"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Jammer dan, Valve.
These are my principles. If you don't like them, I have others.
Dat doet Steam toch altijd?Thomasthomas schreef op woensdag 29 december 2010 @ 14:44:
Irritant dit. Ik zat te wachten tot Crysis Warhead gedownload was, dus om de tijd te doden ging ik even Tropico 3 spelen (geweldig spel! paar dagen geleden gekocht (uiteraard via steam) voor 7,50 inc. uitbreiding), en toen ik dacht nu zal hij wel klaar zijn bleek het dat de download opeens op suspended stond.
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Hier staat tekst
Komt ook regelmatig voor dat het voor de euro landen goedkoper is hoorDr. Strangelove schreef op woensdag 29 december 2010 @ 13:55:
Hm... om een of andere reden is mijn 6 jaar oude steam account gelocked op de Engelse store en helaas mag ik niet in ponden betalen; nu moet ik via steam support aanvragen om in Euro's te betalen en ik zie dat dat een stuk meer kost
Jammer dan, Valve.
Inderdaad, ik los dit altijd op door middel van de game te minimaliseren (die gestart is via Steam) dan de downloads op pause te zetten en dan weer op resum te klikken, dan gaat hij wel downloaden terwijl je in game zit
Pfff dat zou de derde keer zijn dat ME op daily sale komt dan xDProsac2010 schreef op woensdag 29 december 2010 @ 11:09:
ME1 en 2 hebben al een daily sale gehad.
Misschien dat ze zondag bij "the best of.." nog weer terugkomen.
Thx, had hem al op XP SP3 compatability staan. Toen dat niet werkte heb ik de boel gisteravond maar weggemiktMastermind-- schreef op woensdag 29 december 2010 @ 12:11:
[...]
Wat je moet doen is naar > C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\swkotor < gaan, dan naar de properties van swkotor.exe en dan compability modus op XP SP 2 zetten, 'Disable Desktop Composition' aan en dan tot slot > Run as Administrator < dan Ok.
Nu werkt je Kotor waarschijnlijk. Dit was mijn fix en het werkt perfect.
http://www.steamcalculator.com/
Voorbeeld... ($16569.83 USD):
http://www.steamcalculator.com/id/76561197960265730
[ Voor 19% gewijzigd door Rarz op 29-12-2010 16:06 ]
When in question, when in doubt, run in circles, scream and shout.
Rarz schreef op woensdag 29 december 2010 @ 15:59:
Zojuist dit ontdekt; kun je narekenen hoeveel je account waard is. Berekening gebruikt full-price van spelen, dus kun je je (ex-) rijk rekenen.
http://www.steamcalculator.com/
Hmm, daar klopt iets niet. Heb toch echt wat games.Found 0 Games with a value of
$0.00 USD
Steam member since: 1970-01-01
En om te weten wat je echt betaalt hebt; Steam(linksboven) > settings > view account history> store transactions> bij elkaar optellenRarz schreef op woensdag 29 december 2010 @ 15:59:
Zojuist dit ontdekt; kun je narekenen hoeveel je account waard is. Berekening gebruikt full-price van spelen, dus kun je je (ex-) rijk rekenen.
http://www.steamcalculator.com/
Maar ja, de kerst aktie is nog niet over en ik zal nog een mega-pak en wat indiepaks kopen.
Geen idee waarom het voor sommige accounts niet werkt en andere wel. Vreemd.
[ Voor 34% gewijzigd door Rarz op 29-12-2010 16:20 ]
When in question, when in doubt, run in circles, scream and shout.
Edit: Ben dus blijkbaar niet de enige....
