Mischien gewoon voor de zekerheid dan een vroegere scout?playlogic schreef op woensdag 05 mei 2010 @ 17:21:
[...]
jawel.. ze maken een 8 barracks.. en ik scout na het maken van een supply depot en dan scout ik zijn bases zie ik geen barracks dan weet ik dat het cheese is.. maar dan is mijn barracks net onderweg (ik bedoel ik zie een cheese komen dan maak ik een barracks.. ik gebruik gwn normale build order? en zijn barracks is al bijna klaar tegen die tijd. daarna moet ik ook tech lab maken want met marines gaat dat echt niet werken.
Ook is het een teken als hij jouw niet scout, en volg altijd zijn scout even.
Op een 4player map zal het sowiezo minder erg zijn. Maar na je supply depot scouten is imo wat laat als terran(dit kan ook persoonlijke voorkeur zijn).
En 3 probes valt opzich wel mee. De meeste cheese is goed te beaten maar je moet het zelf een keer uitvogelen/gezien en gedaan hebben om het een beetje te snappen. Het is ook niet makkelijk zo 123 een perfecte counter uit te leggen want die zijn er niet.
Die paar keren dat ik gereaperd werd was het meestal vrij snel gg voor hun omdat ze verder geen kloot hebben. ik verloor wat probes ging door mijn opbouw en meestal kom je er vrij snel achter die die reaper rush spelers one trick ponies zijn.
GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k