Ik denk dat we het eens zijn dat een Cicada niet een mooi begin is. Houd je de Commando-2D, Raven-3L en Atlas-D-DC over.haarbal schreef op dinsdag 08 januari 2013 @ 19:51:
Ja, de hunch 4SP was m'n favoriete mech en de beste beginnersmech tot ecm in het spel kwam, maakt streaks nogal waardeloos tegen lights als je ze niet zelf hebt. Nu zou ik iedereen iets met ecm aanraden.
Voor de Atlas heb je ongeveer 15 mil credits nodig, wil je een solide bouw neerzetten. Stel dat een beginner de lange grind hiervoor over heeft, dan zit je nog met het feit dat voor een beginnende atlas-bestuurder aan de andere kant ook een assault wordt gedropped. Kans op een win wordt dan al snel kleiner. Daarnaast zie ik te veel D-DC's die met oogkleppen op het open water opstappen. Leuk als ze in het andere team zitten, minder leuk als ze in jouw team zitten.
Het nadeel van 2D en 3L is eigenlijk ook hun grootste voordeel. De netcode is ondermaats. Hierdoor heb je het voordeel van een zogenoemde lagshield (soort van ghosting effect, waardoor de tegenstander denkt dat hij op jou mikt, maar jij bent al 20 meter verder. Resultaat: een miss), maar met onze ping ook jerky screens. Dat samen met nog niet ontwikkelde map-kennis zorgt ervoor dat je veel vastgelopen ECM-lights ziet. Daarnaast zit je met het feit dat voor jouw light in het andere team ook een light wordt gedropped. Goede kans in deze tijden dat het ook een ECM-light is, waardoor jouw bijdrage aan het team weer verminderd wordt.
Als je met deze nadelen kunt leven, ga ervoor.
Persoonlijk vind ik het leuker om een beetje tegengas te geven aan 2D's/3L's (5 MLAS in chainfire mikken op poten / per rondje komen ze recht op je af of lopen recht van je af -> SRM6) en D-DC's 2-3 alpha's in de rug te knallen.
Nu mijn 2D elite is, merk ik toch dat ik hem veel minder vaak uit laat. (edit) In all fairness: dit komt deels ook doordat je als 2D veelal een 3L mag afweren. Tegen een geoefende 3L-piloot leg je het vaak af. 2D is eigenlijk ook geen optie IMO(/edit)
/0,02
[ Voor 4% gewijzigd door Sapstengel op 08-01-2013 20:30 ]
Beetje snoezelig, maar agressief | PSN: SAPJE | WoT: Dutch_Monkey_Killer | MWO: Sapstengel - Geen mens is zo slim om zijn eigen domheid te bevatten.