Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

cpt.skydiver schreef op vrijdag 09 april 2010 @ 18:01:
Denk dat die het wel normaal zal trekken hoor. Als het op consoles draait...
Op een console word de game ook grafisch beperkt op de pc niet. De pc zal dx11 zijn met zijn bijhordende
funties als tesselation enzv.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Asgaro schreef op maandag 17 januari 2011 @ 08:53:
Zal het verhaal van Crysis 1 nu een vervolg vinden in Crysis 2?
Om een of andere reden heb ik het gevoel dat ze dat verhaal helemaal achterwege gaan gelaten hebben, en van nul begonnen zijn...
Hier op de Crymod forums hebben we drie interviews staan, waaronder eentje met de schrijver van het verhaal,
Dat zal je een duidelijk Informatie moeten geven

http://www.crymod.com/thread.php?threadid=66502

Verder Realtime Imersive een geheime 7de studio van Crytek (sub-studio)

Hebben een Cryengine 3 voor pc Techdemo"Soort van "
YouTube: RealTime Immersive Inc. - Technology Demonstration

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Verwijderd schreef op woensdag 19 januari 2011 @ 01:38:
[...]


Hier op de Crymod forums hebben we drie interviews staan, waaronder eentje met de schrijver van het verhaal,
Dat zal je een duidelijk Informatie moeten geven

http://www.crymod.com/thread.php?threadid=66502

Verder Realtime Imersive een geheime 7de studio van Crytek (sub-studio)

Hebben een Cryengine 3 voor pc Techdemo"Soort van "
YouTube: RealTime Immersive Inc. - Technology Demonstration
Bedankt, dat 2de interview is idd interessant ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
gvdd! MS heeft terug me zakken geld zitten smijten!

Crysis 2 MP demo enkel voor Xbox Live Gold!
PC nada, PS3 nada.

Advies voor MS: STOP met geld naar devs te smijten, alsof de xbox360 gamers geven om timed exclusive DLC(cod) en nu voor een exclusive demo!

Start beter zelf wat nieuwe STUDIO's om xbox360 exclusives in zijn geheel te maken, want op da vlak zit xbox360 nu serieus veel achter tov de ps3!

http://n4g.com/news/68466...or-xbox-360-announced/com

een sjans dat begin februari de killzone 3 open beta komt.

[ Voor 11% gewijzigd door Asgaro op 21-01-2011 21:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

Die demo is gewoon de beta, dezelfde map, dezelfde modi. Ik vind het eerlijk gezegd niet erg dat het x360 exclusive is, heb zelf namelijk ook een x360. Ik zou het echter liever gezien hebben op de PC, want het moet er goed uitzien, en goed werken op de PC.

X360 en PS3 m'n reet; Crysis 2 moet uitblinken op de PC, niet op consoles. Uiteraard willen ze natuurlijk veel geld verdienen, wat makkelijk is als je een fantastische game voor de console uitbrengt. Ik vind het echter wel weer heel jammer dat het niet is wat Crysis was in 2007; graphics van zo'n hoog niveau dat het 3 jaar later nog steeds het grafisch beste spel op aarde is. Dat dit niet opnieuw gebeurt komt ongetwijfeld doordat de consoles nu echt op hun limiet zitten, en het is gewoon zonde dat er nu totaal geen ontwikkeling meer is op grafisch gebied.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Een demo is net om een gratis voorsmaakje te krijgen, maar als dat aan de PC en PS3 gamers niet gegund is, dan vraag ik mij toch af waarom wij piracy nog tegenspreken!

En qua modding mbt Cryengine 3 hebben we ook nog niets gehoord.

Verontrustend dus.

edit: @ hierboven: ik ben jarenlang die hard pc gamer geweest, maar sinds begin vorig jaar heb ik mijn eerste console gekocht, vooral omdat ik games als Red Dead Redemption en Uncharted wou. (ps3)
Ik heb nu 1 game dat ik op én pc én op ps3 heb: BFBC2
En ik blijf bij de mening dat shooters echt wel veel zaliger spelen op pc, en daardoor zie ook ik vooral uit naar de pc versie.

Maar toch ben ik ook benieuwd naar de ps3 versie.
Vooral qua comparisons to xbox360.
Dit klinkt fanboyachtig en ik kom niet graag zo over, maar ik ben bang dat we wat hetzelfde gaan meemaken als met COD BO. Meer bugs in ps3 versie en ook grafisch geen voordeel genomen van de Cell's mogelijkheden. The same old story all over again.

Games als Killzone 3 en Uncharted 2 tonen wat de ps3 kan. Ik betwijfel het dat een Xbox360 dit niveau van graphics aankan. (Ik zeg niet dat de kans uitgesloten is, maar tot dat Gears of War 3 er nog niet is, geef ik de PS3 het voordeel van de twijfel.)

Maarja dit alles terzijds.


Terug OT: de graphics zoals te zien in die demo announcement trailer zien er wel beter uit dan ik verwachtte. Als dit Xbox360 gameplay is, doe ik toch nog mijn petje af want dit is zeker het betere werk.
Maar tegelijkertijd toch benieuwd wat de PS3 versie gaat geven; ook al koop ik deze game wrsl enkel voor PC.

[ Voor 71% gewijzigd door Asgaro op 22-01-2011 00:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cartman!
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Weer een mes in het rug van de pc gamers van Crytek. De multiplayer moet wel extreem goed zijn wil ik het gaan kopen... tot nu toe valt alles me nogal tegen mbt. Crysis 2 :{

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Kunnen de Xbox360 gamers die de beta gespeeld hebben, even hun mening geven: de nieuwe trailer, zouden dit PC of toch Xbox360 beelden zijn?

Op Neogaf denken de meesten PC gameplay.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

Asgaro schreef op zondag 23 januari 2011 @ 05:57:
Kunnen de Xbox360 gamers die de beta gespeeld hebben, even hun mening geven: de nieuwe trailer, zouden dit PC of toch Xbox360 beelden zijn?

Op Neogaf denken de meesten PC gameplay.
Ja dat kan. De controls en graphics (en de belabberde map waar we op moesten spelen) maken het spel een beetje vervelend.
Thomasthomas schreef op zaterdag 23 oktober 2010 @ 20:30:
Impressies over de multiplayer beta (mag eigenlijk niet van Crytek, maar vooruit). Het concept is erg goed, en ware het niet dat de besturing en graphics tegenvallen dan had ik me zeer vermaakt met deze game. Ik zal beginnen met de problemen die de Xbox 360 multiplayer nu heeft.

