Verwijderd schreef op zaterdag 17 oktober 2009 @ 16:58:
Worden jullie het ook zo ***** beu met dood vallen vanuit de lucht? Soms knal ik een grote afstand naar beneden en ik ben de helft van me leven kwijt, en een andere keer kom ik met vleugels de laatste meters naar beneden gezweeft en val ik kapot en word direct bij de obelisk geteleporteerd...
Dat heb je aan jezelf te danken.
Er is duidelijk onderaan je vliegtijd te zien als groene streepjes rond de vliegindicator. Wil je daar niet aan houden, dan moet je zelf weten of je doodvalt of niet. Ik let gewoon op de vliegtijd en ik weet steeds veilig te landen of mezelf veilig te stellen zodat ik net doodval. Je krijgt ook waarschuwing voor.
Verder kun je ook zien of je doodvalt: kijk op de radar: kleurt die PAARS dan ben je op de gevaarlijke hoogte. Kleurt ie BLAUW dan zul je niet sterven als je neervalt, je hebt genoeg health voor.
Het is beter niet te doodvallen, want soul healen wordt steeds duurder bij hogere levels. Je mag wel health verliezen, want je hoeft je gear niet repareren. Dat scheelt.
Je moet gewoon als vuistregel 75% van vliegtijd gebruiken voor gatheren en vliegen en overige 25% voor veilig heenkomen. Kijk altijd rond welke veilige plaatsen zijn. Je mag best op een grote plant rusten. Of de hoge pilaar. (dat 75% is dus 45 seconden als je 1-minuut vleugels hebt.)
De laatste 15 minuten is dus altijd meteen snel veilig heenkomen zoeken. Of je hebt een potion om vliegtijd te winnen voor 12 seconden. Gebruik die alleen als je nog niet veilig bent tijdens opzoeken landingsplaats.
Niemand klaagt om doodvallen, je had beter op moeten letten.
Tenzij: in combat kan er misgaan. Vlieg dan niet te hoog en wees alert als er mobs of tegenstanders in de buurt zijn. Denk vooruit en kijk om je heen.
[
Voor 4% gewijzigd door
MrDummy op 17-10-2009 17:18
]