Patch 3.0.8
Ik logde m'n Death Knight, met in de planning om de Rune te vervangen naar de Stoneskin Gargoyle, wat enchants te verwisselen en 2 Glyphs te vervangen. Rune was zo gedaan, bammm 572 defense. Cloak enchant verwisseld naar de 16 agility (was even goedkoop, wordt later 22 agility of toch armor). Chest enchant komt nog, zit nu nog steeds op 570 defense. Glyph of Death & Decay was er zo ingezet, want een 20% damage increase vind ik wel welkom. Glyph of Rune Strike wilde ik ook doen, maar die stond niet op de AH, en in General reageerde er ook niemand. Die 10% extra kans op crit erop wil ik wel. Ook de nieuwe Sigil gehaald, 53 defense rating proc op elke Icy Touch.
Toen zag ik dat een PuG een healer zocht voor Violet Hold heroic. Die instance wil ik dagelijks farmen met m'n Priest totdat ik de Bracers heb. Dus ik gewhispered, Priest gelogd en daar stonden we. Een Frost DK zou tanken, 2 andere DK's waren DPS plus een Warlock. Bij de eerste portal viel me al gelijk op dat het tempo laag lag, en dat veranderde helaas niet toen we verder kwamen. De tank was telkens 5 tot 10 seconden te laat met de mobs, waardoor ze verspreid stonden. DPS kreeg veel damage, maar dat was het probleem niet. Mijn Recount liet waardes zien van 800 tot 1200 max DPS, waarvan de Warlock laagste was. Tussen portals door (had genoeg tijd, ging zo traag) keek ik wat hij voor spells gebruikte, en dat waren Immo, Corr en Shadowbolts. Niet het beste bleek wel... Toen we bij de eerste baas aankwamen ging dit nog redelijk goed, al duurde het erg lang. De tweede baas was echter degene met de bolts, die je bovenop moet kiten. Tank & DPS bleven doodleuk in het midden staan, ook al zei ik in party chat dat ze me moesten volgen naar de trap. Bolts spawnden, tank rende overal doorheen en DPS gezellig met hem mee. Ik stond verbaasd op de trap en probeerde nog te redden wat er te redden viel, maar dat was heel weinig. Wipe dus, en door de lage DPS, de trage gang van zaken en het feit dat we alles opnieuw moesten doen, ben ik eruit gestapt. Er deed zich namelijk ook een guildgroup aan die een tank nodig hadden. Leave dus en direct een relog naar m'n DK.
De groep bestond uit hele bekende mensen van me, waaronder 2 reallife vrienden. Ele Shaman, Holy Priest, BM Hunter en FFB Mage. Allen goed gegeared, dus ik stond voor de moeilijke opgave om deze DPS-gekken door Gundrak heen te slepen.
Ik merkte direct dat mijn Rune Strikes nog 'maar' voor 5,5k max critten, maar wel erg lekkere threat doen dan. Zoals gewoonlijk markte ik alleen skull, deed AoE threat en pakte eventuele losse mobs op. Alles lag binnen no-time en ook de bazen deden we zonder op of om te kijken. Alleen bij 1 trash groep ging ik dood, doordat ik het water in viel, maar dat was m'n eigen fout. Ondertussen deden de Mage en Shaman een race wie de meeste DPS eruit kon persen. Op de eindbaas, met Bloodlust, Totems en weet ik veel wat deden ze beide 5k DPS en de baas lag al snel stof te happen! Verbazingwekkend genoeg hield ik prima aggro. Zij zijn stukken beter gegeared dan ik, dus met vergelijkbare gear zal ik weinig problemen meer hebben single target. Dit deed ik met een volgende rotatie: D&D - IT - PS - BS - SS - BS - D&D en dan inspelend op procs van m'n SS Glyph, plus zoveel mogelijk Rune Strikes.
Wat me opviel, is dat ik tijdens bazen maar 2 tot 4 charges van m'n Bone Shield kwijt raakte, wat dus een constante 20% less damage taken betekende. Heerlijk!
De groep wilde nog een instance, Utgarde Pinnacle. De Priest logde z'n Prot Pala, ik mijn Priest om rollen te wisselen. Alles ging weer snel, behalve de tweede baas waar ik geofferd werd en de DPS vrolijk verder ging op de baas zonder de adds te killen. De baas was dood, maar ik ook, en heb ze dus 'bedankt' met het niet healen van ze, totdat ze minimaal eenmaal dood waren gegaan tijdens trash.
Bij de gauntlet aangekomen resette de baas constant, waarna ik een ticket aangemaakt heb en de groep uit elkaar viel. Later op de avond bevestigde een GM dat het een bekende bug is. Hoge prio zou het zijn.
Daarna nog op m'n DK Azjol'Nerub ingegaan als DPS. Maar men wilde de achievement op de 1e baas halen; d.w.z. de baas killen met de Watchers levend te houden. Ik ging uiteindelijk de andere adds tanken en de baas zodra die kwam. De Warrior tank zou de Watchers tanken en zoveel mogelijk stunnen. Heel veel wipes later (verschillende tacs geprobeerd) hebben we het maar gelaten voor wat het is en ben ik m'n bed ingedoken. De webs gingen niet goed, waardoor er altijd wel iemand was die eraan doodging. Flinke repairbill, maar wel een uitdaging daar.