Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Largo
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 24-06 08:31

Largo

Donderdraak

update na wat posts over issues met mijn 40 inch 9705: alles werkt nu.
Zappen gaat sneller met de nieuwe update, geen hiccups meer met de ci+ module (refresh van de zenders is noodzakelijk) en beeld is goed! Krijg veel complimenten over de kwaliteit van het beeld, ook van andere hdtv bezitters.
Wel vind ik de softwarekwaliteit, de ci+ ondersteuning belabberd, en de (ge-outsourcde) reparatie support van philips extreem slecht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • funske
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 31-01-2023
Verwijderd schreef op donderdag 11 november 2010 @ 10:52:
@MrJoinT, wanneer heb jij die brief ingestuurd (exacte datum svp). Ik wacht nog steeds op bevestiging. Ik moet morgen terugbellen indien ik nog niets heb ontvangen.
Ik heb de aanvragen (1 voor de TV en 1 voor de Home Cinema) apart verstuurd in het weekend van 16 oktober.
De bevestiging van mijn TV kwam op 22 oktober en die van de HC op 25 oktober.
Ik verwacht dus binnen nu en 2 weken het geld én de Blu-ray DVD's te krijgen. :Y

Have Fun Funske


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

ik heb wel gebeld mijn 3D brillen behoren tot de slechte productie Philips gaat ze voor mij omruilen dat is pas service!
serial in de bril is 07121007999.
Verwijderd schreef op dinsdag 09 november 2010 @ 15:12:
Ik heb ook enkel een side-by-side 3D film bekeken en heb ook last van een beetje ghosting.
Bijvoorbeeld ergens in een intro, zie ik een mannetje met een hengel met op de achtergrond een maan.
Rond die maan zie ik een randje (ghosting/crosstalk).

Voor de rest van de film zie ik niet overdreven veel ghosting.
Wat voor resultaat geven de 'slechte' brillen, kan iemand dat even vertellen ?


Of moet ik nu gelijk naar philips rennen met mijn brillen uit het upgrade pakket (serial in een bril is 07051008591)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Freddy2
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 06-05-2021
holthofw schreef op donderdag 11 november 2010 @ 15:37:
Zijn er nog specialisten die een goede volledige instelling (contrast,kleuren ed.) willen plaatsen, want ik ben nog niet echt tevreden met de instelling die ik heb.
Hallo!

Ik zou mezelf geen specialist willen noemen... :P maar een nauwkeurig insteller dan toch wel. ;)

Na 4 weken dagelijks "eentje erbij... eentje eraf" gespeeld te hebben, gebaseerd op testbeelden, maar ook op gewone dagelijkse beelden, zoals het Journaal, Studio Sport en films, ben ik nu op de volgende instellingen uitgekomen, waarbij mijn doel was een zo natuurlijk mogelijk beeld te krijgen, zonder kunstmatige/overbewerkte indruk en met zoveel mogelijk detail in zowel lichte als donkere delen, waar je ook nog eens prettig langere tijd naar kunt kijken.

Beeld
Contrast: 72
Helderheid: 49
Kleur: 51
Scherpte: 1
Ruisreductie: Minimum
Tint: Normaal
Lichtsensor: Uit

Perfect Pixel HD
Perfect Natural Motion: Minimum
200/400 Hz Clear LCD: Aan
Superresolutie: Aan
Perfect Contrast: Uit
Dynamische Achtergrondverlichting: Standaard
MPEG artefact-reductie: Minimum
Kleurverbetering: Uit
Gamma: 2

Geluid
Bas: 1
Treble: 1
Surround: Uit

Ik hoop dat jullie er wat aan hebben! Succes en veel plezier! :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mijn 46pfl9705 herkende na een keer aan en uitgegaan te zijn mijn hts9140 niet meer. Philips heeft daarom deze week met moederboard vervangen door een "nieuwe" mijn tv was 3 dagen oud toen ik het probleem kreeg en dat vond ik prima als het probleem zo opgelost werd aangezien het beeld perfect was. Volgens de Monteur zouden mijn problemen komen dat ik een A.C. Rayan mini had aan gesloten op een hdmi poort en "dat soort" merken houden zich nou eenmaal niet aan de echte HDMI standaard..????

>>>vraag gebruikt er nog iemand een A.C. Ryan mini media player in combinatie met een 46pfl9705? Zijn er problemen?

Nadat de monteur vertrokken was en de hts9140 prima zichtbaar was en de zenders geïnstalleerd kwam ik er achtereenvolgens achter dat er geen nettv icoon was geen ambilight en dat de helpfile ook leeg was verder was het ook niet mogelijk de firmware meer te updaten en ja ik had nu ook opeens problemen met wegvallend geluid. E-care heeft nadat ik naar de instellingen had doorgegeven (123654 intoetsen op de afstandbediening) aangegeven dat het een niet goed (in Frankrijk) gerepareerd moederboard betreft? Hun commentaar was dat het een zogoed als nieuw board betreft en ja er was iets misgegaan, ze zouden een klacht indienen in Frankrijk. Morgenochtend komen ze een nieuw moederboard installeren. Ik voel me nu al bekocht..met een refurbished toestelletje van 2800 euro.. It heb de ITS opgebeld dat op het moment dat de tv ook maar tv een piep geeft morgen dat ik hem op de stoep zet als DOA de its had daar begrip voor.

Oja ik moet wel zeggen dat ze heel aardig en behulpzaam zijn bij Philips maar dat dit toch echt niet kan...


>>>Vraag zijn er meer mensen die zulke ervaringen hebben?

Update <zaterdagmorgen> moederboard niet een tweede keer vervangen maar monteur heeft een aantal codes in gevoerd die niet goed waren...

Een probleem blijft: het geluid 46pfl9705 naar de soundbar hts9140 loopt geheel niet synchroom. Andersom loopt wel goed als ik een dvd afspeel vanaf de soundbar. Volgens de hand leidingen zou het in tweerichtingen synchroon moeten lopen.

>>>Vraag is er nog iemand met de combinatie 46pfl9705 en hts9140 heeft? Hoe zijn de ervaringen?

[ Voor 13% gewijzigd door Verwijderd op 13-11-2010 13:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brakius
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16-09 06:43
Vandaag heb ik de bluray ontvangen ivm actie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik ben erg tevreden over deze tv.
Alleen is er een ding wat mij blijft storen.

Zowel bij films en reguliete uitzendingen waarbij de camera van b.v. Van links naar rechts gaat lijkt het alsof de tv dat niet verwerkt krijgt. En komt het beeld wat hakkelig over ook bij personen die b.v. Snel hun armen bewegen ziet dit er niet vloeiend uit.

Hebben meer mensen dit? ?????

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Wel een beetje onzin dat een mediaplayer het moederboard kapot kan maken met een afwijkende HDMI standaard.
Schijnbaar komt er een niet standaard signaal op pin 13 te staan en kan je enkel andere devices laten herkennen door of de HDMI kabel van de ryan eruit te halen, of pin 13 op de kabel van de ryan te shielden.
Zie hier op het ryan forum: http://www.acryan.com/for...c.php?f=42&t=5851&start=0

Ps, waarom sluit iedereen nou zijn extra geluidssets aan via hdmi ?? Er zit een prachtige Digitale Uitgang op de televisie die alle geluid netjes doorzet naar externe geluidssets. Geen gedoe hiero met apparaten die moeten worden herkend etc.

[ Voor 40% gewijzigd door Verwijderd op 13-11-2010 16:46 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Freddy2
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 06-05-2021
Verwijderd schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 16:09:
Zowel bij films en reguliete uitzendingen waarbij de camera van b.v. Van links naar rechts gaat lijkt het alsof de tv dat niet verwerkt krijgt. En komt het beeld wat hakkelig over ook bij personen die b.v. Snel hun armen bewegen ziet dit er niet vloeiend uit.
Hoe heb je "Perfect Natural Motion" en "200/400 Hz Clear LCD" staan?...
De eerste op Minimum en de tweede Aan zou het effect wat jij beschrijft "over het algemeen" op moeten vangen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 62vette
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 16-07 17:01
Brakius schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 14:49:
Vandaag heb ik de bluray ontvangen ivm actie.
Wanneer heb je de aanvraag ingediend?

