Sir_Hendro schreef op donderdag 23 maart 2017 @ 12:32:
Nintendo had het misschien ook anders kunnen aanpakken door er meer een soort verzamelkaartjes van te maken. Een beetje zoals pokemon kaarten. Dan koop je voor een paar euro zo een booster pack. Kan je dubbele ruilen met vrienden. Bij games kan je de chip gewoon eenmalig inscannen en dan permanent gebruiken ipv steeds weer opnieuw inscannen. Op deze manier zou ik graag 'amiibo's' willen sparen maar zoals @
boefje79 zegt heb ik aan een speelgoedparadijs aan poppetjes geen behoefte.
Voor Animal Crossing hebben ze ook kaartjes die je in packs kunt aanschaffen. Ik heb er zelf ook een paar gekloond, maar om nu te roepen dat mensen hypocriet zijn omdat ze de NFC tags zelf fabriceren... je krijgt af en toe een wapen of een stukje kostuum (maar vaak ook gewoon rommel) en voor je bestaande Amiibo's die niet van Zelda zijn krijg je enkel 2-3 stukjes vlees bij het inscannen of wat herbs.
Dus hypocriet/stelen... die 15-20 euro betaal je meer voor de kwaliteit van het beeldje zelf, niet echt voor die drops. Ben ook niet van plan om 150-200 euro neer te leggen voor alle beeldjes die nodig zijn om alle extra unlockables in BotW te krijgen.
SSB Zelda, Sheik, Ganon, Link
TP Wolf Link (nu zelfs 30 euro!)
MM Fierce Deity Link
SS Link
BotW Zelda, Guardian, Bokoblin, Link Rider, Link Archer
Dat is bij elkaar 200 euro.
Dan maar een tientje aan tags. Ik heb inmiddels elke generatie Nintendo-device in huis en een zooi remakes van de oudere Zelda games en Ltd Editions, een stuk of 5 Amiibo's, waarvan enkel de Wolf Link echt nuttig is in BotW en net een Switch+games+controller aangeschaft voor meer dan 400 euro. Dus fuck off met woorden zoals "dief" en "hypocriet" omdat iemand een klein, secondair onderdeel van een duur standbeeldje nabootst, wat arguably de meest dure DLC ooit is, wanneer je het beeldje enkel koopt voor de rewards. Volgens mij koopt niemand die dingen voor de rewards (de meeste Amiibo's geven niet eens iets noemenswaardigs in andere games)
Overigens wordt een lege NFC-tag als een Mario-Amiibo herkend, wat erg bizar is. Dus die Amiibo "nabootsen" is dus niet eens illegaal.