https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Ok, staat nu disabled. Handig, meldingen over problemen met gelijk de oplossing erbijXaverius schreef op dinsdag 24 maart 2009 @ 21:52:
Bij registreren kom ik bij deze melding terecht voor een yahoo-mailadres: The entered e-mail domain has no valid MX record. Ik heb de oplossing hiervoor waarschijnlijk gevonden:
The solution here is to disable MX Record checking via the ACP under ACP General "Security Settings"
Whatever
Edit: verzoekjes uitgevoerd.
[ Voor 28% gewijzigd door Xaverius op 24-03-2009 22:05 ]
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
[ Voor 27% gewijzigd door Frentik op 24-03-2009 22:09 ]
>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel
Goh, lijkt er wel erg op jaFrentik schreef op dinsdag 24 maart 2009 @ 22:08:
Yep, registratie en posten geluk (bekend forum trouwens)
Whatever
Bedoel je eigenlijk niet DeVaults rule?
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Ik moet namelijk eerst wat meer leren van fcgi...
En lighttpd over hoe ik wat waar naartoe kan sturen... Komen namelijk meerdere domeinnamen naar te verwijzen.
[ Voor 13% gewijzigd door Balachmar op 27-03-2009 14:34 ]
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Whatever
Verwijderd
http://nanotux.com/blog/the-ultimate-server/3/#l-lighttpd Eerste stuk van de pagina kan je verder helpen met je domeinnamen probleem (hopelijk)Balachmar schreef op donderdag 26 maart 2009 @ 23:00:
En lighttpd over hoe ik wat waar naartoe kan sturen... Komen namelijk meerdere domeinnamen naar te verwijzen.
Gezien de plaats waar we stonden kost dit de meeste van de hogere team meer dan ons :
Ars : - 9977
Norway : -9747
Knights : -9925
DPC : -9517
XS : -9393
FDC : -9628
Whatever
Ik heb het ondertussen gevonden.Verwijderd schreef op zaterdag 28 maart 2009 @ 20:15:
[...]
http://nanotux.com/blog/the-ultimate-server/3/#l-lighttpd Eerste stuk van de pagina kan je verder helpen met je domeinnamen probleem (hopelijk)
Ik moet nu alleen ff alles veranderen. Ik ga helemaal over op Django. Ik hou jullie op de hoogte!
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Ik had ook tegengestemd in het aanmeldtopic
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Dit vond ik zo leuk aan gpu grid, zeggen ze dat iedereen kan meedoen die een cuda enabled video kaart heeft, doe ik mee met mijn server waar een oude 8400 GS in zit, en daarvoor duren de wu's te lang. Zeggen ze dat die kaart te oud is en dat ik maar een nieuwe moet kopen.Xaverius schreef op maandag 30 maart 2009 @ 08:09:
Is hier al gemeld dat GPUgrid in de vault is opgenomen? Alleen met een GPU kan je daaraan meedoen en laat ik nu toevallig een te oude hebben.
Een beetje vreemd om eerst te zeggen dat alles cuda enabled kaarten goed genoeg zijn en daarna te zeggen dat het niet kan.
Solarboiler: Top Senz 200 Nero-3 ⣿⣿ Photovoltaics: 9x LG 320N1K-A5, SE 3000H
Ik wist niet dat GPUGrid in de vault zat...
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Gelukkig kan ik back in time en zijn hier dus alsnog maandag-stats, alleen gepost op dinsdag
De verschuivingen overall en in de categorieën zijn grotendeels te danken aan het verwijderen van malariacontrol en het toevoegen van GPUGRID. Deze laatste staat ook gelijk in onze top-10 (eigenlijk flop-10, we hebben daar tenslotte de minste punten). Of we daar veel aan kunnen doen moet nog blijken, het is dus een project wat op grafische kaarten draait en je hebt er een vrij recente NVIDIA kaart voor nodig, een vrij recente BOINC, en deze mag dan ook onder windows niet als service draaien. Maar op zich doen we het daar niet eens zo slecht, hoewel er maar weinig flushers zijn.
Bij de projecten zien we dat GIMPS nog steeds flink in de lift zit, en ook eulernet pakken we een plek winst.
Met de stampede die morgen van start gaat vrees ik de komende maand een hoop rode pijltjes te gaan zien. Maar.....WE 'LL BE BACK!
