Mijn ervaringen na een paar dagen met de verschillende roms en wat me is opgevallen:
VillainROM R4 Modaco
Het aparte is dat hoewel A2SD ingebakken is, je met de terminal geen A2SD commando's kunt draaien (a2sd error). Wanneer je daarna A2SD handmatig (ClockworkRecovery) erop zet lijkt het pas echt goed erop te staan. Het frappante is dan wel weer dat Quick System Info vanaf het begin gewoon je A2SD partitie herkent e.d.
Maar mijn vermoeden blijft dat het niet helemaal goed geintegreerd is, vooral ook omdat er nog best wat van mijn internal memory werd afgesnoept (ondanks dat A2SD partitie wel gevuld werd)
Na heel wat geëxperimenteer en geknutsel kreeg ik het voor elkaar mijn setup te vernaggelen (bootloop).
Hierop besloten
Sebastian404's R6 ROM gebaseerd op de Stock Bouygues Telecom ROM te draaien.
Wat daar als eerste opviel was dat ik SuperUser rechten kwijt was, het icoontje was niet aanwezig. Gelukkig kon ik het met fastboot er weer op flashen, maar dat vond ik toch apart. Daar bleef het niet bij, om een of andere reden kon ik de VM Heap Tool niet succesvol SuperUser access geven. Lijkt in lijnen overeen te stemmen met veel problemen die je over de ROM bij anderen hoort. Had zelfs vernomen (dacht ik) dat mensen zelfs niet konden rooten.
Omdat ik toch nog niet veel had aangepast en BladeVillain 1.0 net uit was, die gelijk maar erop geflashed. Die ging er gelijk af vanwege de door Freekers vermelde artifacts (lelijke oranje strepen aan de linker randen van iconen e.d. wanneer deze werden 'aangeraakt').
Toen nog even Modaco's R4 ROM geinstalleerd, maar uiteindelijk toch maar weer Sebastian404's ROM geinstalleerd. Waarom? Ik nam het maar voor lief dat VM Heap Tool niet goed werkt (gelukkig kun je gewoon in de Terminal de heap size veranderen), maar vooral ook omdat de Lite variant van de ROM lekker kaler is dan de andere ROMs (lees: was iets van 204 MB internal storage free). Bovendien vind ik het wel fijn dat de ROM vrij 'clean' is. Geen bootimage van Modaco en geen Duiveltje van VillainROM die je opwachten, etc.
A2SD heb ik overigens wel 'zelf' moeten installeren, maar dat ging vrij vlekkeloos en het draait voor zover ik kan zien super!
Heb in elk geval veel omzwervingen gemaakt in slechts een paar dagen tijd, maar hopelijk blijft het hierbij
Overigens kan ik de Appbrain App echt aanraden! Heerlijk om een hele queue (na het aanmaken van een account op de site) via de website aan te maken en dan de hele lijst te syncen met je telefoon
Overigens ben ik niet helemaal op de hoogte van de WiFi problemen, maar ik heb tot nu toe nog niks gemerkt.. Kan me wel herinneren dat ik een keer had dat Wifi uit leek te zijn gevallen (icoontje was verdwenen), maar weet ff niet meer welke ROM dat was. Vooralsnog met Sebastian404 geen problemen.
Overigens vind ik het een heerlijk toestel! Beeldscherm is mooi en reageert goed, en alles voelt wel lekker soepel aan moet ik zeggen. Wel is het raadzaam om een taskmanager met (auto)killer in te stellen, als je ziet wat er soms allemaal wel niet blijft openstaan
@Gambieter hieronder, ook mijn foutje, moet natuurlijk Sebastian404's R6 Bouygues Telecom ROM zijn, dat DeOrangeated zorgde voor de verwarring
[
Voor 12% gewijzigd door
Mystic2010 op 15-11-2010 23:32
. Reden: Sebastian404 correctie ]