[ Voor 4% gewijzigd door 62vette op 13-11-2010 17:44 . Reden: zins opbouw ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Freddy2 schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 16:48:
[...]
Hoe heb je "Perfect Natural Motion" en "200/400 Hz Clear LCD" staan?...
De eerste op Minimum en de tweede Aan zou het effect wat jij beschrijft "over het algemeen" op moeten vangen.
Bedankt voor je ractie.
Ik heb alles precies zo staan hoe je beschrijfd.
Ik zie het vooral ook bij mensen die b.v een gestreept jasje of hemd aan hebben.
Ook bij hele gedetaileerde beelden zoals herfstblaadjes en het beeld zou dan bewegen dan lijkt het wit te flikkeren?

Ik vraag me werkelijk af of dit met een instelling te verhelpen is.
Graag zou ik hieromtrend meetdete ervaringen van jullie horen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hallo,

Ik zie nu pas dat er een apart topic is van de 9000-serie. Dit bericht had ik al als nieuw topic geplaatst maar past hier ook.
Ik ben sinds een aantal weken in het bezit van de 40pfl9705. Ben hier zeer tevreden over.De bekende piep is er uitgehaald en verder heb ik geen echte problemen gehad.
Waar ik wel tegenaan loop is dat ik het geluid ( nog ) niet via de receiver kan laten lopen.wel. Aangezien ik geen hdmi-aansluiting heb op de receiver loopt het bij mij via tulp-stekkers. Een rode en witte stekker zitten achter in de tv en de andere rode en witte stekker zit achterin de receiver in de tv-aansluiting. Bij mijn vorige flatscreen ( ook een Philips ) werkte dat prima. De receiver op tv zetten en het geluid liep via de speakers van mijn geluidsinstallatie. Nu lukt dat dus nog niet.
Wellicht doe ik ergens iets fout of heb ik ergens iets niet goed ingesteld.

Wie heeft tips zodat het wel gaat lukken ?

Mvg,
Rowood

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hallo Rowood, op deze TV zit geen stereo uitgang op, enkel een digitale coax audio uitgang.
Je kan het misschien proberen met een scart kabel naar tulp, dus dat je daar de audio vandaan pakt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • partyondude
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10:48
Ik ben erg gecharmeerd van de 9705 van Philips, maar schrik dan toch wel van de problemen die ik hier lees, t'is nou niet echt een koopje. Is het toestel wel aan te raden? Mijn voorkeur gaat uit naar de 40" variant.

Bijzonder spijtig ook dat die EISA actie vandaag afgelopen is, zijn er nog andere acties bekend?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 19:42:
Hallo Rowood, op deze TV zit geen stereo uitgang op, enkel een digitale coax audio uitgang.
Je kan het misschien proberen met een scart kabel naar tulp, dus dat je daar de audio vandaan pakt.
Hallo Leonos,

Ik heb het inmiddels aan de praat via de digitale decoder. Daar zit n.l. wel een audio-uitgang op. Zowel rca als optisch.
Bedankt voor je reactie.

Mvg, Rowood

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Freddy2
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 06-05-2021
Verwijderd schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 18:34:
Ik zie het vooral ook bij mensen die b.v een gestreept jasje of hemd aan hebben.
Ook bij hele gedetaileerde beelden zoals herfstblaadjes en het beeld zou dan bewegen dan lijkt het wit te flikkeren?
Ah... dit klinkt inderdaad als iets anders. Wat is de bron van de beelden waarbij je deze fouten
waarneemt?... (Analoge/Digitale Tuner / Composiet/RGB Scart / HDMI) Ik vraag dit omdat het lijkt op een Comb-filter probleem, wat ik bijvoorbeeld ook zie als ik de interne analoge tuner gebruik. Naar mijn mening is het Comb-filter in deze tv niet meer zo goed als in oudere modellen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brakius
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16-09 06:43
62vette schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 17:44:
[...]


Wanneer heb je de aanvraag ingediend?
11-10

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

partyondude schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 19:54:
Ik ben erg gecharmeerd van de 9705 van Philips, maar schrik dan toch wel van de problemen die ik hier lees, t'is nou niet echt een koopje. Is het toestel wel aan te raden? Mijn voorkeur gaat uit naar de 40" variant.

Bijzonder spijtig ook dat die EISA actie vandaag afgelopen is, zijn er nog andere acties bekend?
De ambilight weken komen er weer aan actie start eind november.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • partyondude
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10:48
Ok, wat voor actie is dat precies dan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

partyondude schreef op zondag 14 november 2010 @ 11:33:
Ok, wat voor actie is dat precies dan?
Hoe ontvangt u de Cash refund ?

Houd uw aankoopbewijs, het serienummer van de tv (staat op de achterzijde) en eventueel uw bank/girorekeningnummer bij de hand.

Na uw registratie ontvangt u per e-mail een bevestiging. Print deze bevestiging uit en stuur hem samen met een kopie van uw aankoopbewijs en het originele streepjescodelabel uit de verpakking (zie voorbeeld) uiterlijk ..... 2010 naar:

Philips Consumer Lifestyle
o.v.v. Philips Ambilight weken
De Schakel 17
5651 GH Eindhoven


U ontvangt uw cash refund bedrag zo spoedig mogelijk op uw rekening

Deze actie geldt voor aankopen of bestellingen gedaan in de periode van ..-..-2010t/m ..-//2010
De data weet ik dinsdag!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • partyondude
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10:48
Dat lijkt een beetje op de oude EISA actie? Of komt er gewoon iets vergelijkbaars met een nieuwe termijn?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

partyondude schreef op zondag 14 november 2010 @ 12:10:
Dat lijkt een beetje op de oude EISA actie? Of komt er gewoon iets vergelijkbaars met een nieuwe termijn?
ik heb de data gevonden actieperiode 27 november t/m 2 januari 2011 en er komt ook een speciale 3D actie met extra cashback meer info betreft de 3D actie heb ik nog niet!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • partyondude
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10:48
Ok, cool. Ik houd dit topic en google in de gaten!

:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Borry
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 19-09 19:47

Borry

prutsen is mijn leven

Verwijderd schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 16:34:
Ps, waarom sluit iedereen nou zijn extra geluidssets aan via hdmi ?? Er zit een prachtige Digitale Uitgang op de televisie die alle geluid netjes doorzet naar externe geluidssets. Geen gedoe hiero met apparaten die moeten worden herkend etc.
Ik heb o.a. mijn Blue-Ray speler met HDMI aangesloten via mijn Denon receiver omdat het Dolby True HD en DTS HD Master signaal alleen via HDMI worden doorgegeven. De digitale coaxuitgang van de TV kan deze niet verwerken.

The fact that Jellyfish have survived for 650 million years despite not having a brain is GREAT NEWS for stupid people!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op zaterdag 13 november 2010 @ 16:34:
Wel een beetje onzin dat een mediaplayer het moederboard kapot kan maken met een afwijkende HDMI standaard.
Schijnbaar komt er een niet standaard signaal op pin 13 te staan en kan je enkel andere devices laten herkennen door of de HDMI kabel van de ryan eruit te halen, of pin 13 op de kabel van de ryan te shielden.
Zie hier op het ryan forum: http://www.acryan.com/for...c.php?f=42&t=5851&start=0

Ps, waarom sluit iedereen nou zijn extra geluidssets aan via hdmi ?? Er zit een prachtige Digitale Uitgang op de televisie die alle geluid netjes doorzet naar externe geluidssets. Geen gedoe hiero met apparaten die moeten worden herkend etc.
Bedankt voor je reactie,

De digitale coax audio was de mogelijke oplossing voor het de slechte synchronisatie. Echter gister avond na de laatste software update van de hts9140 werkt alles prima en ik hou de AC Ryan maar voor de zekerheid op de Y/Pb/Pr.

