Voor een leuk bedrag een HTC Legend kunnen overnemen, nu wil ik hier graag een custom ROM opzetten. Eerst via de handleidingen van XDA geprobeerd, eerst m'n Legend gedowngrade, maar als ik de RUU wil installeren wijst het programma steeds op een verbindingsfout. Andere kabels, alles geprobeerd... Wel eerst even m'n Legend een hard-reset gegeven, voor wat het waard is.
Totdat ik hier las dat het makkelijker kan via HTCDev. Ik heb een Vodafone branded Legend, versie 3.14.161.1. Volgens HTC moet ik eerst m'n ROM updaten, maar als de update hiervoor download via HTCDev, krijg ik de melding dat de "ROM is not supported".
Misschien komt dat omdat de update via HTCDev alleen voor Vodafone UK is?
Geprobeerd verder te gaan, zonder deze update dus, maar dan loop ik vast bij stap 8, HTC geeft aan: Type in Command Prompt: fastboot oem get_identifier_token, maar ik krijg dan een foutmelding, zien onderstaand.
c:\AndroidHTC>fastboot oem get_idenfifier_token
< waiting for device >
...
(bootloader) [ERR] Command error !!!
OKAY [ 0.007s]
finished. total time: 0.007s
Misschien is er iemand die weet wat ik verkeerd doen? Alvast bedankt!

[Voor 3% gewijzigd door TheDeuce op 23-08-2012 12:12]