Terwijl we wachten tot de 160 Gb en 320 Gb in voorraad is, even een rant.
Waardeloos toch, die shops. Waarom hebben we ze eigenlijk nodig? Het enige dat ze doen is een flinke hap bovenop de prijs doen. Jawel, iedereen moet leven, maar toch.
En waarom doet iedereen zo mysterieus over dat hele levergedoe? Hoe gaat die distributie eigenlijk in z'n werk? Wil iemand uit de branche ons even inlichten. Zijn er nog wel Europese invoerders die de Amerikaanse mega-distributeurs Ingram Micro, Techdata en Arrow niet hebben opgekocht? Wat is eigenlijk het gecombineerde marktaandeel van die kerels voor Europa?
Volgens ITreseller verdeelt Intel z'n SSD's in België via Tech Data, Ingram Micro, Microtronica (Arrow dus) en Avnet (jawel, een vierde Amerikaan). Al het spul bij om het even welke webshop komt dus bij een van deze vier vandaan?
De webshops die via Ingram Micro lopen (click2shop) linken volgens mij rechtstreeks naar de voorraad bij Ingram zelf. Klik eens op de demo shop sites
http://partner1.click2shop.be,
http://partner2.click2shop.be en
http://partner3.click2shop.be. Zie je hoe de info steeds gedetailleerder wordt? Voor de SSDSA2MH160G2C1 gaat dat van 'Not available' voor de minst dure shopoptie, over '0', tot 'ETA - 15/09/2009'.
De demoshop van Techdata geeft aan 'vrijdag 18 september 2009'.
Sjongejonge wat een ellende ...