Ten aanzien van de geluidskwaliteit een vraag wat is beter digitale coax of de HDMI-arc?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • funske
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 31-01-2023
Verwijderd schreef op zondag 14 november 2010 @ 13:18:
[...]
Ten aanzien van de geluidskwaliteit een vraag wat is beter digitale coax of de HDMI-arc?
Volgens Philips kan ik mijn 46PFL9705 het beste via HDMI-ARC aansluiten en als dat niet mogelijk is via een digitale audiokabel:
"Als u de HDMI-ARC-aansluiting niet gebruikt, gebruikt u een digitale audiokabel (cinch, coaxiaal)."
Dan lijkt mij dus dat HDMI (-ARC) beter is dan digitale audiokabel. :)

Have Fun Funske


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 62vette
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 16-07 17:01
Dan heb ik goede hoop dat ik de bluray speler deze week ook zal ontvangen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zaterdag post aan de deur met een pakketje van Philips (moet dan de Blu Ray speler zijn want iets anders heb ik niet besteld)
Was helaas niet thuis ;(
Wordt vandaag opnieuw aangeboden. :*)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hallo allemaal,

Mijn uit-/aanprobleem (= na uitzetten in standby gaat de tv weer spontaan aan) is eindelijk verholpen! Na 3 bezoeken van CE Repair-monteurs (aardige, welwillende mannen, maar ze konden het probleem helaas niet oplossen) kreeg ik een telefoontje van Technorep BV in Beringe. Zij vertelden me dat het probleem met een nieuwe software-upgrade is te verhelpen. Deze upgrade kreeg ik via de mail en heb ik zelf met een usb-stick op de tv geïnstalleerd. En inderdaad, hij doet het nu weer prima. Ook de problemen met geluid dat af en toe wegvalt, zenders die niet gevonden worden en onderbrekingen door een lopend authorisatieproces zijn (grotendeels) opgelost. Rest nog volop te genieten van deze prachtige tv!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pielle007
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 06:19
H.Saes schreef op donderdag 11 november 2010 @ 20:45:
[...]

Ben maar blij. Hier ging het ook lang goed en toen begon het gedonder weer. Moederbord is nog niet binnen. Ik heb nu een patroon van 4 a 5 dagen geen uitvallers en dan 1 dag heel veel en dan weer 4 a 5 dagen niets. Bij Pielle is het probleem ook opgelost door vervanging van het moederbord. Ga er vanuit dat het hier ook zo zal zijn.
AAARHHHHHH!!!!!!! FOK.... geluidsproblemen zijn weer terug :(
Sinds afgelopen zaterdag... t beeld freezed zo nu en dan zelfs... ook bij de xbox...
Ambilight wordt weer wit... of straalt alle kleuren van regenboog ondanks dat ik de optie dynamisch uit heb staan... aan uitzetten kan wederom niet daar ie niet beschikbaar is in t menu (rondje met de streep doorheen)
pfff wordt helemaal gek van de TV, heb hem ge-update maar dit mag ook niet baten....
Heb t maar weer eens aangemeld... in afwachting van.........

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Freddy2 schreef op zondag 14 november 2010 @ 01:39:
[...]
Ah... dit klinkt inderdaad als iets anders. Wat is de bron van de beelden waarbij je deze fouten
waarneemt?... (Analoge/Digitale Tuner / Composiet/RGB Scart / HDMI) Ik vraag dit omdat het lijkt op een Comb-filter probleem, wat ik bijvoorbeeld ook zie als ik de interne analoge tuner gebruik. Naar mijn mening is het Comb-filter in deze tv niet meer zo goed als in oudere modellen...
Ik gebruik de c+ module van ziggo en kijk in hd, maar ook bij bluray heb ik er wel eens last van.
Maar zou het aan de combo- filter zoals je zegt dan moet iedereen hier last van hebben toch.

Heb jij hier zelf ook last van? En zou philips mischien hierin ook nog iets kunnen betekenen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pielle007
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 06:19
Verwijderd schreef op maandag 15 november 2010 @ 11:34:
Hallo allemaal,

Mijn uit-/aanprobleem (= na uitzetten in standby gaat de tv weer spontaan aan) is eindelijk verholpen! Na 3 bezoeken van CE Repair-monteurs (aardige, welwillende mannen, maar ze konden het probleem helaas niet oplossen) kreeg ik een telefoontje van Technorep BV in Beringe. Zij vertelden me dat het probleem met een nieuwe software-upgrade is te verhelpen. Deze upgrade kreeg ik via de mail en heb ik zelf met een usb-stick op de tv geïnstalleerd. En inderdaad, hij doet het nu weer prima. Ook de problemen met geluid dat af en toe wegvalt, zenders die niet gevonden worden en onderbrekingen door een lopend authorisatieproces zijn (grotendeels) opgelost. Rest nog volop te genieten van deze prachtige tv!
He hallo kaku, zou je wellicht zo vriendelijk willen zijn om t bestand dat je hebt gekregen mij door te sturen? Ben benieuwd of dit mijn problemen wellicht verhelpt... .com

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Wil iemand mss meewerken met een ghosting onderzoekje ?
Download het volgende bestand:

http://www.mediafire.com/?a6y22a3mh2ei1z7

Speel dit af (in 3D) en zet hem op pauze.
Sluit je rechtse oog en noteer de nummers die je boven en onder ziet.
Doe het zelfde als je het linkse oog sluit.

Je ziet dan precies hoeveel ghosting de televisie heeft.
(hoe groter het verschil in de getallen per oog, hoe minder ghosting je hebt, dus beter).

Bij mij zijn de resultaten als volgt:
Left eye open/right closed -> top half screen smaller visible number -> 4
Left eye open/right closed -> bottom half screen smaller visible number -> 17
Right eye open/left closed -> top half screen smaller visible number -> 4
Right eye open/left closed -> bottom half screen smaller visible number -> 17

Als met al niet super goed (17-4=13).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Freddy2
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 06-05-2021
Verwijderd schreef op maandag 15 november 2010 @ 13:06:
[...]

Ik gebruik de c+ module van ziggo en kijk in hd, maar ook bij bluray heb ik er wel eens last van.
Maar zou het aan de combo- filter zoals je zegt dan moet iedereen hier last van hebben toch.

Heb jij hier zelf ook last van? En zou philips mischien hierin ook nog iets kunnen betekenen?
Het flikkerende-effect wat jij beschrijft heb ik alleen bij analoge ontvangst (vandaar mijn suggestie van het comb-filter probleem, wat alleen optreedt bij analoog/composiet).
Bij digitale ontvangst heb ik wel dat dergelijke fijne details (streepjes-jasjes / blaadjes aan bomen) bij beweging wat onscherp worden om vervolgens, zodra het beeld stilstaat, weer scherp te worden.
Het enige wat ik mij nog kan voorstellen wat jouw probleem zou kunnen veroorzaken, is dat je misschien de "Scherpte" wat te hoog hebt staan: eigenlijk is "1" al hoog genoeg.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Weet iemand hoe ik de volgorde van mijn bestanden op de usb stick kan veranderen?
Als ik mijn foto's via de USB afspeel op mijn 46pfl9705 staan ze in een andere volgorde dan als ik de stick via vista pc bekijk, met vista kan ik sorteren op naam of datum enz. enz. maar ik kan deze optie niet vinden in mijn tv, of is deze optie er helemaal niet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ook ik heb af en toe last van geluids uitval, komt alleen voor via m'n HDMI aansluiting, het geluid van mijn Cisco UPC HDR via optical link naar mijn BOSE 321 valt nooit weg.
Hebben alle andere met geluid wegval problemen dit ook via de HDMI aansluiting?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H.Saes
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 15-11-2022
pielle007 schreef op maandag 15 november 2010 @ 11:39:
[...]


