Dat lijkt mij idd beter, vooral als omdat je ook betere voedingen haalt voor minder.iBasch schreef op woensdag 02 maart 2011 @ 22:22:
[...]
Dus jij zegt, "gooi er een 750 watt in"? Voor nu is het overkill, maar ik wil later niet een nieuwe voeding hoeven kopen als ik er een extra videokaartje in gooi.
pricewatch: Antec TruePower TP-750
pricewatch: Silverstone Strider PSU 750W (SST-ST75F-P)
pricewatch: Seasonic X-750
pricewatch: Corsair AX750
De Corsair en Seasonic zijn zo goed als hetzelfde, hier kun je dus gewoon de goedkoopste (bij jouw webshop/winkel) halen. De Antec is ook gemaakt door Seasonic en is ook erg goed alleen iets minder efficient dan de Seasonic en Corsair. De Silverstone is gemaakt door Enhance en zit qua rendement tussen de anderen in. Kwaliteit en prestaties zijn ook prima.
Wat nodig is verbruikt een PC, hoeveel vermogen wat een voeding kan leveren heeft hier niks mee nodig. Wel het rendement van de voeding en bij welke belasting.Vraagje: hoe zit het met het stroomverbruik? Verbruikt een 750 watt meer stroom dan een 650 watt, of gaat het om hoeveel watt de computer op dat moment verbruikt en niet hoeveel de voeding kan leveren?
Bitfenix Whisper 450W review
[PSU] Voeding advies en info
AMD Nieuwsdiscussie
AMD Radeon Info en Nieuwsdiscussietopic