[ Voor 15% gewijzigd door Tromp.et op 29-12-2010 16:35 ]
Grappig. Maar dat werkt dus voor geen meter als je alle games koopt met Steam sales. Zo zegt die van mij $250. Dat heb ik er dus niet voor betaaldRarz schreef op woensdag 29 december 2010 @ 15:59:
Zojuist dit ontdekt; kun je narekenen hoeveel je account waard is. Berekening gebruikt full-price van spelen, dus kun je je (ex-) rijk rekenen.
http://www.steamcalculator.com/
Voorbeeld... ($16569.83 USD):
http://www.steamcalculator.com/id/76561197960265730
Gewoon een heel grote verzameling snoertjes
Dat heb je er misschien niet voor betaald, maar hij is het wel waard. Als een computer met 100 euro korting in de aanbieding is, dan wordt hij toch ook niet 100 euro minder waard? De productie-kosten etc, zijn nog steeds hetzelfde.Compizfox schreef op woensdag 29 december 2010 @ 16:31:
[...]
Grappig. Maar dat werkt dus voor geen meter als je alle games koopt met Steam sales. Zo zegt die van mij $250. Dat heb ik er dus niet voor betaald
Als je hem kan draaien heb je imo een leuke shooter die er oogverblindend mooi uitziet als je hem vol open gooit.RetroTycoon schreef op woensdag 29 december 2010 @ 16:53:
Crysis, doen of niet doen voor 5 euro? Ken het spel alleen van de benchmarks
Mwoah, waard. Je koopt virtuele goederen. Je kan eerder stellen dat je dit normaal op Steam kwijt bent dan dat het spel nou die waarde heeft. Aangezien Steam zwaar overpriced is bijvoorbeeld.WriteUp schreef op woensdag 29 december 2010 @ 16:53:
[...]
Dat heb je er misschien niet voor betaald, maar hij is het wel waard. Als een computer met 100 euro korting in de aanbieding is, dan wordt hij toch ook niet 100 euro minder waard? De productie-kosten etc, zijn nog steeds hetzelfde.
[ Voor 46% gewijzigd door MsG op 29-12-2010 16:59 ]
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
Even vergeleken: de calculator geeft $856.84 aan. In stem zie ik al mijn uitgaven en kom op €136.78. PROFIT!Rarz schreef op woensdag 29 december 2010 @ 15:59:
Zojuist dit ontdekt; kun je narekenen hoeveel je account waard is. Berekening gebruikt full-price van spelen, dus kun je je (ex-) rijk rekenen.
http://www.steamcalculator.com/
Voorbeeld... ($16569.83 USD):
http://www.steamcalculator.com/id/76561197960265730
Doen! Ik blijf het echt een van de betere shooters vinden. Ook al kan je hem niet helemaal open draaien, dan is het toch nog mooi genoeg. Het is eigenlijk een belediging voor je PC als je deze game niet hebt....RetroTycoon schreef op woensdag 29 december 2010 @ 16:53:
Crysis, doen of niet doen voor 5 euro? Ken het spel alleen van de benchmarks
Ik zit nog onder de 200 euroThomasthomas schreef op woensdag 29 december 2010 @ 16:06:
[...]
En om te weten wat je echt betaalt hebt; Steam(linksboven) > settings > view account history> store transactions> bij elkaar optellen.
Doen! Machtig mooi spel, geweldige gameplay en een uitstekend verhaal. Dat overigens nog niet af isRetroTycoon schreef op woensdag 29 december 2010 @ 16:53:
Crysis, doen of niet doen voor 5 euro? Ken het spel alleen van de benchmarks
[ Voor 33% gewijzigd door Fid3lity op 29-12-2010 17:30 ]
Verwijderd
Heb nu Super Meat Boy, Burnout Paradise Ultimate, Sim city 4 Deluxe, Crysis en Dirt 2 afgerekend, hulde aan steam
CSS snippet om users te blokkeren: https://tweakers.net/instellingen/customcss/snippets/bekijk/2618/
Houd er ffe rekening mee dat het downloaden alles behalve snel zal gaan, zeker na 19:00 vannavond. Aangezien je niet de enige ben die vele games aanschaft, en ze vervolgens moet downloaden...RetroTycoon schreef op woensdag 29 december 2010 @ 17:55:
Nou, hij's gekocht, nu nog downloaden en spelenVoor het eerst in tijden weer eens SP spelen, waar ik normaal direct online wil eigenlijk
Gewoon een heel grote verzameling snoertjes
Crysis moet je gewoon hebben. Ik blijf het echt een van de betere games vinden. Zeker de SP van Crysis is leuk, en ook zeer veel langer dan de SP van Crysis Warhead.Compizfox schreef op woensdag 29 december 2010 @ 18:09:
Eigenlijk kan ik Crysis niet laten gaan voor €3,75 (Warhead heb ik al), maar ik krijg dat nooit allemaal uitgespeeld...