AAARHHHHHH!!!!!!! FOK.... geluidsproblemen zijn weer terug :(
Sinds afgelopen zaterdag... t beeld freezed zo nu en dan zelfs... ook bij de xbox...
Ambilight wordt weer wit... of straalt alle kleuren van regenboog ondanks dat ik de optie dynamisch uit heb staan... aan uitzetten kan wederom niet daar ie niet beschikbaar is in t menu (rondje met de streep doorheen)
pfff wordt helemaal gek van de TV, heb hem ge-update maar dit mag ook niet baten....
Heb t maar weer eens aangemeld... in afwachting van.........
Dat is zwaar kl........ Vraag me af hoe ze dit gaan oplossen.???? Baal net zo hard als jou. :( Een nieuw moederbord lost het probleem van geluidsuitval dus kennelijk niet op. Of zou het toch softwarematig zijn. :? Ik heb vandaag nog eens gebeld met de monteur. MoBo nog steeds niet binnen. Is Philips door de voorraad heen ???? 8) Ik weet nu helemaal niet meer wat ik moet doen. Ik heb nu alleen geluidsproblemen om de paar dagen. Misschien krijg ik straks met een ander moederbord meer problemen.....

[ Voor 10% gewijzigd door H.Saes op 15-11-2010 16:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • waxman
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 26-10-2011

waxman

Dell i9100

Vorige week een 40PFL9705 gekocht : prachtig design, beeldkwaliteit, geluid, ambilight, ...
Nog in de Eisa-actie, dus ik ga voor een bluray-speler.

Helaas... de welbekende pieptoon komt bij mij ook voor :-s
Ondertussen support al enkele malen aan de lijn gehad, ze gaan me ten laatste morgen terugbellen
om afspraak te maken met monteur om dit euvel te herstellen.

PS: Als er mensen zijn die dit model televisie op voetsteun hebben staan,
wil je eens nameten of er verschil is in hoogte tussen linker- en rechter-onderkant
van het scherm t.o.v. het meubel waarop de tv staat.
Bij mij hangt het scherm ietswat scheef met de voetsteun, het scheelt 1cm
(éne kant 6cm, andere kant 7cm t.o.v. de televisie-kast).

Dell Inspiron 9100 | P4 3,2Ghz HT 800Mhz FSB | 15,4" WSXGA+ | 1024MB 400Mhz RAM | 128MB Ati Mob Radeon 9700 | 60GB 7200RPM | 8x DVD-RW dL | WiFi 1350 b/g | WinXP Pro NL


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

waxman schreef op maandag 15 november 2010 @ 17:18:
PS: Als er mensen zijn die dit model televisie op voetsteun hebben staan,
wil je eens nameten of er verschil is in hoogte tussen linker- en rechter-onderkant
van het scherm t.o.v. het meubel waarop de tv staat.
Bij mij hangt het scherm ietswat scheef met de voetsteun, het scheelt 1cm
(éne kant 6cm, andere kant 7cm t.o.v. de televisie-kast).
Onderkant van de TV +/- 5cm naar voren trekken en dan horizontaal stellen vervolgens onderkant weer naar de muur drukken, zie handleiding.

Succes.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H.Saes
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 15-11-2022
Verwijderd schreef op maandag 15 november 2010 @ 11:34:
Hallo allemaal,

Mijn uit-/aanprobleem (= na uitzetten in standby gaat de tv weer spontaan aan) is eindelijk verholpen! Na 3 bezoeken van CE Repair-monteurs (aardige, welwillende mannen, maar ze konden het probleem helaas niet oplossen) kreeg ik een telefoontje van Technorep BV in Beringe. Zij vertelden me dat het probleem met een nieuwe software-upgrade is te verhelpen. Deze upgrade kreeg ik via de mail en heb ik zelf met een usb-stick op de tv geïnstalleerd. En inderdaad, hij doet het nu weer prima. Ook de problemen met geluid dat af en toe wegvalt, zenders die niet gevonden worden en onderbrekingen door een lopend authorisatieproces zijn (grotendeels) opgelost. Rest nog volop te genieten van deze prachtige tv!
Wat voor upgrade is dit dan. Of betreft het de 140.025 software.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H.Saes
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 15-11-2022
Verwijderd schreef op maandag 15 november 2010 @ 16:11:
Ook ik heb af en toe last van geluids uitval, komt alleen voor via m'n HDMI aansluiting, het geluid van mijn Cisco UPC HDR via optical link naar mijn BOSE 321 valt nooit weg.
Hebben alle andere met geluid wegval problemen dit ook via de HDMI aansluiting?
Zowel bronnen via HDMI als signaal via de gewone kabel. Geluid via TV luidsprekers.

[ Voor 4% gewijzigd door H.Saes op 15-11-2010 18:35 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Nettv accountgegevens: Als ik via NETTV naar youtube ga en daar probeer 2 youttube accounts te registeren dan zie ik wel 2 maar zijn gelijk qua username en password. Wie heeft dit probleem ook?? Dus als iemand ook 2 verschillende youtubeaccounts heeft ben ik benieuwd of de 40PFL9705 deze gegevens in youtube goed vasthoud.

[ Voor 33% gewijzigd door Verwijderd op 15-11-2010 20:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brakius
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16-09 06:43
Verwijderd schreef op maandag 15 november 2010 @ 13:48:
Wil iemand mss meewerken met een ghosting onderzoekje ?
Download het volgende bestand:

http://www.mediafire.com/?a6y22a3mh2ei1z7

Speel dit af (in 3D) en zet hem op pauze.
Sluit je rechtse oog en noteer de nummers die je boven en onder ziet.
Doe het zelfde als je het linkse oog sluit.

Je ziet dan precies hoeveel ghosting de televisie heeft.
(hoe groter het verschil in de getallen per oog, hoe minder ghosting je hebt, dus beter).

Bij mij zijn de resultaten als volgt:
Left eye open/right closed -> top half screen smaller visible number -> 4
Left eye open/right closed -> bottom half screen smaller visible number -> 17
Right eye open/left closed -> top half screen smaller visible number -> 4
Right eye open/left closed -> bottom half screen smaller visible number -> 17

Als met al niet super goed (17-4=13).
Snap niet helemaal hoe dit werkt. Maar als ik linkeroog open houdt, zie ik boven de donkerste getal 14. En onder 30. Rechteroog bovenste deel 30 en onder 14.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik kwam die test tegen op 3dblurayiso.com en daar werden verschillende televisies door gebruikers getest.
Volgens mij staat jouw televisie te donker, die 14 zijn de getallen die je zou moeten zien, dus het beste resultaat is daar 1 (je ziet dan alles). In het beste scenario zou je de andere getallen juist helemaal niet moeten zien, maar dat is met shutter/lcd/plasma onmogelijk. Je zal dus altijd getallen zien welke zijn bedoelt voor het andere oog, maar hoe groter het getal daar hoe beter. Best wel logisch als je het beeld ziet.

Ik heb wel gemerkt dat je het beelkd niet te donker moet zetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • waxman
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 26-10-2011

waxman

Dell i9100

Verwijderd schreef op maandag 15 november 2010 @ 17:45:
[...]
Onderkant van de TV +/- 5cm naar voren trekken en dan horizontaal stellen vervolgens onderkant weer naar de muur drukken, zie handleiding.

Succes.
Bedankt voor de tip, een handleiding heb ik nog niet gezien, wel enkele andere boekjes.
Ik ga vanavond eens terug op zoek in de doos naar een handleiding...

Dell Inspiron 9100 | P4 3,2Ghz HT 800Mhz FSB | 15,4" WSXGA+ | 1024MB 400Mhz RAM | 128MB Ati Mob Radeon 9700 | 60GB 7200RPM | 8x DVD-RW dL | WiFi 1350 b/g | WinXP Pro NL


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Geertje
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 10-09 15:15
[...]