Onze standen overall en in de diverse categorieën
Project | Position | Week | Points | Week | Behind | Ahead |
---|---|---|---|---|---|---|
Overall | 4 | ![]() | 391375.45 | ![]() | 1428.65 | 826.28 |
Biological And Medical Science | 7 | ![]() | 105638.52 | ![]() | 219.32 | 370.54 |
Mathematical | 4 | ![]() | 114643.07 | ![]() | 788.88 | 4252.34 |
Miscellaneous | 4 | ![]() | 57216.43 | ![]() | 1335.39 | 46.84 |
Physical Science | 8 | ![]() | 113877.42 | ![]() | 387.57 | 45.45 |
Onze standen per project (top 10 projecten waar we de minste punten hebben)
Project | Vault Position | Week | Vault Points | Week | Points per position |
---|---|---|---|---|---|
GIMPS | 64 | ![]() | 5935.48 | ![]() | 64.52 |
Eon | 20 | ![]() | 6607.14 | ![]() | 178.57 |
PSP - PRP | 9 | ![]() | 6923.07 | ![]() | 384.62 |
PSP - Sieve | 7 | ![]() | 7777.77 | ![]() | 370.37 |
GPUGRID | 62 | ![]() | 7910.95 | ![]() | 34.25 |
Wieferich@Home | 10 | ![]() | 7954.54 | ![]() | 227.27 |
Seventeen Or Bust - Sieve | 10 | ![]() | 8363.63 | ![]() | 181.82 |
Sudoku | 28 | ![]() | 9025.27 | ![]() | 36.10 |
Cosmology@Home | 64 | ![]() | 9171.05 | ![]() | 13.16 |
EulerNet | 24 | ![]() | 9187.27 | ![]() | 35.34 |
Bron
DC-Vault homepage
Whatever
Volgens mij mag hij onder linux x64 wel als daemon draaien, ik vind het vreemd dat het onder windows niet mag.DigiK-oz schreef op dinsdag 31 maart 2009 @ 15:46:
...
Of we daar veel aan kunnen doen moet nog blijken, het is dus een project wat op grafische kaarten draait en je hebt er een vrij recente NVIDIA kaart voor nodig, een vrij recente BOINC, en deze mag dan ook onder windows niet als service draaien. Maar op zich doen we het daar niet eens zo slecht, hoewel er maar weinig flushers zijn.
...
Solarboiler: Top Senz 200 Nero-3 ⣿⣿ Photovoltaics: 9x LG 320N1K-A5, SE 3000H
Hi guys,
I'm the project admin for genlife@home ( http://genlife.is-a-geek.org/genlife/ ). I'd like to throw it into the mix as a project for inclusion in the DC Vault stats.
regards,
Fang
Het ziet er naar uit dat er binnenkort een nieuw project in de vault komt.Grawlfang, thanks for realizing that being Vaulted will pound your project. We really hope you can keep it running. Many new projects crash the first day from the demand.
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Er is een hoop werk te doen vanaf 1 mei
Whatever
Een voordeel met een beetje CPU power moeten we daar toch snel omhoog klimmen
[ Voor 43% gewijzigd door woolysheep op 04-04-2009 11:34 ]
"wooled" :: Team Boonanza :: Helping DPC @ DC-Vault :: Stampede #9 ::
Beetje vreemd, want ik zou er zo'n 25 minuten per job over moeten doen...
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Aangezien 1 van onze hoofdprojecten TSC er inderdaad op 15 april mee stopt ben ik dit draadje weer gaan volgen.DigiK-oz schreef op zaterdag 04 april 2009 @ 11:06:
Yup, maar TSC en D2OL zullen er binnenkort uitgaan vrees ik. Dat kost ons 2 keer 10000 punten. Verder verliezen we op flink wat projecten plaatsen nu we met zijn allen aan het stampen zijn...
Er is een hoop werk te doen vanaf 1 mei
Op welke projecten kan DPC nodige punten halen om de Ni-roepers in te halen, want dat is mij niet helemaal duidelijk. Dan kan ik binnen NC die projecten eens voorleggen en testen en bekijken of we zo'n project op gaan pakken
[ Voor 4% gewijzigd door ParaNoiMia op 04-04-2009 12:46 ]
Intentionally left blank.