Problemen
Ik vind de besturing op de Xbox 360 rot aanvoelen, maar dit heeft een rede;

Op veel plaatsen is de framerate dusdanig laag dat richten moeilijk en vervelend is. Ook ziet het spel er nou niet oogverblindend uit, een vergelijking met CoD6 is snel gemaakt, de textures zijn niet al te high res, en de modellen en lichteffecten doen erg denken aan CoD6. De (gedetailleerde) schaduw wordt op een afstand van circa 20 meter gerenderd, dus schaduw pop ups komen vaak voor. Het is wel wat mooier dan CoD6, maar het is niet de mooiste game die ik heb gezien op de X360 (wat het zou moeten zijn/worden, zoals zij beweren). Ook is er vaak sprake van texture pop-ups, de textures zijn eerst vrijwel non existant, en poppen daarna opeens het beeld in.

Nu zal ik de game op de punten graphics, gameplay en features behandelen.

Graphics
De graphics zijn, ondanks de pop ups en lage framerate, wel goed. Een paar dingen die op de Xbox 360 te zien zijn;

- veel planten, als je op ze schiet dan bewegen ze (net als in Crysis 1), maar de bomen vallen niet om als je er op knalt (ik denk in de PC versie wel).
- mooie explosies.
- lichteffecten als sunshafts (ook dynamische sunshafts), bloom en als je binnen zit ziet het er buiten fel belicht uit. Alles wat in Crysis 1 zit is min of meer aanwezig.
- de schaduw is van een lage resolutie, en gedetailleerde schaduwen renderen op een erg lage afstand (schaduwen van planten bijvoorbeeld). Ook is de belichting/schaduw minder sfeervol en echt als in Crysis 1, maar dit komt waarschijnlijk doordat het op de X360 is, op de PC zal het waarschijnlijk mooier zijn.
- de speler modellen zijn gedetailleerd, de rest is van het niveau CoD6. De planten zijn wel talrijker en aanzienlijk gedetailleerder.
- water ziet er mooi uit. Als je er doorheen loopt kan je dezelfde effecten verwachten als in Crysis 1 op de PC.
- er is veel gebruik gemaakt van depth of field; erg mooi, maar soms wel onhandig.
- textures zijn even gedetailleerd als textures in CoD6 (X360), maar de kogelgaten zijn wel beduidend mooier in Crysis 2.
-er is nauwelijks sprake van AA.

Dit is ongeveer alles wat ik te zeggen heb over de graphics. Het ziet er exact zo uit: YouTube: Crysis 2: Hero's Journey Multiplayer Footage (kijk in 720P HD op full screen, en stel je een framerate van 20-25 voor).

Gameplay

Erg leuk. De controls zijn makkelijk te leren. Het richten zou lekker gaan als de framerate 30 zou zijn. De controls spreken redelijk voor zich, al is soms iets erg raar geplaatst. Je kan hard rennen en een beetje zoals in Mirrors Edge over dingen heen springen, maar dan met super krachten waardoor je nog hoger kan springen. Alle Nanosuit features die hierbij horen zal ik in het "features" kopje behandelen.

Er zijn (meen ik) dingen zoals killstreaks. In ieder geval werd ik een keer door een helikopter achtig geval neergeknald, dus ik denk dat dat een killstreak was.

De game mode die gespeeld wordt gaat als volgt;

Denk aan domination in CoD6, waarvan de punten die verdedigd moeten worden niet vaststaan. Op een random locatie wordt een alien probe ding neergegooid, die je moet verdedigen. Om de +- 15 seconden zendt dat object een pulse uit, als jij en je teammates er dicht genoeg bij staan krijg je 20 punten per persoon. Na ongeveer een minuut ontploft het ding (je wordt gewaarschuwd zodat je kan wegrennen), en volgens mij krijgt het team dat dan de meeste punten heeft gekregen van dat object een punt voor het capturen van dat ding (correct me if I'm wrong).

Features
Nanosuit: Je hebt een energie balk. Als je geen energie gebruikt, wordt je energiebalk geregenerate. Je kan naar een Stealth mode of een modus switchen waarbij je veel armor hebt.

Daarnaast heb je een soort van perks. De standaard klasse heeft een perk voor het snel (on)zichtbaar worden, hard rennen/hoog springen en aanvallen vanuit de lucht (een soort van dash uit de lucht). Je hebt geen speciale modus om hard te kunnen rennen of hoog te kunnen springen, dit kan sowieso al (mits je de perks hebt). Je hebt nog een stuk meer perks, zoals weapon specialisation (geen idee wat het doet) en vele andere dingen.

De standaard (assault) klasse heeft ook nog een leuke feature (ik weet niet of de rest dit ook heeft). Je kan door naar beneden op de D-pad te klikken (wat een enorm onhandige plek is), switchen naar een mode waarin je wapen (bij elkaar 4, 1 per keer) schietschijven in de vorm van een mens afschiet. Dit is gewoon een soort hologram van jou, voor de vijand lijkt het iemand uit je team te zijn. Hij loopt recht vooruit, en als hij tegen een muur aan botst blijft hij daar staan alsof hij schuilt, als hij bij een laag muurtje uitkomt doet hij hetzelfde maar hurkt hij. Dit hologram verdwijnt na circa 10 sec, maar als je weet dat er een vijand om de hoek staat kan je hem mooi als afleiding gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bram1984
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-12-2020
Volgens mij verwar je Domination met Headquarters.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alquan
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 11-09-2023

Alquan

PSN: Alquanter

de demo is nu online voor xbox360
ik verwacht stiekem nog wel dat ze met een demo voor ps3 en pc komen voor de release...
maar mss ben ik iets te optimistisch :P

ik kijk hard uit naar de singleplayer maar de laatste filmpjes doen me nu ook wel uitkijken naar de multiplayer
deze zal wss veel intener worden dan de multiplayer van crysis 1
ik hoop wel dat ze de 'armor'-mode wat verzwakken want bij crysis 1 voelde het aan alsof je zelfs vanaf point blank een hele mag moest afvuren eer je een kill had... (uitgezonderd headshots natuurlijk)

If a composer could say what he had to say in words, he would not bother trying to say it in music. ~Gustav Mahler


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • madmaus
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 03-09 14:10
Niet eens kogelgaten? Ze verdwijnen gewoon op de muren?

Ik vind het er niet eens zo specatulair uitzien als ik eerlijk ben.
Ik hoop echt dat de pc versie er wat beter uitziet.

panasonic fz1000 # Raynox DCR-250 en DCR-150 # B+W ND 110 filter # Tiffen variable ND Filter ** mijn Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Inderdaad, zit er niet echt uit...
Check http://forum.beyond3d.com...?p=1515534&postcount=1216 voor screens.

Die meest recente trailer was dus toch pc gameplay ;)

edit: zie die bloemblaadjes die gewoon bij de texture van de grond horen lol.

edit: nja, als ik nu gameplay bekijkt valt het al bij al nog mee, eerlijk gezegd. Toch goed genoeg voor consoles.Maar ook niet beter dan Uncharted en Killzone bv.