Bedankt voor de tip, een handleiding heb ik nog niet gezien, wel enkele andere boekjes.
Ik ga vanavond eens terug op zoek in de doos naar een handleiding...
Die zul je niet vinden, want die worden niet meegeleverd. De handleiding is op de TV te zien (wat ik persoonlijk niet echt handig vind en nooit gebruik), maar je kunt hem ook downloaden van www.philips.nl/support en dan zoeken naar '9705'

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

In antwoord op pielle007 en H.Saes:

Het gaat inderdaad om de upgrade 140.025, die inmiddels ook op de ondersteuningspagina van Philips staat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Henry65
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 18:14
Verwijderd schreef op maandag 15 november 2010 @ 17:45:
[...]Onderkant van de TV +/- 5cm naar voren trekken en dan horizontaal stellen vervolgens onderkant weer naar de muur drukken, zie handleiding.
Dit is de methode om de montage aan de muurbeugel af te stellen. Als de tv op een voet staat kan je het kapje achter op de voet open maken en met een inbussleutel (die bij de tv geleverd is) de schroef wat losser draaien. Nu de tv horizontaal zetten en weer vast draaien.
Handleidingen e.d. zijn hier te vinden: http://www.p4c.philips.co...PFL9705H/12&scy=NL&slg=nl

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mmijnhar
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-08 11:28
Wat betreft de actie voor 46PFL9705 : ik heb vandaag de Bluray gekregen en het is een BDP7500S2/12 geworden. Ik had eigenlijk de cash back optie gekozen, aangezien ik er niet op wou gokken dat ze het oude model dan wel het nieuwe model gingen opsturen. Nuja, ik krijg em wel weer verkocht voor minstens het cashback bedrag :)

Diegene die er nog op wachten, weten bij deze wat eraan komt...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mmijnhar
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-08 11:28
Borry schreef op zondag 14 november 2010 @ 12:29:
[...]


Ik heb o.a. mijn Blue-Ray speler met HDMI aangesloten via mijn Denon receiver omdat het Dolby True HD en DTS HD Master signaal alleen via HDMI worden doorgegeven. De digitale coaxuitgang van de TV kan deze niet verwerken.
Meer nog: de digitale coaxuitgang geeft ook niet altijd DTS of DD terug (soms wel, soms niet). Ik heb er nog geen logica in gezien (getest met een Telenet HD Digicorder met Prime en een Bluray).

Beste oplossing is nog altijd audio rechstreeks naar de receiver te sturen (of via HDMI of via Digitale Coax/Optisch als oudere receiver) - dan ben je zeker dat DTS of DD goed doorkomt? Een vertraging van 100ms op de receiver is wel nodig in dit laatste geval...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mmijnhar
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-08 11:28
Heb hier nog één probleempje: bij sommige Blurays waar er overgangen zijn van zwart naar felle kleuren, verschijnt er even een heel heldere (bijna witte) verticale band van 1 cm langs de rechterkant van het scherm. Het is alsof dat de leds overreageren maar dan enkel helemaal rechts van het scherm. Als de dynamische achtergrond verlichting optie wordt uitgezet is het weg maar dan is zwart geen zwart meer…
Kan jullie eens zien of dat ook bij jullie gebeurt? Het is makkelijk te zien met de Bluray van Sherlock Holmes (chapter 1).

En ja, ik heb de laatste update voor bluray (BDP7500B2) als TV (46PFL9705) geinstalleerd. Maar dat hielp niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • waxman
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 26-10-2011

waxman

Dell i9100

Henry65 schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 12:52:
[...]
Dit is de methode om de montage aan de muurbeugel af te stellen. Als de tv op een voet staat kan je het kapje achter op de voet open maken en met een inbussleutel (die bij de tv geleverd is) de schroef wat losser draaien. Nu de tv horizontaal zetten en weer vast draaien.
Handleidingen e.d. zijn hier te vinden: http://www.p4c.philips.co...PFL9705H/12&scy=NL&slg=nl
Ik dacht dat er inderdaad wel een inbussleuteltje was bij het uitpakken... vanavond even proberen en zou dus wel moeten lukken om het scherm recht te krijgen. Welbedankt Henry !
mmijnhar schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 15:34:
ik heb vandaag de Bluray gekregen en het is een BDP7500S2/12 geworden
@ mijnhar : hoe lang heb je juist op je bluray moeten wachten ? (insturen actieformulier < > ontvangen bluray) Blij te horen dat het een 3D-bluray is !

Dell Inspiron 9100 | P4 3,2Ghz HT 800Mhz FSB | 15,4" WSXGA+ | 1024MB 400Mhz RAM | 128MB Ati Mob Radeon 9700 | 60GB 7200RPM | 8x DVD-RW dL | WiFi 1350 b/g | WinXP Pro NL


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb mijn Blu Ray maandag ontvangen.(2 okt papieren ingestuurd..week later bevestiging van Philips))
Weet iemand of het HDMI 1.4 is, want dan kan ik de netwerkkabel op de blu ray aansluiten en zal de tv
de internet verbinding vanaf de blu ray moeten kunnen vinden (HDMI heeft een ethernet en geluid retour verbinding)
Kan het zelf nog niet testen want ik heb er nog een 1.3 kabel tussen zitten

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mmijnhar
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 31-08 11:28
waxman schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 16:31:
[...]


@ mijnhar : hoe lang heb je juist op je bluray moeten wachten ? (insturen actieformulier < > ontvangen bluray) Blij te horen dat het een 3D-bluray is !
Ik heb het formulier rond 8 oktober opgestuurd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H.Saes
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 15-11-2022
Verwijderd schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 16:39:
Ik heb mijn Blu Ray maandag ontvangen.(2 okt papieren ingestuurd..week later bevestiging van Philips))
Weet iemand of het HDMI 1.4 is, want dan kan ik de netwerkkabel op de blu ray aansluiten en zal de tv
de internet verbinding vanaf de blu ray moeten kunnen vinden (HDMI heeft een ethernet en geluid retour verbinding)
Kan het zelf nog niet testen want ik heb er nog een 1.3 kabel tussen zitten
Volgens mij wel. Iemand van de forumleden heeft hiervoor naar Philips gebeld. Is hier ergens te lezen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Borry
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 19-09 19:47

Borry

prutsen is mijn leven

mmijnhar schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 15:41:
[...]


Meer nog: de digitale coaxuitgang geeft ook niet altijd DTS of DD terug (soms wel, soms niet). Ik heb er nog geen logica in gezien (getest met een Telenet HD Digicorder met Prime en een Bluray).

Beste oplossing is nog altijd audio rechstreeks naar de receiver te sturen (of via HDMI of via Digitale Coax/Optisch als oudere receiver) - dan ben je zeker dat DTS of DD goed doorkomt? Een vertraging van 100ms op de receiver is wel nodig in dit laatste geval...
Dolby True HD en DTS HD Master gaan vanaf de blue-ray speler allen via HDMI en niet via coax of optish.
Vertraging heb ik met HDMI via de receiver geen last van, via coax is het bij mij 160ms.

The fact that Jellyfish have survived for 650 million years despite not having a brain is GREAT NEWS for stupid people!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrJT
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 17:13
mmijnhar schreef op dinsdag 16 november 2010 @ 15:34:
Wat betreft de actie voor 46PFL9705 : ik heb vandaag de Bluray gekregen en het is een BDP7500S2/12 geworden. Ik had eigenlijk de cash back optie gekozen, aangezien ik er niet op wou gokken dat ze het oude model dan wel het nieuwe model gingen opsturen. Nuja, ik krijg em wel weer verkocht voor minstens het cashback bedrag :)

Diegene die er nog op wachten, weten bij deze wat eraan komt...
Wat jammer zeg, ik wil een zwarte, zilver ziet er niet uit bij de rest van mijn apparatuur en meubel. Worden er random kleuren gestuurd, of krijgt iedereen een zilveren?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brakius
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16-09 06:43
Vreemd, ik heb de zwarte bluray ontvangen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • waxman
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 26-10-2011

waxman

Dell i9100

Brakius schreef op woensdag 17 november 2010 @ 05:58:
Vreemd, ik heb de zwarte bluray ontvangen.
Oei, en is dit de 3D-versie ?