Project | DPC | Ni |
Eon | 20 | 6 |
EulerNet | 24 | 15 |
GIMPS | 65 | 69 |
Prime Sierpinski Problem - PRP | 9 | 11 |
Prime Sierpinski Problem - Sieve | 7 | 10 |
Seventeen Or Bust - Sieve | 10 | 22 |
Wieferich@Home | 10 | 7 |
Dimes | 21 | 9 |
Volgens mij zijn alleen wieferich en eulernet windows-only. Dimes is overigens niet echt DC maar een ping/traceroute-project om het internet in kaart te brengen. Eon, de PSP-projecten en SoB sieve zijn op zich goede projecten, wieferich ook. Eon werkt het makkelijkst met de proxy van DigiK-oz omdat het krijgen van werk van de server normaal wat problematisch is.
Het zou mooi zijn als er wat luidruchtige koeien zich gaan bemoeien met de vault. Met een beperkt team zoals we er nu mee bezig zijn (lees de minder bekende projecten) gaat het al niet verkeerd.
[ Voor 16% gewijzigd door Xaverius op 04-04-2009 13:38 ]
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Bedankt voor het overzicht Xaverius, we zullen deze projecten gaan bekijkenXaverius schreef op zaterdag 04 april 2009 @ 13:32:
Op http://digik-oz.nl/dcVaultStats.aspx kan je zien op welke projecten de meeste Vault-punten te behalen zijn. Hier zit dan ook BOINC-projecten tussen. Een verschil waar DPC lager dan KNWSN staat heb ik even hieronder inelkaar geflatst, volgens mij heb ik de BOINC-projecten eruit gevist.

God does not play dice
Zoals al verwacht, tijdens de stampede veel rode pijltjes. Grotendeels niet veroorzaakt door de stampede trouwens, het nieuw toegevoegde project GeneticLife@Home is hier schuldig aan aangezien we daar nog erg laag staan. Dit project is vandaag ook nog eens verplaatst van categorie physical naar bio & medical, vandaar onze vrij val daar de afgelopen week. Overigens begonnen we een paar dagen geleden op plaats 125 bij genlife, imiddels is dat al 93. Een schamele 8K aan BOINC-puntjes leverde ons daar dus dik 30 plaatsen winst. Dus na de stampede kunnen we daar vast wel een beetje inlopen.
GIMPS 1 plek gezakt (stampede), GPUGRID 2 plaatsen omhoog (tja, WCG-stampede lust geen GPU-crunching). Verderop in de lijst veel rode pijltjes, uitzondering is uiteraard WCG wat samen met SZTAKI het enige project verder is wat een groen pijltje heeft deze week. Als de "days to lose" getallen ons niet bedriegen zien we volgende week nog veel meer rode pijltjes....
Ach ja, hebben we wat te wensen voor het post-stampede tijdperk

Onze standen overall en in de diverse categorieën
Project | Position | Week | Points | Week | Behind | Ahead |
---|---|---|---|---|---|---|
Overall | 7 | ![]() | 397577.10 | ![]() | 751.59 | 169.85 |
Biological And Medical Science | 11 | ![]() | 111907.23 | ![]() | 472.40 | 381.34 |
Mathematical | 4 | ![]() | 114588.98 | ![]() | 1008.24 | 3561.18 |
Miscellaneous | 4 | ![]() | 57197.88 | ![]() | 1379.17 | 21.49 |
Physical Science | 8 | ![]() | 113883.00 | ![]() | 382.85 | 40.87 |
Onze standen per project (top 10 projecten waar we de minste punten hebben)
Project | Vault Position | Week | Vault Points | Week | Points per position |
---|---|---|---|---|---|
GIMPS | 65 | ![]() | 5870.96 | ![]() | 64.52 |
GeneticLife@Home | 93 | ![]() | 6085.10 | ![]() | 42.55 |
Eon | 20 | ![]() | 6607.14 | ![]() | 178.57 |
PSP - PRP | 9 | ![]() | 6923.07 | ![]() | 384.62 |
PSP - Sieve | 7 | ![]() | 7777.77 | ![]() | 370.37 |
Wieferich@Home | 10 | ![]() | 7954.54 | ![]() | 227.27 |
GPUGRID | 60 | ![]() | 8096.77 | ![]() | 32.26 |
Seventeen Or Bust - Sieve | 10 | ![]() | 8363.63 | ![]() | 181.82 |
Sudoku | 28 | ![]() | 9025.27 | ![]() | 36.10 |
Cosmology@Home | 64 | ![]() | 9174.31 | ![]() | 13.11 |
Bron
DC-Vault homepage
Whatever
Eens kijken hoe ik daar het beste mee kan doen want ik heb hier aardig wat power en internet verbindingen liggen.
Ik zie dat emphasis veel vm's heeft draaien, misschien dat hij wat info kan geven hoe en wat hij heeft draaien in die vm's.

