Ik heb het getest door hem op game modus te zetten en dit lijkt inderdaad beter. Tevens ben ik erachter dat de delay instellen ook perfect werkt voor als ik hem niet op game modus heb. Echter ben ik erachter gekomen dat mijn tv een ingebouwde mediaspeler heeft. Ik heb mijn surround set er nu rechtstreeks op aangesloten. Dit werkt perfect! Echter is mijn dune hd max nu volledig overbodig. Voor blue ray alleen hoef ik hem niet te houden. Hij is nog geen drie maand oudXander schreef op donderdag 24 februari 2011 @ 19:16:
[...]
Jouw nieuwe TV vertraagt het beeld hoogstwaarschijnlijk iets. Moderne TV's hebben vaak diverse beeldverbeteringstechnieken die voor vertraging zorgen.
Je kunt het op 2 manieren weer synchroon krijgen: Zorgen dat het beeld niet vertraagd wordt of zorgen dat het geluid óók vertraagd wordt. Voor wat betreft de eerste oplossing stuurt Ruud2001 je al in de goede richting.
Als je de beeldverbeteraars niet uit wilt zetten (soms hebben ze daadwerkelijk nut) zul je het geluid moeten vertragen. Je zou kunnen proberen om de surroundset op je TV aan te sluiten, als het goed is zorgt de TV er zelf voor dat dat geluid synchroon blijft. Het is alleen niet zeker of de TV ook Dolby Digital of DTS streams wil doorgeven.
Je kunt op de Dune zelf ook het geluid vertragen (de A-knop, uit m'n hoofd), maar die instellingen worden niet bewaard en volgens mij werkt het ook niet bij Blu-Rays, dat is niet echt optimaal dus. Veel mensen zullen een A/V-receiver hebben die dat soort dingen wel netjes kan regelen.
In ieder geval bedankt voor het meedenken!