Verwijderd schreef op dinsdag 14 september 2010 @ 22:25:
[...]
Joh je hebt een X10 Mini met Sony's skin gekocht en Android 1.6 (terwijl 2.2 al uit is). De X10 is gericht op hele simpele smartphone gebruikers. Wil je wat complexers kies dan voor een HTC met z'n Sense-interface (die is veel uitgebreider dan de X10 Mini skin) of een 'default' Android.
Ik wil juist niks complexers, ik vergelijk het dus ook met een normale niet-smartphone van 3 jaar oud

[...] Jij krijgt bijna echt de noob award van deze maand. Natuurlijk kun je wel apps verwijderen. Gewoon in het menu waar je het al overhebt. Kijk eens goed en lees anders je handleiding eens door. Daarnaast kun je ook apps vanuit de market-interface verwijderen (IIRC, onder my downloads) en op de manier die hierboven al werd genoemd. Dus het kan op minimaal 3 manieren al ! (naast via externe tools). Jij kijkt over alle 3 heen !!!
Natuurlijk bekijk ik het als noob, zou jij ook moeten doen. En SE al helemaal als ze meer willen verkopen. SE telefoons staan (bij mij althans) bekend om hun heel goede intuitieve interface. Dus dat mag ik ook verwachten.
De methode die hierboven werd uitgelegd, ik dacht echt dat het snelkoppelingen waren, dus dat moet je net weten (of lezen, ik heb de handleiding nog niet echt bestudeert dat geef ik toe).
En hello, vanuit de Market ?? duhh natuurlijk kijk ik daar "over heen" je moet maar net toevallig langs een app komen die je al hebt geinstalleerd om dat te ontdekken!

Dat vind ik geen handige methode. Onder Downloads zie ik trouwens alleen Opera Mini, terwijl ik 3 apps heb gedownload (oa Rabo, die zie ik niet terug in die lijst en natuurlijk de voorgeinstalleerde dingen, dingen als Peggle zijn vast niet gelockt).
Maar het gemak wat ik miste is er dus wel, gewoon het item in het menu verwijderen (behalve de locked items dan ik snap ook wel dat je daarvoor wel zal moeten rooten). Ik ben tevreden

[...]
Ik kies liever zelf mijn eigen filemanager uit dan dat er eentje pre-installed zit die je niet kan verwijderen. In de Marketplace zijn er zat filemanagers te vinden die prima werken (bv Estrong oid; of Astro). En nogmaals de X10 Mini is niet bedoeld voor de zware smartphone gebruiker. Dat is zoiets als een nieuwe Fiat 500 kopen en vragen waar de trekhaak zit (want dat zat ook al op m'n oude volvo uit 1975).
Tuurlijk dat is ook je goed recht, maar een default file manager is voor mij, als jarenlange gebruiker van SE telefoons (niet smartphones!) net zo een standaard onderdeel als een smsfunctie.
Ik ben helemaal geen zware smartphone gebruiker, heb nog nooit 1 gehad. Ben juist een zware-normale-simpele-telefoons gebruiker. Al mijn vergelijkingen zijn met de K530i. Een ding dat allaang niet meer wordt verkocht en dat bij de introductie nieuw los maar 160e was. In jouw vergelijking kom ik dus van een paard en wagen
In elk geval ben ik wel blij met dit ding. Blijkbaar was ik gewoon gewend om een hoop dingen met een conventionele telefoon zonder apps te doen waar smartphone gebruikers allerlei apps voor installeren. Voordeel zie ik ook wel: vrije keus uit net die file manager bijv die aan je eisen voldoet. Maar iets meer standaardtools (niet 3rd party meuk) mag je wel verwachten.
[
Voor 11% gewijzigd door
Jazco2nd op 15-09-2010 00:28
]