Je kan het ook met een kleine linuxdistro maar persoonlijk kwam ik daar niet met de JAVA-installatie uit.
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Wat ik gedaan heb is 1 VM geinstalleerd met win2000, en daar java opgezet. Dan even de dimes installer naar de desktop kopieren MAAR niet installeren nog. Dan afsluiten en die VM zoveel kopieren als je wilt.
En dan 1 voor 1 starten, de client installeren, en elk client voorzien van een eigen hostname (en evt ip, maar bij dynamisch gaat dat vanzelf al).
Eventueel heb ik mijn image nog wel ergens liggen die ik voor je online kan zetten als je wilt
toppie, dat mag ook, hoef ik zelf niet te zoeken.emphasis schreef op dinsdag 07 april 2009 @ 15:51:
Eventueel heb ik mijn image nog wel ergens liggen die ik voor je online kan zetten als je wilt
[ Voor 50% gewijzigd door MeneerKrab op 07-04-2009 15:57 ]
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Zullen we zo langzamerhand eens een project gaan uitzoeken?
ik zie net dat er al een draadje loopt op het kluizenaars forum:
http://www.digik-oz.nl/Di...528d1e3b9aa758a08722542d0
Is iedereen al aangemeld daar, of moet de inhoud hierheen gekopieerd worden?
“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“
We kunnen de discussie toch net zo goed hier doen?
Edit (gekopieerd vanaf het Kluizenaars-forumdraadje):
Ik vind het niet erg om een niet-BOINC project te doen. Ik heb ook nog een Linux-laptop staan, dus het zou fijn zijn als het Vault-stampedeproject ook onder Linux draait.DigiK-oz schreef
Kort samengevat : life is full of choices., maar qua prioriteit NU zoiets:
1) GeneticLife
2) GIMPS
3) PSP-PRP
4) Wieferich
5) PSP-sieve,GPUGRID,Cosmology, eon
Ik zal in ieder geval proberen om van onze 10 "slechtste" projecten project/team/userstats te hebben tegen die tijd.
Verder zou ik willen voorstellen om tot maandag 27 april te wachten met de definitieve keuze. Dan heeft DigiK-oz nieuwe weekstats en weten we op welk project (dan) het meeste te verdienen is.
[ Voor 78% gewijzigd door Noordvogel op 08-04-2009 12:55 ]
- Hebben we nog de meeste punten te verdienen
- Makkelijke client
- Draait op vele systemen
Waarom ik GIMPS boven GeneticLife zet is, omdat BOINC projecten standaard al meer users krijgen vanuit DPC dan niet BOINC projecten.
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
1) | GIMPS | 6050.95 |
2) | GeneticLife@Home | 6313.55 |
3) | Eon | 6607.14 |
4) | PSP - PRP | 6923.07 |
5) | PSP - Sieve | 7777.77 |
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Maar goed, ik ben benieuwd of we nog een leuke jump kunnen gaan maken.
“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“
Solarboiler: Top Senz 200 Nero-3 ⣿⣿ Photovoltaics: 9x LG 320N1K-A5, SE 3000H
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
De stampede raast lekker door, en dat betekent dat het hier niet zo best gaat. Veel rode pijltjes deze week, maar tóch een plekje gestegen in de categorie bio & medical
Dat betekent wel dat we na de stampede op een aantal projecten flink kunnen uithalen om van die 7e plek overall af te komen. Tegen die tijd staan we misschien zelfs wel 8e, omdat TSC en D2OL er binnenkort uit zullen gaan, wat ons 2 1e plaatsen zal kosten
Voor het post-stampede tijdperk zijn er nog steeds plannen om ons binnen de vault een tijdje te focussen op 1 (of2? 3? meer?) project(en). De vraag is dus : welk(e) project(en)? Misschien 1 BOINC en 1 non-BOINC? Of gewoon de hele flop-5?
Ventileer Uw gewaardeerde mening alhier!