En uiteraard, pc will win! Maar das algemeen bekend.

[ Voor 48% gewijzigd door Asgaro op 25-01-2011 14:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bram1984
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-12-2020
Als dit echt zo is dan ziet het er slechter uit dan Black Ops en nog tig andere games. Benieuwd hoe de PC versie er dan uit ziet, buiten de hogere resolutie om.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v8power67
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 12-09 10:09

v8power67

Psn: Mausosaurus

net de demo gespeeld, is wel grappige gameplay maar idd de graphics zijn niet buitensporig mooi voor een console game, killzone3 gaat deze vernietigen denk ik.
maar moet zeggen dat het best vermakelijk is om te spelen, ben zelf niet echt een mp persoon, maar had eerste game al een 7-6 kd :D das voor mijn doen echt goed :P
alleen vind het wel jammer dat ik enige was met redelijke verbinding en de rest lagde meesterlijk.
ga dalijk meer potjes spelen om beetje meer feeling voor te krijgen, maar tot nu toe niet super enthousiast.
maar gelukkig ben ik meer een singleplayer speler, dus die zal wel vet zijn denk ik :D

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19-08 19:19
bram1984 schreef op dinsdag 25 januari 2011 @ 14:36:
Als dit echt zo is dan ziet het er slechter uit dan Black Ops en nog tig andere games. Benieuwd hoe de PC versie er dan uit ziet, buiten de hogere resolutie om.
Heb net even een uurtje de demo gespeeld, en het ziet er sowieso mooier uit dan Black Ops. Vind de graphics helemaal niet tegenvallen voor de 360, 't ziet er gewoon goed afgewerkt uit. Qua gameplay speelt het echt heel lekker vind ik, alleen is het in de demo best nog wel laggy (grote delay).
Ik ga hem kopen voor de PC, alhoewel hij er op de 360 ook prima uit ziet, speel ik een FPS toch liever op de pc met 60fps.

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Goofy1978
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 10-08 11:57
als jij crysis alles max op 60 fps kan draaien heb je een flinke pc.
maar een i7 op 4 ghz met gtx580 sli moet het net lukken lol.

http://www.tomshardware.c...deon-hd-5870,2422-13.html

[ Voor 20% gewijzigd door Goofy1978 op 25-01-2011 20:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19-08 19:19
'k zeg niet dat ik alles op max zet op de pc, alleen zo dat het 60fps loopt.
Aangezien de CryEngine altijd prima scaled neem ik aan dat ik het wel zo in kan stellen dat het 60fps loopt :-)

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
v8power67 schreef op dinsdag 25 januari 2011 @ 14:49:
net de demo gespeeld, is wel grappige gameplay maar idd de graphics zijn niet buitensporig mooi voor een console game, killzone3 gaat deze vernietigen denk ik.
Misschien maar, dan zouden we het moeten vergelijken met de PS3 versie, wat waarschijnlijk niet zo een verschil zal hebben met de xbox 360, maar het is zit ook dat de techniek om Crysis 2 aan te drijven veel meer resources nodig heeft dan de concurrenten, maar dat heeft te maken dat Crysis 2 qua techniek meer bied dan ieder ander engine. wat volgens mij was alles behalve de lucht en wolken realltime

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v8power67
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 12-09 10:09

v8power67

Psn: Mausosaurus

Verwijderd schreef op dinsdag 25 januari 2011 @ 23:45:
[...]


Misschien maar, dan zouden we het moeten vergelijken met de PS3 versie, wat waarschijnlijk niet zo een verschil zal hebben met de xbox 360, maar het is zit ook dat de techniek om Crysis 2 aan te drijven veel meer resources nodig heeft dan de concurrenten, maar dat heeft te maken dat Crysis 2 qua techniek meer bied dan ieder ander engine. wat volgens mij was alles behalve de lucht en wolken realltime
nou ik kom hellemaal terug op mn eerdere woorden :D
ben erg enthousiast na aantal uurtjes spelen.
gameplay is echt heel stoer, en je leert er heel snel mee omgaan. al die leuke maniertjes om te killen hehe :D
ga hem halen, eerst effe wat games verkopen dan heb ik weer geld :D

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Splinter Cell
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 12-09 14:39

Splinter Cell

Glasvezel MASTER RACE

Crytek zelf zegt dat alle filmpjes screenshots, uit de consoles versies afkomstig zijn. PC beelden zijn er nog niet.
Crytek president and creative director, Cevat Yerli, has spoken about their upcoming New York-based first person shooter and how the traditional PC version is actually benefiting from its multiplatform development.

“You have to understand that the budget for Crysis was much lower than for Crysis 2,” he says. “We could spend much more on Crysis 2 because we expected to sell more through multiplatform development.”

PC-only gamers feeling like the PS3 and Xbox 360 are hampering videogame development can at least rest easy with Crysis 2. “PC gamers will get a better game out of that, it isn’t just take, it’s also give,” says Yerli.

Indeed, although screenshots of the PC version are still elusive (it’s been all 360 so far) that platform will still see one worthy of the much more capable graphics cards and larger memory capacities, and that it won’t be hamstrung by ‘console control systems’:

“Crysis 2 doesn’t suffer from that, in my opinion,” he says. “It’s superior [to Crysis] from every angle.”

http://www.thesixthaxis.c...due-to-console-versions//

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v8power67
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 12-09 10:09

v8power67

Psn: Mausosaurus

hmm klinkt goed dan, want er zaten al mooie screenshots tussen.
ben er zeker van dat de uiteindelijke game ook op de xbox mooier zal zijn.
want het schijnt dat de demo op xbox een alpha build is die tijd geleden als exclusieve beta getest werd.
dus dan is dit alweer maanden oud, kan alleen maar beter worden. net zoals God of war 3. die demo was al netjes maar de uiteindelijke game was stukken mooier :D

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

De demo is beter dan de beta. Meer wapen aanpasbaarheid en hogere framerates. Ik vind wel dat de hitboxes (ook met knifen/slaan) verschrikkelijk zijn. Het lijkt qua gameplay op CoD waarbij je heel hoog kan springen etc.

Ik vind wel dat de gameplay van Crysis 1 echt niet meer terug te vinden is. Het is een heel ander spel maar met dezelfde wapens (tenminste, de demo). Ik hoop echt dat de rest van de game wat meer Crysis 1 achtig is want dit lijkt er gewoon niet op.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19-08 19:19
Denk niet dat de hitboxes zozeer slecht zijn, maar dat er gewoon erg veel lag is in de demo.
Killcam komt niet overeen met mijn beeld, en het lagged over het algemeen gewoon heel veel.
Ga maar eens achter een enemy staan en dan melee, duurt toch zeker een seconde voordat hij sterft.
Ik ga er wel van uit dat de lag er met de release wel uit is.

