Scherpe 'f' en 's' afronden is juist geen functie van een versterker, zeker niet als dit bij de opname niet gedaan is.Jordy van e schreef op maandag 10 oktober 2011 @ 17:09:
[...]
Het geven van een gecontroleerd laag en het netjes kunnen afronden van de scherpe randjes van bijvoorbeeld de F en S. Een goed opgestelde 2.0 set met een goede versterker geeft echt een beter effect dan een budget 5.1 versterker in dezelfde positie. Ook vrij logisch, met een 5.1 versterker moet je 5 speakers kunnen aansturen, terwijl een stereoversterker er maar twee hoeft aan te sturen, wat dus betekend dat er meer budget in die twee kanalen zit als in die 5 kanalen, wat natuurlijk de geluidskwaliteit bevorderd.
MCACC is naar mijn bevinding alleen handig in een asymmetrische opstelling
En het geven van een gecontroleerd laag? Die Pioneer versterkt voldoende om een zeer gecontroleerd laag te geven, zelfs uit mijn 4Ohm speakers. Let wel, ik vroeg naar gelijke omstandigheden dus 'gewoon' twee speakers aansturen. Als je er vijf aanstuurt dan zakt het vermogen van deze receivers inderdaad in elkaar naar ik meen zo'n 45 watt per kanaal. Dit is op een 1021 -k overigens. Of het geheel linear blijft weet ik dan ook niet.
Journalism 101: "If someone says it's raining & another person says it's dry. It's not your job to quote them both. Your job is to look out the fucking window and find out which is true."