En dan nu eindelijk stats
Onze standen overall en in de diverse categorieën
Project | Position | Week | Points | Week | Behind | Ahead |
---|---|---|---|---|---|---|
Overall | 7 | ![]() | 398169.15 | ![]() | 1180.11 | 512.81 |
Biological And Medical Science | 10 | ![]() | 112569.72 | ![]() | 1283.78 | 132.45 |
Mathematical | 4 | ![]() | 114538.49 | ![]() | 1220.98 | 2785.27 |
Miscellaneous | 4 | ![]() | 57209.07 | ![]() | 1377.15 | 5.40 |
Physical Science | 9 | ![]() | 113851.85 | ![]() | 145.15 | 1903.27 |
Onze standen per project (top 10 projecten waar we de minste punten hebben)
Project | Vault Position | Week | Vault Points | Week | Points per position |
---|---|---|---|---|---|
GIMPS | 64 | ![]() | 6062.50 | ![]() | 62.50 |
Eon | 20 | ![]() | 6607.14 | ![]() | 178.57 |
GeneticLife@Home | 81 | ![]() | 6638.65 | ![]() | 42.02 |
PSP - PRP | 9 | ![]() | 6923.07 | ![]() | 384.62 |
Wieferich@Home | 11 | ![]() | 7727.27 | ![]() | 227.27 |
PSP - Sieve | 7 | ![]() | 7777.77 | ![]() | 370.37 |
GPUGRID | 58 | ![]() | 8196.20 | ![]() | 31.65 |
Seventeen Or Bust - Sieve | 10 | ![]() | 8363.63 | ![]() | 181.82 |
Sudoku | 28 | ![]() | 9025.27 | ![]() | 36.10 |
Cosmology@Home | 65 | ![]() | 9160.10 | ![]() | 13.12 |
Bron
DC-Vault homepage
Whatever
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Eens met GIMPS en Genetic, zijn m.i. de projecten waar het meest te halen valt op korte termijn. Wat eon betreft, dat kan weliswaar veel harder, maar er zijn niet overdreven veel plaatsen te winnen op afzienbare termijn. Plus er is simpelweg niet altijd werk genoeg.Noordvogel schreef op woensdag 15 april 2009 @ 11:57:
Ik ben voor een BOINC-project en een niet-BOINC-project. Volgens mij zijn GIMPS en GeneticLife@Home dan de meest geschikte kandidaten (+ meeste punten te pakken). Eon lijkt me niet geschikt voor een (mini)stampede.
Wat ook kan is om deze projecten een week lang te doen, en dan een weekje 2 anderen?
* DigiK-oz houdt niet zo van lang focussen op 1 project
Whatever
Maar het moet niet veel gekker worden dan dat. Anders hebben we nog geen impact.
“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“
We kunnen onze krachten verdelen over de twee projecten of we doen ze achter elkaar aan.
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Tja, D2OL en TSC zijn ten einde, en logischerwijs dus uit de vault gehaald. Op beide projecten stonden wij #1, dus verliezen we hiermee veel meer punten dan alle andere teams.
Bij de projecten flop-10 zien we gelukkig groene pijltjes. +1 voor GIMPS en GPUGRID, en +13 voor geneticlife. Hier stijgen we dus nog flink, maar dat kan nog veel beter na 1 mei. Even ter vergelijking : als alle stampede-power 1 dag op genetic zou staan, stormen we daar de top-10 binnen
De vaulters die na de stampede de krachten op vault-projecten willen bundelen : voor zover ik uit de spaarzame reacties begrijp, wil men 2 projecten kiezen, 1 BOINC en 1 niet-BOINC, waar we dan 2 weken de power op concentreren. Daarom stel ik voor om GIMPS en Geneticlife als post-stampede-speerpunten aan te wijzen. BOINC switchen naar genetic is natuurlijk een eitje, en de GIMPS-client installeren is ook geen enorme klus. Wel even opletten daar, er zijn projecten waarvan een WU een paar weken kan duren. Wil je korter werk, selecteer dan alleen TF als project (misschien kan een GIMP-er hier een korte handleiding voor maken?)
Uiteraard staat het iedereen vrij om zich gewoon weer te richten op zijn favoriete vault-project, of om maar een paar dagen mee te doen op de projecten die als speerpunt worden aangewezen. Je hebt nog 10 dagen om daar eens diep over na te denken
STATS!