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Hoeveel suit modes zijn er nu om tussen te switchen?

Bij Crysis 1 had je zo een interface als je wilt switchen.
Hopelijk is dit ook aanwezig op de PC versie van Crysis 2. Want bij de Crysis 2 demo heb je, zoals ik opmaak uit de vids, geen visueel kiesmenuutje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

In de demo kan je ofwel geen speciale kracht kiezen, of onzichtbaarheid of maximum armor. Snel sprinten (wat ook energie kost) is zover ik weet standaard, evenals hoog springen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19-08 19:19
De suit modes hebben ze anders gedaan ditmaal.
Het werkt erg lekker vind ik, op de xbox switch je met RB naar Cloak (toggle) en LB naar Armor (toggle).
Speed en Strength zijn dit keer geen losse armor modes meer maar die kun je combineren etc.
Zo kun je ver en hoog springen door te sprinten (speed) en dan jumpen ingedrukt houden.
Je kunt sliden door te sprinten (speed) en dan de strength knop in te drukken.
Je kunt een powerstomp doen (soort AoE damage) door te springen en dan de strength knop te gebruiken (dit is wel een losse 'perk' die je moet hebben).
Cloak en Armor zijn dus hetzelfde, maar strength en speed werken nu anders.
Vind het zelf wel goed werken zo eigenlijk, wat vlugger dan bij Crysis 1.

[ Voor 14% gewijzigd door Rynji op 26-01-2011 19:41 ]

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

Werkt inderdaad zeer goed, maar het tactische is er wel af. In Crysis 1 kon je, mits je het spel goed beheerste, van die combo's maken door heel snel te switchen.

Ik denk trouwens dat de xbox (en waarschijnlijk de PS3) gewoon te traag zijn om Crysis 2 echt mooi te maken. Ik heb een tijd geleden een Alienware m11x gehad, en hier wilde ik crysis op draaien, terwijl hij hier eigenlijk te traag voor was. Toen heb ik wat getweaked om het speelbaar en mooi te houden, maar ik moest wel wat inleveren. Dit zie ik hier in terug, op zich is het een mooi spel, maar schaduwen en objecten verschijnen recht voor je neus, en daarbij is het volgens mij op een erg lage resolutie gerendered.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XRayXI
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 16-08-2020
DX11 ; Maximum surprise: Crysis 2 will have DirectX 11 support, as confirmed by NVIDIA

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=32321

Vond dit super om te zien: http://nl.justin.tv/ulirocks/b/278271377?
Start wel bij ongeveer 12 minuten i.v.m. chat in het begin. 18+ taalgebruik.

Wees beleefd en lief voor je PC, soms eet het niets en mag je uitzoeken, wat niet smaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Thomasthomas schreef op woensdag 26 januari 2011 @ 19:49:
Werkt inderdaad zeer goed, maar het tactische is er wel af. In Crysis 1 kon je, mits je het spel goed beheerste, van die combo's maken door heel snel te switchen.
Ja, daar had ik al schrik voor...
Vond het wel leuk om pijlsnel tussen modes te switchen.
Maar nu is er minder variatie mogelijk.

Ik ga uiteindelijk wel de PC versie kopen, maar momenteel voel ik mij niet zo hyped als bij Crysis 1. Ik ga nog BFBC2 blijven spelen tot ik die grondig beu ben. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

In het menu kan je met de rechter stick het hele menu "bewegen". Geeft goed weer wat de game (of in dit geval het menu) kan zijn in 3D.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Great HooD
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 13-09-2014
Iemand nog aan het spelen?

WTF kan geen game vinden ofzo.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19-08 19:19
Thomasthomas schreef op donderdag 27 januari 2011 @ 20:47:
In het menu kan je met de rechter stick het hele menu "bewegen". Geeft goed weer wat de game (of in dit geval het menu) kan zijn in 3D.
Dat is meer pimpen met het feit dat ze een gerenderd 3D menu gebruiken, alsof het allemaal in je helm zit. I.p.v. allemaal platte 2D vlakken.

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

Ja maar ik neem aan dat het menu er met een 3D scherm dud ongeveer zo uitziet (dus wat de voorgrond etc.). Lijkt me ook dat info op je ingame HUD zo wordt gepresenteerd in 3D.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xGlasvezelkabel
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 08-09 10:06
Ik vind de game heerlijk spelen, beetje jammer dat je maar tot level 10 kan levelen. Ach ja het blijft een demo. Ik heb 1 minpuntje kunnen ontdekken en dat zijn de spawnpoints. Ik heb nu al een paar keer gehad dat wanneer ik mijn 5 killstreak aan het incallen was, er een enemy naast me spawnde en me zo af kon knallen. Erg frustrerend en hoop dat ze er wat aan doen. Qua graphics is het een van de mooiste shooters die ik heb gezien op de 360, kan er ook aan liggen dat ik van Black Ops afkom natuurlijk. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XRayXI
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 16-08-2020
Twitter:
"Crysis At this time, Crytek & EA are glad to confirm that we'll be releasing a pre-launch Crysis 2 multiplayer demo on PC! Stay tuned for details. "

Source: http://twitter.com/Crysis

PC version : Maximum smile :)

Afbeeldingslocatie: http://i543.photobucket.com/albums/gg446/X-RayXI/th_Crysis2demo.jpg

[ Voor 28% gewijzigd door XRayXI op 28-01-2011 00:56 ]

Wees beleefd en lief voor je PC, soms eet het niets en mag je uitzoeken, wat niet smaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeX
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 18-07 12:20

DeX

Ben ik een van de weinige die de multiplayer niets kan intereseren? Single player campaign please!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alquan
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 11-09-2023

Alquan

PSN: Alquanter

Heb ook net het nieuws vernomen via hun facebookpage dat de demo naar pc komt.
Ik had dit wel vewacht...
Wss moeten ze de demo nog wat tweaken voor pc en wie weet tweaken ze hem daarna nog wel voor PS3 :)

Voor mij hoeft een singleplayer demo niet hoewel ik ook het meest uitkijk naar de campaign...
Hij zou voor mij te veel spoilers bevatten, ik beleef liever het verhaal in 1 keer :P

If a composer could say what he had to say in words, he would not bother trying to say it in music. ~Gustav Mahler


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sak3d
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 10-12-2023

Sak3d

Reise, Reise

Multiplayer kon mij in deel 1 ook niet echt boeien, het verhaal van de singleplayer ook niet :9

Speelde eigenlijk alleen voor de graphics daarom ben ik niet blij dat deel 2 multi platform is :X

[ Voor 9% gewijzigd door Sak3d op 28-01-2011 11:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XRayXI
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 16-08-2020
Dankzij de SP's van beide versies, is het mij gaan boeien om ook andere games de SP te spelen. Mijn mening is dat ze de beste zijn.