Maarrre laten we ophouden alleen maar over Crysis te praten. Om 19:00 weten we weer wat de volgende aanbiedingen zijn!
Ik had nog VVVVV, BO en andere games staan, ik vermaak me welTromp.et schreef op woensdag 29 december 2010 @ 18:09:
[...]
Houd er ffe rekening mee dat het downloaden alles behalve snel zal gaan, zeker na 19:00 vannavond. Aangezien je niet de enige ben die vele games aanschaft, en ze vervolgens moet downloaden...
Gewoon een heel grote verzameling snoertjes
The convincing power of more-than-one-guy!!RetroTycoon schreef op woensdag 29 december 2010 @ 17:55:
Nou, hij's gekocht, nu nog downloaden en spelenVoor het eerst in tijden weer eens SP spelen, waar ik normaal direct online wil eigenlijk
"My life has taken another turn again. The days can go on with regularity over and over, one day indistinguishable from the next. A long continuous chain. Then suddenly, there is a change."
Nee hoor, staat een hele nieuwe lijst.kronolith schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:01:
AHHHH, DAILY'S ARE GONE!!!
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
Hoor echt dat het een briljant spel is. Meeste mensen durven niet meer te spelen na een uur of zo xD
Swords and Soldiers spreekt me ook wel aan.
[ Voor 13% gewijzigd door Pheace op 29-12-2010 19:07 ]
Ja dat had ik ook.Pheace schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:07:
Amnesia word zo toch wel erg interessant.
Hoor echt dat het een briljant spel is. Meeste mensen durven niet meer te spelen na een uur of zo xD
En Dead Space maar proberen, voor dat geld.
Nope, zo hard het voor mij aan het begin ging zo traag loopt het nu.Louw Post schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:05:
Hmm, ik zie niet veel interessants er tussen staan, denk ik.
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
* heuveltje gaat ook greed-corp eens uitproberen
Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d
Misschien moet ik nu toch maar PvZ HD kopen voor 4 euro. Schijnt best wel tof te zijn, ook voor HC gamers
Ik vind het persoonlijk wel een goed spel, singleplayer was wel leuk en multiplayer ook wel, alleen word je als newb snel en heel vaak dood geschotenTromp.et schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:22:
Sniper: Ghost Warrior wordt ook steeds goedkoper trouwens. Volgens mij loopt dat spel van geen ene meter, alhoewel het mij nog wel interssant lijkt.
Iemand enig idee of Amnesia en/of Dead Space het waard zijn? Moet toch iets kopen immers
Ik heb er een "demo" van gespeeld en ik vond hem enorm tegenvallen, vooral het ghost warrior gedeelte was met een korrel zout te nemen! (Kan ook wel zijn dat ik enorm suck in sneaken!Tromp.et schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:22:
Sniper: Ghost Warrior wordt ook steeds goedkoper trouwens. Volgens mij loopt dat spel van geen ene meter, alhoewel het mij nog wel interssant lijkt.
Brother of arms was best een gaaf spel. 6 jaar geleden .....................
Nu zijn die graphics toch best wel wat outdated lijkt me.
[ Voor 42% gewijzigd door heuveltje op 29-12-2010 19:28 ]
Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d
Ik heb Dead Space op de Xbox gespeeld, imo een topper, zeker voor die paar euro!Louw Post schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:26:
[...]