Onze standen overall en in de diverse categorieën
Project | Position | Week | Points | Week | Behind | Ahead |
---|---|---|---|---|---|---|
Overall | 8 | ![]() | 378868.95 | ![]() | 91.10 | 19866.09 |
Biological And Medical Science | 19 | ![]() | 93241.72 | ![]() | 326.50 | 414.05 |
Mathematical | 4 | ![]() | 114610.65 | ![]() | 1499.21 | 2848.31 |
Miscellaneous | 5 | ![]() | 57197.23 | ![]() | 63.14 | 41.47 |
Physical Science | 9 | ![]() | 113819.33 | ![]() | 209.07 | 1870.02 |
Onze standen per project (top 10 projecten waar we de minste punten hebben)
Project | Vault Position | Week | Vault Points | Week | Points per position |
---|---|---|---|---|---|
GIMPS | 63 | ![]() | 6172.83 | ![]() | 61.73 |
Eon | 20 | ![]() | 6607.14 | ![]() | 178.58 |
PSP - PRP | 9 | ![]() | 6923.07 | ![]() | 384.62 |
GeneticLife@Home | 67 | ![]() | 7238.49 | ![]() | 41.85 |
Wieferich@Home | 11 | ![]() | 7727.27 | ![]() | 227.28 |
PSP - Sieve | 7 | ![]() | 7777.77 | ![]() | 370.38 |
GPUGRID | 57 | ![]() | 8276.92 | ![]() | 30.77 |
Seventeen Or Bust - Sieve | 10 | ![]() | 8363.63 | ![]() | 181.82 |
Sudoku | 28 | ![]() | 9028.77 | ![]() | 35.98 |
Cosmology@Home | 65 | ![]() | 9161.20 | ![]() | 13.11 |
Bron
DC-Vault homepage
Whatever
[ Voor 27% gewijzigd door Frentik op 20-04-2009 19:21 ]
>> Nieuw! - Twitch << & >> YT Channel
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
"Results! Why, man, I have gotten a lot of results. I know several thousand things that won't work." Thomas Edison
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
1
2
3
4
5
6
| Team Norway 21,090,969,317 Free-DC 19,904,232,785 XtremeSystems 14,025,973,804 Knights Who Say Ni! 10,680,196,342 Rechenkraft.net 7,300,079,954 Dutch Power Cows 7,253,473,013 |
Wieferich@home hitparade van 23 april 2009
Daily Top 30 | |||||
Flushers: 2 / 23(9%) | |||||
pos | daily | member | total | ||
1 | (![]() | 228 | Wiethoofd | 15.611 | (2 ) |
2 | (![]() | 100 | Team Switch | 93.054 | (1 ) |
More... |
![]() | |||||
Overall Top 30 | |||||
pos | total | member | daily | ||
1 | (![]() | 93.054 | Team Switch | 100 | (2 ) |
2 | (![]() | 15.611 | Wiethoofd | 228 | (1 ) |
3 | (![]() | 7.644 | Los Alcoholicos | 0 | (3 ) |
4 | (![]() | 4.743 | Jan-Lieuwe | 0 | (4 ) |
5 | (![]() | 4.261 | Qazwaplol | 0 | (5 ) |
6 | (![]() | 3.548 | noordvogel | 0 | (6 ) |
7 | (![]() | 1.864 | Freeze_XJ | 0 | (7 ) |
8 | (![]() | 1.802 | emphasis | 0 | (8 ) |
9 | (![]() | 1.183 | Pazzi | 0 | (9 ) |
10 | (![]() | 531 | Team_Elteor_Borislavj | 0 | (10 ) |
More... |
![]() | |||||
Teams Daily Top 15 | |||||
pos | daily | team | total | ||
1 | (![]() | 5.008 | The Knights Who Say Ni! | 392.205 | (7 ) |
9 | (![]() | 668 | [H]ard|OCP | 77.482 | (12 ) |
10 | (![]() | 540 | AMD Users | 621.613 | (3 ) |
11 | (![]() | 328 | Dutch Power Cows | 136.434 | (11 ) |
12 | (![]() | 300 | Team Ninja | 143.249 | (10 ) |
13 | (![]() | 244 | Wieferich@Home (default) | 32.309 | (16 ) |
More... |
![]() | |||||
Teams Overall Top 15 | |||||
pos | total | team | daily | ||
1 | (![]() | 1.736.312 | Team Norway | 696 | (8 ) |
8 | (![]() | 185.020 | XtremeSystems | 128 | (18 ) |
9 | (![]() | 150.314 | ALPS Electric Czech s.r.o. | 1.256 | (7 ) |
10 | (![]() | 143.249 | Team Ninja | 300 | (12 ) |
11 | (![]() | 136.434 | Dutch Power Cows | 328 | (11 ) |
12 | (![]() | 77.482 | [H]ard|OCP | 668 | (9 ) |
More... |
Nieuwe leden | |||
Helaas geen nieuwe leden vandaag ... |
![]() | |||
Inhaalstats top 5 | |||
Wij halen in: | |||
Niemand ... |
Opportunities
Rank | Team | Days to Overtake |
8 | XtremeSystems | 439.89 |
Threats
Rank | Team | Days to Overtake |
12 | [H]ard|OCP | 158.16 |
27 | The Pirate Fleet | 572.26 |
29 | Happy Prime Searchers | 720.14 |
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Dat is met de huidige ouput van slechts 2 mensen. Als er dus een echt team op zou gaan, dan gaat het een heel stuk beter!Xaverius schreef op vrijdag 24 april 2009 @ 10:41:
De statistieken van Free-DC zeggen wat anders voor de inhaalstats...
