Anoniem: 293381 schreef op maandag 02 maart 2009 @ 17:55:
Hallo,
Ik heb ook wat vraagjes daar ik net nieuw ben met het spel. Ik heb me geregistreerd voor SC4D maar.. (vanmiddag) en krijg maar geen activerings mailtje, weet iemand waarom dit zo lang duurt. Hij zit ook niet in postvak ongewenst en ook als ik klik op de site van SC4D dat ik geen mail heb gehad en ze een nieuwe sturen komt hij niet. Ik gebruik hotmail, zou het daar aan kunnen liggen? Wie weet dit?
Volgens mij hoor je die direct te krijgen.
Ik heb geen idee of dat aan hotmail ligt, voor zover ik weet niet.
Overigens kun je op het forum posten zonder geregistreerd te zijn dus misschien even je vraag stellen daar?
En is er ook een mogelijkheid om tunnels aan te leggen voor bijvoorbeeld wegen en treinsporen? En maakt het uit als je een regio hebt of de wegen precies op elkaar aansluiten voordat ze nut hebben en hoe zou je dat dan makkelijk kunnen doen als dat zo is?
Ja en ja.
Dat laatste kun je gewoon zien waar de aansluiting is als je de nieuwe stad opend.
Dat eerste hangt er vanaf, tunnels kunnen in principe niet onder water niveau dus als je onder een heuvel/berg door wilt dan krijg je gewoon een tunnel.
Een tunnel onderwater is wel mogelijk maar niet functioneel.
Moeten verder buurgemeentes ook daadwerkelijk gebouwt zijn als je er stroom wil (ver-)kopen ofzo?
Volgens mij moet je minimaal die stad een naam geven voordat je handel kunt drijven.
Daarnaast natuurlijk een verbinding met wat je wilt verkopen.
De hoeveelheid dat je wilt verkopen hangt af van de capaciteit die je hebt op dat gebied en de buurtstad neemt maximaal je overcapaciteit af.
Het is nooit winstgevend maar kan je wel een beetje helpen in de overcapaciteit.
Absoluut geen idee hoe en wat een mac.
Op simtropolis is er wel een
mac subforum, wellicht vind je daar je antwoord.
Als ik me niet vergis hangt in dit topic nog een mac'er rond, wellicht weet hij antwoord en anders mss een dm zijn richting op?
Only fools are enslaved by time and space.