Ik heb zelf niet de originele headset maar ik herken je probleem. Ik heb zelf een headset van Sony ( PV703) en eentje van Jabra ( van Warhawk )Mijn vraag: wie speelt killzone met zo'n zelfde headset? En hoe heb jij je settings in ps3 en in het spel zelf gezet? Of is het stomweg dat het geluid te hard (ik vind serieus van niet) door mijn speakers galmt?
heb je een speakerset? of gaat het geluid gewoon via de boxen van de tv/pc?
Ik heb zelf mijn PS3 aangesloten op mijn tv en zit er iets van 2,5 meter vanaf. Ik heb hier geen last van gelukkig maar als ik een keertje de tv ( aso ) hard zet dan hoor je dat alsnog galmen.
Ik erger me altijd kapot aan die nepnegers! Hoor je zon buitenlander die nog net geen engels spreekt de hele tijd schreeuwen: WHAT FOOL! WHAT! Beetje teveel naar Malibu Most Wanted gekeken denk ik dan:PInderaad, dat babygekrijs van anderen is bloed irritant
Maar dat schreeuwen ze meestal ook als ze geownd worden