Qua Multiplayer.. nou we hebben nog steeds 4 CW servers van de 22+ in totaal :D En nog zijn we druk met het inrichten van de servers qua SSM en (modded)Maps. Qua Crysis 1 was onze server Ranked #2 tot CW(was Ranked #3).

SP of MP: thumbs up

[ Voor 8% gewijzigd door XRayXI op 28-01-2011 12:10 ]

Wees beleefd en lief voor je PC, soms eet het niets en mag je uitzoeken, wat niet smaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

Echt 100% blij dat er een PC demo komt :D.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Als CoD speler snapte ik de ballen van de helft van mijn deaths in het begin. Nu level 6 geworden en begin de perks/abilities te snappen. Leuk om een spel te spelen waar super snel reageren niet het allerbelangrijkste is. (al haal ik wel veel melee kills door mijn idiote CoD rush spelwijze :D) Vind de afwisseling wel cool.

Heb tot nu toe alleen TDM mode gedaan. Heb het idee dat deze game pas echt goed tot zijn recht komt in objective gametypes. Heb ik dat bij het rechte eind?

De gunship is overigens ongeveer tien maal zo cool als de Chopper Gunner uit Black Ops. Damn wat maakt dat ding een vet geluid! :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Modest71 schreef op vrijdag 28 januari 2011 @ 00:32:
Twitter:
"Crysis At this time, Crytek & EA are glad to confirm that we'll be releasing a pre-launch Crysis 2 multiplayer demo on PC! Stay tuned for details. "

Source: http://twitter.com/Crysis

PC version : Maximum smile :)

[afbeelding]
Je moest eens weten hoe snel het humeur van de mod community veranderde toen die nieuws uitkwam
Verwijderd schreef op vrijdag 28 januari 2011 @ 22:13:

De gunship is overigens ongeveer tien maal zo cool als de Chopper Gunner uit Black Ops. Damn wat maakt dat ding een vet geluid! :)
Idd het geluid van de wapens komen beter over dan de vorige gelukkig :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

Het geluid is IMO echt subliem. Bijna beter dan Medal of Honor, en ik hoop trouwens dat de PC demo een andere map gebruikt dan de x360 demo, brn hem helemaal zat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19-08 19:19
Als het geluid in sync loopt dan klinkt het best goed ja, maar volgens mij is er iets mis met het geluid. En dan vooral in de killcams en bij spectaten. Heel vaak hoor je een wapen helemaal niet schieten, of klinkt het heel vaag en zacht. Soms hoor ik mijn eigen wapen ook niet helemaal goed.

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeroenneman
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 03-05-2024

Jeroenneman

Pre-order/Early Acces: Nee!

Thomasthomas schreef op zaterdag 29 januari 2011 @ 12:44:
Het geluid is IMO echt subliem. Bijna beter dan Medal of Honor, en ik hoop trouwens dat de PC demo een andere map gebruikt dan de x360 demo, brn hem helemaal zat.
niet beter dus? Jammer, want hoewel Crysis 2 er vast gelikt uitziet, is geluid ook niet onbelangrijk. (houd van de M95 sound in BFBC2)

| Old Faithful | i7 920 @ (3,3Ghz) / X58 UD4P / GTX960 (1,550Mhz) / CM 690 | NOVA | i5 6600K (4,4Ghz) / Z170 Pro Gaming / GTX 960 (1,500Mhz) / NZXT S340


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XRayXI
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 16-08-2020
Mooi rondje: YouTube: Crysis2 take 1

[ Voor 6% gewijzigd door XRayXI op 30-01-2011 22:20 ]

Wees beleefd en lief voor je PC, soms eet het niets en mag je uitzoeken, wat niet smaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thomas
  • Registratie: December 2009
  • Niet online

Thomas

☷☰

Vind de demo echt leuk worden, ik kan me helemaal in het spel vinden. Ik heb echt het idee dat mensen niet door hebben hoeveel vrijheid ze wel niet hebben, mensen staan soms gewoon ongecloaked te snipen ofzo, terwijl ik vrijwel altijd onzichtbaar aan het rondspringen ben (met Cloak Enhancer op lvl 3 drain je als he sprint of springt evenveel energy met cloak als zonder cloak).

Vind het heel leuk om soms echt hele mooie acties uit te halen als recht voor de neus van een vijand springen, decloaken en knallen/slaan maar. Ik ben vrij middelmatig in shooters op de x360, met uitzondering van Crysis 2 op dit moment. Als je snapt hoe het werkt en een aantal perks (cloak enhancer em proximity alarm) op het maximale level hebt (dit maakt de perks stukken beter), dan is het echt anders. Ik gebruik nu meer tactiek dan "skill", ik denk zelfs dat ik 2/3 van mijn kills maak d.m.v. Melee of die sneaky attack van achteren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • T.Rijkers
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 15-06 10:00
Waar ik heel erg naar benieuwd ben, is dat het 3D beelden genereert zonder dat je een 3D ready scherm hoeft te hebben. Tevens geven ze aan dat de 3D beelden van zulke kwaliteit zijn als de film Avatar [Bron].
Hopelijk komt hier snel meer informatie over!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bram1984
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-12-2020
T.Rijkers schreef op maandag 31 januari 2011 @ 13:00:
Waar ik heel erg naar benieuwd ben, is dat het 3D beelden genereert zonder dat je een 3D ready scherm hoeft te hebben. Tevens geven ze aan dat de 3D beelden van zulke kwaliteit zijn als de film Avatar [Bron].
Hopelijk komt hier snel meer informatie over!
3D beelden zonder 3D tv? Kun je dat toelichten?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XRayXI
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 16-08-2020
"The PC version will mirror the console versions in terms of game style and rules, layout etc, completely the same. I also asked if the PC will be released with MOD tools and the ability to host our own dedicated servers, he wasn’t sure about the tools, but he said we’ve got a nice updated tool set at work ;) "

"The demo was compiled a while ago and a lot of things have been changed, and lots of bugs have been fixed” he added. As they were in the final stages before the game was completed to go for approval"

