Ja hoor, we komen alleen blijkbaar van een totaal andere kant.
Ik wil graag van jou of eenieder die zich geroepen voelt weten wat precies bepaalt dat dit een advertentie is en juist die linkjes in de pricewatch of een ander onderdeel van de site niet. Wat maakt dat dit in jouw ogen reclame is, en het knopje voor True niet? Wat maakt dat dit reclame is, en een post vanaf het T-Mobile webcare-account (waar trouwens bij mijn weten niet voor betaald wordt, om de vraag voor te zijn) in een topic niet?
True = reclame. Is wel een operationeel onderdeel van de website. Dat is een kritiek verschil met de IE banner. Desalniettemin mag dit ook weg.
Gesponsorde topics = reclame. Misschien interessant voor sommige mensen, zou optioneel kunnen zijn.
Pricewatch = feature, tegelijk reclame. Een optie dit uit te zetten zou kunnen, maar lijkt me niet heel hard nodig. Misschien een leuk gebaar naar je abonnees.
Webcare account = geen reclame. Daarmee worden vragen direct beantwoord door de betreffende partij. Niemand wordt er slechter van, terwijl die IE banner maar onnodig in de weg zit. Tevens wekt het niet de suggestie dat het geld verkozen wordt boven de gebruiker, best belangrijk.
Maar waarom moet ik in godsnaam die definites stellen, jullie verkopen die abonnementen toch?
Jij geeft vervolgens aan dat je de visie van Tweakers wil weten zodat we het verschil kunnen zien, maar om een "verschil" te kunnen zien heb je per definities twee dingen nodig om te kunnen vergelijken. Dat benodigt dus zowel de visie van "jullie" als gebruikers als die van "ons" als Tweakers.net.
Jij leest mijn berichten blijkbaar ook niet aandachtig genoeg

Ik constateer dat er voor de buitenstaander geen verschil is tussen de normale advertenties en die van IE, terwijl dat voor jullie wel zo is. Dan is het toch handig om te weten waarom jullie daar verschil in zien?