Dell Inspiron 9100 | P4 3,2Ghz HT 800Mhz FSB | 15,4" WSXGA+ | 1024MB 400Mhz RAM | 128MB Ati Mob Radeon 9700 | 60GB 7200RPM | 8x DVD-RW dL | WiFi 1350 b/g | WinXP Pro NL


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Heb gisteren met Philips en daarna met de reparatiedienst gebeld, er is een nieuw panel voor mij in bestelling, hoe lang dat gaat duren is nog niet bekend. Dus afwachten maar weer. Wordt vervolgd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pielle007
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 06:19
Had 2 weken geleden het paneel in bestelling staan en werd gisteren gebeld dat Philips t paneel pas in de week van 1 december kan / gaat leveren... ff geduld nog dus... maar hopen dat t een goede serie betreft die ze gaan uitleveren

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 62vette
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 16-07 17:01
Brakius schreef op woensdag 17 november 2010 @ 05:58:
Vreemd, ik heb de zwarte bluray ontvangen.
Ik hoop ook op een zwarte. Het lijkt op random dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • partyondude
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10:48
Verwijderd schreef op zondag 14 november 2010 @ 12:21:
[...]

ik heb de data gevonden actieperiode 27 november t/m 2 januari 2011 en er komt ook een speciale 3D actie met extra cashback meer info betreft de 3D actie heb ik nog niet!
Heb ondertussen al contact gehad met een winkel die de 40pfl9705 voor €2399,- aanbieden. Ik krijg dan €200,- terug voor mijn 10 jaar oude 32PW9544 met meubel en vanwege de Ambilight weken ook nog eens €150,- van Philips, die ook korting geven op 3 verschillende types Blu Ray spelers.

Dus, €2050,- voor de 40pfl9705 en €229,- voor de bdp8000. Is dat een strakke prijs en het toestel en Blu Ray speler waard? Ik lees toch over aardig wat problemen hier moet ik zeggen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pielle007
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 06:19
Heb €2400 betaald voor de 46" 9705 zonder acties en zonder inruil zonder extra apparatuur te hebben gekocht. Electroworld tummers deed me een aanbieding voor €2350 voor dezelfde TV. Maar ik had al aanbetaald bij de andere zaak...
Problemen zijn dr idd met een aantal tv's maar de service is daarin tegen wel goed vanuit Philips.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Bestaat er ook een hub voor optical verbindingen.
Zowel de blu ray als mijn digitale ontvanger wil ik graag aansluiten op mijn audiosysyteem

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H.Saes
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 15-11-2022
pielle007 schreef op woensdag 17 november 2010 @ 08:30:
Had 2 weken geleden het paneel in bestelling staan en werd gisteren gebeld dat Philips t paneel pas in de week van 1 december kan / gaat leveren... ff geduld nog dus... maar hopen dat t een goede serie betreft die ze gaan uitleveren
Mijn moederbord wordt ook pas rond deze tijd geleverd. Hopenlijk inderdaad een goeie serie waarbij de problemen niet na zoveel tijd terugkeren. Inderdaad nog ff geduld. Ben over de service tot op heden tevreden. Nu hopen dat het probleem ook opgelost wordt.

[ Voor 7% gewijzigd door H.Saes op 17-11-2010 17:46 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • funske
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 31-01-2023
Zojuist €125,- casback gekregen van Philips.
16 okt ingestuurd, 22 okt bevetiging gekregen en vanmorgen mailtje dat het bijgeschreven zou worden en het staat er al op.

Have Fun Funske


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H.Saes
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 15-11-2022
funske schreef op woensdag 17 november 2010 @ 16:48:
Zojuist €125,- casback gekregen van Philips.
16 okt ingestuurd, 22 okt bevetiging gekregen en vanmorgen mailtje dat het bijgeschreven zou worden en het staat er al op.
Hier ook. Ongeveer dezelfde data.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Hallo,

Ik heb midden Oktober de 40pfl9705 gekocht voor €1975. Zonder inruil, actie of wat dan ook. Vandaag de €125 op mijn rekening gestort gekregen. Per saldo dus €1850 betaald voor deze schitterende tv.

Mvg,
Rowood

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • partyondude
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10:48
Waar was dat?

  • Sijn1
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 04-01-2024
Ik wil nog even zeggen: wow wat is het toch een mooi beeld op deze 46" tv. Ik heb verder weinig toeters of bellen geprobeerd, maar Beeld is top. Geniet er elke dag weer van.Heb nu de Mac mini er aanhangen en dat ziet er super mooi uit. Eem gewone dvd doet het al heel mooi uit met de upscaling. Ik vraag me af hoe een HD op de Mac mini er uit gaat zien. Ik denk dat ik blu ray maar ga over slaan...... Ik heb geen enkele nieuwe firmware upgrade er op gezet. Werkt gewoon zo uit de doos.

  • Geertje
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 10-09 15:15
Vanochtend TV aangezet kwam hij met de melding dat er nieuwe firmware was (heb nu nog Q5551-0.140.11.0)
Net even gekeken en inderdaad staan nu ook de releasenotes erbij.

Ga denk ik toch ook even registreren bij dat NetTV forum, want ik zag daar nog iemand verzoeken om de informatieregel tijdens zappen (welke zender + huidig programma).
Misschien als er meer mensen zijn met deze wensen, dat ze het weer terugstoppen (volgens Philips Support was deze feature er juist uitgehaald...?)

Daarnaast snap ik niet dat het menus niet de mogelijkheid hebben tot 'wrap-around', zodat je bijvoorbeeld maar 1x links hoef te doen om van helemaal links naar helemaal rechts te komen (of in 1x van helemaal boven naar helemaal beneden)

Tot slot een vraagje: ik heb nu een mediacenter aan deze - het mag toch wel gezegd worden - heerlijke/fantastische TV hangen en soms, na het overschakelen, zie ik een randje van 1 pixel breed aan de rechterkant waar gewoon random lichte pixels zijn. Als ik Windows MediaCenter van fullscreen naar windowed en dan weer terug naar fullscreen zet is het weg. Meer mensen dit fenomeen gezien?

Nou, dan ga ik maar eens upgraden naar versie 25, want ik lees niet echt veel negatieve berichten over deze versie...

Verwijderd

Vandaag de eerste 3D blu Ray film binnengekregen,, de blu ray speler BDP7500S2 aangesloten en dvd er in.
Wat een teleurstelling, het 3D beeld is niet scherp, ondertiteling zie je dubbel in het beeld staan. Het beeld is wel 3D maar niet wat ik er van verwacht had.
Naar de winkel gegaan waar ik de tv gekocht heb en dezelfde film daar ook op hetzelfde tv type afgespeeld.
Resultaat leek iets beter maar ook niet wat ik er van verwacht.
Daarna de film afgespeeld op een Panasonic 42" die de helft van de Philips kost, en daar zag ik wat 3D hoort te zijn, haarscherp, zowel beeld als ondertiteling.
Het enige verschil was dat de Panasonic verbonden was met een HDMI 1.4 kabel en de Philips met een 1.3.
Philips gebeld en daar werd mij gezegd dat ik in het 3D menu moest kiezen voor optie naast elkaar ipv automatisch. Dit geprobeerd, echter bij een Blu Ray is deze optie grijs en dus niet in te stellen.
Weer met Philips gebeld , toen werd mij om het serie nr van de brillen gevraagd, dit is wk21.
Philips zoekt eea uit en ik wordt er over teruggebeld.
Vol verwachting klopt mijn hart..

  • Brakius
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16-09 06:43
Mag ik vragen welke film het is. Ik heb mijn bdp7500s2 met een 1.4 kabel aangesloten namelijk.

Verwijderd

Grand Canyon Adventure..River at Risk van IMAX.
Zou een HDMI kabel het verschil in scherpte kunnen beinvloeden? Kan me voorstellen dat er haperingen in het beeld optreden als de kabel de hoge datasnelheid niet kan overbrengen.
De reaktie van mijn 2e gesprek met Philips was eerst om de brillen om te ruilen omdat deze klachten horen bij slechte brillen, echter in de winkel hebben we zowel mijn bril als de bril in de winkel geprobeerd met hetzelfde resultaat.Daarna werd besloten het uit te zoek en krijg ik wel bericht.

