Voor de V3SPA Group heb ik de keynote speech bekeken (bijna 2 uur!

) en beetje zitten bloggen met wat ik tegenkwam. Zonde om dit werk niet te delen dus bij deze
HILARISCH voorfilmpje van de key-note speech.
Aan het eind moet je klikken op een link, of gewoon het tweede filmpje hieronder kijken want die volgt op de eerste etc...
http://www.youtube.com/watch?v=WDTmrbHqlhk
http://www.youtube.com/watch?v=rNhPig8inEY
Als je EVE van plan bent de komende jaren te spelen, dan moet je deze filmpjes gewoon kijken, no joke
Het volgende komt allemaal uit de tweede film:
Jita cap, nu op 1.300, denken ze eind vh jaar los te kunnen laten.
Ze schatten dat er met de huidige populatie 1400-1500 in Jita zullen zitten op de drukke momenten.
Het
compilen van een patch duurde voorheen 24 uur. Dit jaar heeft een team dat naar 1 uur weten te brengen.
Voordeel is, als er een groot probleem opduikt en de vorige patch kan niet worden teruggezet, dan kunnen ze dus in zeer korte tijd de oplossing klaarzetten compilen en een nieuwe patch releasen in plaats van dat er een hele dag over het compilen heen gaat.
De
snelheid is voornamelijk behaald door het proces te automatiseren en een aparte cluster naar TQ te maken waar het bouwen van de installs + build en het compilen van de patch, plaatsvind.
Ze verwachten hier nog meer snelheid in te behalen (on the fly real-time patching zonder dt hebben ze al eens gedaan in het verleden, wellicht dat mensen zich dat nog herinneren...)
Je nieuwe
3D fittingscreen is een cirkel omdat oorspronkelijk de bedoeling was dat je het schip erachter zou gebruiken als plaatje.
Toen er door de synergy bepaalde render-technieken beschikbaar kwamen kon met apart een 3D plaatje laden in het midden en dat plaatje werd meteen de nieuwe preview die we sindsdien kennen.
Die render-technieken ontwikkeld op Incarna (o.a. voor Dust) zijn dus is een soort van terugkoppeling van kennis eigenlijk niet specifiek ontwikkeld voor de game EVE.
Avatars zullen hier in EVE ook heel erg van profiteren, aangezien Dust als voorbeeld een FPS zal/kan zijn, maar dat werk ook terugkomt in EVE.
41e min.
Dominion release heette eigenlijk eerst Rubicon
100% realistisch licht. Radiosity heet deze techniek. Vorig jaar zagen we dat ze een proef deden met een Engels bedrijf wat zich bezighield met deze lichttechniek. Veel effecten in games worden nu nagemaakt. Met de nieuwe techniek is alle lichtval echt. Het mooie van deze techniek is dat het gebruik maakt van bestaande technieken op je videokaart waardoor ook oudere kaarten het goed aankunnen.
Voorbeeld; als er 1 groene lamp in de hoek vd kamer hangt, dan vangen alle delen van de rest van de kamer dat groene licht onder de juist hoek op in de juiste hoeveelheid en zullen afhankelijk van hun eigen kleur, ook de juiste mate van reflectie weergeven. Een witte wand zal dan groen licht in minder mate reflecteren, maar een rode wand mengt zich dan met het groene licht en geeft zijn nieuwe kleur terug in de weerkaatsing. Je wilt niet weten wat dit betekent als je straks een discobal in je eigen kwartier aanzet
45e min.
In station PVP, oops een verspreking;
In station you will not be able to kill people, well atleast not in the first few generations.." 46e min.
Windows 7 en multiscreens omgwtfpwn!
47e min

ATI komt met een kaart voor de 'gewone' consument die dit aan kan. CCP werkt er ook aan dat je per scherm iets anders kunt laten zien. Bijvoorbeeld werken met 2 camerastandputen denk ik dan.
Techguy1> How many monitors are we going to have next year?
Techguy2> Six
Techguy1> wooohoooo!
Incarna (in station) geeft de mogelijkheid tot het runnen van eigen shops, bountyhunten van npc's, een lichaam!, (zwarte) handel, gokken met iskies..
Incarna staat op programma maar eerst komt Dominion, planetairy, Dust
53e min
T3 small ships, waar de T3 cruiser gericht waren qua kosten op mid- high-end prijzen, zullen de T3 frigs aan de onderkant komen te hangen. Nieuwe loot, components en modules zullen beschikbaar komen.
54e min.
Formatie vliegen EINDELIJK! het zal niet alleen voor de mooie plaatjes zijn, hoewel 400 schepen in formatie kek eruit zal zien, maar er zullen ook game-mechanics uit voortkomen en bonussen voor vliegen in formatie.
Tactisch zal fleetbattle verdiepen hierdoor. Benieuwd of je miningfleet ook mooi moet liggen voor bonussen
55e min.
Diplomacy krijgt er ook een laagje bij middels een nieuw systeem van verdragen. Dit zal nog niet in Dominion zitten, was niet goed genoeg om aan te sluiten bij de huidige game-mechanics.
Denk hieraan aan mining-rechten, langlopende productie/trade contracten, right-of-passage. Dit valt natuurlijk fijn samen met het nieuwe sov gebeuren, jammer dat het niet tegelijkertijd komt.
Doordat het huidige standing systeem (iemand op blue zetten) compleet omslachtig is, en hiermee geautomatiseerd sneller gaat worden, is het mijn mening dat dit voor partijen als ons, veel zal kunnen veranderen ingame.
Wij zoudem best bereid zijn om een nieuwe VG corp financieel te steunen als ze daarmee mining-rechten en righ-of-passage betalen zodat ze beter kunnen voldoen aan het langlopende contract wat ik met ze heb voor levering van bijvoorbeeld hi-end mineralen, reacties of gas. Rechten en standing kun je heel specifiek zetten. Bijvoorbeeld alleen een bepaalde route door die en die systemen, en ze mogen alleen in dat en dat systeem minen maar onderweg niet.
55e min
Planetary Ring Mining, mine de ringen van Saturnus! Nieuwe resources, aders met rare materials, erg afhankelijk van je skill en intuitie als speler. Mining en Exploring samen en nu eens wat anders dan een Omber belt! En ook iets wat ze het 'Goldrush' gevoel noemen.
58e min
Comet Mining Track down that Comet of Haley en trek hem leeg voor ie je systeem weer verlaat! In WH-space zullen de rijkste voorbijkomen. Whiskey Space noemen ze het trouwens bij CCP

Moon harvestings minerals, organic compounds. Ik krreeg het idee dat hier een nieuwe manier van mining bij komt kijken; scoop it up...
58e min.
Na Dominion komt
Planetary Interaction. Hiervoor zullen alle
50.000 planets die reeds ingame zijn, beschikbaar komen. Je kunt hier als nieuwe speler mee beginnen. hoe verder je bent in het spel hoe meer controle je kunt uitoefenen op het maximale aantal districten wat je kunt beheren. Van eigendom zal niet snel sprake zijn. Het zal niet een clone worden van Sim City of Civilization, maar wel hetzelfde gevoel geven. Kijk dit stukje even want het is erg veel wat er komt

Hier komt ook
Dust om de hoek kijken, absoluut! (sneakpreview ervan na dit onderwerp)
60e min.
Ben even uitgeblogd, kijk de rest zelf zou ik zeggen
So you think I should vaporize, my tech_info, triple the bulk 25a-d/1, enhance the filterarray & raid the isometric fusion!? KEEP IT PLAIN AND SIMPLE!