Ik vind het persoonlijk wel een goed spel, singleplayer was wel leuk en multiplayer ook wel, alleen word je als newb snel en heel vaak dood geschoten.
Iemand enig idee of Amnesia en/of Dead Space het waard zijn? Moet toch iets kopen immers.
Amnesia heb ik gekocht op aanraden van een hele hoop mensen, ben benieuwd
Niet te vergeten dat je soms niet over een blaadje heen kan kruipen, takjes zijn af en toe ook te hoog om overheen te lopen.heuveltje schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:27:
Hmm vond het een afschuwelijk spel. alle enemeys hadden iets van sonar enhanced x-ray vision
Cunning linguist.
Ow ja. dat was ook zoiets. En je kunt door bepaalde golfplaaten en houten wanden heenschieten, maar een bessen-struik was dan weer te veel voor een .50Bart ® schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:30:
[...]
Niet te vergeten dat je soms niet over een blaadje heen kan kruipen, takjes zijn af en toe ook te hoog om overheen te lopen.

[ Voor 3% gewijzigd door heuveltje op 29-12-2010 19:37 ]
Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d
Ik baal wel, even een tijd totaal niet opgelet en ja hoor bad company 2 gemist voor 13 euro. Baal er echt van:(
hopelijk komt hij nog 1 keer terug
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
* heuveltje twijfelt of hij die wil, micro management lijkt leuk en de reviews zijn aardig.
[ Voor 30% gewijzigd door heuveltje op 29-12-2010 19:43 ]
Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d
In de daily's?Simon Verhoeven schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:33:
Penumbra zat onlangs nog in een indie bundle.
Ik snap niet waarom iedereen dat zo'n megadeal vond. Hij was al een poosje retail voor 14 te krijgen: http://www.budgetgaming.n...ld:+bad+company+2_PC.htmlhupske schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:35:
Ik vind er vandaag eigenlijk niet veel bijzonders tussen zitten.
Ik baal wel, even een tijd totaal niet opgelet en ja hoor bad company 2 gemist voor 13 euro. Baal er echt van:(
hopelijk komt hij nog 1 keer terug
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
These are my principles. If you don't like them, I have others.
Nou met verzenden kom je nu uit op 19 euro.MsG schreef op woensdag 29 december 2010 @ 20:01:
[...]
Ik snap niet waarom iedereen dat zo'n megadeal vond. Hij was al een poosje retail voor 14 te krijgen: http://www.budgetgaming.n...ld:+bad+company+2_PC.html
Voor die 5 euro die hij goedkoper was op steam had je nu weer een ander spel kunnen halen
Bekijk mijn Cults3d pagina voor simracing ontwerpen. iRacing.
Oeps.Found 143 Games with a value of 2089,26€

Signature
Dan doe ik het zo slecht nog nietFound 74 Games with a value of 1005,23€
Zal uiteindelijk de paradox pack wel worden, ook al zal ik de helft nooit spelen..
They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety

Gelukkig heb ik het meeste in een sale enzo gekocht en is het daadwerkelijk uitgegeven bedrag stukken lager, dat scheelt
Ja, bij mij had-ie dat ook af en toe, dat-ie opeens unavailable is. Vreemd.heuveltje schreef op woensdag 29 december 2010 @ 19:43:
Waarom is trouwens heart of iron 3 pack ongeveer 50 procent van de keren dat ik refresh "not available in your region"
* heuveltje twijfelt of hij die wil, micro management lijkt leuk en de reviews zijn aardig.
Ikzelf ken alleen HOI2, maar dat vond ik een hele leuke WO2-sim in ieder geval.
Het is wel een Paradox-spel, dus de leercurve gaat recht omhoog
Maar als je er eenmaal in zit is het geweldig
(Wat mij overigens altijd goed helpt om Paradox-spellen te leren begrijpen is After Action Reports op het Paradoxforum
Dat was voor mij ook twijfel, vooral omdat ik Victoria (1 en 2) en Mount & Blade (en Warband) al had.harmen1987 schreef op woensdag 29 december 2010 @ 21:08:
Door deze daily van hoi 3 zit ik weer te twijfelen of ik nou de paradox pack haal of het spel uit de daily. Vind victoria en mount and blade ook interressant (ook beiden in de daily langsgekomen).
