommen (bommen werken alleen in 0.0 of in een wormhole)
Recon (cruisers) cov-ops ewar schepen zijn dan weer een stapje hoger.
Die zijn rond de 150 mil* voor waarvan de falcon het meest (door de slachtoffers) gehate schip is
Ook heb je nog cov-op haulers die heten blockade runners rond de 140 mil*.
Ze hebben een cov-ops cloak, kunnen bijna zo snel als een frigate warpen en je kan er nog een mwd op fitten.
Als laatste heb je nog blackop (battleship 500+ mil*) hier kan je geen cov-op cloak op fitten maar je kan wel een cov-ops jump portal mee maken om je cov-op gang langs de vijand te smokkelen.
Ik heb veel plezier van cov-ops en ik denk iedereen die van sluipen en de vijand verrassen er ook veel lol mee hebben
edit:
Ik was de t3 schepen (800 mil*) met het cov-ops subsystem vergeten
*disclaimer*
Prijzen zijn uit mijn hoofd en voor een rigged and fitted schip.
Prijzen uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.