Opportunities
Rank Team Days to Overtake 8 XtremeSystems 439.89
Threats
Rank Team Days to Overtake 12 [H]ard|OCP 158.16 27 The Pirate Fleet 572.26 29 Happy Prime Searchers 720.14
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Persoonlijk vind ik overigens dat DPC op elk project minimaal in de top 10 hoort te staan (eigenlijk eerste maar ja, dat wordt wel erg ambitiues
Na de stampede zal ik in elk geval even flink wat power op GenLife zetten.
Hee, ik wist dat dit iemand gemeld had maar als Bold_Seeker GeneticLife zullen we zeker door de stats omhog vliegen.Verwijderd schreef op zaterdag 18 april 2009 @ 15:21:
Ik ga na de stampede over op GeneticLife.
Edit: Lees ik zomaar over de post van Elteor heen.

[ Voor 9% gewijzigd door Xaverius op 27-04-2009 19:51 ]
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Tip: als je kan gebruik een 64bit OS
GeneticLife profiteert vooral van een hoge integer speed.
Boinc benchmark integer score met WinXP 32bit 7969 million ops/sec vs Ubuntu 64bit 16446 million ops/sec
Het is echt merkbaar dat de wu's een stuk sneller gaan in Ubuntu.
God does not play dice
De laatste maandag van de stampede. De laatste rampenweek voor DPC @ DC-Vault...Hoewel...
Overall 1 plaatsje gestegen afgelopen week, en bij Bio & medical zelfs 2
De oorzaak zien we in onze flop-10 : GeneticLife@home, waar we maar liefst 14 plaatsen zijn gestegen!

Nog niet allemaal alvast de stampede verlaten he, de Kluizenaars krijgen vandaag een flinke tik van de curehunters, die vlak achter ons staan! We gaan toch niet onze 4e plek op de laatste dag inruilen voor een 5e?
STATS!
Onze standen overall en in de diverse categorieën
Project | Position | Week | Points | Week | Behind | Ahead |
---|---|---|---|---|---|---|
Overall | 7 | ![]() | 379712.39 | ![]() | 1056.16 | 739.93 |
Biological And Medical Science | 17 | ![]() | 93920.18 | ![]() | 1415.76 | 147.38 |
Mathematical | 4 | ![]() | 114721.48 | ![]() | 1542.23 | 3035.64 |
Miscellaneous | 5 | ![]() | 57276.88 | ![]() | 14.75 | 10.49 |
Physical Science | 9 | ![]() | 113793.82 | ![]() | 61.96 | 1843.16 |
Onze standen per project (top 10 projecten waar we de minste punten hebben)
Project | Vault Position | Week | Vault Points | Week | Points per position |
---|---|---|---|---|---|
GIMPS | 63 | ![]() | 6265.06 | ![]() | 60.24 |
Eon | 20 | ![]() | 6607.14 | ![]() | 178.58 |
PSP - PRP | 9 | ![]() | 6923.07 | ![]() | 384.62 |
Wieferich@Home | 11 | ![]() | 7727.27 | ![]() | 227.28 |
PSP - Sieve | 7 | ![]() | 7777.77 | ![]() | 370.38 |
GeneticLife@Home | 52 | ![]() | 7901.23 | ![]() | 41.16 |
GPUGRID | 57 | ![]() | 8318.31 | ![]() | 30.03 |
Seventeen Or Bust - Sieve | 10 | ![]() | 8363.63 | ![]() | 181.82 |
Sudoku | 28 | ![]() | 9028.77 | ![]() | 35.98 |
Cosmology@Home | 65 | ![]() | 9172.05 | ![]() | 12.94 |
Bron
DC-Vault homepage
Whatever
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Account Creation Temporarily Disabled
April 27, 2009
I am currently being plagued by dummy accounts being created with inappropriate names and profiles so I have switched off account creation until I can block the scripts that these script kiddies are using. I will reenable creation as soon as possible.