Zal uiteindelijk de paradox pack wel worden, ook al zal ik de helft nooit spelen..
Maar ik wilde EU3, Sword Of The Stars en HOI 2 en 3 nog hebben. Waarschijnlijk zou ik een tientje (ofzo) goedkoper uit zijn als ik die dingen los had gekocht, maar ach, zo'n pack is ook wel interessant, zit misschien nog wel een juweeltje tussen, wie weet
[ Voor 42% gewijzigd door anandus op 29-12-2010 21:13 ]
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
Vooral die disable desktop composition is belangrijk.Edmin schreef op woensdag 29 december 2010 @ 15:44:
[...]
Thx, had hem al op XP SP3 compatability staan. Toen dat niet werkte heb ik de boel gisteravond maar weggemikt
Maar ik vindt de game wel zwaar tegenvallen
There is no real life, there is just AFK.
Ik ben ook wel blij. Met Amnesia alleen al. En dan nog S&S en misschien PvZ en Greed CorpDevilly schreef op woensdag 29 december 2010 @ 21:51:
De meeste mensen hier zijn behoorlijk negatief over de nieuwe aanbiedingen, maar ik ben dolgelukkig: Plants vs. Zombies is eindelijk nog verder afgeprijsd!
Ja maar wij zijn gewoon allemaal een beetje sneu dus we kunnen er niks aan doen. Het is toch belachelijk dat ik al vanaf 5 uur ga bedenken wat er om 7 uur in de aanbieding zal zijn ?Devilly schreef op woensdag 29 december 2010 @ 21:51:
De meeste mensen hier zijn behoorlijk negatief over de nieuwe aanbiedingen, maar ik ben dolgelukkig: Plants vs. Zombies is eindelijk nog verder afgeprijsd!
Niet gek dat het dan af en toe tegenvalt
PvZ is leuk, ja?Devilly schreef op woensdag 29 december 2010 @ 21:51:
De meeste mensen hier zijn behoorlijk negatief over de nieuwe aanbiedingen, maar ik ben dolgelukkig: Plants vs. Zombies is eindelijk nog verder afgeprijsd!
Komt omdat heel veel mensen de games al hebben denk ik.Devilly schreef op woensdag 29 december 2010 @ 21:51:
De meeste mensen hier zijn behoorlijk negatief over de nieuwe aanbiedingen, maar ik ben dolgelukkig: Plants vs. Zombies is eindelijk nog verder afgeprijsd!
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
Ja
Maar probeer anders de demo even uit, is maar 40Mb (geloof ik), dus die heb je zo binnen.
"Always remember to quick save" - Sun Tzu
edit: Alien swarm dus, en helemaal 4 mins gespeeld
, maar die mocht ik alleen binnenhalen als ik een game kocht, PvsZ was redelijk gehyped dus die maar gedaan......OMG tower assault A.S. misschien 1x gespeeld (ook omdat ik niet echt de moeite nam om mp sessies met vrienden te doen

*kijkt in steam*
*slik*
48 hours played

[ Voor 8% gewijzigd door Sagat op 29-12-2010 23:04 . Reden: research naar namen ;) ]
10 second ninja DONE
Alien Swarm?Sagat schreef op woensdag 29 december 2010 @ 23:02:
PvsZ is de reden dat ik steam heb.......nou ja, er was zo'n gratis alien breed achtige top down shooter (tower assault?)
edit: Alien swarm dus, en helemaal 4 mins gespeeld
, maar die mocht ik alleen binnenhalen als ik een game kocht, PvsZ was redelijk gehyped dus die maar gedaan......OMG tower assault A.S. misschien 1x gespeeld (ook omdat ik niet echt de moeite nam om mp sessies met vrienden te doen) en PvsZ........tsja
*kijkt in steam*
*slik*
48 hours played
Vlak na je edit
Best wel lollig spel met een paar vrienden, en bovenal gratis
Titan Q 22 uur played, niet slecht voor een spel van 2.50
Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d
"The people who are crazy enough to think they could change the world, are the ones who do." -- Steve Jobs (1955-2011) , Aaron Swartz (1986-2013)
Al met al een leuke game voor 7,50. Veel meer had ik er ook niet voor neergeteld. En verwacht geen COD ofzo. Maar zoals ik al zei is daar de prijs ook naar.