[ Voor 83% gewijzigd door Verwijderd op 18-11-2010 15:24 ]


Verwijderd

Om een 3D-Bluray te kunnen afspelen heb je een hdmi 1.4 kabel nodig.
De 3D speler stuurt dan in hoog tempo de frames om en om door (links/rechts).
Om die snelheid te kunnen halen heb je hdmi 1.4 nodig en de TV zal die kabel ook als zodanig herkennen.
Enkel een hdmi 1.4 kan 3D doorgeven (zie ook wikipedia).

Wat er gebeurt als je een hdmi 1.3 kabel aansluit weet ik niet, maar ik denk dat de bluray speler er een side-by-side van gaan maken, met halve resolutie als gevolg en de ondertitels die niet kloppen.

Verwijderd

Heb vroeger een vraag gepost voor aansluiting analoge versterker op 46PFL9705. Na heel wat probeersel en evenveel mislukkingen de vraag doorgegeven aan support Philips.
En het antwoord is: er is maar 1 niet digitale output en dat is via de hoofdtelefoon verbinding. Direct geprobeerd met een verloopverbinding van hoofdtel. jack naar cinch en aangesloten op de aux van mijn 30 jaar oude zeer goede Sony en alles werkt perfect naar mijn Castle boxen.
Dank u Philips, maar neem dit ook op in jullie documentatie.

Verwijderd

Sijn1 schreef op donderdag 18 november 2010 @ 01:02:
Ik wil nog even zeggen: wow wat is het toch een mooi beeld op deze 46" tv. Ik heb verder weinig toeters of bellen geprobeerd, maar Beeld is top. Geniet er elke dag weer van.Heb nu de Mac mini er aanhangen en dat ziet er super mooi uit. Eem gewone dvd doet het al heel mooi uit met de upscaling. Ik vraag me af hoe een HD op de Mac mini er uit gaat zien. Ik denk dat ik blu ray maar ga over slaan...... Ik heb geen enkele nieuwe firmware upgrade er op gezet. Werkt gewoon zo uit de doos.

Verwijderd

Electroworld Tummers Roermond.

Verwijderd

Verwijderd schreef op donderdag 18 november 2010 @ 15:49:
Om een 3D-Bluray te kunnen afspelen heb je een hdmi 1.4 kabel nodig.
De 3D speler stuurt dan in hoog tempo de frames om en om door (links/rechts).
Om die snelheid te kunnen halen heb je hdmi 1.4 nodig en de TV zal die kabel ook als zodanig herkennen.
Enkel een hdmi 1.4 kan 3D doorgeven (zie ook wikipedia).

Wat er gebeurt als je een hdmi 1.3 kabel aansluit weet ik niet, maar ik denk dat de bluray speler er een side-by-side van gaan maken, met halve resolutie als gevolg en de ondertitels die niet kloppen.
Volgens wikipedia heb je voor 3D min een 1.3a kabel nodig, 1.4 voegt ethernet en audioreturn toe.
1.3 is niet geschikt voor 3D.
Heb er nu een 1.3a/b/c+ kabel tussen zitten en zie niet veel verbetering.
Misschien toch maar een 1.4 halen.

  • bear87
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 05-02 22:41
Verwijderd schreef op zondag 14 november 2010 @ 12:21:
[...]

ik heb de data gevonden actieperiode 27 november t/m 2 januari 2011 en er komt ook een speciale 3D actie met extra cashback meer info betreft de 3D actie heb ik nog niet!
Ik kan je helaas niet pm'en want die optie staat uit bij jou, dus dan maar even zo: heb je al iets meer info over die actie? Geldt de actie bijvoorbeeld ook voor de 40pfl7605? Ik ga deze week een philips 7 serie kopen en het zou een beetje zuur zijn als ik iets misloop. (en ja dit is het 9 serie topic maar zijn dm staat uit :) )

  • partyondude
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 10:48
Verwijderd schreef op donderdag 18 november 2010 @ 16:56:
[...]

Electroworld Tummers Roermond.
Bedankt, dat is duidelijk een winkel om in de gaten te houden. Doen ze ook aan inruil van je oude tv?

Verwijderd

bear87 schreef op donderdag 18 november 2010 @ 17:58:
[...]


Ik kan je helaas niet pm'en want die optie staat uit bij jou, dus dan maar even zo: heb je al iets meer info over die actie? Geldt de actie bijvoorbeeld ook voor de 40pfl7605? Ik ga deze week een philips 7 serie kopen en het zou een beetje zuur zijn als ik iets misloop. (en ja dit is het 9 serie topic maar zijn dm staat uit :) )
op de 7000 serie zit 50 euro cashback op de 9000 serie 150 euro.

Verwijderd

Voor wie een philips wil aanschaffen :

vanaf 1 december

_ 8000 series ( alle maten ) - €100 + cashback van € 150

  • DappereDodo
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 18-09 06:54
Hier ook wegvallend geluid met een 46" 9705. Toestel is nog geen twee weken oud. Daarnaast heeft de CAM module de geest ook gegeven, enkel zwart beeld op de digitale kanalen, zelfs Ned1. Zonder CAM doet Ned1 het tenminste nog. Zaterdag maar eens naar BCC togen.

De besturing valt me tegen, de programmagids is enorm basic, niet van deze tijd. Het beeld en geluid van de huidige zender draait ie weg en altijd begint ie bij Ned1.

Maar het beeld ... :9~ :9~ :9~

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrJT
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 17:13
Verwijderd schreef op donderdag 18 november 2010 @ 17:28:
[...]

Volgens wikipedia heb je voor 3D min een 1.3a kabel nodig, 1.4 voegt ethernet en audioreturn toe.
1.3 is niet geschikt voor 3D.
Heb er nu een 1.3a/b/c+ kabel tussen zitten en zie niet veel verbetering.
Misschien toch maar een 1.4 halen.
Er is niet zoiets als een HDMI1.4 kabel. Sinds de introductie van HDMI 1.4 houden ze de volgende kabel soorten aan:
Standard Speed
Standard Speed with Ethernet
High Speed
High Speed with Ethernet

Voor FULL HD 3D geld dat een high speed HDMI kabel (welke dus ook voor HDMI1.3 gebruikt word) voldoet.

quote van Wikipedia: "High Speed HDMI 1.3 cables can support all HDMI 1.4 features except for the HDMI Ethernet Channel."

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • H.Saes
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 15-11-2022
FantaRulez schreef op donderdag 18 november 2010 @ 21:20:
Hier ook wegvallend geluid met een 46" 9705. Toestel is nog geen twee weken oud. Daarnaast heeft de CAM module de geest ook gegeven, enkel zwart beeld op de digitale kanalen, zelfs Ned1. Zonder CAM doet Ned1 het tenminste nog. Zaterdag maar eens naar BCC togen.
Geluidsprobleem melden bij Philips zodat dit probleem eens grondig aangepakt wordt. Melden is echt belangrijk.

[ Voor 4% gewijzigd door H.Saes op 19-11-2010 11:20 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

hierbij wil ik laten weten dat de hts 9520 prima werkt i.c.m. de 40pfl9705...geen vertraging..niks en een verbluffend surround geluid!
Nu heb ik een vraag over het netwerk. Na een update kom ik niet meer bij mijn films op de pc. Ik heb de map al leeggemaakt op de pc maar hij blijft de map vol zien??? Weet iemand hoe je deze map kan resetten o.i.d? De muziekmap werkt prima!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Peter_F
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 27-11-2022
Verwijderd schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 11:59:
hierbij wil ik laten weten dat de hts 9520 prima werkt i.c.m. de 40pfl9705...geen vertraging..niks en een verbluffend surround geluid!
Nu heb ik een vraag over het netwerk. Na een update kom ik niet meer bij mijn films op de pc. Ik heb de map al leeggemaakt op de pc maar hij blijft de map vol zien??? Weet iemand hoe je deze map kan resetten o.i.d? De muziekmap werkt prima!
Het is niet de TV die de verwijderde films onthoudt maar Media Player.