Source: http://www.rediscussed.co...rview-with-crysis-2-devs/

Wees beleefd en lief voor je PC, soms eet het niets en mag je uitzoeken, wat niet smaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • T.Rijkers
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 15-06 10:00
@bram1984,
Instead of rendering each picture twice (half the framerate!) and projecting it on a dedicated 120 Hz LCD monitor, Crytek simply uses the back buffer and the depth information in the graphics card: The renderred frame is practically being cloned and the fractum shift procedure makes two out of it. Thus, on the one hand there is nearly no performance drop and on the other hand stereoscopic 3D might be possible on any display - no matter if it's on PC or consoles. Crytek calls this technology "Screen Space Re-Projection Stereo".
Het gebruikt dezelfde informatie twee keer waardoor het twee keer renderen van frames, voor beide ogen, overbodig wordt.
Hier staat ook in dat het dan mogelijk is op elk scherm. Dit vermelden ze denk ik niet zomaar. Die 3D engine moet al doorontwikkeld zijn en in zo'n stadia zijn om dit te bevestigen of niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bram1984
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-12-2020
Wat raar. Met andere woorden: 3D TV is de grootste hoax van de laatste jaren?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alquan
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 11-09-2023

Alquan

PSN: Alquanter

Gewone beeldschermen hebben geen voldoende refreshrate (60Hz, delen door 2 voor 3D komt op 30Hz) om een vloeiend 3D-beeld te tonen dmv shutterglasses (die je zeker nodig hebt bij 'normale' monitors.

Wat ze volgens mij bedoelen is dat je op een 'niet 3D'-display met 120Hz refreshrate (zoals bij 3D tv's, dus 60Hz refreshrate in 3D) en met shutterglasses toch 3D kan kijken. Wss dus gewoon een verschil in signaal dat door je hdmi-stroomt.

Kan iemand dit bevestigen?

If a composer could say what he had to say in words, he would not bother trying to say it in music. ~Gustav Mahler


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bram1984
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-12-2020
Maar wat is dan het voordeel van een echte 3D TV?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Een 3D TV heeft geen back-buffer zoals die bij computers word gebruikt. Je moet dit zien als twee schermen die achter elkaar staan. Het achterste scherm word gebruikt om de afbeelding te renderen en zodra deze klaar is draait de computer ze om. Hierdoor zie je het beeld niet opbouwen en is de ervaring vloeiender.

Crytek heeft een techniek bedacht waardoor ze 3d beelden kunnen maken zonder een heel hoge refreshrate nodig te hebben op het scherm waar jij tegenaan kijkt. Dit gaat alleen werken op computers ivm de mogelijkheid om meerdere back-buffers aan te maken.

TVs kunnen dit niet en maken gebruik van de hoge framerate om 3D te emuleren.

[ Voor 26% gewijzigd door Verwijderd op 01-02-2011 09:37 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bram1984
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-12-2020
Verwijderd schreef op dinsdag 01 februari 2011 @ 09:32:
Een 3D TV heeft geen back-buffer zoals die bij computers word gebruikt. Je moet dit zien als twee schermen die achter elkaar staan. Het achterste scherm word gebruikt om de afbeelding te renderen en zodra deze klaar is draait de computer ze om. Hierdoor zie je het beeld niet opbouwen en is de ervaring vloeiender.

Crytek heeft een techniek bedacht waardoor ze 3d beelden kunnen maken zonder een heel hoge refreshrate nodig te hebben op het scherm waar jij tegenaan kijkt. Dit gaat alleen werken op computers ivm de mogelijkheid om meerdere back-buffers aan te maken.

TVs kunnen dit niet en maken gebruik van de hoge framerate om 3D te emuleren.
Met "computers" bedoel je PC's?

Ik zie anders wel onderstaande in het stukje staan:
no matter if it's on PC or consoles

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Een console is een computer met een grafischekaart.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bram1984
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-12-2020
Ja, dat snap ik, maar omdat je zegt "Dit gaat alleen werken op computers ivm de mogelijkheid om meerdere back-buffers aan te maken.".

Waar gaat het dan niet op werken? Bedoel je niet op Blu-ray spelers e.d.?

M.a.w: PS3 bezitters hebben geen 3D TV meer nodig, omdat de PS3 zelf 3D graphics kan genereren en Blu-rays af kan draaien?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alquan
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 11-09-2023

Alquan

PSN: Alquanter

maar als je nu een console hebt en gewone tv/monitor,
hoe worden de shutterglasses dan gesynchroniseerd met de beelden?
komen er dan speciale shutterglasses die via wifi/bluetooth synchen met de console?

en je hebt zowieso voor elk oog een ander beeld nodig dus bij een 60Hz monitor heb je dan eigenlijk 30Hz, vraag me toch af of dat nog goed te doen is voor games...

If a composer could say what he had to say in words, he would not bother trying to say it in music. ~Gustav Mahler


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb geen idee of deze techniek kan worden toegepast op normale 3D films, ga er maar niet vanuit.

Verder te weinig kennis van 3D technieken.

[edit]Kan zo geen duidelijke uitleg vinden waarop het wel en niet werkt. Ze ondersteunen iig verschillende 3D technieken.

[ Voor 37% gewijzigd door Verwijderd op 01-02-2011 13:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
PC Requirements

• internet connection to install the game & play online
• OS: XP/Vista/Windows 7
• CPU: Intel Core 2 Duo with 2Ghz, AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
• 2 GB RAM
• HDD: 9 GB
• DVD ROM: 8x
• GPU: NVidia 8800GT 512Mb RAM, ATI 3850HD 512Mb RAM, or better
• Audio: DirectX 9.0c-fähig
• Keyboard, Mouse o. Microsoft Xbox360 Controller for Windows

bron. http://www.facebook.com/crysis.de?v=wall

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XRayXI
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 16-08-2020
Nette min. spec.
Niet anders verwacht omdat ze al hadden gezegd dat als je Crysis 1 kan draaien dan je ook Crysis 2 aankan.

Wees beleefd en lief voor je PC, soms eet het niets en mag je uitzoeken, wat niet smaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alquan
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 11-09-2023

Alquan

PSN: Alquanter

nieuw singleplayerfilmpje met wat meer teasers over het verhaal: 8)
http://www.ea.com/crysis-2/videos/be-strong-trailer

If a composer could say what he had to say in words, he would not bother trying to say it in music. ~Gustav Mahler


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Vet _/-\o_

Moet ik nog meer zeggen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v8power67
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 12-09 10:09

v8power67

Psn: Mausosaurus

hmmm grappig. in maart komt er een film genaamd :
BATTLE LOS ANGELES.
YouTube: Battle: Los Angeles (HD Trailer 2)
gaat over een soort robot achtige invasie (buitenaarts) en schijnt zelfde muziek in te zitten als in crysis 2.
heeft zelfde soort invasie. en released toevallig ook in maart :P
vond wel leuk om te melden. wie weet hebben ze het idee wel beetje geleend.

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hopelijk geen comedy zoals Transformers maar een echte oorlog, en hopelijk niet het amerikaanse leger die wint van een buitenaards ras die veeeeeeel sterker is, en geen romantische onzin.

