Ben vanavond even naar een Primafoon geweest (ik heb een Hi SIM-kaart) in Utrecht (koopavond + treinentroep) om te vragen of zij de update voor de telefoon voor me willen installeren, omdat ze hem zelf niet vrijgeven.
Primafoon doet dit niet, KPN Business Center flashed wel firmwares, maar niet voor SonyEricssons.
Ik zou dan dus de telefoon op moeten sturen en zou hem dan vier weken kwijt zijn.
Was een of ander gozertje die me hielp, leek verder weinig kennis te hebben. Er werd iets gezegd in de trant dat SonyEricsson al de beste zou zijn als het gaat om batterij duur. Vandaar dat ik nu 20% van de batterij per dag zie verdampen, als dat met de update al verminderd naar bijv. 15%, scheelt dat al een dag, na 4 dagen uptime.

Met de K750i kon je tenminste 1x per week laden.

En toen was het het excuus dat het niet per se hoeft en verder heb ik niet echt geluisterd.
Zojuist ook andere SIM-kaartjes geprobeerd, maar die werden door de telefoon niet geaccepteerd, ondanks toezegging dat KPN / Hi en Vodafone telefoontoestellen altijd SIM-lock én branding vrij zijn.
Van het weekend komt mijn broer weer langs, even met zijn (Belgische) SIM-kaart proberen.

Verwijderd schreef op donderdag 17 december 2009 @ 15:03:
Eindelijk kunnen updaten via PC update service

Heb KPN maar als het niet lukt moet je kijken als hij zegt Je hebt al de nieuwste software of hij dan een firmware aangeeft want bij mij zei nu alleen dat ik de nieuwste al had zonder de oude te zeggen maar kon wel op Installeren drukken ivp Herinstalleren

Ja, dat had ik net dus ook. Weet je wel 100% zeker dat hij dan de nieuwste update installeerd?
EDIT: Anyhow, ik ben dit nu ook aan het proberen.
EDIT2:Vreemd, ik heb net een update gedaan, nu krijg ik wel netjes de melding dat er een update is.
EDIT3: Ook na een tweede keer blijft SE Update Service aangeven dat er nieuwe firmware is, terwijl deze net geflashed is.
EDIT4: Ik kon zo 1 2 3 niet vinden waar het versienummer te achterhalen is, maar gekeken of Roco Loco geïnstalleerd is, dat is het geval. Dus ik ga er vanuit dat de update geïnstalleerd is bij me.
EDIT5: Heb gevonden waar je software versie kan vinden, de nieuwe firmware staat er bij mij nu ook op!
(Instellingen -> Algemeen -> Software bijwerken -> Software versie)
[
Voor 36% gewijzigd door
CH4OS op 17-12-2009 23:39
]