PS: Het downloaden ervan heeft ongeveer een uur geduurt. Met een gemiddelde snelheid van 1MB/s. Ook dat valt me nog alles mee....
Ik speel em nu ook, bevalt me best wel. Alleen loopt het spel retetraag. Zwaar spelletje.Tromp.et schreef op woensdag 29 december 2010 @ 23:08:
Inmiddels Sniper: Ghost Warrior toch maar gekocht, ondanks alle negatieve reacties hier (en één positieve) maar de game valt me alles mee! Goed je moet er geen COD van verwachten, maar daar is de prijs ook absoluut niet naar. Heb de game ongeveer twee uur gespeelt (alleen Single Player, dus over de Multi Player kan ik nog geen uitspraken doen) maar het bevalt goed. Het is weer eens iets anders dan dat snelle COD, gewoon lekker rustig snipen. Lekker rustig aan, maar op het andere moment toch weer de actie die je af en toe nodig hebt. Graphics zijn best goed, valt me ook alles mee. Draait ook nog prima Full HD op een HD4850. Ook het laden gaat lekker snel, zeker van de menu's. Een verademing na het slome menu van COD:BO bijvoorbeeld.
Al met al een leuke game voor 7,50. Veel meer had ik er ook niet voor neergeteld. En verwacht geen COD ofzo. Maar zoals ik al zei is daar de prijs ook naar.
PS: Het downloaden ervan heeft ongeveer een uur geduurt. Met een gemiddelde snelheid van 1MB/s. Ook dat valt me nog alles mee....
Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn
$0.00 USD
En dan sta ik niet eens private
heb ik ook,maartend schreef op donderdag 30 december 2010 @ 00:18:
Found 0 Games with a value of
$0.00 USD
En dan sta ik niet eens private
ik koop al mn games nog gewoon op cd
ora et labora
toen ik het probeerde met mijn steam id # lukte het niet. maar met custom id wel.maartend schreef op donderdag 30 december 2010 @ 00:18:
Found 0 Games with a value of
$0.00 USD
En dan sta ik niet eens private
Hier lukte het helemaal nergens mee. En ach, sommige mensen kunnen zelf nog een beetje rekenen. Dat progje faalt toch wel...maartend schreef op donderdag 30 december 2010 @ 00:18:
Found 0 Games with a value of
$0.00 USD
En dan sta ik niet eens private
De DLC is trouwens ook maar 2,50, is het alleen niet heel erg waard. Zijn een aantal multiplayer maps alleen dacht ik, voor echt grote afstand snipen. (Word multiplayer niet veel gespeeld.)Tromp.et schreef op woensdag 29 december 2010 @ 23:08:
Inmiddels Sniper: Ghost Warrior toch maar gekocht, ondanks alle negatieve reacties hier (en één positieve) maar de game valt me alles mee! Goed je moet er geen COD van verwachten, maar daar is de prijs ook absoluut niet naar. Heb de game ongeveer twee uur gespeelt (alleen Single Player, dus over de Multi Player kan ik nog geen uitspraken doen) maar het bevalt goed. Het is weer eens iets anders dan dat snelle COD, gewoon lekker rustig snipen. Lekker rustig aan, maar op het andere moment toch weer de actie die je af en toe nodig hebt. Graphics zijn best goed, valt me ook alles mee. Draait ook nog prima Full HD op een HD4850. Ook het laden gaat lekker snel, zeker van de menu's. Een verademing na het slome menu van COD:BO bijvoorbeeld.