“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“
Whatever
Account Creation Enabled
April 28, 2009
I have implemented RECAPTCHA on account creation which should prevent the spammer accounts from being created. Anyone having problems creating an account please let me know via the forums or email
God does not play dice
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Xaverius schreef op dinsdag 28 april 2009 @ 17:55:
Ik begrijp dat je bij GIMPS kortere en lange WU's hebt, weet iemand waar je kan instellen dat je korte WU's wil hebben?
is in te stellen op http://v5www.mersenne.org/worktype/emphasis schreef op donderdag 19 maart 2009 @ 16:10:
Je kan aangeven aan welke "projecten" je mee wil doen, en Trial Factoring heeft bijv vrij korte workunits. Als je dus alleen die aanzet heb je gewoon lekker daily een score. LL units doen er idd al gauw een maand over
En in de client zelf, menu test->worker windows->type of work to get.emphasis schreef op dinsdag 28 april 2009 @ 19:32:
[...]
[...]
is in te stellen op http://v5www.mersenne.org/worktype/
Whatever
word nog leuk, loop nu met een 1dags buffer tegen de 8task per cpu/per dag limit aan. iemand een idee of dit nog hoger word in de loop van de tijd?
de verwachting van boinc is iets meer als 8 task per cpu per dag, bijna 3 uur de task
nu voor 2 weken kijken wat dit doed, dan de gimps task eens afmaken
edit: denk na gen@H nog een paar weken Wieferich doen
[ Voor 6% gewijzigd door flying_pizza op 29-04-2009 19:12 ]
Als gen#h een beetje "op peil" is, maar eens PSP-PRP en inderdaad Wieferich een beetje bijhalen
Whatever
Als iemand eens een extra computer erop zet, kunnen we kijken wat nodig is om daar nog een plek te stijgen. Staat nu op 600 dagen, maar dat komt omdat bijna niemand daar flusht.
(Ik zou het zelf doen, ware het niet dat wieferich alleen onder windows draait)
Of is wieferich helemaal geen boinc project? Ik zie net dat hij geen boinc logo heeft bij digik.
[ Voor 12% gewijzigd door Balachmar op 29-04-2009 22:34 ]
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Er is helemaal geen probleem met limieten. Je moet er gewoon voor zorgen dat al het werk dat je ophaalt terug ingeleverd wordt en dan krijg je opnieuw x-aantal tasks.DigiK-oz schreef op woensdag 29 april 2009 @ 19:26:
Als ik tegen die limiet aan ga lopen mik ik er gewoon nog een project bij met een laag percentage (cosmology bijvoorbeeld) als reserve-project. Servertje gaat GIMPS en een beetje eon doen.
Als gen#h een beetje "op peil" is, maar eens PSP-PRP en inderdaad Wieferich een beetje bijhalen
Enige probleem dat hierdoor kan ontstaan is dat je altijd maar een kleine buffer hebt met alle gevolgen van dien als er even geen nieuwe wu's uitgegeven worden.
God does not play dice
Wieferich is inderdaad geen BOINC-project. Ik was in eerste instantie ook overtuigd dat het wel zo is maar het is een op zich zelfstaande windows-client.Balachmar schreef op woensdag 29 april 2009 @ 22:34:
Of is wieferich helemaal geen boinc project? Ik zie net dat hij geen boinc logo heeft bij digik.
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
komt door dat @home...Xaverius schreef op donderdag 30 april 2009 @ 00:55:
[...]
Wieferich is inderdaad geen BOINC-project. Ik was in eerste instantie ook overtuigd dat het wel zo is maar het is een op zich zelfstaande windows-client.
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
* DigiK-oz heeft zijn power verdeeld over GeneticLife, GIMPS en eon, plus tijdelijk nog een restje WCG om daar nog een badge naar goud te tillen.
Whatever
Eerst nog even de laatste gouden badge halen en ik ga over.
“The first principle is that you must not fool yourself, and you are the easiest person to fool.“
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
GIMPS | - geen BOINC project |
GeneticLife@Home | - Boinc project |
https://smashrun.com/hans.vandermeer/invite
Stop de verwelking!
COVID19 resultaat: 30% meer hardgelopen dan ooit, langste afstand van 52 -> 69km gebracht
Whatever
Nog maar 200 punten!
Systeempje; Ballaida of Avalon in GuildWars
Verwijderd
leeg zijn en dan voor de miljoen op GenLife
Dit topic is gesloten.