Ik neem althans aan dat je Media Player gebruikt. Als dat zo is, binnen Media Player de Alt-toets even indrukken om het menu weer te geven, dan Tools->Advanced->Restore media library.

Succes,
Peter

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Na 3 slechte panels te hebben gehad, de welbekende vlekken in beeld, is mijn 42PFL9664 vandaag retour gegaan. Een vierde panel was zelfs voor Philips teveel. Hiervoor in de plaats staat er nu een 40PFL9705 (met bijbetaling). In eerste instantie had men mij een 8505 aangeboden die in prijs vergelijkbaar was met de 9664. Deze TV was echter niet mijn voorkeur vanwege de glasplaat en bijkomende spiegeling. Ik heb dus gekozen voor de 9705 met bijbetaling.
Ik heb vandaag nog geen tijd gehad om alles te doorlopen maar de eerste indruk is goed. Hij is van productie week 40 dus de welbekende piep zou er al uitgehaald zijn.

Vraagje betreffende de aan/uit schakelaar.

Ik heb hier al gelezen dat qua verbruik je hem net zo goed op standby kan laten staan. Ik zet hem liever helemaal uit maar vraag me dan af wat is beter voor de TV?. Via schakelaar is echt spanningsvrij maken (net als de stekker eruit halen) maar is dit wel goed voor de TV als je dit tig keer per dag doet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op donderdag 18 november 2010 @ 17:28:
[...]

Volgens wikipedia heb je voor 3D min een 1.3a kabel nodig, 1.4 voegt ethernet en audioreturn toe.
1.3 is niet geschikt voor 3D.
Heb er nu een 1.3a/b/c+ kabel tussen zitten en zie niet veel verbetering.
Misschien toch maar een 1.4 halen.
Vandaag met een 1.4 aangesloten, geen enkel verschil.
Ben gebeld door Philips, er komt een monteur, weet nog niet wanneer, wordt maandag door de monteur gebeld.
Tot nu toe erg tevreden hoe Philips met de klacht omgaat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zijn er meer mensen die bij de 40pfl9705 een brom/piep in de ambilight hebben?
Bij mij al 2 keer naar gekeken door E-care, tot dus ver zonder gewenste resultaat.
Ze hebben het c-balanced board aangepast (wat soldeerwerk...?!), en vervolgens is de TV ook nog de 2e keer meegegean naar hun. Wederom C-balanced board hersteld.........maar nog steeds een brom/piep.
Als ik de ambilight uit zet, is de brom verdwenen, dus het lijkt inderdaad daarmee te maken te hebben.
Iemand die dit had en opgelost is??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brakius
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 16-09 06:43
Ik heb dit ook. Alleen heel zachtjes. Soms is het wat harder, geen logica in te ontdekken. Maar het is bij mij op meter afstand niet meer te horen, tenzij ik geluid dim met de geluid uitknop. Dan is het op 3 meter te horen. Doe ik geluid uit door naar 0 terug te schroeven, wordt het niet harder.

[ Voor 14% gewijzigd door Brakius op 19-11-2010 17:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • waxman
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 26-10-2011

waxman

Dell i9100

Onze 40PFL9705 met fluittoon is gisteren door mensen van Servilux (i.o.v. Philips) hersteld, idd wat soldeerwerk en de fluittoon is verdwenen (...).
We hebben de TV nu een week en 1 klein probleem is me ook nog opgevallen : het is 2 keer voorgekomen dat er als het ware "bewegende vlekken" over het scherm rollen, het lijkt alsof dit iets met dimming van de leds te maken heeft (dat ze precies even tilt slaan). Beeldinstelling aanpassen of TV uit- en terug inschakelen helpt. Is dit een bekend probleem ?

PS: volgende vraag interesseert me ook wel :
Verwijderd schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 14:09:
Ik heb hier al gelezen dat qua verbruik je hem net zo goed op standby kan laten staan. Ik zet hem liever helemaal uit maar vraag me dan af wat is beter voor de TV?. Via schakelaar is echt spanningsvrij maken (net als de stekker eruit halen) maar is dit wel goed voor de TV als je dit tig keer per dag doet?

Dell Inspiron 9100 | P4 3,2Ghz HT 800Mhz FSB | 15,4" WSXGA+ | 1024MB 400Mhz RAM | 128MB Ati Mob Radeon 9700 | 60GB 7200RPM | 8x DVD-RW dL | WiFi 1350 b/g | WinXP Pro NL


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 16:58:
Zijn er meer mensen die bij de 40pfl9705 een brom/piep in de ambilight hebben?
Bij mij al 2 keer naar gekeken door E-care, tot dus ver zonder gewenste resultaat.
Ze hebben het c-balanced board aangepast (wat soldeerwerk...?!), en vervolgens is de TV ook nog de 2e keer meegegean naar hun. Wederom C-balanced board hersteld.........maar nog steeds een brom/piep.
Als ik de ambilight uit zet, is de brom verdwenen, dus het lijkt inderdaad daarmee te maken te hebben.
Iemand die dit had en opgelost is??
Dat is wel weer pech hebben Ramdb. Eerst zat je met de bekende piep ( die verholpen is heb ik begrepen ) en nu dus met een bromtoon. Ik begrijp dat er nu 2x aan gesleuteld is zonder resultaat. Wat is de volgende stap ?

Gr, Rowood

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

@Waxman, is dat als het beeld donker is ?
Zoja, dan komt dat door dynamische achtergrond. Als je er last van hebt moet je dat uitzetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Peter_F schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 14:04:
[...]

Het is niet de TV die de verwijderde films onthoudt maar Media Player.

Ik neem althans aan dat je Media Player gebruikt. Als dat zo is, binnen Media Player de Alt-toets even indrukken om het menu weer te geven, dan Tools->Advanced->Restore media library.

Succes,
Peter
peter, dank voor je reaktie...ik vrees alleen dat ik er geen fluit van begrijp haha...je bedoeld mediaplayer op de pc? als ik deze open(ik heb nl versie) staat er niet iets wat op tools lijkt (extra heb ik bekeken maar zie geen geavanceerd dan)? kortom ik heb geen flauw idee waar ik moet zijn...(mediaplayer 11)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Klopt,

het begon met de bekende pieptoon, die is dus verholpen met wat soldeerwerk aan het c-balanced board.
Toe kwam de bromtoon naar voren (of die zat er al.....dat is niet helemaal duidelijk). En die is duidelijk gelinkt aan de ambilight (ambilight uit, bromtoon weg). Het lijkt een "voeding(s) geluid", TV dus meegenomen door E-care. Vandeweek retour, maar probleem nog steeds (hinderlijk) aanwezig.
Dus maar weer bellen..............:-(

greetz
ramdb
Verwijderd schreef op vrijdag 19 november 2010 @ 18:21:
[...]


Dat is wel weer pech hebben Ramdb. Eerst zat je met de bekende piep ( die verholpen is heb ik begrepen ) en nu dus met een bromtoon. Ik begrijp dat er nu 2x aan gesleuteld is zonder resultaat. Wat is de volgende stap ?

Gr, Rowood

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pixeljunk_NL
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 26-03 08:58
Hi guys,


Ik heb het volgende probleem:

42PFL7655H/12, geluid drops/onderbrekekingen wanneer aangesloten SPDIF OUT naar HTS. Andere kabel geprobeerd, andere HTS getest, zelfde probleem. Dit gebeurd op elke willekeurige bron (TV interne Tuner/HDMI/Scart). Wanneer blu-ray of DVD speler direct aangesloten op de HTS (SPDIF) geen problemen. Software is de laatste (140.25)

Wie heeft hier nog meer last van?

Bedankt,
Pixel

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DappereDodo
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 18-09 06:54
Pixel Junk, je kan ook even de moeite nemen het topic te lezen, of iig de laatste twee pagina's...
Pagina: 1 ... 23 ... 37 Laatste