Er zijn zat mensen die hun telefoon gebruiken als 'echte' camera.RoD schreef op woensdag 27 augustus 2008 @ 11:17:
Ja voor iemand die zich afvraagt of het een vervanging is voor een echte camera.. die zal er wel wat aan hebben.
Diverse cameraphones maken tegenwoordig heel behoorlijke foto's. Mijn Touch Diamond - niet eens echt een camphone - heeft zelfs mijn oude Pentax Optio S compactcam goeddeels vervangen omdat hij behoorlijk nette 3Mpix foto's maakt die prima online bruikbaar zijn. Een discussie daarover is dus gewoon nuttig voor een potentieele koper.Maar als je je dat afvraagt weet je dus ook niets van cameraphones. Bovendien zijn de meeste reacties nogal wat gelul in de ruimte gebaseerd algemene kennis dat camera's op phones nooit echt goed zijn.
Reacties over de kwaliteit van diverse cameraphones en/of vrij lite ingaan op de achterlichtende techniek en voor/nadelen ervan hebben in een artikel over cameraphones - zeker waarbij in het artikel zelf niet daarop ingehaakt wordt - geen meerwaarde?In relatie met het artikel hebben ze totaal geen meerwaarde en zou ik ze niet hoger dan een 0 geven. Ook met een extra niveau zou ik de meeste niet hoger dan een 0 willen geven.
Hoe moet je die concrete informatie posten terwijl het kreng nog niet eens op de markt isAls er nou concrete informatie over de kwaliteit van de camera had gestaan had het een +1 kunnen opleveren.
Als dat het criterium is kun je dus vrijwel nooit een +1 scoren. Guess what: dat is precies het probleem, belachelijke eisen aan een post stellen voordat je een poster een puntje wilt geven voor zijn moeite.
...en dus dergelijke posts maar op 1 hoop knallen met: "Vettt hoor, 8 megapixelz op je ph0ne!!!!111"
Als zelfs de moderatie die het onderscheid zou moeten weten dat soort gedachtenpatronen volgt dan hoef je inderdaad niets nuttigs of behulpzaams meer te posten. Toch geen eer aan te behalen.
[ Voor 7% gewijzigd door Cheetah op 27-08-2008 11:33 ]
ASUS Max IV GENE-Z, Core i7 3770k, 16GB Kingston HyperX DDR3-1600, EVGA GTX970 FTW
Crucial M550 512GB SSD, 2TB WD HDD, LG GGW-H20L Blu/HD, Panasonic 40" AX630 UHD
Full Specz