Al met al een leuke game voor 7,50. Veel meer had ik er ook niet voor neergeteld. En verwacht geen COD ofzo. Maar zoals ik al zei is daar de prijs ook naar.
PS: Het downloaden ervan heeft ongeveer een uur geduurt. Met een gemiddelde snelheid van 1MB/s. Ook dat valt me nog alles mee....
Edit: 5 nieuwe maps dus linkje.
Hear hear, alleen ben ik nu alweer benieuwd naar wat er vanavond zal komenBeakzz schreef op woensdag 29 december 2010 @ 22:21:
[...]
Ja maar wij zijn gewoon allemaal een beetje sneu dus we kunnen er niks aan doen. Het is toch belachelijk dat ik al vanaf 5 uur ga bedenken wat er om 7 uur in de aanbieding zal zijn ?
Niet gek dat het dan af en toe tegenvalt
Wat dan wel weer prettig is, is dat je steeds vaker je in de winkel aangeschafte spel kan koppelen in Steam. Eventuele nieuwe installaties zijn daarmee erg eenvoudig en ook het updaten gaat automatisch. Meestal, want de meeste oudere spellen dus niet. Voor Il-2 1946 moet je manual updaten naar 4.10 en ik vraag me af hoe dit in de toekomst mogelijk clashed met de door Steam geïnstalleerde files. Hetzelfde geldt voor de erg mooi patches die voor Quake zijn uitgebracht.
Een andere wens voor mij als Mac gamer zou zijn dat oude Mac games ook worden toegevoegd, zoals Quake, QIII, UT en UT2004.
These are my principles. If you don't like them, I have others.
Valt hier dus alles mee. Full HD op een HD4850 met alles op High. Draait prima.MsG schreef op donderdag 30 december 2010 @ 00:13:
[...]
Ik speel em nu ook, bevalt me best wel. Alleen loopt het spel retetraag. Zwaar spelletje.
En de DLC heb ik ook niet aangeschaft. Eerst maar kijken wat ik gewoon van de Multi Player vind en dan zien we wel weer verder.
Nog geen spijt van deze aankoop.
Daar hoop ik ook op, samen met R.U.S.E.gerre22 schreef op woensdag 29 december 2010 @ 23:33:
Mmh, zou empire total war & napoleon GOTY nog in sale gaan? Deze staat op play.com voor 24 euro. Zou een mooie aanvulling zijn samen met de Mass effects!
Dan is de sale voor mij weer geslaagd.
Vandaag ben ik alleen geïnteresseerd in Amnesia: The Dark Descent en Dead Space maar tegen de tijd dat ik die ga spelen zijn ze waarschijnlijk al in een pack of een betere aanbieding. Daarom heb ik ze niet gekocht. Bovendien kan ik beter sparen voor een betere videokaart, want ik kan helemaal niets in HD spelen op mijn HD-monitor, en die twee zijn vrij recente releases.
Anyway, ik hoop dat er vanavond weer iets 'ouders' of verassends bij zit.
[ Voor 7% gewijzigd door Sando op 30-12-2010 17:54 ]
🇪🇺 Buy from EU (GoT)
Zonde, 30 euro te veel uitgegevenkronolith schreef op donderdag 30 december 2010 @ 17:49:
Geen daily voor mij vandaag
Wat ik wel heb gescoord is het Rockstar Pack. Alle GTA's in 1 klap
Cunning linguist.
RUSE zit er idd bij deze keer.Prosac2010 schreef op donderdag 30 december 2010 @ 16:30:
[...]
Daar hoop ik ook op, samen met R.U.S.E.
Dan is de sale voor mij weer geslaagd.
Over Bor | Vraag & Aanbod feedback | Frontpagemoderatie Forum
Ook maar eens goed
Duurt deze sale trouwens tot en met zondag? (dus dat wij zondagavond om 19:00 uur de laatste sale krijgen?)
Dit topic is gesloten.