Maar dat zal wel niet :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bram1984
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 16-12-2020
Verwijderd schreef op donderdag 03 februari 2011 @ 10:06:
Hopelijk geen comedy zoals Transformers maar een echte oorlog, en hopelijk niet het amerikaanse leger die wint van een buitenaards ras die veeeeeeel sterker is, en geen romantische onzin.

Maar dat zal wel niet :(
Transformers blijft natuurlijk een verfilming van een tekenfilm voor kids hè. Dat moet je even in je achterhoofd houden tijdens het kijken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • v8power67
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 12-09 10:09

v8power67

Psn: Mausosaurus

mja als ik het zo zie, kan het een goeie film worden. als het een beetje op crysis lijkt :D
en idd dat niet het zogenaamde onsterfelijke amerikaanse leger weer eens makkelijk wint.
nee realisme zou leuk zijn. wie weet zit er wel een nano suit user in die de strijd wint.
ben benieuwd :D

Tax the rich, feed the poor 'Til there are no rich no more!!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeX
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 18-07 12:20

DeX

v8power67 schreef op donderdag 03 februari 2011 @ 09:56:
hmmm grappig. in maart komt er een film genaamd :
BATTLE LOS ANGELES.
YouTube: Battle: Los Angeles (HD Trailer 2)
gaat over een soort robot achtige invasie (buitenaarts) en schijnt zelfde muziek in te zitten als in crysis 2.
heeft zelfde soort invasie. en released toevallig ook in maart :P
vond wel leuk om te melden. wie weet hebben ze het idee wel beetje geleend.
Aliens vs the US of A. How Original ;w

Als ze de verhaallijn maar niet geven aan Uwe Boll, onze trouwe Gameverfilmer die menig andere gametitel heeft verkracht, waaronder Far :'( : http://www.imdb.com/title/tt0400426/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tooter
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 27-06-2023
hmm lijkt me wel een leuke film.Maarja ik kijk toch echt meer uit naar crysis 2.

Hoop dat de demo snel uitkomt zodat ik kan chekken of het nog een beetje loopt op rig.

[ Voor 36% gewijzigd door tooter op 03-02-2011 14:08 ]

hehe gek onnie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alquan
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 11-09-2023

Alquan

PSN: Alquanter

ik kijk meer uit naar de ps3-versie aangezien de originele crysis mijn gpu (GT8600m) gefrituurd heeft en ik het nu dus moet stellen met de ingebouwde gpu op het moederbord ;w
ik ga zeker nog de lim. ed. pre-orderen 8)

If a composer could say what he had to say in words, he would not bother trying to say it in music. ~Gustav Mahler


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • shameblaster
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 26-05 23:52

shameblaster

BB4E^Cons

Ziet er geinig uit op het filmpje.
Gisteren de MP demo gedownload op de xbox360, die graphics zien er gewoon niét uit.
Hopelijk is dit in het volledige spel wel hersteld, en heeft wel enige kwaliteit

Cons:::BB4E


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VulcanRaven
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 08:24
Vraag me af wanneer de PC demo uitkomt. Mogen ze toch wel eens mee opschieten aangezien de release date steeds dichter bij komt. Anders kan je beter wachten en meteen het volledige spel kopen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nFo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 12-09 18:11

nFo

Ik zie de Demo niet meer op Xbox live ? :?
Wil ik hem downloaden, is het weg, fail...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Splinter Cell
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 12-09 14:39

Splinter Cell

Glasvezel MASTER RACE

nFo schreef op maandag 07 februari 2011 @ 22:44:
Ik zie de Demo niet meer op Xbox live ? :?
Wil ik hem downloaden, is het weg, fail...
Ja, is weg

http://twitter.com/crysis

[ Voor 77% gewijzigd door Splinter Cell op 07-02-2011 23:03 ]


  • XRayXI
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 16-08-2020

Wees beleefd en lief voor je PC, soms eet het niets en mag je uitzoeken, wat niet smaakt


Verwijderd

Weet iemand toevallig of in maart Crysis 2 ook al via Steam is aan te schaffen?

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Verwijderd schreef op donderdag 10 februari 2011 @ 10:44:
Weet iemand toevallig of in maart Crysis 2 ook al via Steam is aan te schaffen?
Ik denk dat dit pas na enkele maanden mogelijk gaat zijn.
EA heeft nu ook een eigen online store, en ze zullen daar dus eerst de game aanbieden.

Ik zie dezelfde situatie ook bij Battlefield 3.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kinsmir
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 24-08 21:38
Blijkbaar doen ze toch iets fout bij Crytek met Crysis 2.

An Actual Crisis: Crysis 2 Leaked

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Splinter Cell
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 12-09 14:39

Splinter Cell

Glasvezel MASTER RACE

Leuk leuk leuk. PC graphics eens bekijken. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Dat is echt een grote strop voor Crytek en natuurlijk paniek zo vlak voor het weekend.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fid3lity
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 07-06 11:39

Fid3lity

Spectre X

Dit is gewoon echt een enorme klap in het gezicht voor Crytek...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 19-08 19:19
Splinter Cell schreef op vrijdag 11 februari 2011 @ 23:32:
Leuk leuk leuk. PC graphics eens bekijken. :)
Weet wel dat het om een DirextX 9 only versie gaat en last heeft van missing textures etc.

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stftweaker
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 22:45
beeldmateriaal posten is dit tegen de regels in van got?

How are you doing?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Geen idee, maar ik zit er zelf niet op te wachten.

Je kunt beter even een modje vragen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • VulcanRaven
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 08:24
Oei dit is heel zuur voor Crytek. Zeker omdat de release toch nog een dikke maand duurt. Dus voor het spel uit is heb je al grote kans dat alles qua verhaal enz. op straat ligt. Heel erg zonde.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mavamaarten
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 09:54

Mavamaarten

Omdat het kan!

Vooral zuur voor de persoon die de fout (met opzet ?) heeft gemaakt. Ergens hoop je dan wel dat er een gigantische bug inzit die het spelen van die gelekte versie bijna onmogelijk maakt :)

Android developer & dürüm-liefhebber


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Docho
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 31-08 00:16
Er zijn nu ook video's verschenen her en der.

Zo te zien moet het spel perfect speelbaar zijn met en 460GTX 768MB (OC'ed), valt dus nog wel mee. Er staat spijtig genoeg niet bij op welke resolutie en welke instellingen. Het ziet er mij echter minstens even goed uit als de originele Crysis of Warhead.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hoe de tijden veranderen :+ leaks/pre-releases :P van soldier of fortune 2, gta 3, doom 3, unreal 2. Waren nog eens leuke tijden op het internet :) en met name irc, en ja ook/zeker irc.tweakers.net ;)

[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 12-02-2011 01:05 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hidde
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 12-09 11:33
Vervelend ook tegenwoordig, als software gelekt is, kan je er niks tegen doen. Als je auto gestolen is, gelukkig wel.

