nou het is mij toch echt gelukt, zonder al teveel moeite en alles. moest wel even mn account naam veranderen omdat de eerste die ik uitkoos al bezet was.yzf1kr schreef op dinsdag 28 oktober 2008 @ 14:13:
[...]
Om een lang verhaal kort te maken, en je achteraf een teleurstelling te besparen: JA, je hebt een internet verbinding nodig
Nu een iets langer verhaal voor de zeurkousen:
Je, kan een local/offline account aanmaken op je xbox. Dit kan je gewoon gebruiken, maar het is achteraf niet mogelijk om hier een online account van te maken. (Dit is al door meerdere mensen op dit forum geprobeerd, maar het is nog niemand gelukt. Zoek maar eens, zijn meerdere vragen over te vinden)
Wat je zou kunnen doen, is iemand zoeken met een xbox die wel online kan, daar je HD op klikken en je online account aanmaken; deze dan weer meenemen naar huis en voorlopig even offline spelen met je online geactiveerd account.
EDIT:
nu het volgende probleem. heb minder dan 2 weken geleden een xbox 360 arcade pack gekocht bij de MM in rotterdam centrum. na de MS actie ben ik dus 150 euro kwijt. door de actie kan er niet terug gebracht worden of geruild worden zonder oorzaak.
echter zie ik nu bij een andere media markt een actie van een andere xbox360 pack waarbij ik dus uiteindelijk voor 16 euro meer een headset, 2 spellen, een 60gb hardeschijf erbij krijg. voor 16 euro meer. weet iemand of ik bij MM dan nog kan wisselen of iets dergelijks? want ik zou gek zijn om voor die prijs die pack te laten staan.
[ Voor 23% gewijzigd door dangerpaki op 28-10-2008 17:14 ]