Wat doe je in hemelsnaam met je telefoon dat je aan 12gb niet genoeg hebt
Ik dacht dat ik veel data verbruikte, kijk nergens na qua apps updaten oid en de kids kijken hier vaak netflix in de auto en ik kom zelden boven de 6-7gb per maand uit
ik zal je wat een vertellen, ik heb op dit moment maar 1.7GB en daar heb ik met mijn huidige verbruik gewoon genoeg aan. Alles hoger eigenlijk alles wat vodafone aanbied is het net niet (of wordt me veel te duur)
ik betaal nu maar 20. Maar ik wil best tot 35 euro betalen als het dan onbeperkt wordt.
12GB gaat echt niet lukken, dant moet ik nog weer gaan opletten, ik een aantal dagen per week zeker 2 uur in de trein, nu youtube ik niet, netflix ik niet en stream eigenlijk nagenoeg nooit, das prima op zich kan ik mee leven voor 20 euro in de maand.
Maar als ik dan meer moet gaan betalen dan wil ik ook nergens meer aan denken en moet wat ik ook doe altijd lukken, en 12GB gaat dan echt niet lukken
1 voorbeeld, het gebeurd met nog wel eens dat ik onder ben (of onder weg moet onder druk van vriending

) als Max de kwalificatie of race heeft, tja dat wil ik dus absoluut niet missen, dus wat ik wel eens heb gedaan is in de auto gewoon met de Ziggo GO app zitten streamen, in 1 uur, 1GB weg...
Stomme is dat op de Ziggo GO app heb je nu een setting kwa kwaliteit, maar die is er alleen maar op de telefoon, op mijn tablet kan ik die setting nergens vinden en krijg je zeker 1GB/u binnen
Doe je dat een paar keer per maand bv 1x een complete race met na en voor beschouwing dat is dan snel 3 uur dan ben e alleen voor dat al 3GB kwijt dat is dus al een kwart van de 12GB.
Als je gewoon niet na wilt denken en alles wilt streamen en ook constant alle app updates (of systeem updates) wilt doen zonder na te denken, zonder te wachten op wifi (ja updates kun je uitstellen). Dan gaat dat mij niet lukken voor 12GB
Ik zit dus echt in de mode, ik betaal maar 20 en dan kan ik prima dit en dat doen maar de rest niet, als ik dan 10 euro+ meer moet gaan betalen dan wil ik ook geen zorgen meer, geen gezeur.
Kijk voor alle kleinere pakketten weet ik het zo niet, maar als ik gewoon de huidige red super vergelijk met unlimitted van tmobile dan zou ik altijd gewoon voor dat laatste keizen. Ook omdat tmobile echt nu wel een betere 4g netwerk heeft dan vodafone (dat meer en meer achter op dreigt te lopen)
zie:
http://4gmasten.nl/dekking/4g-dekking