Wel heel ziek zo ver van te voren. Wat voor effect zal dit op de verkopen hebben? Mijn pre-order staat nog steeds, vooral omdat ik zoveel respect hebt naar Crytek vanwege hun steun naar de pc en het pushen van de technologie. Zo'n bedrijf revolutioneert de gamesindustrie qua graphics.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • XRayXI
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 16-08-2020
Ik haat dit en dit verdienen ze niet.

Wees beleefd en lief voor je PC, soms eet het niets en mag je uitzoeken, wat niet smaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yeroen76
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 06-09 08:25
Verwijderd schreef op zaterdag 12 februari 2011 @ 01:04:
Hoe de tijden veranderen :+ leaks/pre-releases :P van soldier of fortune 2, gta 3, doom 3, unreal 2. Waren nog eens leuke tijden op het internet :) en met name irc, en ja ook/zeker irc.tweakers.net ;)
Hidde schreef op zaterdag 12 februari 2011 @ 02:04:
Wat voor effect zal dit op de verkopen hebben? Mijn pre-order staat nog steeds, vooral omdat ik zoveel respect hebt naar Crytek vanwege hun steun naar de pc en het pushen van de technologie.
En zo is het dus logisch dat steeds meer ontwikkelaars zich primair op de consoleversies van hun games richten. Ik ben dat hypocriete gemekker over consoleports ook wel flink beu: de pc community heeft het volledig aan zichzelf te wijten. Dit is weer een sprekend voorbeeld: erg balen voor Crytek in ieder geval en zoals al eerder gezegd verdienen ze helaas beter!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zingo
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 12-09 20:55
Yeroen76 schreef op zaterdag 12 februari 2011 @ 09:35:
En zo is het dus logisch dat steeds meer ontwikkelaars zich primair op de consoleversies van hun games richten. Ik ben dat hypocriete gemekker over consoleports ook wel flink beu: de pc community heeft het volledig aan zichzelf te wijten. Dit is weer een sprekend voorbeeld: erg balen voor Crytek in ieder geval en zoals al eerder gezegd verdienen ze helaas beter!
En welk deel van het lekken van deze game is onze verantwoordelijkheid? Heeft de 'PC-community' ingebroken bij Crytek om een onafgemaakte versie te jatten? Lijkt me niet, maar dat kan aan mij liggen hoor. Als we het over hypocriet hebben, Xbox gamers zijn daar goed in. Ik kan me maar weinig top-titels bedenken die niet een week of 2 voor de release beschikbaar waren. Wij doen als PC-community weinig fout momenteel...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yeroen76
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 06-09 08:25
Zingo schreef op zaterdag 12 februari 2011 @ 09:41:
[...]En welk deel van het lekken van deze game is onze verantwoordelijkheid? Heeft de 'PC-community' ingebroken bij Crytek om een onafgemaakte versie te jatten? Lijkt me niet, maar dat kan aan mij liggen hoor. Als we het over hypocriet hebben, Xbox gamers zijn daar goed in. Ik kan me maar weinig top-titels bedenken die niet een week of 2 voor de release beschikbaar waren. Wij doen als PC-community weinig fout momenteel...
Het gaat hierbij om het deel van de pc community dat zich volledig richt op gelekte versies. Welke ook hier actief zijn en over een paar maanden klagen over Crytek, omdat die in het vervolg consoles als hoofdplatform gaan beschouwen. En ja, gasten die het op deze manier verzieken voor de ontwikkelaars zijn er inderdaad ook op de x360 en ps3, maar goed dan krijgen we weer een andere, zinloze discussie. Blijft gewoon triest voor Crytek dit.

[ Voor 5% gewijzigd door Yeroen76 op 12-02-2011 11:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CH4OS
  • Registratie: April 2002
  • Niet online

CH4OS

It's a kind of magic

Yeroen76 schreef op zaterdag 12 februari 2011 @ 11:23:
Blijft gewoon triest voor Crytek dit.
Dus omdat Crytek schijnbaar zelf ook wat laks is geweest in de beveiliging / integriteit van zijn medewerkers, moeten we meteen de schuld (zonder verdere kennis van hóe het gelekt is) maar bij "de community" neerleggen? :?

Stel ik zet mijn deur open, dan mag een crimineel niet "zomaar" naar binnenlopen en mijn huis leegroven, omdat het maatschappelijk niet verantwoord is? Terwijl ik dan toch echt zelf de schuldige ben, want mijn deur stond gewoon open. Als mijn deur dicht was, is het een ander verhaal. Dan komt er nog bij kijken of de deur op slot (en dus beveiligd) was of niet.

Natuurlijk is het vervelend voor Crytek dat de beta gelekt is van het spel, maar zonder te weten hóe er gelekt is, vind ik niet dat je dan de schuld bij de community moet neerleggen. ;) Ik moet opeens denken aan de tijd van Half-Life 2, die ook vroegtijdig gelekt was (wat ook de beta was uiteraard). Het is dus niet de eerste keer, dat er een game lekt terwijl die nog in beta verkeerd en ik denk niet dat dit de laatste keer is.

[ Voor 24% gewijzigd door CH4OS op 12-02-2011 11:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cartman!
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Oh, dit is best wel klote voor Crytek zeg :{ Ik wacht zelf gewoon op de echte release ieder geval...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mavamaarten
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 09:54

Mavamaarten

Omdat het kan!

Mag het dat ik zeg dat het spel enorm onstabiel is ?
De meeste missies laden totaal niet, ze lopen gewoon vast bij "loading".

Maar dat neemt niet weg dat dit een enorme slag is in het gezicht van Crytek. Ik heb het spel gedownload om het erna te kopen.

Android developer & dürüm-liefhebber


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cartman!
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Mavamaarten schreef op zaterdag 12 februari 2011 @ 11:43:
Mag het dat ik zeg dat het spel enorm onstabiel is ?
Naar mijn mening niet, want het is niet af.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CH4OS
  • Registratie: April 2002
  • Niet online

CH4OS

It's a kind of magic

Cartman! schreef op zaterdag 12 februari 2011 @ 11:48:
Naar mijn mening niet, want het is niet af.
Aangezien de release over ongeveer 1,5 maand is, mag ik toch wel hopen dat het bijna af is dan. Bedenk je wel dat de DVD's ook nog gedrukt moeten worden, voor degenen die een boxed versie willen (en dat zijn er vast genoeg!)
Pagina: 1 ... 3 ... 26 Laatste